Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν κανένα μήνα αρχίσαμε και μεις μια σελιδούλα http://www.peiratiko.tk ακόμα θέλει δουλειά αλλά έχει αρκετό υλικό...

 

Σας παρακαλώ στηρίξτε την προσπάθεια μας... Περιμένω γνώμες...

Gia ellinika alla k 3ena mp3...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalo to site alla...exeis dosi poli emfasi sto oti einai peiratiko.........Episis oi free server den tha sas voithisoun kai poli asxetos pou apo oso ksero tha prepei na ta anevazete kathe toso,Giati kapoioa stigmi ligoun...Thelete paidia arketi douleitsa akoma kai prosoxi:::::

 

 

oi peirates agapane tin mousiki alla oi mousiki den nomizo na tous agapa kai toso

Link to comment
Share on other sites

Kalo to site alla...exeis dosi poli emfasi sto oti einai peiratiko.........Episis oi free server den tha sas voithisoun kai poli asxetos pou apo oso ksero tha prepei na ta anevazete kathe toso,Giati kapoioa stigmi ligoun...Thelete paidia arketi douleitsa akoma kai prosoxi:::::

 

 

oi peirates agapane tin mousiki alla oi mousiki den nomizo na tous agapa kai toso

 

Ne ka8e kanena mina prepei na ta 3ananebazume... Alla dn exume k alli epilogi... Ektos k an vre8ei kanenas kalos xristianos me ftp... Alla k pali dn 8a ine arketi... Ne 8elume akoma para polli dulia alla ena mina exei pu arxisame...

 

Ne distixos dn ine amibea ta es8imata... :lol: :lol: :lol:

Gia ellinika alla k 3ena mp3...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paidia http://www.greekforum.de/forum

to kalitero site me CDs kai zisitiseis ;)

Kanete mono enas register kai iparxoun 4 tropoi na katebazete...

streamload,directdownload,e-mule kai Bit-torrent

Episkeftiteto kai den 8a xasete ;)

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

Ne ka8e kanena mina prepei na ta 3ananebazume... Alla dn exume k alli epilogi... Ektos k an vre8ei kanenas kalos xristianos me ftp... Alla k pali dn 8a ine arketi... Ne 8elume akoma para polli dulia alla ena mina exei pu arxisame...

 

Ne distixos dn ine amibea ta es8imata... :lol: :lol: :lol:

An theleis mporo na se voithiso me Server Ftp an endiafese Pm to eimai sou apo messenger na ta poume!

 

Exo ego server!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το κομματι του χατζιδακι με τιτλο ΤΟ VALSE ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ να μου το στειλει στο derizio@yahοο.gr

 

Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το κομματι του χατζιδακι με τιτλο ΤΟ VALSE ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ να μου το στειλει στο derizio@yahοο.gr

 

Ευχαριστω!!!!

 

Ρώτα καλύτερα εδώ για να το δούνε περισσότεροι :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδια νομιζα οτι το εγραψα στις αναζητησεις! Για αυτο δεν το εβρησκα ο λαλακας!
Link to comment
Share on other sites

http://www.grmp3.com

 

Xρησιμοποιω αυτο εδω και πολυ καιρο και με εχει βολεψει ιδιαιτερα.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εγω τα χρησιμοποιω σχεδον ολα αλλα εδω και 2-3 ημερες εχω προβλημα με το anti-leach μου βγαζει συνεχεια error ενω εχω κλειστο το nternet security καποια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω τα χρησιμοποιω σχεδον ολα αλλα εδω και 2-3 ημερες εχω προβλημα με το anti-leach μου βγαζει συνεχεια error ενω εχω κλειστο το nternet security καποια ιδεα;

Σου βγαζει error και σου λεει πιο κατω σε ποση ωρα μπορεις να αρχισεις να κατεβαζεις.Εμενα ετσι μου κανει.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανένα μήνα αρχίσαμε και μεις μια σελιδούλα www.peiratiko.tk ακόμα θέλει δουλειά αλλά έχει αρκετό υλικό...

 

Σας παρακαλώ στηρίξτε την προσπάθεια μας... Περιμένω γνώμες...

 

Γραφτηκα για να κατεβασω το CD της Πεγκυς! Ελπιζω να μη χρειαζονται download programs κτλ

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπάρχει κανένα site για νόμιμο download τραγουδιών;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Υπάρχει κανένα site για νόμιμο download τραγουδιών;

 

Το i-tunes ειναι διαθεσιμο και στην ελλαδα και εχει μερικα ελληνικα cd.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γινεται με το ellinadiko εδω και δυο μερες δεν μπορω να μπω με τιποτε.Συνεχεια μου βγαζει δεν ειναι δυνατον να βρεθει η σελιδα.Απο ταχυτητες παω καλα ADSL 384 αλλα δεν μπορω να μπω.Φταιει τιποτε;
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γινεται με το ellinadiko εδω και δυο μερες δεν μπορω να μπω με τιποτε.Συνεχεια μου βγαζει δεν ειναι δυνατον να βρεθει η σελιδα.Απο ταχυτητες παω καλα ADSL 384 αλλα δεν μπορω να μπω.Φταιει τιποτε;
Εγω τώρα που προσπάθησα άνοιξε κανονικά :confused:
Link to comment
Share on other sites

τωρα και εγω μπηκα αλλα προσπαθω ολη την ημερα σημερα.

Κατι να ρωτησω παιδια υπαρχη καποιο site με εξωφυλα ελληνικα;και καποι με αγγλικα;

Link to comment
Share on other sites

To καλήτερο για ελληνικά cd h**p://www.pareoula-forum.com/\

 

ολλο το βράδυ εψαχνα το cd της κοκκινου και μόνο σε αυτό το βρήκα!

 

πάρτε και ένα αλλό άσχετο (αλλα πολύ καλό) link που θα βρείτε οτι ψάχνατε εδω και πολύ καιρο, απο φάρσες πατρινών μέχρι σκίτσα του αρκα...

 

h**p://www.geocities.com/agrinionline/

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

To καλήτερο για ελληνικά cd h**p://www.pareoula-forum.com/\

 

ολλο το βράδυ εψαχνα το cd της κοκκινου και μόνο σε αυτό το βρήκα!

 

πάρτε και ένα αλλό άσχετο (αλλα πολύ καλό) link που θα βρείτε οτι ψάχνατε εδω και πολύ καιρο, απο φάρσες πατρινών μέχρι σκίτσα του αρκα...

 

h**p://www.geocities.com/agrinionline/

Έκανα register στο pareoula-forum για το cd της κοκίνου αλλα δέν μου επιτρέπει να ποστάρω. :mad:

 

Μετά έψαξα λιγάκι και βρήκα το "sex" εδώ: rmxs.gr

Ελπίζω να μην είναι radio rip.

 

offtopic: Ο Jeronimo Groovy μέχρι το 96 ήταν :up:

...
Link to comment
Share on other sites

το h**p://www.pareoula-forum.com ζηταει κατι απο streamload εκει τι βαζουμε; για να γραφτουμε;

Άνοιξε λογαριασμό στο streamload κ ύστερα γράψτους το όνομα που έχεις στο streamload για να στα στείλουν και να τα κατεβάσεις απο κεί.

 

streamload.com

...
Link to comment
Share on other sites

μα στο streamload παιδια εχεις το δικαιωμα νακατεβασεις μονο καποια ΜΒ αλλιως πρεπει να πληρωνεις καθε μηνα.Παλια το ειχα δοκιμασει (greek-forum) αλλα ποτε δεν κατορθωσα να το δουλεψω.

Τελικα το ellinadiko κατι επαθε γιατι πια βγαζει και μια ανακοινωση για προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει site απο το οποιο να μπορεις να κατεβασεις ολοκληρα αλμπουμ.αλλα τζαμπα.πολλα ζηταω ε?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει site απο το οποιο να μπορεις να κατεβασεις ολοκληρα αλμπουμ.αλλα τζαμπα.πολλα ζηταω ε?
Ολα τα site που αναφέρονται στο συγκεκριμένο θέμα σου παρέχουν ολόκληρα άλμπουμ τζάμπα, που δυσκολεύεσαι; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα site που αναφέρονται στο συγκεκριμένο θέμα σου παρέχουν ολόκληρα άλμπουμ τζάμπα, που δυσκολεύεσαι; :confused:

απλα νομιζα οτι πρεπει να πληρωσεις μεσω πιστωτικης καρτας.γι΄αυτο αλλωστε δεν εμπαινα να δω και τα sites.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...