Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest a778899
Θα σε συμβούλευα να τα εγκαταστήσεις όλα στην εσωτερική μνήμη εκτός από

Pocket Calculator 2.0

Pocket Earth 3.4.

Αυτά τα δύο δεν χρειάζονται άμεσα αρχεία του λειτουργικού για να τρέξουν.

Η σειρά δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερη σημασία.

Ευχαριστω Muck

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows CE; PPC; 480x640) Opera 8.50 [en])

 

Στα win5.0 δεν έχω παρατρήσει κάποιο πρόβλημα όπου και να εγκαταστήσω μια εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

Anyone?:(

 

Όταν κάποιος ξέρει, απαντάει.

Όταν κανείς δεν ξέρει, δεν υπάρχει απάντηση.

Εύλογο. Όσες φορές και να ρωτήσεις. :cool:

 

 

Η μόνη μέχρι στιγμής λύση για αναγνώριση ελληνικής γραφής είναι το Penreader από την Paragon.

Όσοι έχετε wm05 προμηθευτείτε την έκδοση 2005 του Penreader, η παλαιότερη (Penreader 4) δεν παίζει στα wm05.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kalimera

pedia kanena programa gia firewall kai antivirus pou na litoutgi kala se wm5 kseri kanis?

 

Με nod32 για αντιβίωση εγώ είμαι ΟΚ. Για firewall έχω το outpost αλλά ενώ έχω κάνει και κανόνες για το Async, όταν το ανοίγω καλού κακού το βάζω στο allow Most και όλα είναι οκ. :)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

ALR, no offence, αλλά τι τα χρειάζεσαι στο ppc?

Ο κίνδυνος να κολήσεις κάτι είναι πολύ μικρός...

Άλλο, το penreader κάνει δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

Exει κανείς το Penreader να το δοκιμάσω;

 

mail me

 

στο site της εταιρείας

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ALR, no offence, αλλά τι τα χρειάζεσαι στο ppc?

Ο κίνδυνος να κολήσεις κάτι είναι πολύ μικρός...

Άλλο, το penreader κάνει δουλειά;

 

Ίσως κατάλαβα λάθος την ερώτηση γιατί το θεώρησα αυτονόητο ότι μιλάμε για εφαρμογές που λειτουργούν άψογα με συνδιασμό ένα Ppc wm2005 , σε desktop!

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το CoolCamera της ATEKsoft το έχετε υπόψη;

 

ATEKsoft CoolCamera - the program to take pictures and video on PDA-phones like I-mate JAM, MDA Compact, QTEK S100/S110, O2 XDA mini, Orange SPV M500, Dopod 818, O2 Xda IIi, Dopod 699, i-Mate PDA2, Qtek 2020i.

 

ATEKsoft CoolCamera key features:

 

High frame rate (up to 25 fps) and smooth video. Efficient encoding algorithm utilize your XScale processor at maximum!

Easy camera control. All actions can be performed using hardware buttons only.

Camera adjustment without leaving view-finder mode.

Interval picture capturing.

High resolution (up to 1280x960) video in Motion Jpeg AVI format.

Pause/resume video recording process.

 

NEW! Available video resolutions and frame rates (with sound)*:

 

160x120 - 24 fps

320x240 - 24 fps

320x480 - 17 fps

640x240 - 18 fps

640x480 - 12 fps

1280x960 - 2 fps

 

*Video was saved in the Main Memory.

 

Περισσότερα στο http://www.ateksoft.com

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κατάλαβα λάθος την ερώτηση γιατί το θεώρησα αυτονόητο ότι μιλάμε για εφαρμογές που λειτουργούν άψογα με συνδιασμό ένα Ppc wm2005 , σε desktop!

Σε αυτή τη περίπτωση να προσθέσω τον συνδιασμό Mcafee VirusScan 8.0i και ZoneAlarm Pro 6.1 :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, υπαρχει καποιο calculator που να προσθετοαφαιρει χρονο;(ωρες, λεπτα. δευτερα);

NOMIZO oti to kanei to Pocket Clock

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το CoolCamera της ATEKsoft το έχετε υπόψη;

 

 

 

Περισσότερα στο http://www.ateksoft.com

 

Λειτουργει μονο σε win 2003se :mad: Κριμα και εχει καλα specs σαν εφαρμογη :mad: :mad: :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει μονο σε win 2003se :mad: Κριμα και εχει καλα specs σαν εφαρμογη :mad: :mad: :mad:

Πάντως είναι τρομερό software, μπροστά σε αυτό, η κάμερα που έχει φαίνεται μάπα. Τραβάει πολύ καλά video και φοβερές Photo!

Link to comment
Share on other sites

'Εχετε υπόψη σας καμία εφαρμογή που να κλειδώνει το κινητό έτσι ώστε να προστατευτώ από τυχαία πατήματα των κουμπιών ; 'Εχω το s100
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τρομερό software, μπροστά σε αυτό, η κάμερα που έχει φαίνεται μάπα. Τραβάει πολύ καλά video και φοβερές Photo!

Οι φώτος σχεδόν ίδιες είναι, από τη στιγμή που δεν αλλάζει το module της κάμερας.

Όσο για τα video, τι να την κάνεις την VGA ανάλυση όταν τραβάει στα 6-7 frames;

Το μόνο καλό που έχει η εφαρμογή είναι τα on screen settings που πραγματικά σου λύνουν τα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

Οι φώτος σχεδόν ίδιες είναι, από τη στιγμή που δεν αλλάζει το module της κάμερας.

Όσο για τα video, τι να την κάνεις την VGA ανάλυση όταν τραβάει στα 6-7 frames;

Το μόνο καλό που έχει η εφαρμογή είναι τα on screen settings που πραγματικά σου λύνουν τα χέρια.

Απώς δοκίμασε το, εγώ βλέπω τεράστια διαφορά στα video, π.χ. στα 320x240 - 24 fps που είναι πραγμματική κίνηση!

Link to comment
Share on other sites

Απώς δοκίμασε το, εγώ βλέπω τεράστια διαφορά στα video, π.χ. στα 320x240 - 24 fps που είναι πραγμματική κίνηση!

Το έχω δοκιμάσει εδώ και καιρό και δεν εχω δει κάτι το συγκλονιστικό.

320x240 τραβάει και με το κανονικό πρόγραμμα σε ικανοποιητική ταχύτητα, αλλά για να λέμε την αλήθεια δεν το τέσταρα σε αυτή την ανάλυση για να δω αν όντως υπάρχει διαφορά μεταξύ τους...

Link to comment
Share on other sites

Οι φώτος σχεδόν ίδιες είναι, από τη στιγμή που δεν αλλάζει το module της κάμερας.

Όσο για τα video, τι να την κάνεις την VGA ανάλυση όταν τραβάει στα 6-7 frames;

Το μόνο καλό που έχει η εφαρμογή είναι τα on screen settings που πραγματικά σου λύνουν τα χέρια.

 

Τόσο είναι μόνο; Πάντως ένα βιντεάκι (640x480) που ανέβασα στο pc μου και το έτρεξα με το Winamp έλεγε (το Winamp) ότι παίζει στα 24fps! Περίεργο. Η ανάλυση 640x480 στο βίντεο είναι για μένα ολα τα €€€€

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμματακι που να υπενθυμιζει γεννεθλια για windows mobile 5.0 εκτος απο το Vbirthday;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...