Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προγραμμα με την camera που ειναι καλο να το εγκαταστησουμε;

Στην κυρια μνημη;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, εκτός το SlovoEd ψάχνω και κάποιο πρόγραμμα για την Wireless κάρτα που έβαλα στο iPaq μου.. Πως μπορώ να 'ψάχνω' χειροκίνητα για ασύρματα δίκτυα που 'παίζουν' όπως γίνεται στον υπολογιστή μου?

Το WiFi Companion (έχει μόνο Ping & TraceRoute) δεν κάνει αυτό που θέλω εγώ και το WiFiFoFum2 δεν τρέχει καν.. :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εκτός το SlovoEd ψάχνω και κάποιο πρόγραμμα για την Wireless κάρτα που έβαλα στο iPaq μου.. Πως μπορώ να 'ψάχνω' χειροκίνητα για ασύρματα δίκτυα που 'παίζουν' όπως γίνεται στον υπολογιστή μου?

Το WiFi Companion (έχει μόνο Ping & TraceRoute) δεν κάνει αυτό που θέλω εγώ και το WiFiFoFum2 δεν τρέχει καν.. :(

 

an βαλεις το CF 2 θα τρέχει λογικά...

Για ποιό ppc μιλάμε btw?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπάρχει κάποιο Bluetooth Manager για Qtek 9100 που να σου δίχνει και ιδιότητες σύνδεσης κλπ και να σου εμφανίζει κι άλλες θύρες (εκτός από την 6 και 7)? Το υπάρχον manager που έχει το κινητό δεν λέει και τίποτα και δεν βοηθάει και πολύ! Ξέρει κανείς τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για πρόγραμμα GPS, ανεξαρτήτως χάρτη (πχ, όχι destinator), το οποίο να μπορεί να μετράει απόσταση, ταχύτητα, μήκος κλπ.

Εχει υπόψη κάποιο κανένας?

Thanks

MSCRE (Microsoft Certified Reboot Engineer)
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για πρόγραμμα GPS, ανεξαρτήτως χάρτη (πχ, όχι destinator), το οποίο να μπορεί να μετράει απόσταση, ταχύτητα, μήκος κλπ.

Εχει υπόψη κάποιο κανένας?

Thanks

 

Δες το GPS Speed Sentry

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να μην χρειαζεται gps και να κανει παρομοια πραγματα? Σαν το route 66 για τα s60 ενα πραγμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το δοκιμασα ,καλο ακουγεται παντως:

PocketBackup For Windows Mobile

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να μου εξηγησει πως μπορω να κανω εγκατασταση τα εικονιδια που βρηκα στο sbsh forum? :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δες το GPS Speed Sentry

Ευχαριστώ elefas,

βρήκα και το GPS tuner. φοβερό προγραμματάκι. Κατεβάζεις έναν χάρτη από google earth, και φτιάχνεις δικό σου σύστημα πλοήγησης με αεροφωτογραφία, σε περιοχές που δεν υπάρχουν δεδομένα δρόμων. Ιδανικό για πεζοπορίες, ποδήλατο κλπ.

Συστήνεται. :)

MSCRE (Microsoft Certified Reboot Engineer)
Link to comment
Share on other sites

Για το ilauncher λες;

 

Ναι, αλλα οκ ακυρο, τελικα το βρηκα :happy: τωρα το μονο που μενει να βρω ειναι εικονιδια για qvga οθονη γιατι τα vga δεν μου τα εμφανιζει :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για τα εικονίδια που σου έδωσα εγώ :rolleyes: είναι για large icon, πρώτα επιλέγεις με παρατεταμένο πάτημα "large" και μετά φαίνονται :)
Link to comment
Share on other sites

Τα βρηκα στο ιδιο thread και για qvga συσκευες. :rolleyes: Λειτουργει αψογα. Το μονο προβλημα ειναι οτι το ilauncher δεν εχει κουμπι για reset και μπαρα για τον φωτισμο της οθονης (ακρως απαραιτητο για εμενα).

Αρχιζει και μου λειπει το pocket plus :(

Τα εχω βαλει μαζι τωρα... και δεν μου αρεσει το αποτελεσμα αλλα τα χρειαζομαι γμτ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα βρηκα στο ιδιο thread και για qvga συσκευες. :rolleyes: Λειτουργει αψογα. Το μονο προβλημα ειναι οτι το ilauncher δεν εχει κουμπι για reset και μπαρα για τον φωτισμο της οθονης (ακρως απαραιτητο για εμενα).

Αρχιζει και μου λειπει το pocket plus :(

Τα εχω βαλει μαζι τωρα... και δεν μου αρεσει το αποτελεσμα αλλα τα χρειαζομαι γμτ...

Άσε τι ilauncher, βγάλε το spb plus και βάλε το HandyMenu.

Link to comment
Share on other sites

απο τον εξπλορερ, με ενεργοποιημενο το παραθυρο που παιζει το σταθμο, πατας κοντρολ+Ν και ανοιγει παράθυρο κανονικο με γραμμή διεύθυνσης που γράφει από που προέρχεται το πρόγραμμα του σταθμού.
Link to comment
Share on other sites

Έλα όμως που σε κανένα site δεν βρίσκω pls αρχεία.

Απορώ, κρυφά τα έχουν;:confused:

 

Θέλω για παράδειγμα να ακούσω Nitro Radio, αυτοί με στέλνουν στο live24.gr και δεν μπορώ να δω από που ακούω.

 

Κοίταξα μήπως έχει τίποτα στο page source, αλλά μάταια.:O

απο τον εξπλορερ, με ενεργοποιημενο το παραθυρο που παιζει το σταθμο, πατας κοντρολ+Ν και ανοιγει παράθυρο κανονικο με γραμμή διεύθυνσης που γράφει από που προέρχεται το πρόγραμμα του σταθμού.

Link to comment
Share on other sites

Τα βρηκα στο ιδιο thread και για qvga συσκευες. :rolleyes: Λειτουργει αψογα. Το μονο προβλημα ειναι οτι το ilauncher δεν εχει κουμπι για reset και μπαρα για τον φωτισμο της οθονης (ακρως απαραιτητο για εμενα).

Αρχιζει και μου λειπει το pocket plus :(

Τα εχω βαλει μαζι τωρα... και δεν μου αρεσει το αποτελεσμα αλλα τα χρειαζομαι γμτ...

Βάλε αυτό για task manager http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1272372#post1272372 που έχει επιλογή και για reset.

Εναλλακτικά μπορείς να βάλεις αυτό http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=14504

Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια ευχαριστω, την βρηκα την λυση :) απλα εκανα το plus μια γραμμη με τα ακρως απαραιτητα, τα αλλα τα εχω στο ilauncher.

http://img332.imageshack.us/img332/6749/17go1.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια ευχαριστω, την βρηκα την λυση :) απλα εκανα το plus μια γραμμη με τα ακρως απαραιτητα, τα αλλα τα εχω στο ilauncher.

http://img332.imageshack.us/img332/6749/17go1.jpg

Sorry, αλλά είναι lame!:p

Κατ'αρχήν θα σέρνεται λογικά. Όπως και να έχει πρέπει να βρεις μόνος σου τι είναι το καλύτερο για το ppc σου, εμείς προτάσεις κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ QTEC 9090i ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ DESKTOP's ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ. ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΙΣΩΣ? ΚΑΠΟΙΟ SITE ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ?:cool:
ATTILAS POWER:!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...