Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν κι αυτό το μοντελο (s7 edge) , που ξεβρακωνει τον ανταγωνισμο (μηλα, πορτοκαλια κλπ) δεν ξεφυγει για τα καλα σε πωλήσεις από οτιδήποτε στην αγορα (android, ios κλπ), τοτε καποιοι πρεπει να το ψαξουν (νεα γυναικα, σκυλο, ψυχολογο, something...) :lol:

καλοριζικο σε ολους τους τυχερούς κατοχους...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά καλημέρα! Καλορίζικο σε όσους το πήρατε! Να ρωτήσω έχει flash και στην μπροστινή κάμερα;
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Καλορίζικο σε όσους το πήρατε! Να ρωτήσω έχει flash και στην μπροστινή κάμερα;

 

Εχει σαν το iphone 6s, φωτίζει την οθόνη και βγάζει μια χαρα φωτο.

Link to comment
Share on other sites

αν κι αυτό το μοντελο (s7 edge) , που ξεβρακωνει τον ανταγωνισμο (μηλα, πορτοκαλια κλπ) δεν ξεφυγει για τα καλα σε πωλήσεις από οτιδήποτε στην αγορα (android, ios κλπ), τοτε καποιοι πρεπει να το ψαξουν (νεα γυναικα, σκυλο, ψυχολογο, something...) :lol:

καλοριζικο σε ολους τους τυχερούς κατοχους...

 

Ακριβώς όπως τα λες. Φαντάσου τι έχουμε να περιμένουμε από το note 6. Θα σπείρει και θα θερίσει. Αφού λέω πότε θα έρθει ο Αύγουστος ή ο Σεπτέμβρης να δώσω προπαραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο ζεσταίνεται? ;

 

Πολυ λιγο, δεν παίζω παιχνίδια να έχει ζορι, την πρώτη φόρτιση ζεστάθηκε πάρα πολυ, την δεύτερη φορα πολυ λιγο

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο 3 εκδόσεις, είναι πιο πολλές. Δες παρακάτω τις πληροφoρίες για Dual.

- SM-G935F single SIM

- SM-G935FD dual SIM Exynos 8890

- SM-G9350 dual SIM Snapdragon 820

 

Το πρώτο είναι που μπορείς να έχεις είτε 2 SIM είτε 1+1;

Τα άλλα είναι και 2 SIM και SD ταυτόχρονα;

Ακόμα και να μην έχει Ευρώπη, αν βρω 64 από το πρώτο ή κάποιο από τα άλλα, ακόμα και από Κίνα, κατευθείαν αγορά...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικό αν η αυτονομία του ειναι εφάμιλλη του 6 plus.

Για πες πως βλέπεις γενικά τις λειτουργίες του σε σχέση με το iPhone?

Για hardware δεν το συζητάμε το S7 ειναι κορυφαίο όσον αφορά οθόνη και καμερα.

Εννοώ πως το βλέπεις απο άποψη ομαλότητας στην χρήση στην διάρκεια όλης της μέρας.

Παράδειγμα το Note 5 που είχα ( με lollipop), μετά απο ώρες χρήσης έχανε ενα μέρος της εκρηκτικότητας του. Μετά δε απο 2-3 μέρες αν του έκανα διαγραφή cache μεσω των ρυθμίσεων, αποκτούσε ξανά την ομαλότητα του στο 100%.

Και το Note με 6.0.1 Κώστα πετάει, ακόμα και μετα από 20 μέρες χωρίς restart πάει άψογα...

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο είναι που μπορείς να έχεις είτε 2 SIM είτε 1+1;

Τα άλλα είναι και 2 SIM και SD ταυτόχρονα;

Ακόμα και να μην έχει Ευρώπη, αν βρω 64 από το πρώτο ή κάποιο από τα άλλα, ακόμα και από Κίνα, κατευθείαν αγορά...

Όχι, κάπου τα έχεις μπερδέψει.

Ή συσκευή δέχεται 1 sim και 1 microSD (το πρώτο μοντέλο/Europe)

Στα αλλά 2 μοντέλα μπορείς να αντικαταστήσεις την microSD με δεύτερη Sim.

Ελπίζω να είναι κατανοητό τώρα.

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/7940318/Samsung-Wireless-Charging-Station-Mini-EP-PA510B.html

 

καλος ειναι αυτος ή να παρω τον στρογγυλο που βγηκε για το σ6?

Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω. ... έκανα clean cashe partition και μάλλον θα κάνω στήσιμο από την αρχη
Εφόσον στήσεις από την αρχή μπες στο recovery και κάνε factory reset ,είναι η καλύτερη λύση.
Link to comment
Share on other sites

Εδω βλέπω οτι υπαρχει το ασημι στην F εκδοση.

 

http://m.ebay.com/itm/281958361852?rmvSB=true&_mwBanner=1&varId=580928641305

 

Δεν αναφέρει αν ομως ειναι ΕU εκδοση.:rolleyes:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

US εκδοση ομως που σημαινει εγγύηση off:rolleyes:

 

με exynos και F εκδοση δεν εισαι καλυμμενος δηλαδη, πρεπει να ειναι ευρωπαικη εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

με exynos και F εκδοση δεν εισαι καλυμμενος δηλαδη, πρεπει να ειναι ευρωπαικη εκδοση?

Στειλε Samsung email και ρωτα να είσαι απόλυτα σίγουρος.

Το F δεν σημαινει απαραιτητα οτι ανήκει μονο σε Ευρωπη σαν κωδικός και αρα οτι το καλύπτει.

 

Θα το διάθεταν επίσημα και καταστήματα εντος Ευρώπης και δεν θα περιμέναμε μέσω eBay.

 

Και εγω το silver titanium ήθελα αλλα δεν ρίσκαρα σε καμια περίπτωση αν δεν ειμαι 100% σίγουρος οτι θα με καλύψει η αντιπροσωπεία.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εναλλακτική για να δώσουμε τα στοιχεία της προπαραγγελιας για να πάρουμε το VR?

Το site είναι down 2 μέρες τώρα...

 

http://www.samsung.gr/S7-VR/

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160314/e2323b4874457c41c36a1876627c9a0a.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160314/9674d4d484825a264a424f8211f0578f.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160314/2671bda994510a315fbd2c3762823575.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160314/bc195a63faa69be9ec3ddc575684b262.jpg

Με δώρο την κάρτα!!! Samsung s7 edge duos silver

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160314/e2323b4874457c41c36a1876627c9a0a.jpg

Με δώρο την κάρτα!!! Samsung s7 edge duos silver

Αναμένουμε εντυπώσεις Νίκο.

Μεγείες!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε εντυπώσεις Νίκο.

Μεγείες!

Εννοείται...

Ωραιος φιλε με την εγγύηση ειχες νεώτερα;

Εγγύηση δεν υπάρχει... Η αγορά έγινε από επίσημο κατάστημα της σαμμυ εκεί στο Ντουμπάι, αλλά εγγύηση δεν νομίζω πως έχει. Το τηλέφωνο μου το πήρε φίλος που είναι εκεί και έρχεται την Παρασκευή στην Ελλάδα. Θα δούμε...

Μάλλον πρέπει να είναι με τον 820... Του είπα να ανοίξει το κουτί να το τσεκαρει αλλά αυτός δεν κατέχει από τηλ κτλ. Υπομονή μέχρι Παρασκευή. Πάντως το χρώμα έψαχνα σαν τρελός. Έχω στο ίδιο χρώμα και το νοτελι 5 και είναι κορυφή...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται...

 

Εγγύηση δεν υπάρχει... Η αγορά έγινε από επίσημο κατάστημα της σαμμυ εκεί στο Ντουμπάι, αλλά εγγύηση δεν νομίζω πως έχει. Το τηλέφωνο μου το πήρε φίλος που είναι εκεί και έρχεται την Παρασκευή στην Ελλάδα. Θα δούμε...

Μάλλον πρέπει να είναι με τον 820... Του είπα να ανοίξει το κουτί να το τσεκαρει αλλά αυτός δεν κατέχει από τηλ κτλ. Υπομονή μέχρι Παρασκευή. Πάντως το χρώμα έψαχνα σαν τρελός. Έχω στο ίδιο χρώμα και το νοτελι 5 και είναι κορυφή...

 

Exynos λογικά είναι... Το δικό μου έχει φτάσει και παραλαμβάνω αύριο/μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται...

 

Εγγύηση δεν υπάρχει... Η αγορά έγινε από επίσημο κατάστημα της σαμμυ εκεί στο Ντουμπάι, αλλά εγγύηση δεν νομίζω πως έχει. Το τηλέφωνο μου το πήρε φίλος που είναι εκεί και έρχεται την Παρασκευή στην Ελλάδα. Θα δούμε...

Μάλλον πρέπει να είναι με τον 820... Του είπα να ανοίξει το κουτί να το τσεκαρει αλλά αυτός δεν κατέχει από τηλ κτλ. Υπομονή μέχρι Παρασκευή. Πάντως το χρώμα έψαχνα σαν τρελός. Έχω στο ίδιο χρώμα και το νοτελι 5 και είναι κορυφή...

 

Μεβλεπω και μενα να πηγαινα στο 2καρτο το ασημι.το χρωμα τελειο!αυτο εχω κ γω το ΝΟΤΕ 5 duos 64gb silver και τα σπαει οντως,αξιζει ομως η αλλαγη απο το ΝΟΤΕ σε s7edge duos?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...