Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικη φορτιση... Αυτα περι πρωτης φορτισης ειναι για μπαταριες της περασμενης δεκαετιας. Δεν ισχυει με τις λιθιου....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μια χαρά είναι το τζάμι σήμερα παρέλαβα μια flip θήκη της nillkin με το στρογγυλό πλαίσιο,αρκετά μαζεμένη απλά δεν ανοίγει την εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα έχει πάνω από 5 μέρες και δεν ήρθε ακόμα ενώ σήμερα ήταν το όριο για να έρθει. Εσένα πως το στείλανε;Πώς το παρέλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Η θύρα usb στο δικό μου είναι στα τελευταία της, φορτίζει όποτε θέλει. Πήρα στη smartec και ρώτησα κόστος επισκευής αλλά μου απάντησαν ότι πρέπει να το δουν. Γνωρίζει κανείς περίπου από ανάλογη εμπειρία το κόστος?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει πάνω από 5 μέρες και δεν ήρθε ακόμα ενώ σήμερα ήταν το όριο για να έρθει. Εσένα πως το στείλανε;Πώς το παρέλαβες?
με απλό ταχυδρομείο και άργησε πολύ,υπομονή θα έρθει αυτές τις μέρες,χτες μου ήρθε άλλη μια θήκη μετά από 2 μήνες,έχει πολύ καθυστέρηση στα ελτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η θύρα usb στο δικό μου είναι στα τελευταία της, φορτίζει όποτε θέλει. Πήρα στη smartec και ρώτησα κόστος επισκευής αλλά μου απάντησαν ότι πρέπει να το δουν. Γνωρίζει κανείς περίπου από ανάλογη εμπειρία το κόστος?
ενός φίλου που του έσπασε του ζήτησαν 70 ευρώ,και το άφησε έτσι,το φορτίζει ασύρματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με απλό ταχυδρομείο και άργησε πολύ,υπομονή θα έρθει αυτές τις μέρες,χτες μου ήρθε άλλη μια θήκη μετά από 2 μήνες,έχει πολύ καθυστέρηση στα ελτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ενός φίλου που του έσπασε του ζήτησαν 70 ευρώ,και το άφησε έτσι,το φορτίζει ασύρματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για το tempered glass ρωτάω επειδή έρχεται από Ευρώπη γι αυτό μου απάντησες η για την θηκη;

Link to comment
Share on other sites

Για το tempered glass ρωτάω επειδή έρχεται από Ευρώπη γι αυτό μου απάντησες η για την θηκη;
μια βδομάδα την θέλει για να έρθει από Ευρώπη αλλά θα έρθει μην ανησυχείς

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με απλό ταχυδρομείο και άργησε πολύ,υπομονή θα έρθει αυτές τις μέρες,χτες μου ήρθε άλλη μια θήκη μετά από 2 μήνες,έχει πολύ καθυστέρηση στα ελτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ενός φίλου που του έσπασε του ζήτησαν 70 ευρώ,και το άφησε έτσι,το φορτίζει ασύρματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι στο μυαλό μου είχα κανένα 30αρι, 70 μου ακούγονται πολλά

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι στο μυαλό μου είχα κανένα 30αρι, 70 μου ακούγονται πολλά
πήγε σε άλλο μαγαζί όχι στην smartec ,άλλα πάνω κάτω τα ίδια θα χρεώνουν

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα για πρωτη φορτιση μπαταριας ποση ωρα πρεπει να ειναι?
Στο επίσημο service της samsung στη Θεσσαλονίκη μετά απο αλλαγή μπαταρίας είπαν την πρώτη φορά να το αφήσεις να πάει 5% και μετά να φορτιστεί πλήρως. Επιπλέον είπαν να αποφεύγεται η φόρτιση από υπολογιστή.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τις περισσότερες φορες απο το pc to φορτιζω. Μαλιστα ειχα διαβασει καπου οτι ετσι δεν ζοριζεται η μπαταρια στη φορτιση και οτι ειναι καλυτερα...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ο λογος;;;;

 

Νομίζω δεν υπάρχει λόγος... γιατί έτσι... ο καθένας λέει ότι του καπνίσει... Η Μπαταρίες ιόντων λιθίου θα χαλάσουν μετά από συγκεκριμένους κύκλους φόρτισης (ανάλογα την ποιότητα και τις συνθήκες περιβάλλοντος) όπως και να τις φορτίζεις, το λένε όλοι οι κατασκευαστές. Π.χ. η Apple https://www.apple.com/gr/batteries/why-lithium-ion/ που πρόσφατα ενσωμάτωσε την γρήγορη και την ασύρματη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το samsung galaxy s9+ μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει διαφορα αναμεσα σε αυτο και το samsung galaxy s9+dual sim.περα απο το γεγονος βεβαια οτι το dual sim παιρνει δυο καρτες.παρακαλω βοηθηστε με να καταληξω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το samsung galaxy s9+ μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει διαφορα αναμεσα σε αυτο και το samsung galaxy s9+dual sim.περα απο το γεγονος βεβαια οτι το dual sim παιρνει δυο καρτες.παρακαλω βοηθηστε με να καταληξω...

 

Θα δεις διαφορά φυσικά σε κάμερα... Οθόνη ήχο ταχύτητα αξίζει να πας σε s9 plus αν υπάρχει το μαρούλι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Θα δεις διαφορά φυσικά σε κάμερα... Οθόνη ήχο ταχύτητα αξίζει να πας σε s9 plus αν υπάρχει το μαρούλι

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα μαλλον δεν καταλαβες καλα αυτο που ρωτησα.Ρωταω λοιπον για τη διαφορα αναμεσα σε s9+ και s9+dual sim

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα μαλλον δεν καταλαβες καλα αυτο που ρωτησα.Ρωταω λοιπον για τη διαφορα αναμεσα σε s9+ και s9+dual sim
Δεν ξερω αν το προσεξες,αλλα εδω ειναι το νημα του S7 edge.

Εχει δικο του θεμα το S9 για να ρωτησεις οτι θες.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν γινεται στις συντομευσεις του control panel να προστεθουν και αλλες? Θελω να εχω στα γρηγορα μια επιλογη ωστε ο χρονος σβησιματος της οθονης να μεγαλωνει ή το αντιστροφο.Αν θα μπορουσα να αποφευγω να πηγαινω στις ρυθμισεις,αυτο ειναι το θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το απλό 7αρι και θέλω να πάρω και το edge.μπορει να προτείνει κάποιος ένα λινκ για τζαμί και ΘΉΚΗ.τσεκαρισμενα ότι θα προστατέψουν την οθονη σε πτώση.Ακουω και βλεπω ΣΥΝΈΧΕΙΑ ραγισμένες οθόνες και κωλωνω λίγο.. ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το απλό 7αρι και θέλω να πάρω και το edge.μπορει να προτείνει κάποιος ένα λινκ για τζαμί και ΘΉΚΗ.τσεκαρισμενα ότι θα προστατέψουν την οθονη σε πτώση.Ακουω και βλεπω ΣΥΝΈΧΕΙΑ ραγισμένες οθόνες και κωλωνω λίγο.. ..
http://www.protectionfilms24.com/article/savvies-xtreme-glass-full-cover-tempered-glass-screen-protector-samsung-galaxy-s7-edge-900068.html και https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F391925937765 ,είναι γυαλί και όχι μεμβράνη και η θήκη για μένα από τις πιο όμορφες που έχω δει,φοράω και τα 2 ένα μήνα και είμαι ευχαριστημένος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.protectionfilms24.com/article/savvies-xtreme-glass-full-cover-tempered-glass-screen-protector-samsung-galaxy-s7-edge-900068.html και https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F391925937765 ,είναι γυαλί και όχι μεμβράνη και η θήκη για μένα από τις πιο όμορφες που έχω δει,φοράω και τα 2 ένα μήνα και είμαι ευχαριστημένος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κ το γυαλί κ την θήκη? Χωράνε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν γινεται στις συντομευσεις του control panel να προστεθουν και αλλες? Θελω να εχω στα γρηγορα μια επιλογη ωστε ο χρονος σβησιματος της οθονης να μεγαλωνει ή το αντιστροφο.Αν θα μπορουσα να αποφευγω να πηγαινω στις ρυθμισεις,αυτο ειναι το θεμα.

 

Κατέβασε το quick tiles από το playstore κάνει ακριβώς αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

Κ το γυαλί κ την θήκη? Χωράνε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι μια χαρά είναι δεν κλωτσάει η θήκη το τζάμι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...