Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδιά είμαι σε φάση να το πάω σε σμαρτεκ για οθόνη κ μπαταρία. πέρασα πολλά πράγματα σε κάρτα μνήμης της σαμσουνγκ. σήμερα πέρασα κ άλλες λίγες φώτο. τώρα πάω στη συλλογή και πότε μ τα δείχνει όλα λευκά λ γράφει μηδέν κ πότε κανονικά. όταν πηγαίνω όμως απτό αρχεία μου τις δείχνεις όλες. έλεος ελπίζω Ναμη κάηκε κ αυτή η κάρτα κ τα χάσω όλα. τι κάνω τώρα; άρχισε να χαλάει κ της σαμσουνγκ τώρα η καλή και καλά ποιότητα;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

:!:Ενημέρωση:!:

Εγινε μια εκκαθάριση του θέματος και μετακινήθηκαν κάποια μηνύματα ,προσπαθήστε να μείνετε on topic .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά είμαι σε φάση να το πάω σε σμαρτεκ για οθόνη κ μπαταρία. πέρασα πολλά πράγματα σε κάρτα μνήμης της σαμσουνγκ. σήμερα πέρασα κ άλλες λίγες φώτο. τώρα πάω στη συλλογή και πότε μ τα δείχνει όλα λευκά λ γράφει μηδέν κ πότε κανονικά. όταν πηγαίνω όμως απτό αρχεία μου τις δείχνεις όλες. έλεος ελπίζω Ναμη κάηκε κ αυτή η κάρτα κ τα χάσω όλα. τι κάνω τώρα; άρχισε να χαλάει κ της σαμσουνγκ τώρα η καλή και καλά ποιότητα;

 

μπορει να εισαι ατυχος, τραβα ενα καλο back up, και παντα Google photos παιδια.. cloud forever !

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

μπορει να εισαι ατυχος, τραβα ενα καλο back up, και παντα Google photos παιδια.. cloud forever !

 

ριχνει την ποιοτητα ,αλλιως θα ηταν μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

ριχνει την ποιοτητα ,αλλιως θα ηταν μια χαρα
One drive τότε. Μάλιστα αν έχεις καινούρια συσκευή δίνει 100gb για δύο χρόνια!!!

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

One drive τότε. Μάλιστα αν έχεις καινούρια συσκευή δίνει 100gb για δύο χρόνια!!!

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τις ανεβάζει φουλ ανάλυση εκεί; αυτό με τα 100Gb καλή φάση, είχα πριν 10 μήνες το edge και το αγόρασα πάλι τώρα, δεν την είχα πάρει την προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα μετά από λίγο έστρωσε. Πήγα σμαρτεκ μέσα στην εγγύηση είμαι τελειώνει Απρίλιο μου αλλάξανε οθόνη φυσικά δωρεάν οθόνη λόγω μικρού burn in. Μου αλλάξανε κ μπαταρία δωρεάν κ έχω ένα χρόνο επιπλέον εγγύηση για αυτά τα δύο. Τα παιδιά όλα πολύ εξυπηρετικα . Το κινητό είναι σαν καινούργιο ίσως περιμένω s9. Η μπαταρία αλλάζει πάντα με αλλαγή οθόνης γιατί είναι κολλημένη εκει πάνω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα μετά από λίγο έστρωσε. Πήγα σμαρτεκ μέσα στην εγγύηση είμαι τελειώνει Απρίλιο μου αλλάξανε οθόνη φυσικά δωρεάν οθόνη λόγω μικρού burn in. Μου αλλάξανε κ μπαταρία δωρεάν κ έχω ένα χρόνο επιπλέον εγγύηση για αυτά τα δύο. Τα παιδιά όλα πολύ εξυπηρετικα . Το κινητό είναι σαν καινούργιο ίσως περιμένω s9. Η μπαταρία αλλάζει πάντα με αλλαγή οθόνης γιατί είναι κολλημένη εκει πάνω

 

Η μπαταρια δεν αλλαζει παντα με αλλαγη οθονης. Αμα ηταν ετσι οποιος αλλαζε μπαταρια θα αλλαζε και οθονη. Απλα μπορει σε καποιους αλλαζουνε και μπαταρια αν δουνε οτι ειναι εκτος οριων.

Link to comment
Share on other sites

Τις ανεβάζει φουλ ανάλυση εκεί; αυτό με τα 100Gb καλή φάση, είχα πριν 10 μήνες το edge και το αγόρασα πάλι τώρα, δεν την είχα πάρει την προσφορά
Flickr, 1Tb...

Ποιότητα άριστη

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Flickr, 1Tb...

Ποιότητα άριστη

 

SM-G935F

 

υπαρχει καποιος οδηγος φιλε για αυτοματο ανεβασμα; να μην ανεβουν και δημοσια οχι τιποτε αλλο ,τωρα χρησιμοποιησα την προσφορα απο το onedrive ,sorry για το oftopic παιδια

Link to comment
Share on other sites

Αμα το αγοράσω απο την Βουλγαρία που είναι ευρωπαϊκή χώρα έχει εγγύηση στην Ελλάδα;;

 

καλημερα. φυσικα υπαρχει. Εξαλλου ενα σκρουτζομαγαζο ειναι βουλγαρικο και στελνει με acs Ελλαδα...το καταλαβαινεις αφου παραλαβεις μιας και εχει ελληνικο νουμερο. Καλυπτεσαι κανονικα ομως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. φυσικα υπαρχει. Εξαλλου ενα σκρουτζομαγαζο ειναι βουλγαρικο και στελνει με acs Ελλαδα...το καταλαβαινεις αφου παραλαβεις μιας και εχει ελληνικο νουμερο. Καλυπτεσαι κανονικα ομως.

 

Οκ φιλε μου, απλα κόλλησα στην απόδειξη ότι θα είναι Βουλγαρικη. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα σε σμαρτεκ οθόνη και μπαταρία όπως είχα γράψει ξανά μ έβγαλε κάτι σε burn in λίγο αλλά υπήρχε.. Είχαν γίνει 2 μικρές γρατσουνιες που ενοχλούσαν.. Παρότι είχα βάλει paint μπουλ το οποίο δεν βοήθησε ποτέ... Η οθόνη δεν είχε ποτέ την λεία υφή.. Νιώθω με την νέα οθόνη σαν να έχω καινούργιο τηλέφωνο κ ακόμα δεν σκέφτομαι για αλλαγη σε άλλο κινητό. Έχω επιπλέον ένα χρόνο εγγύηση οθόνης οπότε και να μ βγάλει κάτι πάλι θα πάω να την αλλάξω. Νιώθω υπερευχαριστημενος κ απτό κινητό κ απτά παιδιά στη σμαρτεκ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε ενα clear cache να δεις αν θα στρωσει....

 

 

Edit: Χαζη ερωτηση αλλα, εχει 4g+. Με αλλα κινητα επιανα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

οσοι κανατε αλλαγη μπαταριας, σας εκαναν και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων? επισης εχω σκιν dbrand στο πισω τζαμι. παιζει να μου το βγαλουν?
Link to comment
Share on other sites

οσοι κανατε αλλαγη μπαταριας, σας εκαναν και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων? επισης εχω σκιν dbrand στο πισω τζαμι. παιζει να μου το βγαλουν?

 

Ναι και ναι. Και εγώ με Dbrand το πήγα. Το έβγαλαν και το κόλλησαν σε ένα "πλαστικό" χαρτί. Το ξαναέβαλα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το duos, μπορεί να μου πει κάποιος τι σημαίνουν τα δύο σύμβολα στην status bar; το - 1- και το τετράγωνο στο σήμα
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και ενημέρωση ασφαλείας 1 Οκτωβρίου σε Τσέχικο..

ποια τσέχικη, γιατί αν είναι T-mobile μετά απο λίγο συνήθως έρχεται και το ελληνικό cosmote.

πάντως έχει μείνει πίσω στις ενημερώσεις ασφαλείας, ακόμα Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

ποια τσέχικη, γιατί αν είναι T-mobile μετά απο λίγο συνήθως έρχεται και το ελληνικό cosmote.

πάντως έχει μείνει πίσω στις ενημερώσεις ασφαλείας, ακόμα Αυγούστου.

 

έχει βγει και του Οκτώβρη.

Βέβαια και εγώ χειροκίνητα την πέρασα,δεν μου ήρθε ποτέ.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω το duos, μπορεί να μου πει κάποιος τι σημαίνουν τα δύο σύμβολα στην status bar; το - 1- και το τετράγωνο στο σήμα

 

Ξέχασα να βάλω φώτο

 

5fba29a642da35fd4acfeb5e1eb5b4f0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να βάλω φώτο

 

5fba29a642da35fd4acfeb5e1eb5b4f0.jpg

 

Φίλε δε ξερω..υποθέτω έχει να κάνει με τα δεδομένα και με το ποια κάρτα ειναι συνδεδεμένη..Δηλαδή από ποια κάρτα χρησιμοποίεις δεδομένα

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...