Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω που εχω φοιτητικό, εστειλα το σμσ και μου ηρθε μυνημα οτι δεν υποστηρίζεται στο οικονομικο προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

η dbt έχει και btu άρα δεν αλλάζει, για να αλλάξει = επιλέγεις το σκέτο csc για την ελληνική που κατεβάζεις και μετά πάλι το αρχείο που γράφει csc... και όχι το home_csc

 

να ρωτησω κατι, στο odin δεν τσεκαρες το re-partition οταν επιλεγεις το σκετο csc? αν οχι γιατι, προτεινετε στο sammobile

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Περασα τη ρομ του sac23 που υποοστηριζει wifi calling και volte. εστειλα και το σχετικο μηνυμα στην cosmote, μου ηρθε απαντηση οτι ενεργοποιηθηκε. στις ρυθμισεις δεν βλεπω καπου καποια επιλογη, παρα μονο στη μπαρα εχει επιλογες να ανοιξω και να κλεισω! πως μπορω να δω αν οντως δουλευει? :lol: :lol: :lol:

f99a950df603ef9ad9fa4448b003e2c2.jpg

 

Τουλαχιστον για το VoWifi εγω το δοκιμασα βαζοντας το κινητο σε flight mode κι ανοιγοντας μονο το Wifi. Δοκιμαζω λοιπον εξερχομενη και εισερχομενη κληση και δουλευε μεσω wifi σαν να μην ειχα flight mode.

Εχει και τα μειον του αυτο βεβαια, γιατι πολλες φορες που δε θελω να μ ενοχλησουν βαζω το κινητο σε flight mode κι ανοιγω το wifi mono για mails, browsing κλπ, ενω με το VoWifi θα μπορουν και να με καλουνε σαν να μην εχω flight mode. Συν το οτι μεσω wifi δε μπορεις να ηχογραφησεις την κληση, που λογω δουλειας μου χρειαζεται, Οποτε το απενεργοποιησα. Εν κατακλειδι παντως, δεν τις χρησιμοποιησα τελικα τις λειτουργιες αυτες, και σκεφτομαι οτι τσαμπα αφησα τη BTU κι εφαγα και χρονο να στησω τη νεα ρομ απ την αρχη :(

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Το VoWiFi, το προσφέρει μόνο η Cosmote προς το παρόν. Εμένα με έχει σώσει γιατί μένω σε "γούβα" σήματος και μέσα στο σπίτι δεν πιάνει τίποτα (ούτε vodafone που είχα πριν). Τώρα είμαι πασάς! Με πολύ καλή ποιότητα ήχου, χωρίς διακοπές, απώλεια σήματος κλπ.

Όποιος έχει την δυνατότητα (συνδρομητής Cosmote με κατάλληλο συμβόλαιο) να το κάνει ανεπιφύλακτα. Το έχω και στο S7e το δικό μου και στο S7 της συζύγου.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον για το VoWifi εγω το δοκιμασα βαζοντας το κινητο σε flight mode κι ανοιγοντας μονο το Wifi. Δοκιμαζω λοιπον εξερχομενη και εισερχομενη κληση και δουλευε μεσω wifi σαν να μην ειχα flight mode.

Εχει και τα μειον του αυτο βεβαια, γιατι πολλες φορες που δε θελω να μ ενοχλησουν βαζω το κινητο σε flight mode κι ανοιγω το wifi mono για mails, browsing κλπ, ενω με το VoWifi θα μπορουν και να με καλουνε σαν να μην εχω flight mode. Συν το οτι μεσω wifi δε μπορεις να ηχογραφησεις την κληση, που λογω δουλειας μου χρειαζεται, Οποτε το απενεργοποιησα. Εν κατακλειδι παντως, δεν τις χρησιμοποιησα τελικα τις λειτουργιες αυτες, και σκεφτομαι οτι τσαμπα αφησα τη BTU κι εφαγα και χρονο να στησω τη νεα ρομ απ την αρχη :(

 

Καταλαβα, οχι κατι δεν δουλευει σε μενα τοτε! γιατι στην αρχη το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα και εγω ειναι να το βαλω σε flight, αλλα δεν δουλεψε! απ την αλλη λεω, ισως να μην δουλευει σε flight! εν κατακλειδη, δεν δουλευει (μαλλον προβλημα της ρομ). κανε μια δοκιμη να δοκιμασεις το total recal, (για ηχογραφιση) μπας και!

Υ.Γ. Δες και αυτο

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού χθες είδα κατόπιν εορτής ότι δεν μπορώ να έχω volte σε καρτοκινητό, λέω είμαι πάνω στο στήσιμο της COS ας την ξηλώσω να πάω σε PHN που είναι λίγο καλύτερη από την BTU στις αναβαθμίσεις. Πέρασα την πιο πρόσφατη και πάει πολύ καλά. Για να δούμε από μελλοντικές αναβαθμίσεις πως θα πάει!
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον για το VoWifi εγω το δοκιμασα βαζοντας το κινητο σε flight mode κι ανοιγοντας μονο το Wifi. Δοκιμαζω λοιπον εξερχομενη και εισερχομενη κληση και δουλευε μεσω wifi σαν να μην ειχα flight mode.

Εχει και τα μειον του αυτο βεβαια, γιατι πολλες φορες που δε θελω να μ ενοχλησουν βαζω το κινητο σε flight mode κι ανοιγω το wifi mono για mails, browsing κλπ, ενω με το VoWifi θα μπορουν και να με καλουνε σαν να μην εχω flight mode. Συν το οτι μεσω wifi δε μπορεις να ηχογραφησεις την κληση, που λογω δουλειας μου χρειαζεται, Οποτε το απενεργοποιησα. Εν κατακλειδι παντως, δεν τις χρησιμοποιησα τελικα τις λειτουργιες αυτες, και σκεφτομαι οτι τσαμπα αφησα τη BTU κι εφαγα και χρονο να στησω τη νεα ρομ απ την αρχη :(

πως μπορω να το κανω και εγω μαυρο με κοκκινα σηματακια?θελει ειδικο προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να το κανω και εγω μαυρο με κοκκινα σηματακια?θελει ειδικο προγραμμα?

 

Δεν ειναι δικο μου το συγκεκριμενο screenshot αλλα παντως ειναι καποιο theme.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να το κανω και εγω μαυρο με κοκκινα σηματακια?θελει ειδικο προγραμμα?

οχι, πας στα θεματα και βαζεις οποιο θελεις! αυτο που εχω ειναι το (red) strokes

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι, πας στα θεματα και βαζεις οποιο θελεις! αυτο που εχω ειναι το (red) strokes

 

σε ποια θέματα εννοείς για δώσε περισσότερες πληροφορίες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

οχι, πας στα θεματα και βαζεις οποιο θελεις! αυτο που εχω ειναι το (red) strokes

 

ευχαριστω πολυ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε ποια θέματα εννοείς για δώσε περισσότερες πληροφορίες

ρυθμισεις-φοντα και θεματα-θεματα-και φορτωνεις οποιο θελεις ,εγω εβαλα το red rubies ,πολυ ωραιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βρε παιδεια τα εβλεπα αυτα τα θεματα αλλα δεν ηξερα τι ηταν,επαθα πλακα και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα, οχι κατι δεν δουλευει σε μενα τοτε! γιατι στην αρχη το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα και εγω ειναι να το βαλω σε flight, αλλα δεν δουλεψε! απ την αλλη λεω, ισως να μην δουλευει σε flight! εν κατακλειδη, δεν δουλευει (μαλλον προβλημα της ρομ). κανε μια δοκιμη να δοκιμασεις το total recal, (για ηχογραφιση) μπας και!

Υ.Γ. Δες και αυτο

Το έχεις ενεργοποιήσει από τις ρυθμίσεις κλίσεων;

Άνοιξε τις κλίσεις και πάνω δεξιά στις τρεις τελίτσες πατα ρυθμίσεις.

Κάτω κάτω στις κλίσεις wifi τσεκάρεις το wifi.

Όταν ενεργοποιηθεί θα σου βγάλει ένα ακουστικό στη notification bar.78597ca7c83699a256677e372865ccc5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν μπορει καποιος να μου πει για το repartition θα του ημουν ευγνωμων!!!!!
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Φρέσκο φρέσκο στην PHN χθες την πέρασα σήμερα ήρθε και άλλη μικρή αναβάθμιση2f66d1facb1c8afc7ba9b72e84bd6f9a.jpg

είδες καμία διαφορά??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

είδες καμία διαφορά??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οπτικά όχι δεν παρατήρησα κάτι. Θα περιμένω αναφορές από άλλους μήπως μου ξέφυγε κάτι. Αλλά ήδη είναι 2 εκδόσεις πίσω η BTU και συνεχίζει

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξαναρωτησα υπαρει δυνατοτητα να αλλαξει μεγεθος η και γραμματοσειρα στην οθονη του lock screen στα notificsation?αλλα μονο εκει
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξαναρωτησα υπαρει δυνατοτητα να αλλαξει μεγεθος η και γραμματοσειρα στην οθονη του lock screen στα notificsation?αλλα μονο εκει

Μόνο εκεί οχι.

Η γραμματοσειρά και το μέγεθος αλλάζουν παντού όταν αλλάζουν από τις ρυθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μπερδευτει λιγο, αν κανει fast charging το κινητο, ποσα mA πρεπει να δειχνει η εφαρμογη ampere?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι, στο odin δεν τσεκαρες το re-partition οταν επιλεγεις το σκετο csc? αν οχι γιατι, προτεινετε στο sammobile

Το repartition μπορεί να χρειαστεί από ότι ξέρω σε περίπτωση που από μια custom θες να πάρεις stock και η custom είναι "γραμμένη" με διαφορετικά positions.

 

Όπως και έχει, από official σε official τη περνάς χωρίς τσεκ το repartition όπως προτείνουν και στο xda

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Έχω το S7e από τις 8 Μαρτίου 2016.

Ελληνικό, unbranded, προπαραγγελία μέσω Πλαισίου.

 

Είμαι γενικά πολύ ευχαριστημένος, αν κ θα ήθελα καλύτερη απόδοση στη διάρκεια της μπαταρίας του.

 

Ο λόγος που γράφω είναι ο εξής:

Χρησιμοποιώ το κινητό πάντα με bluetooth handsfree.

Αφού μου έβγαλε το λάδι το άχρηστο SBH54 της Sony (πεταμένα λεφτά), επέστρεψα στο ταπεινό HS3000 της samy κ τουλάχιστον μπορώ να χρησιμοποιώ το κινητό, χωρίς το άγχος χαμένων κλήσεων κ διαλόγων.

 

Το πρόβλημα είναι πως το τελευταίο καιρό (χοντρικά 5 μήνες) με το handsfree συνδεδεμένο, το κινητό στολλάρει υπερβολικά στο άνοιγμα κ κλείσιμο της γραμμής. Στην ασφαλέστερη μέτρηση του κλεισίματος της γραμμής, πατάω να κλείσει η γραμμή και παίζει άνετα να περάσουν κ 7 και 10sec να επανέλθει το μενού της αρχικής οθόνης.

Αν πχ προσπαθήσω να βιάσω τη φάση πατώντας το κεντρικό πλήκτρο, ανοίγει η κάμερα (λόγω 2πλού πατήματος), την κλείνω κ επιστρέφοντας το κινητό προσπαθεί να "καθαρίσει" την κλήση!!!!!!

 

Ή κάποιες φορές, πατάω κλήση και στο καπάκι θέλω να την κλείσω (γιατί κάτι άλλο προέκυψε) και ενώ πατάω συνεχόμενα το κλείσιμο της γραμμής, δε σταματάει και φθάνω συνήθως σε φάση αναπάντητης γιατί δε μπορώ να κλείσω τη γραμμή!

 

Το θέμα καταντά γελοίο μάλιστα, αν προσπαθήσω να κάνω συνεχόμενες κλήσεις σε φάση που βιάζομαι. Πχ αν θέλω επειγόντως να κάνω 3 κλήσεις την μία πίσω από την άλλη, απελπισία.......Με κλειστό bt η διαδικασία μπορεί να ολοκληρωθεί σε 30s κ για τις 3 κλήσεις, μέσω bt handsfree κ το στολλάρισμα έχω πετάξει στο....2λεπτο χαλαρά.

 

Είμαι ακομα με την 6.0.1.

Αφενός γιατί δεν έχω το χρόνο για back up κ εκ νέου στήσιμο, αφετέρου περιμένω να δοκιμαστεί πρώτα η 7αρα αρκετά (βασικά θα κάνω ένα back up κ θα βρω χρόνο να ασχοληθώ μέσα στον Ιούλιο).

Το κινητό γενικά δουλεύει σούπερ, δεν έχω θέματα με κατι άλλο.

Επισης ταυτόχρονα με το handsfree δουλεύει συνεχώς και το smartwatch S2, αλλά δε φταίει αυτό, έχω κάνει δοκιμές με το S2 εκτός σύνδεσης!

 

Υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνω?

Μήπως έτυχε σε κάποιον άλλο το ίδιο σενάριο κ βρήκε λύση?

Δε θα ήθελα επαναφορά εργοστασιακών κλπ, δεν έχω χρόνο για στήσιμο εκ νέου του κινητού.

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας!!!

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας!!!

Καλημερα φιλε μου. Επειδη ειχα το s7 edge με sbh54, το κινητο τα πηγαινε θαυμασια, οπως και το ΒΤ το οποιο αρχικα ειχε θεματα αλλα με τις αναβαθμισεις που πηρε εστρωσε απολυτα.

Τωρα για αυτα που λες, εχεις κανει καμια επαναφορα το τηλεφωνο απο περισυ?

Επισης πως το φορτιζεις? μηπως η μπαταρια σου εχει πεσει πλεον αρκετα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου. Επειδη ειχα το s7 edge με sbh54, το κινητο τα πηγαινε θαυμασια, οπως και το ΒΤ το οποιο αρχικα ειχε θεματα αλλα με τις αναβαθμισεις που πηρε εστρωσε απολυτα.

Τωρα για αυτα που λες, εχεις κανει καμια επαναφορα το τηλεφωνο απο περισυ?

Επισης πως το φορτιζεις? μηπως η μπαταρια σου εχει πεσει πλεον αρκετα?

 

 

Καλημέρα Νίκο.

Το sbh54 δε δούλεψε ποτέ σωστά, δραματικά χειρότερα αν εγκαθιστούσα κ το apk της sony. Εκεί μιλούσαμε για έγκλημα.

 

Με άλλα bt handsfree δεν είχα ποτέ θέμα. Μόνο το sbh ήταν κάκιστο.

 

Όχι δεν έχω κάνει επαναφορά.

Κ ούτε θα κάνω επειδή δεν έχω τον χρόνο για στήσιμο εκ νέου.

Χώρια που το θεωρώ γελοίο να έχω αγοράσει ναυαρχίδα των 800+€ και να πρέπει ντε και καλά να κανω επαναφορά για τέτοιες φάσεις.

 

Φόρτιση κανονικά με τον φορτιστή του κινητού.

Συνήθως το βράδυ. Εκτός κι αν κατσει εντός μέρας που παίζει ταχεία φόρτιση.

Δε χρειάζεται ακόμα αντικατάσταση, με τα πάντα ολα ανοικτά (4g, bt, wifi, gps, 3+ ώρες οθόνη, αρκετές κλήσεις, viber, email, ευτυχώς δεν έχω fb) βγάζω χοντρικά ένα 14ωρο.

Αλλά με τη μπαταρία κλειστή και την ανάγκη service point για την αντικατάστασή της, έπρεπε οι μπαταρίες να είναι καλύτερες (αλήθεια πόσο κοστίζει η αντικατάσταση?)

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νίκο.

Το sbh54 δε δούλεψε ποτέ σωστά, δραματικά χειρότερα αν εγκαθιστούσα κ το apk της sony. Εκεί μιλούσαμε για έγκλημα.

 

Με άλλα bt handsfree δεν είχα ποτέ θέμα. Μόνο το sbh ήταν κάκιστο.

 

Όχι δεν έχω κάνει επαναφορά.

Κ ούτε θα κάνω επειδή δεν έχω τον χρόνο για στήσιμο εκ νέου.

Χώρια που το θεωρώ γελοίο να έχω αγοράσει ναυαρχίδα των 800+€ και να πρέπει ντε και καλά να κανω επαναφορά για τέτοιες φάσεις.

 

Φόρτιση κανονικά με τον φορτιστή του κινητού.

Συνήθως το βράδυ. Εκτός κι αν κατσει εντός μέρας που παίζει ταχεία φόρτιση.

Δε χρειάζεται ακόμα αντικατάσταση, με τα πάντα ολα ανοικτά (4g, bt, wifi, gps, 3+ ώρες οθόνη, αρκετές κλήσεις, viber, email, ευτυχώς δεν έχω fb) βγάζω χοντρικά ένα 14ωρο.

Αλλά με τη μπαταρία κλειστή και την ανάγκη service point για την αντικατάστασή της, έπρεπε οι μπαταρίες να είναι καλύτερες (αλήθεια πόσο κοστίζει η αντικατάσταση?)

Δυστυχώς πρέπει να βρεις το χρόνο να κάνεις επαναφορά και καλύτερα να περάσεις την 7αρα διότι μετά το τελευταίο update είναι άψογη κατά 99% + . Μόνο έτσι θα << βρεις την υγειά σου >> καλώς η κακώς και όπως ίσως θα ξέρεις, δυστυχώς η χρηματική αξία δε σου εξασφαλίζει πως δε θα έχεις τέτοιου είδους ενέργειες ( επαναφορές κτλ ). Είναι σαν να λες, κατά την άποψή μου, πως έχεις ένα πανάκριβο PC και για αυτό το λόγο δε θα χρειαστεί να του κάνεις κάποια στιγμή για τον οποιοδήποτε λόγο, format. Γίνεται, δε γίνεται.

Συμφωνώ, για τους περισσότερους βαρετό και χρονοβόρο, αλλά δυστυχώς κάποια στιγμή θα είναι σε όλους απαραίτητο......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νίκο.

Το sbh54 δε δούλεψε ποτέ σωστά, δραματικά χειρότερα αν εγκαθιστούσα κ το apk της sony. Εκεί μιλούσαμε για έγκλημα.

 

Με άλλα bt handsfree δεν είχα ποτέ θέμα. Μόνο το sbh ήταν κάκιστο.

 

Όχι δεν έχω κάνει επαναφορά.

Κ ούτε θα κάνω επειδή δεν έχω τον χρόνο για στήσιμο εκ νέου.

Χώρια που το θεωρώ γελοίο να έχω αγοράσει ναυαρχίδα των 800+€ και να πρέπει ντε και καλά να κανω επαναφορά για τέτοιες φάσεις.

 

Φόρτιση κανονικά με τον φορτιστή του κινητού.

Συνήθως το βράδυ. Εκτός κι αν κατσει εντός μέρας που παίζει ταχεία φόρτιση.

Δε χρειάζεται ακόμα αντικατάσταση, με τα πάντα ολα ανοικτά (4g, bt, wifi, gps, 3+ ώρες οθόνη, αρκετές κλήσεις, viber, email, ευτυχώς δεν έχω fb) βγάζω χοντρικά ένα 14ωρο.

Αλλά με τη μπαταρία κλειστή και την ανάγκη service point για την αντικατάστασή της, έπρεπε οι μπαταρίες να είναι καλύτερες (αλήθεια πόσο κοστίζει η αντικατάσταση?)

 

φιλε μου εγω ενα πραγμα ξερω απο την τεχνολογια. Οσο πιο πολυπλοκα γινονται τα πραγματα τοσο πιο πολυ μπερδευονται. Μην κοιτας εκει στην apple που δεν υπαρχει αναγκη για επαναφορα. Εκει για να αλλαξεις μια ρυθμιση στο βιντεο, πρεπει να πας στο μενου και ρυθμισεις. Θελω να πω οτι η παραμετροποιηση και οι επιλογες στο ανδροιδ ειναι τοσες πολλες που αυτο κοστιζει σε σταθεροτητα. Επισης το γεγονος οτι το ανδροιδ φτιαχνεται απο αλλους και το χρησιμοποιουν αλλοι και υπαρχει κατακερματισμος, παλι κοστιζει.

Προσωπικα εχω σταματησει να κανω επαναφορα στα μικρα updates αλλα σε μεγαλα οπως αλλαγη εκδοσης (απο την 6 στην 7) εκανα.

Επισης αν δω πολλες δυσλειτουργιες παλι κανω, αλλα δεν εχω δει.

 

Αρα αυτο που σου λεω ειναι απλο, κανε ενα back up, 10 λεπτα υποθεση ειναι. Εγω ριχνω καταλογο σε καρτα μνημης (δεν συγχρονιζω γιατι δε θελω να γινει μπαχαλο με τις επαφες mail), και κλησεις/σμσ/ημερολογιο τα παιρνω με myphone explorer, ριχνω και τα εχεια μου στην sd ή υπολογιστη, κανω επαναφορα, και μετα ξανα ριχνω τα back up μεσα, συν το στησιμο. Ολη η διαδικασια κραταει μια ωρα, για στησιμο μια μια τις εφαρμογες. Αν εχεις να κανεις και αναβαθμιση πες 2 ωρες μεχρι να κατεβει και να μπει.

Σιγουρα ειναι 2 χαμενες ωρες αλλα αξιζει.

 

Οσο για το ΒΤ, επειδη σου λεω προχθες το πουλησα, δουλευε αριστα σε μενα. Απο ενα σημειο και μετα εστρωσε. Ο λογος που ειχα αυτο το ΒΤ ηταν η ικανοτητας αναγνωρισης κλησης με ονομα, αλλα κυριως η δυνατοτητα να κανεις επανακληση πισω και να δεις ενα σμσ που ηρθε χωρις να πιασεις κινητο. Το θεμα ειναι οτι στην καθημερινοτητα εχω καλωδιο και αυτο το εβαζα οταν εκανα κανα ποδηλατο, οποτε το πουλησα λογω ελαχιστης χρησης, ομως οσο το δουλευα ηταν αριστο. Στην αρχη ειχε τα θεματα που λες. Επισης επρεπε να του δωσεις τις απαραιτητες αδειες για να παιξουν ολα σωστα. αν και βγαινουμε εκτος, στα λεω γιατι πολυς κοσμος δεν το στηνει σωστα και παραπονιεται.

Αφου μου δουλευε λοιπον σωστα πιστευω οτι κατι εκανες λαθος. Αλλα μιλαω για μετα το καλοκαιρι οτι εστρωσε..πιο πριν ειχαμε αποσυνδεσεις κτλ.

 

Τελος παντων, μην το παιδευεις, κανε επαναφορα.

ΟΣο για τη μπαταρια, αν την αλλαξεις θα δεις διαφορα. μετα το χρονο ενα 30% το εχεις χασει. Επισης ο φορτιστης αυτοκινητου δεν ειναι ο,τι καλυτερο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...