Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να αγοράσεις την pro έκδοση για να εξαιρεις όσες εφαρμογές δεν θέλεις να "πιανει" όπως πχ κάμερα, τράπεζες κλπ

Σε ευχαριστώ πολύ. Την αγόρασα ήδη. Αξίζει κάθε cent. Πολύ καλή εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μέχρι τώρα,δεν έχω χάσει ποτέ κλήση

Απλά το ρωτάω για τα αρκετά παιδιά που έχαναν κλήσεις με τη nougat, μήπως μπορούν να με ενημερώσουν αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα..

Edited by stavros_naxos

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί να βάλετε άλλη εφαρμογή αφού έχει την μαμισια που κλείνεις οποίες θες και κλείνει και αυτόματα αυτό όσες δεν χρησιμοποιείς για 3ης μέρες.

Και μπορείς και να εξαίρεσεις τις τύπου fb messenger viber αν έχεις μέρες να τις ανοίξεις κ πάει να στις κλείσει...

Από εκεί και πέρα έχεις κ την επιλογή απενεργοποίησης, για όσες δεν χρησιμοποιείς.

Μου φαίνεται περιτο το κάτι extra μόνο για κάποια συστήματος κτλ που δεν εμφανίζονται στο μαμισιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει καμία εφαρμογή για ξεκλείδωμα με δακτυλικό αποτύπωμα χωρίς το πάτημα του κουμπιού απλά με άγγιγμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει καμία εφαρμογή για ξεκλείδωμα με δακτυλικό αποτύπωμα χωρίς το πάτημα του κουμπιού απλά με άγγιγμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Finger touch

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί να βάλετε άλλη εφαρμογή αφού έχει την μαμισια που κλείνεις οποίες θες και κλείνει και αυτόματα αυτό όσες δεν χρησιμοποιείς για 3ης μέρες.

Και μπορείς και να εξαίρεσεις τις τύπου fb messenger viber αν έχεις μέρες να τις ανοίξεις κ πάει να στις κλείσει...

Από εκεί και πέρα έχεις κ την επιλογή απενεργοποίησης, για όσες δεν χρησιμοποιείς.

Μου φαίνεται περιτο το κάτι extra μόνο για κάποια συστήματος κτλ που δεν εμφανίζονται στο μαμισιο.

Φιλε μου για ποια εφαρμογή μιλας;

Link to comment
Share on other sites

Finger touch

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το finger touch δε ξεκλειδώνει το κινητό χωρίς να πατήσεις το home ή power button.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Finger touch

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή δουλεύει και για ξεκλείδωμα χωρίς πάτημα; την έχω αλλά δεν..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις μπαταρία εποπτεία χρήσης εφαρμογών

Ναι αυτο το ξέρω φιλε.

Δεν κατάλαβα για ποια εφαρμογή λες οτι δεν χρειάζεται, αν εννοείς το Package disabler pro δεν κανει την ίδια δουλειά με αυτό που λες πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο το ξέρω φιλε.

Δεν κατάλαβα για ποια εφαρμογή λες οτι δεν χρειάζεται, αν εννοείς το Package disabler pro δεν κανει την ίδια δουλειά με αυτό που λες πιο πάνω.

 

Εγω εχω το Double Tap το οποιο είναι εξερετικο!! Κλειδωνει με διπλο tap στην οθονη, και οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο με διπλο tap ενεργοποιει την οφονη και μετα μπορεις να ξεκλειδωσεις το τηλεφωνο με το αποτυπωμα χωρις ομως να πατησεις πληκτρο

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το Double Tap το οποιο είναι εξερετικο!! Κλειδωνει με διπλο tap στην οθονη, και οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο με διπλο tap ενεργοποιει την οφονη και μετα μπορεις να ξεκλειδωσεις το τηλεφωνο με το αποτυπωμα χωρις ομως να πατησεις πληκτρο

 

καπου εγινε ενα μπερδεμα φιλε στην συζητηση, για αλλο θεμα ελεγα :)

Link to comment
Share on other sites

καπου εγινε ενα μπερδεμα φιλε στην συζητηση, για αλλο θεμα ελεγα :)

 

Sorry αλλου ηθελα να απαντησω και προσπαθουσα να κανω edit!!! :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά παίζει καμία εφαρμογή για ξεκλείδωμα με δακτυλικό αποτύπωμα χωρίς το πάτημα του κουμπιού απλά με άγγιγμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω εχω το Double Tap το οποιο είναι εξερετικο!! Κλειδωνει με διπλο tap στην οθονη, και οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο με διπλο tap ενεργοποιει την οφονη και μετα μπορεις να ξεκλειδωσεις το τηλεφωνο με το αποτυπωμα χωρις ομως να πατησεις πληκτρο

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλου ηθελα να απαντησω και προσπαθουσα να κανω edit!!! :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγω εχω το Double Tap το οποιο είναι εξερετικο!! Κλειδωνει με διπλο tap στην οθονη, και οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο με διπλο tap ενεργοποιει την οφονη και μετα μπορεις να ξεκλειδωσεις το τηλεφωνο με το αποτυπωμα χωρις ομως να πατησεις πληκτρο

Μπορείς να δώσεις κάποιο λινκ για την συγκεκριμένη εφαρμογή γιατί μου βγάζει πολλές στο Play Store? Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα spigen rugged armor του έκανα και την ασφάλεια και νιώθω πιο ήσυχος..

Η θήκη απλά υπέροχη..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η εφαρμογή double tap με ένα πράσινο εικονίδιο δουλεύει τελεια.. σε συνδυασμό με Νόβα launcher που έχω κλείδωμα με double tap ξεκλειδώνω με double tap που βγάζει ένα εικονίδιο και μπορείς να δουλεύεις το μεσαίο κουμπί σαν σκέτο touch χωρίς να το πιέζεις. Οπότε εν μέρη η εφαρμογή fingertouch pro δεν χρειάζεται πλέον.. δοκιμάστε την.. Δεν ξέρω τι λέει από κατανάλωση μπαταρίας βεβαιας

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η εφαρμογή double tap με ένα πράσινο εικονίδιο δουλεύει τελεια.. σε συνδυασμό με Νόβα launcher που έχω κλείδωμα με double tap ξεκλειδώνω με double tap που βγάζει ένα εικονίδιο και μπορείς να δουλεύεις το μεσαίο κουμπί σαν σκέτο touch χωρίς να το πιέζεις. Οπότε εν μέρη η εφαρμογή fingertouch pro δεν χρειάζεται πλέον.. δοκιμάστε την.. Δεν ξέρω τι λέει από κατανάλωση μπαταρίας βεβαιας

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Φίλε μου για αυτήν εδώ γράφεις;

https://play.google.com/store/apps/details?id=vn.tb.th.doubletapstar

Θέλει όμως την pro έκδοση για να δουλέψουν όλα αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS! Σημερα στη θάλασσα παρατηρώ το εξής....με τέρμα φωτεινότητα και ο ήλιος να πέφτει πάνω στη μέση της οθόνης και λίγο πιο κάτω πλάγια προς το κέντρο εμφάνισε κάτι σαν ροζ κουτάκια (θολομενα πιξελ τυπου) σε λευκό φόντο...το δοκίμασα και σε άλλες εφαρμογές με λευκό φόντο δεν το κάνει σε ολες. Τι να φταίει? Πάει service? Χάλασα και το screen protector μήπως έφταιγε αυτό

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα apk απο το S8 του καιρού στην lock screen δεν ενεργοποιούνται παρόλο που φορτώνονται και βγάζει το μήνυμα: Η εφαρμογή δεν έχει εγκατασταθεί. Παρουσιάζεται διένεξη του πακέτου με ένα υπάρχον πακέτο με το ίδιο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

το νημα γιατί έφυγε από εκεί που ηταν?

και παίζει μόνο του στο χυμα?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

το νημα γιατί έφυγε από εκεί που ηταν?

και παίζει μόνο του στο χυμα?

 

Τι έγινε ρε παιδιά; Ετσι ξαφνικά το αλλάζουμε;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS! Σημερα στη θάλασσα παρατηρώ το εξής....με τέρμα φωτεινότητα και ο ήλιος να πέφτει πάνω στη μέση της οθόνης και λίγο πιο κάτω πλάγια προς το κέντρο εμφάνισε κάτι σαν ροζ κουτάκια (θολομενα πιξελ τυπου) σε λευκό φόντο...το δοκίμασα και σε άλλες εφαρμογές με λευκό φόντο δεν το κάνει σε ολες. Τι να φταίει? Πάει service? Χάλασα και το screen protector μήπως έφταιγε αυτό

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Τους τελευταιους μηνες εχω και εγω το ιδιο θεμα κατω απ τον ηλιο. Επειδη ειμαι σε νησι δεν εχω παει ακομα στο service. Αν εχεις κανενα νεο ενημερωσε μας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...