Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"αυτος" μόνο καλά λέει.

Όνομα και πράμα........:lol: :lol:

 

Σταμάτα κοκκινίζω.:O:O

Η μπαταρία,τελικά και με σκληρή χρήση,σπέρνει....

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Φίλε εγώ πέρασα αυτό εδώ εχθές κ όλο το menu είναι s8 !! https://android.gadgethacks.com/how-to/get-galaxy-s8s-new-weather-widget-older-galaxy-phones-0177040/

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιο ειναι ακριβως το λινκ για το μενου του s8; Τι διαφορες εχει φιλε απο το δικο μας;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ πέρασα αυτό εδώ εχθές κ όλο το menu είναι s8 !! https://android.gadgethacks.com/how-to/get-galaxy-s8s-new-weather-widget-older-galaxy-phones-0177040/

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατι παιζει με τις επισημες rom. Εχω περασει 3 φορες τον καιρο του s8 οπως εχουν κανει αρκετοι και ολες τις φορες περνω το μηνυμα "το πακετο ενδεχεται να ειναι καστραμμενο".

 

Σε αλλους πιανει και σε αλλους οχι. Κατι παιζει περιεργο.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα μου έβγαλε μια αναβάθμιση και δεν ξέρω τι να κάνω να την βάλω?

6a272eed6092e689a48f99e00aa272a7.jpg

Edited by eliasmad
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα κοκκινίζω.:O:O

Η μπαταρία,τελικά και με σκληρή χρήση,σπέρνει....

 

Ναι, η μπαταρία είναι το μεγάλο ατού της συσκευής. Γι αυτό δεν πήρα το flat που το θεωρώ καλύτερο στην οθόνη (ή edge δεν με βολεύει).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα Παιδιά τού έκανα μια επανεκκίνηση κ άργησε πάρα πολύ να ανάψει είχε κολλήσει στο λογότυπο κ αναβόσβηναι το μπλέ λαμπάκι εντωμεταξύ ζεσταθικε αρκετά ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα μου έβγαλε μια αναβάθμιση και δεν ξέρω τι να κάνω να την βάλω?

6a272eed6092e689a48f99e00aa272a7.jpg

Φίλε προχώρα απλά...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κάνοντας την ίδια χρήση αλλά με την μόνη διαφορά ότι ημουν πάντα κοντά σε WiFi (ενώ με δεδομένα έχω μόνο 2g) η μπαταρία από οριακά 5 ώρες πήγε σε 6,30 και εχω 15% ακόμα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κάνοντας την ίδια χρήση αλλά με την μόνη διαφορά ότι ημουν πάντα κοντά σε WiFi (ενώ με δεδομένα έχω μόνο 2g) η μπαταρία από οριακά 5 ώρες πήγε σε 6,30 και εχω 15% ακόμα.
Αν δεν έκανες κάποιο Update τελευταία, μάλλον σε βοήθησε το σημα.
Link to comment
Share on other sites

Αν είχες wifi και όχι δεδομένα είναι φυσιολογικό το παραπάνω, εμένα π δεν έχω δεδομένα σχεδόν καθόλου μέσα στη μέρα, έχω πάνω από 7 sot
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έκανες κάποιο Update τελευταία, μάλλον σε βοήθησε το σημα.

 

Σίγουρα. Γι αυτό ανέφερα τα δεδομένα.

Update έκανα το γνωστό τελευταίο (πριν 2-3 μέρες) αλλά δεν είδα κάποια διαφορά.

Τελικά έφτασε τις 7:30 ώρες.....!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν είχες wifi και όχι δεδομένα είναι φυσιολογικό το παραπάνω, εμένα π δεν έχω δεδομένα σχεδόν καθόλου μέσα στη μέρα, έχω πάνω από 7 sot

 

Το χειρότερο είναι πως την μισή μέρα έχω edge οπότε τρώει αρκετά μιας και την συσκευή την έχω στο 4g

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα. Γι αυτό ανέφερα τα δεδομένα.

Update έκανα το γνωστό τελευταίο (πριν 2-3 μέρες) αλλά δεν είδα κάποια διαφορά.

Τελικά έφτασε τις 7:30 ώρες.....!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το χειρότερο είναι πως την μισή μέρα έχω edge οπότε τρώει αρκετά μιας και την συσκευή την έχω στο 4g

Μάλλον είναι συνδυασμός και των 2 γιατί είχαν αναφέρει και αλλα παιδιά καλύτερη μπαταρία μετα το Update. Μακάρι να είναι έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι συνδυασμός και των 2 γιατί είχαν αναφέρει και αλλα παιδιά καλύτερη μπαταρία μετα το Update. Μακάρι να είναι έτσι.

 

Ναι, είχα διαβάσει τα σχόλια αλλά δεν είδα διαφορά για τις λίγες μέρες που το είχα. Τι να πω? Θα δω τις επόμενες μέρες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, μία ερώτηση... Μου έχει πέσει η συσκευή κάτω και έχει κάνει δύο μικρές γρατζουνιές στην αριστερή και δεξιά γωνία... Αυτό το γύρω αλουμίνιο πλαίσιο αλλάζει ή έστω διορθώνεται? Γιατί αν πάει αποκλειστικά με την οθόνη δεν συμφέρει...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μπορείς να βάλεις λίγες φωτο να δουμε??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά εμένα λειτουργεί μία χαρά διαφορές δεν βλέπω αλλά ούτε έχω θέμα... Το μόνο που με ενδιέφερε ήταν ο καιρός και αυτό φαίνεται μία χαράd4b0589e2c0a85ffb066424af5876059.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η παραπάνω εφαρμογή καιρού, από ποια υπηρεσία αντλεί δεδομένα, πχ. Yahoo weather, accu weather;

 

S7 Edge

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το s planner μου βγαζει τα γενεθλια των επαφων διπλα. Πως μπορω να το φτιαξω?

Εννοω οτι στην ιδια μερα τα βγαζει ως 2 διαφορετικα συμβαντα.

Οταν παταω επανω στο ενα υπαρχει ο συνδεσμος που με πεταει στην επαφη ενω στο αλλο δεν υπαρχει τιποτα.

Τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά για λύστε μου μια απορία μου ήρθε σήμερα μια ειδοποίηση απορρήτου για αναγνώριση μη αποθηκευμένων αριθμών τι ακριβώς είναι αυτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγαίνω youtube μεσω εφαρμογής οχι browser ανοιγει περισσοτερο η φωτεινότητα αυτόματα, υπαρχει κάποια ρύθμιση? Οσο και να εχω ψάξει δεν εχω βρει κατι!
Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγαίνω youtube μεσω εφαρμογής οχι browser ανοιγει περισσοτερο η φωτεινότητα αυτόματα, υπαρχει κάποια ρύθμιση? Οσο και να εχω ψάξει δεν εχω βρει κατι!

 

Θα πας ρυθμίσεις, εμφάνιση και μετά τέρμα κατω γράφει εργαλείο βελτίωσης βίντεο εκεί το ξετικαρεις αν δεν το θες

Link to comment
Share on other sites

Η παραπάνω εφαρμογή καιρού, από ποια υπηρεσία αντλεί δεδομένα, πχ. Yahoo weather, accu weather;

 

S7 Edge

Accu weather!!

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το s planner μου βγαζει τα γενεθλια των επαφων διπλα. Πως μπορω να το φτιαξω?

Εννοω οτι στην ιδια μερα τα βγαζει ως 2 διαφορετικα συμβαντα.

Οταν παταω επανω στο ενα υπαρχει ο συνδεσμος που με πεταει στην επαφη ενω στο αλλο δεν υπαρχει τιποτα.

Τι παιζει?

Απο εκει που λεει διαχείριση ημερολογίων θα είναι.

Πανω δεξιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Έχω το κινητό περίπου ένα χρόνο. Για να φορτίσει με την αργή φόρτιση θέλει γύρω στις 4 ώρες ίσως και περισσότερο. Επίσης όταν το φορτίζω με αργή φόρτιση και ταυτόχρονα το χρησιμοποιώ για internet,Facebook,Viber κλπ τότε το πιθανότερο είναι να πέφτει η μπαταρία αντί να ανεβαίνει. Αργά μεν αλλά πέφτει. Ξέρει κάποιος αν είναι φυσιολογικό αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Έχω το κινητό περίπου ένα χρόνο. Για να φορτίσει με την αργή φόρτιση θέλει γύρω στις 4 ώρες ίσως και περισσότερο. Επίσης όταν το φορτίζω με αργή φόρτιση και ταυτόχρονα το χρησιμοποιώ για internet,Facebook,Viber κλπ τότε το πιθανότερο είναι να πέφτει η μπαταρία αντί να ανεβαίνει. Αργά μεν αλλά πέφτει. Ξέρει κάποιος αν είναι φυσιολογικό αυτό?

Δε ξερω φιλε εαν ειναι φυσιολογικο να πεφτει...Εγω το δικο μου το εχω 3 μηνες και το φορτιζω μεσω του pc σε αργη φορτιση βεβαια. Ανεβαινει μια χαρα η φορτιση.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιώργο μήπως έχεις παρατηρήσει πόσες είναι οι ώρες φόρτισης με τον αργό και το γρήγορο τρόπο?Με τη γρήγορη φόρτιση ανεβαίνει η μπαταρία όταν το χρησιμοποιώ ταυτόχρονα. Με την αργή είναι το πρόβλημα. Ελπίζω να είναι κάποιο θέμα του φορτιστή και όχι του κινητού

Δε ξερω φιλε εαν ειναι φυσιολογικο να πεφτει...Εγω το δικο μου το εχω 3 μηνες και το φορτιζω μεσω του pc σε αργη φορτιση βεβαια. Ανεβαινει μια χαρα η φορτιση.

 

Δε ξερω φιλε εαν ειναι φυσιολογικο να πεφτει...Εγω το δικο μου το εχω 3 μηνες και το φορτιζω μεσω του pc σε αργη φορτιση βεβαια. Ανεβαινει μια χαρα η φορτιση.
Link to comment
Share on other sites

Accu weather!!

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ.

 

S7 Edge

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για ήχο κλήσης ή για μηνύματα, πως ορίζω εξωτερικούς ήχους εκτός των υπαρχόντων;

ΑΚΥΡΟ το βρήκα.

 

S7 Edge

Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...