Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλαζει και το γυρω γυρω πλαισιο. Το αλλαξαν σε μενα προσφατα.Το πισω κομματι οχι.

 

Aφου εχεις εγγυηση φιλε μου τι σε πειραζει αν σου βγαλει ποτε προβλημα?

Εμένα δεν με απασχολεί και τόσο απλά έλεγα εάν είναι ελληνικές παρτίδες ή αγορασμένα από σκρουτζ ( που συνήθως είναι από παρτίδες από το εξωτερικο ) μήπως μπορέσουμε και βρούμε κάποια άκρη. Αν και βασικά μάλλον είναι τυχαία γεγονότα... σε τόσες συσκευές λογικό είναι να υπάρξουν και κάποιες όπου θα βγει κάποιο πρόβλημα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Χρησιμοποιεί κανεις ενα απο τα παρακάτω ΒΤ με το edge ?

 

Lg Tone (οποιαδηποτε εκδοση)

Plantronics backbeat go/go 2

Samsung level U

 

Δουλευουν καλά με το κινητό ?Καποια προτίμηση ?

 

 

Χρησιμοποιώ 2 LG Tone Platinum και άψογη η συνεργασία και απόδοση.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με απασχολεί και τόσο απλά έλεγα εάν είναι ελληνικές παρτίδες ή αγορασμένα από σκρουτζ ( που συνήθως είναι από παρτίδες από το εξωτερικο ) μήπως μπορέσουμε και βρούμε κάποια άκρη. Αν και βασικά μάλλον είναι τυχαία γεγονότα... σε τόσες συσκευές λογικό είναι να υπάρξουν και κάποιες όπου θα βγει κάποιο πρόβλημα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα από σκρουτζ είναι ιταλικό. Αλλά δεν θα βρεις άκρη. Το καλό είναι ότι στο σέρβις το αναλαμβάνουν χωρίς κουβέντα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να φαντάζομαι τι θα γίνει αν το δικό μου ασημένιο το οποίο δεν εισάγεται επίσημα πάθει κάτι...οθόνη σε 3 μήνες βλέπω να έρχεται...

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Ποια μοντελα ειναι αυτά ? 800/900 ?

 

 

Αυτό εδώ είναι.

http://www.lg.com/gr/lg-friends/lg-HBS-1100

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να φαντάζομαι τι θα γίνει αν το δικό μου ασημένιο το οποίο δεν εισάγεται επίσημα πάθει κάτι...οθόνη σε 3 μήνες βλέπω να έρχεται...

Ωραίο το ασημένιο. Το είδα από κοντά και με εντυπωσίασε..

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να φαντάζομαι τι θα γίνει αν το δικό μου ασημένιο το οποίο δεν εισάγεται επίσημα πάθει κάτι...οθόνη σε 3 μήνες βλέπω να έρχεται...

Ποιο μοντέλο εχεις φιλε?

Αν είναι το 935F σε καλύπτει κανονικά.

 

Μιλησες με το σέρβις και σου είπαν το αντίθετο?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

 

αγόρασε η γυναίκα μου το κινητό και έχει αυστριακό firmware (BPHJ).

Υπάρχει λόγος να περάσω το τελευταίο Ελληνικό πχ της cosmote?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

 

αγόρασε η γυναίκα μου το κινητό και έχει αυστριακό firmware (BPHJ).

Υπάρχει λόγος να περάσω το τελευταίο Ελληνικό πχ της cosmote?

 

κανένας λόγος απολύτως, όταν με το καλό έρθει αν έρθει! το samsung/google pay και θέλεις τη δυνατότητα, τότε αναγκαστικά θα πρέπει να χεις firmware από την χώρα που είναι και η κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

κανένας λόγος απολύτως, όταν με το καλό έρθει αν έρθει! το samsung/google pay και θέλεις τη δυνατότητα, τότε αναγκαστικά θα πρέπει να χεις firmware από την χώρα που είναι και η κάρτα.

 

κατάλαβα, προς το παρόν το ξεχνάω λοιπόν. Ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως το βλέπετε πάω για αλλαγή οθόνης και εγώ? Σήμερα ξαφνικά μου παρουσίασε αυτό https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160920/7c0e2475670fe818928e4d58d0a06226.jpg

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ειχα ακριβώς και εγώ μια μαύρη βουλιτσα στην δεξια edge πλευρα κατω γωνία

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δοκίμασα σήμερα κάτι ακουστικά BT με ενσωματωμένο μικρόφωνο όταν με πήραν τηλέφωνο ο ήχος κλήσης ακουγόταν από το κινητό και όχι από τα ακουστικά στα ακουστικά άκουγα μονο ένα μπιπ μπιπ μπορεί να αλλάξει αυτό όταν έχω συνδέσει ακουστικά στο κινητό να μην ακούγεται κανένας ήχος και όλοι να περνάνε στα ακουστικά??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει αλλάξει κανένας οθόνη σε duos μη ευρωπαϊκή συσκευή και αν ναι που ακριβώς και πόσο...ευχαριστώ...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει αλλάξει κανένας οθόνη σε duos μη ευρωπαϊκή συσκευή και αν ναι που ακριβώς και πόσο...ευχαριστώ...

 

Καλησπερα,στη καμερα στη λειτουργία Αργη κίνηση σας γινεται οθόνη πιο σκοτεινή ; μεχαμηλο φωτισμό. Στις αλλες λειτουργίες η οθόνη παραμενει φωτεινή. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,στη καμερα στη λειτουργία Αργη κίνηση σας γινεται οθόνη πιο σκοτεινή ; μεχαμηλο φωτισμό. Στις αλλες λειτουργίες η οθόνη παραμενει φωτεινή. Ευχαριστω

 

Ναι και σε εμένα συμβαίνει....με Btu

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το ασημένιο. Το είδα από κοντά και με εντυπωσίασε..

Ήμουν μεταξύ του μαύρου και του ασημένιου και δεν το μετάνιωσα...

Ποιο μοντέλο εχεις φιλε?

Αν είναι το 935F σε καλύπτει κανονικά.

 

Μιλησες με το σέρβις και σου είπαν το αντίθετο?

Όχι κανονικά καλύπτει ή εγγύηση αλλά υποθέτω θα υπάρχει έλλειψη στα ασημί ανταλλακτικά καθως δεν εισάγεται επίσημα..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το S7 Edge αλλά είδα κάτι για μπαταρίες κάτι για οθόνες πρέπει να προσέξω τπτ?

Από skroutz εννοείται.. - Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB ONYX BLACK EU

 

Πρέπει να δω κάτι η να ζητήσω κάτι? G935F είναι η παρτίδα? Κάτι για αυτοκολλητάκι διαβασα κάπου οτι έχει για battery safe..

H οτιδήποτε άλλο πρέπει να προσέξω παίρνοντας απο skroutz.( Κατι άκουσα οτι μερικά ειναι branded δε ξέρω αν πειράζει κι αυτο τπτ )

Edited by martiniskiss
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το S7 Edge αλλά είδα κάτι για μπαταρίες κάτι για οθόνες πρέπει να προσέξω τπτ?

Από skroutz εννοείται.. - Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB ONYX BLACK EU

 

Πρέπει να δω κάτι η να ζητήσω κάτι? G935F είναι η παρτίδα? Κάτι για αυτοκολλητάκι διαβασα κάπου οτι έχει για battery safe..

H οτιδήποτε άλλο πρέπει να προσέξω παίρνοντας απο skroutz.( Κατι άκουσα οτι μερικά ειναι branded δε ξέρω αν πειράζει κι αυτο τπτ )

Έχεις μπερδέψει πολλά πράγματα με το note 7 φίλε μου..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο note 7 ηταν για τη μπαταρια? Νόμιζα και στο s7...

Ναι φίλε μόνο.

Γενικα η συσκευή εχει πουλησει παρα πολυ και κάποια περιστατικα που αναφέρονται είναι μεμονωμένα.

Ουτε θέμα με παρτίδες κτλπ εχει ούτε τίποτα.

Προχωρα άφοβα είναι μια από τις καλύτερες συσκευές που υπάρχουν σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα απο μαικροτεκ. εγινε αλλαγη οθονης. παρα την τοση ταλαιπωρια που τραβηξα μπορω να πω οτι εγινε πολυ καλη δουλεια στην αλλαγη. μαζι με οθονη φαινεται να αλλαχτηκε και το μεταλλικο πλαισιο γυρω γυρω μαζι με το κεντρικο κουμπι, τα πλαινα κουμπια και τα βυσματα usb και 3.5mm. το τηλεφωνο ειναι αψογο λειτουργικα οπως ηταν πριν το προβλημα με το always on display και μπορω πλεον να το χαρω ξανα :D
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φιλαράκι να το χαρείς χωρίς πλέον προβλήματα!! Μια ερώτηση σου έκαναν reset η δεν το πείραξαν εσωτερικά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φιλαράκι να το χαρείς χωρίς πλέον προβλήματα!! Μια ερώτηση σου έκαναν reset η δεν το πείραξαν εσωτερικά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και τις 4 φορες που το εκαναν εισαγωγη για σερβις εγινε επαναπρογραμματισμος. ολες τις φορες εκαναν επαναφορα ρυθμισεων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...