Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η κουρμπαριστη οθονη θελει το χρονο της να τη συνηθισεις αλλα επιπλεον χρειαζεσαι οπωσδηποτε θηκη η οποια θα σου δωσει μια επιπλεον αποσταση στα frames κι ετσι δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Προσωπικα εχω βαλει αυτην απο την πρωτη μερα και ειμαι μια χαρα, και χωρις να γινεται το τηλ ...κουμουτσα.

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-and-membrani-samsung-galaxy-s7-edge-sbs-aero-cover-diafanes/prod8000033pp/

 

Αυτη η θηκη που δειχνεις συνοδευεται και απο μεμβρανη προστασιας οπως δειχνει στην φωτο?

Αν ναι, η μεμβρανη σε συνδιασμο με την θηκη καθεται, η δημιουργειται το γνωστο προβλημα οπου η θηκη "σπρωχνει την μεμβρανη με αποτελεσμα να ξεκολαει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτη η θηκη που δειχνεις συνοδευεται και απο μεμβρανη προστασιας οπως δειχνει στην φωτο?

Αν ναι, η μεμβρανη σε συνδιασμο με την θηκη καθεται, η δημιουργειται το γνωστο προβλημα οπου η θηκη "σπρωχνει την μεμβρανη με αποτελεσμα να ξεκολαει?

 

Δεν γνωριζω φιλε μου. Τωρα τη δινουν με μεμβρανη. Οταν την πηρα εγω πριν 2 μηνες ηταν χωρις, και ως τωρα το εχω χωρις μεμβρανη.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η θηκη που δειχνεις συνοδευεται και απο μεμβρανη προστασιας οπως δειχνει στην φωτο?

Αν ναι, η μεμβρανη σε συνδιασμο με την θηκη καθεται, η δημιουργειται το γνωστο προβλημα οπου η θηκη "σπρωχνει την μεμβρανη με αποτελεσμα να ξεκολαει?

Πάντως στις αξιολογήσεις λέει πως δεν καλύπτει την edge οθόνη

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160724/abf786225c601bc1e496d14331e66345.jpg

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Για σας να ρωτήσω κάτι είναι λογικό όταν ανοίγω το κινητό να βρίσκω ανοικτές στο παρασκήνιο εφαρμογές που είχα τρέξει πριν το κλείσω?

πάτησα το κουμπί τώρα που το άνοιξα και είδα εφαρμογή που ήταν ανοικτή από χθες το βραδυ πριν το κλείσω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για σας να ρωτήσω κάτι είναι λογικό όταν ανοίγω το κινητό να βρίσκω ανοικτές στο παρασκήνιο εφαρμογές που είχα τρέξει πριν το κλείσω?

πάτησα το κουμπί τώρα που το άνοιξα και είδα εφαρμογή που ήταν ανοικτή από χθες το βραδυ πριν το κλείσω

Λογικά ναι. Και σε άλλα android γίνεται αυτό.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι. Και σε άλλα android γίνεται αυτό.

 

Live to ride, ride to live

Μάλιστα σε ευχαριστώ πολύ απλά παραξενεύτηκα και να υποθέσω αυτό δεν διορθώνεται εε να ανοίγω κάθε φορα το κινητό με άδεια μνήμη??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Χθες το έβγαλα από την πρίζα στις 6 το πρωί περίπου πλήρως φορτισμένο. Κατά τις 10 το πρωί η μπαταρία είχε πέσει στο 75% με τη μεγαλύτερη κατανάλωση να έχει το "Λειτουργικό σύστημα Android". Κάπου είχα διαβάσει εδώ ότι έχει συμβεί και σε άλλους. Δε ξέρω αν είναι πρόβλημα ή feature ή σύμπτωση επειδή εκεί που βρισκόμουν είχε χάλια σήμα, πάντως σε καμία άλλη συσκευή μου δεν το έχω ξανασυναντήσει. Υπάρχει κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

Χθες το έβγαλα από την πρίζα στις 6 το πρωί περίπου πλήρως φορτισμένο. Κατά τις 10 το πρωί η μπαταρία είχε πέσει στο 75% με τη μεγαλύτερη κατανάλωση να έχει το "Λειτουργικό σύστημα Android". Κάπου είχα διαβάσει εδώ ότι έχει συμβεί και σε άλλους. Δε ξέρω αν είναι πρόβλημα ή feature ή σύμπτωση επειδή εκεί που βρισκόμουν είχε χάλια σήμα, πάντως σε καμία άλλη συσκευή μου δεν το έχω ξανασυναντήσει. Υπάρχει κάποια λύση;

 

οχι φιλε μου δεν ειναι καθολου να χανεις 25% μπαταριας σε 4 ωρες!!το σημα σιγουρα παιζει μεγαλο ρολο μηπως δεν ειχες καθολου σημα και εψαχνε συνέχεια για σημα??απο την αλλη αφου εχεις τοσο χαλια σημα βαλε το μόνιμα σε 2g και δες πως θα τα παει!!μπορει να σου εκανε και καποια εφαρμογη ζημιά ετσι!!

Link to comment
Share on other sites

φρέσκο πράμα... http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-4-52-release/google-play-services-9-4-52-440-127739847-android-apk-download/

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

φρέσκο πράμα... http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-4-52-release/google-play-services-9-4-52-440-127739847-android-apk-download/

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την έβαλα και ο Θεός βοηθός!!!

Tnx για το tip.

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Link to comment
Share on other sites

φρέσκο πράμα... http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-4-52-release/google-play-services-9-4-52-440-127739847-android-apk-download/

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελα ρε φιλεεε! Μολις το εγραφα! Με προλαβες

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παιδιά!!

Πριν μερικές ημέρες απόκτησα το πιο τηλέφωνο και στο σετάρισμα αρκετών εφαρμογών παίρνω το μήνυμα " Εντοπίστηκε επικάλυψη οθόνης - Για να αλλάξετε αυτή τη ρύθμιση άδειας θα πρέπει πρώτα να απενεργοποιήσετε την επικάλυψη οθόνης από τις Ρυθμίσεις - Εφαρμογές"

Και κάτω αναγράφεται το link " Ανοιγμα ρυθμίσεων "

Πηγαίνω σ' αυτές, αλλά δεν μπορώ να καταφέρω τίποτα. ... Το μήνυμα εξακολουθεί να βγαίνει...!!

Τι δεν κάνω καλά?

Φιλικά!!!

Μανώλης

ΣΑΜΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το έχω στην γρήγορη φόρτιση και μου λέει 6 ώρες μέχρι την πλήρη φόρτιση.....!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα αυριο θα το παραλαβω αλλα μολις προσεξα οτι δεν παιρνει micro sim αλλα nano.

Πρεπει να αγορασω νεα ή κοβεται σε καποιο καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα αυριο θα το παραλαβω αλλα μολις προσεξα οτι δεν παιρνει micro sim αλλα nano.

 

Πρεπει να αγορασω νεα ή κοβεται σε καποιο καταστημα?

 

 

 

5 ευρώ κοστίζει η καινούργια και όχι μπορεί να έχεις θέματα με το σήμα. Πάρε μια καινούργια.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ κοστίζει η καινούργια και όχι μπορεί να έχεις θέματα με το σήμα. Πάρε μια καινούργια.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

 

ευχαριστω!

να λειτουργει και η micro σε αλλο κινητο δεν παιζει ε?:)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το έχω στην γρήγορη φόρτιση και μου λέει 6 ώρες μέχρι την πλήρη φόρτιση.....!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν εχει κουμπωσει καλα το καλώδιο είτε του φορτιστή ειτε στο κινητό

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

να λειτουργει και η micro σε αλλο κινητο δεν παιζει ε?:)

Παιζει αλλα παίρνεις το πακέτο των 10€, που έχει μια micro & μια nano.

Επισης, δεν λειτουργούν ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει κουμπωσει καλα το καλώδιο είτε του φορτιστή ειτε στο κινητό

 

Βγαλε το καλωδιο και ξαναβαλε το μεχρι να σου βγαλει γρηγορη φορτιση!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ κοστίζει η καινούργια και όχι μπορεί να έχεις θέματα με το σήμα. Πάρε μια καινούργια.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

 

τι εταιρεια εχεις? εγω με cosmote πηγα σε γερμανο και μου την εδωσαν τσαμπα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το έχω στην γρήγορη φόρτιση και μου λέει 6 ώρες μέχρι την πλήρη φόρτιση.....!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με το original καλώδιο και φορτιστή?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πειράζει που δε το φορτίζω με τον ταχυφορτιστη του Αλλά με ένανhuawei 2a;

 

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Οχι και εγώ φορτίζω με έναν Sony 1.5A οχι τον μαμισιο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...