Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χα χα πόσο απλή;;:(

 

Και στο λέω αυτό φίλε μου, καθώς μπορεί, κάποια παιδιά εδώ, να μην ξέρουμε ιδιαίτερα τεχνικά. Τα βασικά ναι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βρε καλέ μου κινητό θέλεις ή Φερράρι; Γιατί με 149 ευρώπουλα, εγώ πιστεύω ότι έχω πόρσε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εμ πέστα αδερφέ...Έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα...Οι άλλοι ας αγοράσουν κανα αϊ φονακι σαμσουγκακι κ.λπ Λεφτά υπάρχουνε, κορόιδα υπάρχουνε, έτσι είναι αυτή η ζωή...:O

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νόμίζω από την προσβασιμότητα-οθόνη και έχει δυο επιλογές: Αντιστροφή χρωμάτων και διόρθωση χρωμάτων. Ψάξτες. Νομίζω ξαναλέω, επειδή δεν έχω χρόνο να το ψάξω τώρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νόμίζω από την προσβασιμότητα-οθόνη και έχει δυο επιλογές: Αντιστροφή χρωμάτων και διόρθωση χρωμάτων. Ψάξτες. Νομίζω ξαναλέω, επειδή δεν έχω χρόνο να το ψάξω τώρα...

 

Ναι φίλε όντος δοκιμασα τη διόρθωση χρωμάτων και έχει κάποιες επιλογές, αλλά δεν μου κάνουν τη δουλειά που θέλω. Όπως και να έχει πάντως ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν το συνδέω για να φορτιστει για λίγα λεπτά η στάθμη της μπαταρίας αντί να ανεβαίνει, κατεβαίνει και στην συνέχεια αρχίζει την φόρτιση.

 

Πχ το πρωί την στο 18 η μπαταρία το συνδέω αρχίζει η φόρτιση αλλά η στάθμη της μπαταρίας κατέβηκε μέχρι το 11 και μετά άρχισε να ανέβαινει.

 

Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο;

 

και σε μενα το ιδιο γίνεται φίλε μου δεν ξερω γιατι ομως

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Καλοπροαίρετα απαντώ

Το 6 με το 6.44 ειναι κοντά

Το 30000 με 70000 antutu πολυ πολύ μακρια

Ή μπαταρία 6000 με 4850 έχει διαφορά αλλά ποιότητα μπαταρίας και διαχείριση ενέργειας

Ή δυνατότητα να βάλεις μνήμη αξίζει τον κόπο

Ελληνικά δεν έχω σε κανενα τηλέφωνο

150 ευρω δεν είναι λιγα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Καλοπροαίρετα απαντώ

Το 6 με το 6.44 ειναι κοντά

Το 30000 με 70000 antutu πολυ πολύ μακρια

Ή μπαταρία 6000 με 4850 έχει διαφορά αλλά ποιότητα μπαταρίας και διαχείριση ενέργειας

Ή δυνατότητα να βάλεις μνήμη αξίζει τον κόπο

Ελληνικά δεν έχω σε κανενα τηλέφωνο

150 ευρω δεν είναι λιγα

 

 

Συμφωνώ, δεν είναι λίγα. Αλλά είναι ελάχιστα για τέτοιο κινητό...

-Και έπειτα το Shark 1 έχει, υψηλή πυκνότητα, 367 Πίξελ ανά ίντσα με δυνατότητα διαφοροποίησης σε απόσταση μικρότερη από 20 cm, σε σχέση με το MI Max, που έχει υψηλή πυκνότητα, 342 Πίξελ ανά ίντσα με δυνατότητα διαφοροποίησης σε απόσταση μικρότερη από 20 cm.

-Άσε που στις φθηνές εκδόσεις έχει Hexa-Core!!!

-Και για την ποιότητα μπαταρίας και διαχείριση ενέργειας ποιος μπορεί άλλωστε θα μας πει με σιγουρια;!

-Και επίσης η ωφέλιμη επιφάνεια είναι ίδια, 74 % και τα δύο!!

 

Εσύ όμως και το λέω εντελώς καλοπροαίρετα, τι ακριβώς θα ήθελες σε κινητό;Τι να έχει; Και πόσα χρήματα;Πίστεψε με δεν έχω καταλάβει.Εγώ ας πούμε ό,τι γύρευα και σε αυτά τα χρήματα, το βρήκα. Shark 1...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, δεν είναι λίγα. Αλλά είναι ελάχιστα για τέτοιο κινητό...

-Και έπειτα το Shark 1 έχει, υψηλή πυκνότητα, 367 Πίξελ ανά ίντσα με δυνατότητα διαφοροποίησης σε απόσταση μικρότερη από 20 cm, σε σχέση με το MI Max, που έχει υψηλή πυκνότητα, 342 Πίξελ ανά ίντσα με δυνατότητα διαφοροποίησης σε απόσταση μικρότερη από 20 cm.

-Άσε που στις φθηνές εκδόσεις έχει Hexa-Core!!!

-Και για την ποιότητα μπαταρίας και διαχείριση ενέργειας ποιος μπορεί άλλωστε θα μας πει με σιγουρια;!

-Και επίσης η ωφέλιμη επιφάνεια είναι ίδια, 74 % και τα δύο!!

 

Εσύ όμως και το λέω εντελώς καλοπροαίρετα, τι ακριβώς θα ήθελες σε κινητό;Τι να έχει; Και πόσα χρήματα;Πίστεψε με δεν έχω καταλάβει.Εγώ ας πούμε ό,τι γύρευα και σε αυτά τα χρήματα, το βρήκα. Shark 1...

 

Παιδια η καθε γνωμη ειναι καθαρα για αυτον που τη λεει. Δεν χρειάζεται να απολογουμαστε για κατι που λεμε. Εδω νομιζω μπορουμε να λύσουμε καποιο τυχόν προβλημα οπως καναμε και με τις επαφες. Τωρα αν εγω πιστεύω οτι ειναι το καλυτερο κινητό που ειχα ποτε, δεν νομιζω να ενοχλει καποιπον που με 150 ευρο εγινε αυτο και οχι με 700 η 800!!!Και οπως ειπα ειναι γνωμη μου. Οπως και γνωμη μου ειναι που moy fenete πολυ καλυτερο απο το redmi note pro φιλου. Που φυσικα δεν του το ειπα. Αλλωστε αναμεσα στα δυο αυτα ημουν πριν το αγοράσω. :lol::lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η καθε γνωμη ειναι καθαρα για αυτον που τη λεει. Δεν χρειάζεται να απολογουμαστε για κατι που λεμε. Εδω νομιζω μπορουμε να λύσουμε καποιο τυχόν προβλημα οπως καναμε και με τις επαφες. Τωρα αν εγω πιστεύω οτι ειναι το καλυτερο κινητό που ειχα ποτε, δεν νομιζω να ενοχλει καποιπον που με 150 ευρο εγινε αυτο και οχι με 700 η 800!!!Και οπως ειπα ειναι γνωμη μου. Οπως και γνωμη μου ειναι που moy fenete πολυ καλυτερο απο το redmi note pro φιλου. Που φυσικα δεν του το ειπα. Αλλωστε αναμεσα στα δυο αυτα ημουν πριν το αγοράσω. :lol::lol:

 

Δεν ήθελα να επανέλθω...Δεν διαφωνώ. Φαντάσου και το ξαναέγραψα, ότι από τη δουλειά μου, μόλις το είδαν, το έπιασαν και το σκάλισαν ελάχιστα, ούτε δυο λεπτά, αμέσως έτρεξαν και το παρήγγειλαν( έχουν φτάσει στους 5). Και γω τό ίδιο κάνω με σένα. Σε κάποιους φίλους που λένε ότι τα δικά τους είναι τα καλύτερα, δεν λέω κουβέντα... Όμως τα παραπάνω τα έγραψα ορμώμενος από τον Satiros που δεν είχα καταλάβει τι θέλει και ήθελα να τον βοηθήσω. Τώρα που κατάλαβα ότι θέλει με 80 ευρώ ένα Apple iPhone 6s Plus (128GB) ας πούμε, φυσικά και δεν επανέρχομαι επί του θέματος...

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αν τα συμπεράσματα σας από αυτά που έγραψα είναι αυτά.

 

Εύχομαι ενάργεια και να περνάτε καλά με leagoo shark 1 σας που θεωρώ ότι είναι μία εξαιρετική πρόταση και για αυτό άλλωστε με απασχολει

 

Ευχαριστώ

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε και η θήκη που πρότεινε ένα παλικάρι απο έδώ, απο τον κινέζο μέσα σε 10 μέρες, πάρα πολυ καλή και δεν δίνει καθόλου όγκο στο κινητό, έβαλα και μια καρτούλα 64 gb και ολοκληρώθηκε το σκηνικο:).

Τελικά οι 6 ίντζες - αν έχεις και μεγάλα χέρια - συνηθίζονται πολύ γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από tinydeal 149 ευρώ...

 

Βρε παιδιά, ενώ του είχα βάλει να ανοίγει, παίζοντας (πατώντας) το δάκτυλό μου πάνω στην οθόνη και όχι από το πλαϊνό κουμπί, μετά που το φόρτισα, πριν από λίγο, τώρα δεν το κάνει. Η αποθέωση είναι ότι δεν μπορώ να βρω από ποια ρύθμιση το είχα κάνει, μπας και την έκλεισα κατά λάθος...Μήπως ξέρει κανείς; Τι στο καλό; Ψάχνω-ψάχνω, αλλά φευ!! Αν είναι δυνατόν

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μου ήρθε και η θήκη που πρότεινε ένα παλικάρι απο έδώ, απο τον κινέζο μέσα σε 10 μέρες, πάρα πολυ καλή και δεν δίνει καθόλου όγκο στο κινητό, έβαλα και μια καρτούλα 64 gb και ολοκληρώθηκε το σκηνικο:).

Τελικά οι 6 ίντζες - αν έχεις και μεγάλα χέρια - συνηθίζονται πολύ γρήγορα

 

Χα χα χα εμένα να δεις, που ήδη μου φαίνεται μικρό!!!!!!!!!!

 

Δώσε λινκ, αν θέλεις, για τη θήκη. Δεν ξέρω βέβαια, μήπως και χαλάει την εικόνα του...Τι ειν' ο πόνος μπρος στα κάλλη θα μου πεις...

Edited by papasofs
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από tinydeal 149 ευρώ...

 

Βρε παιδιά, ενώ του είχα βάλει να ανοίγει, παίζοντας (πατώντας) το δάκτυλό μου πάνω στην οθόνη και όχι από το πλαϊνό κουμπί, μετά που το φόρτισα, πριν από λίγο, τώρα δεν το κάνει. Η αποθέωση είναι ότι δεν μπορώ να βρω από ποια ρύθμιση το είχα κάνει, μπας και την έκλεισα κατά λάθος...Μήπως ξέρει κανείς; Τι στο καλό; Ψάχνω-ψάχνω, αλλά φευ!! Αν είναι δυνατόν

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Χα χα χα εμένα να δεις, που ήδη μου φαίνεται μικρό!!!!!!!!!!

 

Δώσε λινκ, αν θέλεις, για τη θήκη. Δεν ξέρω βέβαια, μήπως και χαλάει την εικόνα του...Τι ειν' ο πόνος μπρος στα κάλλη θα μου πεις...

 

για μενα βαλτου αυτην την θηκη http://www.ebay.com/itm/371617918410?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=640621500375&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT και το hall open energo ειναι παρα πολυ ομορφη σταθερη και ασφαλείς!!!:)

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χμ καλή περίπτωση η θήκη μου φαίνεται. Θα εξεταστεί. Εν τω μεταξύ ακόμα ψάχνω πως στα κομμάτια δεν ανοίγει με το πάτημα του δακτύλου πάνω στην οθόνη, όπως είπα παραπάνω...Μήπως ξέρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό που ψάχνεις είναι στα Quick settings-smart αφύπνισης, θεωρώ ότι έχει bug σ αυτή την λειτουργία γιατί το κάνει και εμένα κάθε φορά που το φορτίζω ή όταν το κλείνω και το ανοίγω. Κάθε φορά το απενεργοποιώ και το ενεργοποιώ πάλι και φτιάχνει.

Η θήκη είναι όλα τα λεφτά-ποια λεφτά δηλαδή, τζάπα είναι - πολύ όμορφη και ποιοτική και με το hall ανοικτό σου εμφανίζει ρολόι και πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό που ψάχνεις είναι στα Quick settings-smart αφύπνισης, θεωρώ ότι έχει bug σ αυτή την λειτουργία γιατί το κάνει και εμένα κάθε φορά που το φορτίζω ή όταν το κλείνω και το ανοίγω. Κάθε φορά το απενεργοποιώ και το ενεργοποιώ πάλι και φτιάχνει.

Η θήκη είναι όλα τα λεφτά-ποια λεφτά δηλαδή, τζάπα είναι - πολύ όμορφη και ποιοτική και με το hall ανοικτό σου εμφανίζει ρολόι και πληροφορίες.

 

 

Μπράβο ρε φίλε. Μπράβο...Έφτιαξε αμέσως!!!! Ευχαριστώ πολύ.

 

Τώρα πάμε για κανα γυαλί προστασίας....Α, όλα κι ολα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το εβαλα σημερα να το φορτίσω σε ενα φορτιστη αυτοκινητου και δεν φορτιζε εδειχνε πως φορτιζε μετα 5 δευτερ. σταματουσε η φορτιση κ ξανα τα ιδια, σε 2 φορτιστες εκανε τα ιδια. Ενω αλλα κινητα φορτιζανε κανονικα. Μηπως ξερει κανεις τι φταιει.:(
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το εβαλα σημερα να το φορτίσω σε ενα φορτιστη αυτοκινητου και δεν φορτιζε εδειχνε πως φορτιζε μετα 5 δευτερ. σταματουσε η φορτιση κ ξανα τα ιδια, σε 2 φορτιστες εκανε τα ιδια. Ενω αλλα κινητα φορτιζανε κανονικα. Μηπως ξερει κανεις τι φταιει.:(

Και σε μένα το ίδιο κάνει. Θέλει καλύτερο τροφοδοτικό λόγο μεγάλης μπαταρίας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...