Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερουμε ποια εφαρμογη πρεπει?

 

τελικα το εβαλα στην διπλανη θυρα usb του pc και με ενεργη την επιλογη "εντοπισμος σφαλματων usb" δουλεψε με το mtp.

 

 

ηρθε και η 1η αναβαθμιση και την εκανα.

θελω να ρωτησω οσους την εκαναν , χαθηκε 2-3 εικονιδια απο την leagoo που υπηρχαν στην αρχη ? πχ leagoo care και καποια αλλα που δεν θυμαμαι

 

επισης παρατηρησα οτι μου αλλαξε τους ηχους. ειχα αλλο τραγουδι στην sim1 Και αλλο στην sim2. τωρα χτυπαει με τον ιδιο ηχο και στα 2 νουμερα. και το κακο ειναι οτι δεν μπορω να βρω την επιλογη τωρα των ηχων για τις sim.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κάνω μια ερώτηση σε όσους το έχουν. Με την δική σας χρήση ο καθένας. Πόσο κρατάει η μπαταρία του?
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κάνω μια ερώτηση σε όσους το έχουν. Με την δική σας χρήση ο καθένας. Πόσο κρατάει η μπαταρία του?

 

καλημερα,

την εχεις σιγουρη την 1,5 μερα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σε εσας ειχε το πακετο , οδηγιες???? γιατι εμενα οχι. κοιταω ενα βιντεο στο youtube και βλεπω ενα με πρασινο εξοφυλλο
Link to comment
Share on other sites

Τι να τίς κάνεις???

 

να λυσω καποιες αποριες οπως πχ αυτο που εγραψα πιο πανω για τους ηχους

Edited by dalatsa
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κατεβασεις εφαρμογη για να κανεις αυτο για τα ringotones.

Ψαξε dual sim ringtones

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κατεβασεις εφαρμογη για να κανεις αυτο για τα ringotones.

Ψαξε dual sim ringtones

 

βρηκα 2 εφαρμογες αλλα δεν δουλευουν σωστα σε μενα. επαιζαν οτι ναναι και μερικες φορες αθορυβο. καποια στιγμη θα βρω την λυση :mad:

Link to comment
Share on other sites

τελικα το εβαλα στην διπλανη θυρα usb του pc και με ενεργη την επιλογη "εντοπισμος σφαλματων usb" δουλεψε με το mtp.

 

 

ηρθε και η 1η αναβαθμιση και την εκανα.

θελω να ρωτησω οσους την εκαναν , χαθηκε 2-3 εικονιδια απο την leagoo που υπηρχαν στην αρχη ? πχ leagoo care και καποια αλλα που δεν θυμαμαι

 

επισης παρατηρησα οτι μου αλλαξε τους ηχους. ειχα αλλο τραγουδι στην sim1 Και αλλο στην sim2. τωρα χτυπαει με τον ιδιο ηχο και στα 2 νουμερα. και το κακο ειναι οτι δεν μπορω να βρω την επιλογη τωρα των ηχων για τις sim.

 

Το leagoo care χάθηκε και σε μένα. Δεν παρατήρησα αν χάθηκε κάτι άλλο γιατί η αναβάθμιση έγινε σχεδόν αμέσως όταν το παρέλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Το leagoo care χάθηκε και σε μένα. Δεν παρατήρησα αν χάθηκε κάτι άλλο γιατί η αναβάθμιση έγινε σχεδόν αμέσως όταν το παρέλαβα.

 

βρηκα τα 3 που χαθηκαν.

leagoo care

leagoo share

leagoo beauty

 

για κοιτα σε παρακαλω ρυθμισεις/ηχος και ειδοποιηση, βλεπεις πουθενα εσυ να μπορεις να ορισεις διαφορετικο ηχο για τις sims ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτι ακόμα. Όλα καλά και όλα ωραία. Τα κυριότερα δεν ρώτησα όμως. Play store και Ελληνικά έχει το κινητό ή θα το βάλω.... :)
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Aosp/cm rom υπαρχει για την συσκευή?

 

ψηλα γραμματα για μενα.... :lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα κάτι ακόμα. Όλα καλά και όλα ωραία. Τα κυριότερα δεν ρώτησα όμως. Play store και Ελληνικά έχει το κινητό ή θα το βάλω.... :)

 

καλημερα, ολα κανονικα :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη σε μενα, μεσα στην συσκευασια δεν υπηρχε αυτο το πρασινο βιβλιαρακι με τις οδηγιες χρησης, επικοινωνησα με το vicmall και μου το εστειλε σε φωτογραφιες. το ανεβαζω εδω μηπως καποιος χρειαστει κατι. δεν εχει βεβαια τιποτα σπουδαιο. περιμενα να υπαρχουν πιο αναλυτικες οδηγιες.

 

http://s33.postimg.org/58s7wk0mj/leagoo_1.jpg http://s33.postimg.org/52sri2ckr/leagoo_2.jpg http://s33.postimg.org/5buxlqeqz/leagoo_3.jpg http://s33.postimg.org/met43i623/leagoo_4.jpg http://s33.postimg.org/cb4e7cpbf/leagoo_5.jpg

Edited by dalatsa
Link to comment
Share on other sites

To manual που είχαν οι συσκευες παλιοτερα, ξεχασε το!

Πλέον ολες λειτουργικα ειναι οι ιδιες. Οποτε αχρηστο ειναι.

 

Guys, θελω να το παρω το τηλεφωνο. Μηπως ομως ειναι υπερβολή οι 6 ιντσες?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To manual που είχαν οι συσκευες παλιοτερα, ξεχασε το!

Πλέον ολες λειτουργικα ειναι οι ιδιες. Οποτε αχρηστο ειναι.

 

Guys, θελω να το παρω το τηλεφωνο. Μηπως ομως ειναι υπερβολή οι 6 ιντσες?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

once you go black you never go back!

Big is beuatifull!

 

εγω εσκεφτομαι το 6,44

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

βρηκα τα 3 που χαθηκαν.

leagoo care

leagoo share

leagoo beauty

 

για κοιτα σε παρακαλω ρυθμισεις/ηχος και ειδοποιηση, βλεπεις πουθενα εσυ να μπορεις να ορισεις διαφορετικο ηχο για τις sims ?

 

Καλως χαθηκαν πιστευω ηταν για πεταμα. Οχι δε μπορεις να ορισεις διαφορετικο.

Edited by ultravox
Link to comment
Share on other sites

To manual που είχαν οι συσκευες παλιοτερα, ξεχασε το!

Πλέον ολες λειτουργικα ειναι οι ιδιες. Οποτε αχρηστο ειναι.

 

Guys, θελω να το παρω το τηλεφωνο. Μηπως ομως ειναι υπερβολή οι 6 ιντσες?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

καταλαβα...

 

στο θεμα των ιντσων αν θες την γνωμη μου, επειδη ειναι η πρωτη φορα που εχω κινητο με τοσο μεγαλη οθονη μετα το xperia m, ειναι οτι αν εχεις ταμπλετ και το εχεις μαζι σου συνεχεια , ισως λογω συνθηκων, μπορει και να μην χρειαζεται να παρεις 6ιντσο. αν απο την αλλη δεν το εχεις μαζι σου συνεχεια , ειναι καλη περιπτωση γιατι δεν σου βγαζει τα ματια να διαβαζεις ιστοσελιδες αλλα και αρχεια του office. επισης αν δεν εχεις ταμπλετ με το shark βλεπεις πολυ καλα ταινιες - αθλητικα κλπ κλπ. ειναι λιγο βαρυ βεβαια αλλα μην τα θελουμε κι ολα δικα μας. ενα μεγαλο + ειναι η συγκεκριμενη μπαταρια. 2 μερες βγαινουν απροβληματιστα.

Link to comment
Share on other sites

Otg υποστηριζει?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Ναι υποστηριζει otg

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To manual που είχαν οι συσκευες παλιοτερα, ξεχασε το!

Πλέον ολες λειτουργικα ειναι οι ιδιες. Οποτε αχρηστο ειναι.

 

Guys, θελω να το παρω το τηλεφωνο. Μηπως ομως ειναι υπερβολή οι 6 ιντσες?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Το συγκεκριμενο εχει πολυ μαζεμενα bezels. Προσωπικα θα προτιμουσα να ηταν ακομα μεγαλυτερη η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα. Υπεροχη αγορα. Το καλυτερο σμαρτ που ειχα ποτε.Ενω ειναι 6 '' δεν του φενεται και ουτε κουραζει. Ολα ειναι τελεια και συμφωνο με τις προιγουμενες αναφορες. Το συνηστω. :)

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα. Υπεροχη αγορα. Το καλυτερο σμαρτ που ειχα ποτε.Ενω ειναι 6 '' δεν του φενεται και ουτε κουραζει. Ολα ειναι τελεια και συμφωνο με τις προιγουμενες αναφορες. Το συνηστω. :)

Από που παραγγελες φίλε μου? Εγώ περιμένω από την μεθεπόμενη εβδομάδα ( 17/6 - 11/7 )

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Apo vickmall . άψογα:) ολα. ευχομαι να σου ερθει γρηγορα, ευχαριστω ολα τα παιδια

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...