Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκκκκ με επεισες!!! την παρηγγειλα κι ολας σε μαυρη!!!! 7,31 θα μου κοστισει! εδω ελλαδα δεν εβρισκα πουθενα. και σε παγκο η σε πανηγυρι να εβρισκα το 10αρικο θα το ηθελα σιγουρα και λογω μεγεθους. δεν σου βαζω και τις βενζινες.... και παλι αν εβρισκα :lol::lol::lol:

 

Εκανες βλακεια αν δεν πηρες.....δυο!!!:lol::lol::lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, από ποιο κινεζομάγαζο το πήρατε και πόσο;

Στο banggood που ψωνίζω θα το έχουν 155ευρώ.

Δεν το έχουν προς το παρόν και έβαλα να με ειδοποιήσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από ποιο κινεζομάγαζο το πήρατε και πόσο;

Στο banggood που ψωνίζω θα το έχουν 155ευρώ.

Δεν το έχουν προς το παρόν και έβαλα να με ειδοποιήσουν.

 

Εγω απο vickmall:rolleyes:

Σε τρεις ωρες φορτισε απο περιπου 3-4 %. Το καλωδιο usb του φορτηστη. σαν να μην εφαρμοζει τελεια η ειναι ιδεα μου??

Edited by koulis1grk

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από ποιο κινεζομάγαζο το πήρατε και πόσο;

Στο banggood που ψωνίζω θα το έχουν 155ευρώ.

Δεν το έχουν προς το παρόν και έβαλα να με ειδοποιήσουν.

 

απο vickmall το πηρα.

τιμη 179,99 $ , σε ευρω 164,34 και τιποτα αλλο. παρελαβα δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο vickmall:rolleyes:

Σε τρεις ωρες φορτισε απο περιπου 3-4 %. Το καλωδιο usb του φορτηστη. σαν να μην εφαρμοζει τελεια η ειναι ιδεα μου??

 

απο vickmall το πηρα.

τιμη 179,99 $ , σε ευρω 164,34 και τιποτα αλλο. παρελαβα δωρεαν

 

Σας ευχαριστώ. Αν αργήσει το banggood μπορεί να το πάρω από vickmall ή coolicool

Κάτι ακόμα. Τα hands free τι λένε από ποιότητα;

Στη συσκευασία το vickmall, είχε και otg adapter;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ. Αν αργήσει το banggood μπορεί να το πάρω από vickmall ή coolicool

Κάτι ακόμα. Τα hands free τι λένε από ποιότητα;

Στη συσκευασία το vickmall, είχε και otg adapter;

 

Τα hands free δεν ειναι τιποτα φοβερής ποιότητας αλλα το κινητο ειναι....

Το δικο μου απο vickmall δεν ειχε otg adapter αλλα ειχα παρει παλιωτερα καμια 10 ρια με 3-4 ευρω!!!:)

Φιλε μου αν θες να με ακουσεις το κινητο ειναι ολα τα λεφτα. Αν δεν σε ενοχλει το βαρος και το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος (πολυ λιγο) απο ενα 5,5'' κινητο τοτε προχώρα το. Εγω προτίμησα την γνωμη τον παιδιων εδω για περισσότερη ασφαλεια συναλαγης με vickmall. An εχεις αλλο μαγαζι που εμπιστευεσαι το ιδιο ειναι. Το μεγαλυτερο πλατος των 6'' ειναι ολα τα λεφτα στο διαβασμα ιστοσελιδων. Η μπαταρια με τρελη χρήση ολοι μερα δεν κατεβαίνει κατω απο 30-40. Τι αλλο ??:lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα hands free δεν ειναι τιποτα φοβερής ποιότητας αλλα το κινητο ειναι....

Το δικο μου απο vickmall δεν ειχε otg adapter αλλα ειχα παρει παλιωτερα καμια 10 ρια με 3-4 ευρω!!!:)

Φιλε μου αν θες να με ακουσεις το κινητο ειναι ολα τα λεφτα. Αν δεν σε ενοχλει το βαρος και το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος (πολυ λιγο) απο ενα 5,5'' κινητο τοτε προχώρα το. Εγω προτίμησα την γνωμη τον παιδιων εδω για περισσότερη ασφαλεια συναλαγης με vickmall. An εχεις αλλο μαγαζι που εμπιστευεσαι το ιδιο ειναι. Το μεγαλυτερο πλατος των 6'' ειναι ολα τα λεφτα στο διαβασμα ιστοσελιδων. Η μπαταρια με τρελη χρήση ολοι μερα δεν κατεβαίνει κατω απο 30-40. Τι αλλο ??:lol:

 

Ναι σίγουρα. Δεν το γλιτώνω. Θα το φάω στη μάπα απ ότι φαίνεται :lol:

Ακουστικά οπότε πρέπει να πάρω, γιατί είχα του LG που μου έκλεψαν κι έκανα δουλειά μου, αλλά τα παίξανε κι αυτά.

Δε με ενοχλεί καθόλου το παραπάνω βάρος. Όταν θέλω μπαταρία τέρας, δε μπορώ να θέλω παράλληλα και διαστημικής τεχνολογίας body :D

Βασικά ψωνίζω από banggood τώρα, αλλά έχω πάρει 2, 3 κι από vickmall παλιότερα. Θα δούμε. Στα 155 λέει θα έρθει στο banggood. Μέχρι τότε συγκρίνω και τους άλλους και αποφασίζω.

Για το φίλο που ρωτούσε αν αλλάζει το χρώμα του dialer, διάβασα σε κάποια ξένα forum, ότι αλλάζει το χρώμα με κάποιο τρόπο, αλλά πρέπει να είναι rooted η συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια, το βικμολ στελνει δώρα?

 

οσο για το χρωμα που συζητατε,μήπως η αλλαγή dialer σας βολεψει???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια, το βικμολ στελνει δώρα?

 

οσο για το χρωμα που συζητατε,μήπως η αλλαγή dialer σας βολεψει???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Νομίζω πως οποίο dialer κι αν βάλεις, την ώρα που βρίσκεσαι σε κλήση, βλέπεις τον μαμά. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο vickmall:rolleyes:

Σε τρεις ωρες φορτισε απο περιπου 3-4 %. Το καλωδιο usb του φορτηστη. σαν να μην εφαρμοζει τελεια η ειναι ιδεα μου??

εμενα απο 0% σε 2h14m ηταν κομπλε.

ναι στο κινητο δεν μπαινει ολο μεσα

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σας ευχαριστώ. Αν αργήσει το banggood μπορεί να το πάρω από vickmall ή coolicool

Κάτι ακόμα. Τα hands free τι λένε από ποιότητα;

Στη συσκευασία το vickmall, είχε και otg adapter;

 

τα δικα του hands free για να πω την αληθεια δεν τα εχω βγαλει απο το σακουλακι καν.....εχω αλλα που δεν μπερδευονται.

οσο για τον ανταπτορα οχι ουτε εμενα ειχε

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια, το βικμολ στελνει δώρα?

 

οσο για το χρωμα που συζητατε,μήπως η αλλαγή dialer σας βολεψει???

 

εγω μια αγορα εχω κανει απο εκει, το κινητο αυτο και δεν κανει δωρο. το μονο 280 ποντους που ουτε ξερω και πως δουλευει το συστημα

 

κατεβασα ενα dialer + επαφες , αλλα οταν κανεις κληση παλι πρασινο βγαινει. το μονο καλο με αυτο το προγραμμα ειναι οτι ειναι για dual sim Και οτι επιλεγεις εσυ πως θες να φαινονται οι επαφες (πρωτα επωνυμο η αντιθετα)

Link to comment
Share on other sites

τεμπερεδ γλασσ πηρατε;

ολο και πιο κοντα στην αποφαση να το αγορασω ειμαι :D

 

ειχε η συσκευασια και μαλιστα φορεμενο!

πιστευω θα σου αρεσει :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ειχε η συσκευασια και μαλιστα φορεμενο!

πιστευω θα σου αρεσει :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Αυτο που φοραει ειναι ζελατινα. Εχουν βγει ομως και γιαλια απο οτι εχω δει στο aliexpress

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που φοραει ειναι ζελατινα. Εχουν βγει ομως και γιαλια απο οτι εχω δει στο aliexpress

 

ναι ζελατινα, το αλλο δεν το εχω δει

Link to comment
Share on other sites

οκκκκ με επεισες!!! την παρηγγειλα κι ολας σε μαυρη!!!! 7,31 θα μου κοστισει! εδω ελλαδα δεν εβρισκα πουθενα. και σε παγκο η σε πανηγυρι να εβρισκα το 10αρικο θα το ηθελα σιγουρα και λογω μεγεθους. δεν σου βαζω και τις βενζινες.... και παλι αν εβρισκα :lol::lol::lol:

 

http://www.salestore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=29934 παρε και μια πληρη ανάλυση το τι πηραμε με τα μισα!!!:lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο 0% σε 2h14m ηταν κομπλε.

ναι στο κινητο δεν μπαινει ολο μεσα

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τα δικα του hands free για να πω την αληθεια δεν τα εχω βγαλει απο το σακουλακι καν.....εχω αλλα που δεν μπερδευονται.

οσο για τον ανταπτορα οχι ουτε εμενα ειχε

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εγω μια αγορα εχω κανει απο εκει, το κινητο αυτο και δεν κανει δωρο. το μονο 280 ποντους που ουτε ξερω και πως δουλευει το συστημα

 

κατεβασα ενα dialer + επαφες , αλλα οταν κανεις κληση παλι πρασινο βγαινει. το μονο καλο με αυτο το προγραμμα ειναι οτι ειναι για dual sim Και οτι επιλεγεις εσυ πως θες να φαινονται οι επαφες (πρωτα επωνυμο η αντιθετα)

 

Το καλώδιο φόρτισης θέλει λίγη δύναμη παραπάνω για να κουμπώσει αλλά εφαρμόζει πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και συγνώμη αν μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κανένας έχει αγοράσει το συγκεκριμένο κινητό Leagoo Shark 1 από το gearbest, είναι στα 150 περίπου ευρώ τώρα, ξέρετε αν είναι αξιόπιστο!! Α!Έρχεται έτοιμο κι με ελληνικά! ?

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά παιδιά!! ☺

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και συγνώμη αν μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κανένας έχει αγοράσει το συγκεκριμένο κινητό Leagoo Shark 1 από το gearbest, είναι στα 150 περίπου ευρώ τώρα, ξέρετε αν είναι αξιόπιστο!! Α!Έρχεται έτοιμο κι με ελληνικά! ?

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά παιδιά!! ☺

 

δες και το vicκmall,το gearbest εχει τα θεματακια του,εχει ελληνικα ναι.

Link to comment
Share on other sites

http://www.salestore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=29934 παρε και μια πληρη ανάλυση το τι πηραμε με τα μισα!!!:lol:

 

Έλα ρε συ κατάφερες να βρεις θήκη από Ελλάδα????? Εγώ είχα φάει τον κόσμο για εδώ μέσω ίντερνετ και τίποτα...... Πάντως όντως είναι κάτω από τα μισά. Στο ελληνικό site λέει ότι έχει και μαγνητακι να κλείνει. Ισχύει και σε αυτή που πήρες όπως και αυτή που περιμένω να έρθει? Γιατί αν ναι, τότε βολεύει πολύ και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ναι ίδια είναι ακριβώς. Αν βολεύει λέει;. Μα σου είπα πάρτη. Έτσι νομίζεις στο έλεγα; το απλά έκανες βλακια που δεν πήρες δύο. απλά ομως για να δουλέψει όταν κλείνει η θήκη για πρέπει το hall open δίπλα στο δικτη του GPS να είναι ανοικτό. Έκανα ότι μπορούσα καλύτερο σε ένα φίλο που έκανε το πιο πλούσια review

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ίδια είναι ακριβώς. Αν βολεύει λέει;. Μα σου είπα πάρτη. Έτσι νομίζεις στο έλεγα; το απλά έκανες βλακια που δεν πήρες δύο. απλά ομως για να δουλέψει όταν κλείνει η θήκη για πρέπει το hall open δίπλα στο δικτη του GPS να είναι ανοικτό. Έκανα ότι μπορούσα καλύτερο σε ένα φίλο που έκανε το πιο πλούσια review

 

ε, τοτε μια χαρα ειμαστε!!!!

κι οτι σκεφτομουν τι ειναι το hall :lol::lol:

μωρε μακαρι να ηξερα γενικα περισσοτερα απο τεχνολογια και να βοηθουσα τυχον υποψηφιους αγοραστες.

 

ασχετο αλλα θελω να πω κατι ακομα για την μπαταρια.

καθε φορτιση με κανει ακομα πιο χαρουμενο.

θα πω μονο αυτο:

το εβγαλα απο την φορτιση στο 100% την παρασκευη 10/6 στις 12 το μεσημερι και τωρα που γραφω 2 το μεσημερι ειναι στο 33%. υστερα δηλαδη απο 4 μερες και 2 ωρες.... τι να πω ειναι απιστευτο.

λιγο πριν παει να μεινει απο μπαταρια, θα τραβηξω και βιντεο ωστε να σας δειξω και την χρηση που του εκανα για να φτασει σε αυτα τα επιπεδα. δεν ξερω αν αυτο βοηθαει σε κατι..

Link to comment
Share on other sites

ε, τοτε μια χαρα ειμαστε!!!!

κι οτι σκεφτομουν τι ειναι το hall :lol::lol:

μωρε μακαρι να ηξερα γενικα περισσοτερα απο τεχνολογια και να βοηθουσα τυχον υποψηφιους αγοραστες.

 

ασχετο αλλα θελω να πω κατι ακομα για την μπαταρια.

καθε φορτιση με κανει ακομα πιο χαρουμενο.

θα πω μονο αυτο:

το εβγαλα απο την φορτιση στο 100% την παρασκευη 10/6 στις 12 το μεσημερι και τωρα που γραφω 2 το μεσημερι ειναι στο 33%. υστερα δηλαδη απο 4 μερες και 2 ωρες.... τι να πω ειναι απιστευτο.

λιγο πριν παει να μεινει απο μπαταρια, θα τραβηξω και βιντεο ωστε να σας δειξω και την χρηση που του εκανα για να φτασει σε αυτα τα επιπεδα. δεν ξερω αν αυτο βοηθαει σε κατι..

 

 

Αν βοηθαει?? Ενα σου λεω αν δεν το ειχα θα το έπαιρνα!!!!!!:lol::lol::lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ κατάφερες να βρεις θήκη από Ελλάδα????? Εγώ είχα φάει τον κόσμο για εδώ μέσω ίντερνετ και τίποτα...... Πάντως όντως είναι κάτω από τα μισά. Στο ελληνικό site λέει ότι έχει και μαγνητακι να κλείνει. Ισχύει και σε αυτή που πήρες όπως και αυτή που περιμένω να έρθει? Γιατί αν ναι, τότε βολεύει πολύ και αυτό

Παιδιά, το notification led, είναι μονόχρωμο, ή μπλε πράσινο κόκκινο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το notification led, είναι μονόχρωμο, ή μπλε πράσινο κόκκινο;

 

μπλε πράσινο κόκκινο

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...