Jump to content

LG G4 Stylus


akmakas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδια..Πρόσφατα αγόρασα ένα LG G4 Stylus και μπορώ να πω πως για τα χρήματά του με υπερκαλύπτει,όμως έχω ένα πρόβλημα που δεν μπορώ να το λύσω και ίσως εδώ να μπορέσετε να με βοηθήσετε εσείς.

 

Έβαλα τα τηλέφωνα στο νέο κινητό από backup που είχα το Optimus 3d όλα καλά δούλευαν κανονικά.Πρόσφατα μου έκαναν παράπονα ότι δεν απαντάω στα τηλέφωνα.Κοιτάζω και βλέπω πως το κινητό είναι χωρίς ήχο με ανοιγμένο τον ήχο όμως του τηλέφωνο ενώ παράλληλα εμφανίζεται ένα αστεράκι επάνω δεξιά δίπλα ακριβώς από το σήμα.

 

http://i68.servimg.com/u/f68/11/72/13/52/210.jpg

Από εκείνη την στιγμή δεν ακούγονται οι κλήσεις.Για να φύγει το αστεράκι θα πρέπει να πάω στις ρυθμίσεις/Ήχος&Ειδοποποιηση/Διακοπές/Κλησεις και ειδοποιήσεις/Και να αλλάξω την ρύθμιση από μόνο προτεραιότητα σε όλες οι διακοπές..

 

Το κάνει όποτε του καπνήσει..Άλλες φορές μιλάω με ένα άτομο οκ αλλες φορες μου βγάζει το αστεράκι στο ίδιο άτομο..

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει

Ευχαριστώ..

Γυρνάω την πλάτη μου στο μέλλον..

www.retrovisions.gr

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις καιρό το κινητό;

Το αστεράκι σημαίνει ότι θα σου έρχονται ειδοποιήσεις μόνο προτεραιότητα. Αν κατεβάσεις την μπάρα ειδοποιήσεων δεν μπορείς να το αλλάξεις σε "κανονικο"?

Αν κατεβάσεις την μπάρα και πατήσεις το κουμπί με το αστερι δεν σου το γυρίζει στο κανονικό προφιλ?

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Όχι φιλε μου δεν το γυρίζει.Πρέπει να μπω μέσα στις ρυθμίσεις.Το θέμα είναι για ποιο λόγο γυρνάει στην προτεραιότητα χωρίς την δική μου ενέργεια.Μήπως φταίει η θήκη που έχω που ενεργοποιεί το ρολόι δεν ξέρω.

Γυρνάω την πλάτη μου στο μέλλον..

www.retrovisions.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι φιλε μου δεν το γυρίζει.Πρέπει να μπω μέσα στις ρυθμίσεις.Το θέμα είναι για ποιο λόγο γυρνάει στην προτεραιότητα χωρίς την δική μου ενέργεια.Μήπως φταίει η θήκη που έχω που ενεργοποιεί το ρολόι δεν ξέρω.

Δοκίμασε να το γυρισεις μια εργοστασιακές ρυθμίσεις ! Μπορει να έχει κολλήσει !

 

 

Να ξέρεις όμως ότι δεν Θα σου μείνει τίποτα μέσα στο κινητό. Θα αδειάσει εντελώς σαν να το αγόρασες τώρα! Γι αυτό κρατάς κάπου αλλού οτιδήποτε θες να φυλάξεις

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλη συσκευουλα,την εχει γνωστος.Μια χαρα αλλα το g3 ειναι καλυτερο και ας ειναι παλιοτερο.Συγκρινεις πρωην ναυαρχιδα με mid-range.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενημέρωσα στον Κωτσόβολο το εκθεσιακό κινητό και με έκπληξη είδα ότι αναβαθμίστηκε σε 6.0 !!
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Μια ερώτηση ρε παιδια.. Γνωστός μουντό έκανε αναβάθμιση αλλά κόλλησε στην αναβάθμιση των εφαρμογών και ξεκινάει συνέχεια... Τι μπορεί να κάνει η τι έπαθε ;;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...