Jump to content

Αλλαγη κινητου απο windows σε android μεχρι 200


Billys00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας.Θα ηθελα μια βοηθεια στην επιλογη καινουργιου κινητου.Εχω το lumia 640 αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος απο το λειτουργικο και σκεφτομαι για android.Μια μικρη αναζητηση που εκανα σε αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει το λουμια δν βρηκα κατι αντιστοιχο.Εαν εχετε κατι να προτεινεται σε αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει το λουμια.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θα ηθελα μια βοηθεια στην επιλογη καινουργιου κινητου.Εχω το lumia 640 αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος απο το λειτουργικο και σκεφτομαι για android.Μια μικρη αναζητηση που εκανα σε αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει το λουμια δν βρηκα κατι αντιστοιχο.Εαν εχετε κατι να προτεινεται σε αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει το λουμια.Ευχαριστω

 

http://www.skroutz.gr/s/7333160/Samsung-Galaxy-J5-8GB.html?from=subcats

Δεν κολαει, πολυ καλη καμερα. Μη κολας στο 1.5 gb ram δεν εχει κανενα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο φαινεται αρκετα απλα δεν πολυ συμπαθω τη samsung αλλα τα μονα αξιοπιστα σε αυτη τη τιμη φαινονται αυτα.Το α3 θα παρει την 6.0?
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω για τις αμεσες απαντησεις σας.Μ αρεσε αρκετα το p8 lite που ειναι και dual αλλα οχι καθαρο δλδ δεσμευει την sd.Φοβερα τα κινεζικα απο χαρακτηριστικα αλλα δεν το κοβω να περνουν την 6 αναβαθμιση.Το cubot εχει παντος τρελα specs!T γνωμη εχετε για m4 aqua Που θα παρει την 6 ειναι και dual καθαρο μου φαινεται καλο.Διαβασα οτι παρα πολυ το κατηγορουν για υπερθερμανση ισχυει?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω,αγορες με paypal απο εξωτερικο κοβωνται ολες ή ειναι 50-50?Χρηση πιστωτικης-χρεωστικης ειναι safe και εαν ναι ποια κινεζικα ειναι εγγυημενα?π.χ το gearbest εχει κινητα της Oukitel που καποια θα παρουν και την 6 και με βολεψαν αρκετα Edited by Billys00
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω για τις αμεσες απαντησεις σας.Μ αρεσε αρκετα το p8 lite που ειναι και dual αλλα οχι καθαρο δλδ δεσμευει την sd.Φοβερα τα κινεζικα απο χαρακτηριστικα αλλα δεν το κοβω να περνουν την 6 αναβαθμιση.Το cubot εχει παντος τρελα specs!T γνωμη εχετε για m4 aqua Που θα παρει την 6 ειναι και dual καθαρο μου φαινεται καλο.Διαβασα οτι παρα πολυ το κατηγορουν για υπερθερμανση ισχυει?

 

αν θες adroid 6 κοιτας το moto g3

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Nαι μ το εχουν προτεινει.Απο περιερεια εαν ανεβω μεχρι τα 400 ποιο προτεινετε?να εχει ομως ραδιοφωνο και Micro (οχι s6)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειπα να κανω την υπερβαση και να παρω κινητο που να με βγαλει πολυ καιρο.Μεταξυ G4 και NOTE 4 ποιο προτεινετε?οσοι εχετε παρει το γ4 με δερμα εμφανιζονται γρηγορα σημαδια χρησης στο δερμα?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειπα να κανω την υπερβαση και να παρω κινητο που να με βγαλει πολυ καιρο.Μεταξυ G4 και NOTE 4 ποιο προτεινετε?οσοι εχετε παρει το γ4 με δερμα εμφανιζονται γρηγορα σημαδια χρησης στο δερμα?Ευχαριστω

 

LG G4 βγαίνει και σε dual στα 400.

bargain I think:cool:

Link to comment
Share on other sites

Oμπο ναι τωρα το ειδα τι μου λες!:DΑυτο το δερμα πισω ειναι κορυφη αλλα πιστευω μετα απο κανα χρονο θα γινει... χαλια
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικα κατεληξα στο γ4 με δερμα κοκκινο.Δεν ανοιξα αλλο θεμα, ηθελα να ρωτησω επειδη δεν πειρα την dual εκδοση εχετε να προτεινετε κανενα απλο κινητο φθηνο για να βαλω τη 2 σιμ?(ειναι micro sim παρεμπιπτόντως δν ξερω εαν τα κινητα 10ευρου την δεχονται)
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πήρες το dual sim αφού το χρειαζόσουν????

Όσο για την σιμ, ακόμη κι αν η συσκευή δεν την υποστηρίζει, μπορείς να αλλάξεις sim με 5€

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαζομαρα εανα τσιγκουνευτικα τα 50-60 ευρο παραπανω τοτε που το πειρα.Ειπα δεν θα κρατησω τον δευτερο αριθμο αλλα λογο φοιτητικου πακετου cu εχω πολλα λεπτα προς ολους κατι που δεν εχω με κοσμοτε καρτοσυμβολαιο οικογενειακο.Ειδα στο gsmarena πως τα καινουργια "χαρχαλακια":lol: της; νοκια περνους μινι σιμ ισχυει? http://www.gsmarena.com/nokia_105_dual_sim_%282015%29-7272.php
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...