Jump to content

κινητο με μεγαλη οθονη, κτηνωδη μπαταρια...


intruder
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια με ενδιαφερει να βρω ενα κινητο με βασικα κριτηρια μεγαλη διαρκεια ζωης μπαταριας και το λιγοτερο 5,5 ιντσες το οτιδηποτε επιπλεον ειναι καλοδεχουμενο. ενα χαρακτηριστηκο παραδειγμα ειναι το mate7 για οσους γνωριζουν αλλα το βαρεθηκα και αν ειχα την επιλογη για ακομα μεγαλυτερη μπαταρια θα μου αρεσε... πολυ σημαντικο να το βρισκω Ελλαδα ετοιμοπαραδοτο το θελω αμεσα. μπορω να διαθεσω ως 550 ευρω. ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Meizu Pro 5. Ο συνδυασμός της amoled οθόνης με έναν πολύ οικονομικό σε απαιτήσεις ενέργειας επεξεργαστή και η διατήρηση σχετικά χαμηλής αναλυσης (1080p αντί για 2Κ) κάνουν θαύματα. Δες και μόνος σου

http://www.gsmarena.com/meizu_pro_5-review-1336p3.php

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτικος για 18 ωρες βιντεο που αναφερει..... αλλα οπως και να εχει δεν υπαρχει πουθενα ετοιμοπαραδοτη στην Ελλαδα και με ενδιαφερει να κανω αγορα αυριο το πολυ μεχρι το μεσημερι...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτικος για 18 ωρες βιντεο που αναφερει..... αλλα οπως και να εχει δεν υπαρχει πουθενα ετοιμοπαραδοτη στην Ελλαδα και με ενδιαφερει να κανω αγορα αυριο το πολυ μεχρι το μεσημερι...

 

Huawei ascend mate 7. 6" οθόνη και η μπαταρία κρατάει 2 μέρες με πολύ χρήση. Με μόνο μηνύματα κλπ κλπ βγάζει και 5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια με ενδιαφερει να βρω ενα κινητο με βασικα κριτηρια μεγαλη διαρκεια ζωης μπαταριας και το λιγοτερο 5,5 ιντσες το οτιδηποτε επιπλεον ειναι καλοδεχουμενο. ενα χαρακτηριστηκο παραδειγμα ειναι το mate7 για οσους γνωριζουν αλλα το βαρεθηκα και αν ειχα την επιλογη για ακομα μεγαλυτερη μπαταρια θα μου αρεσε... πολυ σημαντικο να το βρισκω Ελλαδα ετοιμοπαραδοτο το θελω αμεσα. μπορω να διαθεσω ως 550 ευρω. ευχαριστω!!!!

 

Τα κριτήρια που θέτεις τα καλύπτει και το lumia 640xl

και σου μένουν και αρκετά ρέστα για σουβλάκια:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ως νέος κάτοχος του...προτείνω ανεπιφύλακτα ..Oppo r7 plus... 6" 4100 mah μπαταρία...και mate πολύ καλή επιλογή αλλα το oppo το πήρα στα 303 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Το mate7 που λέτε το εχει ήδη αποτι γράφει ....Δεν ξέρω πάντως αν στην Ελληνική αγορά μπορείς να βρεις αυτό που ζητάς. Το 950xl καλ Η μπαταρία εχει αλλα καμία σχέση με.αυτο που φαντάζομαι ότι ζητάς.
Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Ως νέος κάτοχος του...προτείνω ανεπιφύλακτα ..Oppo r7 plus... 6" 4100 mah μπαταρία...και mate πολύ καλή επιλογή αλλα το oppo το πήρα στα 303 ευρώ.

Μπορεις να δωσεις λινκ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια με ενδιαφερει να βρω ενα κινητο με βασικα κριτηρια μεγαλη διαρκεια ζωης μπαταριας και το λιγοτερο 5,5 ιντσες το οτιδηποτε επιπλεον ειναι καλοδεχουμενο. ενα χαρακτηριστηκο παραδειγμα ειναι το mate7 για οσους γνωριζουν αλλα το βαρεθηκα και αν ειχα την επιλογη για ακομα μεγαλυτερη μπαταρια θα μου αρεσε... πολυ σημαντικο να το βρισκω Ελλαδα ετοιμοπαραδοτο το θελω αμεσα. μπορω να διαθεσω ως 550 ευρω. ευχαριστω!!!!

Samsung Note 3, με μπαταρία Anker 6400mah. Δεν θα τελειώνει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω προτεινω lumia 640xl. Νομιζω η μπαταρια ειναι αρκετα καλη, βεβαια δεν νομιζω να ξεπερνα το mate 7

Ειναι και αποσπωμενη σαν μπονους :D

Βαρια παιχνιδια δεν θα παιζει αλλα για απλη χρηση θα ειναι οτι πρεπει, και θα σου μεινουν και λεφτα στην ακρη

Link to comment
Share on other sites

Για το doogee x5 pro ηθελα μερικες πληροφοριες

 

βρισκεσαι σε λαθος θεμα. κανε ΚΛΙΚ ΕΔΩ για να μεταφερθεις στο θεμα το x5 pro

Link to comment
Share on other sites

Lumia 1520 από μένα. Τέρας σε όλα του αλλά δεν ξέρω αν έχει εξαντληθεί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lumia 1520 από μένα. Τέρας σε όλα του αλλά δεν ξέρω αν έχει εξαντληθεί.

 

νοκια 3110 πραγματικο οπλο

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

νοκια 3110 πραγματικο οπλο

 

Για πρότεινε κι άλλα τέτοια. Θα σου είναι ευγνώμον ο φίλος για την βοήθειά σου......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

@montoya_42

 

Δε θα μπορούσα παρά να συμμεριστώ απόλυτα την άποψή σου.... :bow: :respect:

:lol: :lol: :fool: :yahoo: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδηποτε τελευταια ναυαρχιδα με θηκη μπαταρια βρισκεις..

Παιρνεις κινητο κ παραγγελνεις τερστιων mah θηκη..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...