Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung


mixalis0mcp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να στειλω απο το κινητο μου nokia με bluetooth παιχνιδια σε ενα φιλο μου που εχει samsung πως μπορω να το κανω?

 

Aπο το κινητο μου μπορω να τα στειλω το προβλημα ειναι οτι οταν πανε στο κινητο του δεν μπορει να τα δεχτη.. :help:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1)g600 κ με διαφορα!!!!!;)και 2)nokia 6500slide.....

 

από εμένα τοπ2 όχι 3

το Ε900

και το F700!!!!:):happy::D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

fisika kai den mporei na ta dextei!!!

einai kleidomena giati uparxoun pneumatika dikaiomata kai einai nomika katoxiromenei gia na elenxoun ta paixnidia!

an eitane etsi tha poulousane to paixnidi mono mia fora kai meta tha to pernane oloi!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμφανιση

U600 ή U700

E950

Armani

 

Μultimedia

G800

G600

U600

 

Οverall για εμενα

i550

f700

g600

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου στο διαδικτυο υπαρχουν χιλιαδες παιχνιδια σε μορφη .jar τα οποια μπορεις να κατεβασεις απο τα γνωστα μαγαζακια (να ξερεις πως οταν κατεβαζεις ενα game σε ενα nokia υπαρχει τροπος να το παρεις ωστε να μπορεις να το στειλεις και σε αλλα κινητα) ;)

 

Περα απο αυτο το δικο μου προβλημα δεν ειναι που θα βρω παιχνιδια αλλα πως μπορω να στειλω παιχνιδια με bluetοoth σε ενα samsung και να τα κανω εγκατασταση..

 

εχω βρει των τροπο να κανω εγκατασταση παιχνιδια σε samsung αλλα μονο απο το pc, εαν θελεις να μαθεις πως γεινετε μπορεις να διαβασεις σε αυτο το post οπως και αυτο :rolleyes:

 

Γνωριζει να μου πει καποιος πως μπορω να εγκαταστησω παιχνιδια με bluetοoth σε ενα samsung?

 

Ευχαριστω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς. Τα Samsung εκτός από το .jar χρειάζονται και το αντίστοιχο .jad αρχείο για να γίνει εγκατάσταση παιχνιδιών (μιλάω για τα τελευταία μοντέλα γιατί τα παλαιότερα ήθελαν μια διαδικασία), συνεπώς το .jar που του στέλνεις δεν πρόκειται να το εγκαταστήσει!!!:O:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το F700 ποιος ξέρει τα χαρακτηριστικά του σίγουρα?Έχει 3 ή 5 mp κάμερα?Έχει 3,5 mm jack?Πόση αυτονομία έχει?Το G800 & i 550 & Armani δεν έχουν κυκλοφορίσει ακόμα!Με τα σημερινά δεδομένα

1.G600

2.i620

3.U600

Τα F700 & i550 & G800 σίγουρα θα είναι τα 3 καλύτερα μοντέλα της Sammy,αλλά δεν έχουν κυκλοφορίσει!Για F700 δεν ξέρουμε τα χαρακτηριστικά του αν και έχει κυκλοφορίσει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειραζει για το αρχειο .jad μπορω να το δημιουργησω με το Jadmaker το θεμα ειναι μετα τι κανω..

 

Εαν δεις στον οδηγο εδω υπαρχει τροπος αλλα το θεμα ειναι οτι εγω θελω να το στειλω απο το κινητο μου :)

 

Eλπιζω να βρεθει ακρη...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καταρχην προκαταβολικα ευχαριστω για οποιον μπει στο κοπο να με βοηθησει. προσπαθω να βρω τροπο στο πως μπορω να κανω εγκατασταση καποιο game, application και theme, και δεν μπορω.

εχω ψαξει αρκετα στο ιντερνετ, αλλα τπτ. ενω περναω το αρχειο στι memory και παω να το τρεξω μου λεει οτι δεν το υποστιριζει.

τι μπορω να κανω?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Paidia mporei kapoios na mou pei ti moddings mporoume na kanoume se ena SGH-U600????:confused::confused::confused::worry:
Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Kalwstona!

 

yparxi sxetiko thread gia to kinitaki sou gia na mathis oti xriazese i k na rwtisis !

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=176489

 

MFX

ReaLity

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια ξερει κανεις πως ενεργοποιειται το java στο G800? αν ειναι δυνατον να μην μπορω να παιξω ενα java game. Οσα ετρεξα το ιδιο μηνυμα συνεχεια: μη αποδεκτο αρχειο
TCe
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω και εγώ την δική μου ερώτηση καθώς δεν μπορώ να βοηθήσω κανέναν φίλο με τις απορίες του.Υπάρχουν games ή themes για το Samsung F700?Που μπορώ να τα βρώ?Πως μπορώ να τα εγκαταστήσω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα samsung κινητό το οποίο να είναι μικρό, ελαφρύ, πλήρες σε δυνατότητες, με καλή ποιότητα ήχου, και κυρίως να ανοίγει μηχανικά με το πάτημα ενός κουμπιού. Θέλω τις απόψεις σας ως επαιόντων και χρηστών samsung κινητών. Ευχαριστώ!

Damierom, και γω τν ιδια απορια εχω. Να παρω το Ε590 ή δν αξιζει??

ΝΟΚΙΑ 6120 ή SAMSUNG E590???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...