Jump to content

Αναζητηση κινητου με πολυ καλη φωτογραφικη μηχανη και βιντεο


egweimai321
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρε lg zero ειχα και το j5 και τωρα εχω το zero πιστευω ιδιες καμερες πισω αλλα η μπροστα του zero ειναι φανταστικη για selfies,+οτι ειναι και 16gb απο 8 που ειναι το j5.Και η μπαταρια μην σε ξεγελαε που ειναι μικρη κανει φοβερη διαχειρηση++οτι φορτιζει αμεσως;)Εχει και notification led που δεν εχει το j5 ασε που ειναι ολο αλουμινιο και νομιζεις οτι κανει:lol: 500 euro.Kαι το ποιο σημαντικο θα παρει και την m που δεν θα παρει το j5.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω την βοηθεια σας σε αυτο το θεμα.

Εχω επιδότηση απο την vodafone περιπου 350ευρω με τιμη συσκευης χωρις ΦΠΑ. Επίσης μπορω να βρω κινητο απο Κινα απευθειας (απο συναδελφο). Μου εχουν προτεινει την εταιρια XIAOMI. Τιμες: το RedMi 4c 32GB 180ευρω, RedMi4s 64GB 240ευρω, RedMi 5 32GB 280ευρω.

Με ενδιαφερει το κινητο να εχει καλη φωτογραφική μηχανη, φυσικα όχι μονο αυτο.

Σκεφτομαι ή να παρω καποιο κινητο απο την vodafone και να το πουλησω, οποτε να παω στο XIAOMI ή να το κρατησω.

Τι κινητο μου προτεινεται;

Link to comment
Share on other sites

Το Mi 5 που είναι η τελευταία ναυαρχίδα της Xiaomi, καθώς και το εξαιρετικό Mi note pro, του οποίου η τιμή είναι εξαιρετική αυτήν τη στιγμή ;) :

http://www.yeso521.com/xiaomi-note-pro.html

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω την βοηθεια σας σε αυτο το θεμα.

Εχω επιδότηση απο την vodafone περιπου 350ευρω με τιμη συσκευης χωρις ΦΠΑ. Επίσης μπορω να βρω κινητο απο Κινα απευθειας (απο συναδελφο). Μου εχουν προτεινει την εταιρια XIAOMI. Τιμες: το RedMi 4c 32GB 180ευρω, RedMi4s 64GB 240ευρω, RedMi 5 32GB 280ευρω.

Με ενδιαφερει το κινητο να εχει καλη φωτογραφική μηχανη, φυσικα όχι μονο αυτο.

Σκεφτομαι ή να παρω καποιο κινητο απο την vodafone και να το πουλησω, οποτε να παω στο XIAOMI ή να το κρατησω.

Τι κινητο μου προτεινεται;

 

Βάλε την επιδότηση στο πάγιο. Δεν νομίζω ότι μπορείς να βρεις συσκευή στη Vodafone που αξίζει να την πουλήσεις γιατί στο skroutz θα κοστίζει πολύ φθηνότερα οπότε πάλι χαμένος βγαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την επιδότηση στο πάγιο. Δεν νομίζω ότι μπορείς να βρεις συσκευή στη Vodafone που αξίζει να την πουλήσεις γιατί στο skroutz θα κοστίζει πολύ φθηνότερα οπότε πάλι χαμένος βγαίνεις.

 

 

Δεν μπορω να το κανω αυτο, η συνδεση ειναι εταιρική και ο λογαριασμος δεν ερχετε σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

ωραια. Το moto G 3rd το βρηκα στα 140 απο οτι ακουσα αρκετα αξιολογο για τα ποσο του. και το lumia 460 lx που μου λετε στα 170. Θεωρειτε οτι τα αξιζει περισσοτερο τα 30 ευρω εξτρα η καμερα του εναντι του moto G ?

Το 640XL πολυ καλύτερο και σε εικόνα και σε βίντεο! Το έχω δει σε φίλου μου! Εχει φακό απο Zeiss!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...