Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αγαπητέ μου :) το τελευταίο πράγμα που θα με απασχολούσε ήταν εάν έπεφτε το κινητό κάτω, αυτά υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν και τίποτα παραπάνω, όπως έγραψα παραπάνω αναλαμβάνω και την ευθύνη, πάντως με αυτά που διαβάζω στις αγγελίες καλύτερα να πουλήσεις κινητό με σπάσιμο από πτώση παρά να ανοίξει ο άλλος το κουτί και να βρει κάνα βότσαλο μέσα :lol::lol::lol::lol:

 

Υ.Σ. Είδα και Note7 σε αγγελία οπότε δεν υπάρχει ελπίς...χαχαχαχα

 

Ότι υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν, έτσι είναι. Το θέμα είναι πως αξιολογεί ο καθένας το χρηματικό τίμημα για τη συσκευή που απέκτησε, τι μέρος του πραγματικού εισοδήματός του αποτελούν τα χρήματα για τη συσκευή. Πιο απλά, είναι θέμα οικονομικής άνεσης, έαν θεωρήσουμε ότι το smartphone μένει μία σταθερή ανάγκη, δηλαδή εάν δε το έχουμε ξαφνικά ένα πρωί θα πρέπει αγοράσουμε άλλο.

Εγώ πχ εάν το χρησιμοποιώ χωρίς θήκη, και μου πέσει μια μέρα και σπάσει, θα με ζημιώσει οικονομικά η αποκατάστασή του κάτι το οποίο θα επηρεάσει άμεσα τις υπόλοιπες οικονομικές μου δραστηριότητες. ο "Β" καταναλωτής από την άλλη πχ, έχει την άνεση να το κάνει με πολύ μικρές συνέπειες στις υπόλοιπες οικονομικές δραστηριότητές του.

Είναι θέμα του καθενός λοιπόν. Φυσικά οι υπερβολές δεν είναι καλές για οποιονδήποτε από τους παραπάνω και τα υλικά αγαθά είναι για να μας εξυπηρετούν, σε αυτό συμφωνώ πλήρως. Απλώς σε γενικές γραμμές το γεγονός ότι υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν δε μπορεί να λειτουργήσει ως κίνητρο για το κάθε ένα ώστε να μην τον νοιάζει η αναποδιά που θα συμβεί.

Συγνώμη για το ελαφρώς off topic :D

Edited by Nikos751
Link to comment
Share on other sites

Για την θηκη απο τα public τι λετε αξιζει? το εχω χωρις θηκη και εγω απο χθες, και λεω να παρω την σιλικονη την SBS Που μου εχει βγει καλη ολες τις φορες. Εδω ειναι λεπτη ή δειχνει ασχημα?

Γενικα θεωρω οτι μια θηκη σιλικονης σε σωζει μονο απο σημαδια, αλλα και απο φθορες σε digitizer και οθονη καμια φορα σε περιεργα εδαφη, αν παλι πεσει και χτυπησει η οθονη, τοτε θες καλη θηκη για να κανεις δουλεια.

Προσωπικα θελω να ευχαριστιεμαι το κινητο μου ομως επειδη προτιμω να τα πουλαω σε αριστη κατασταση και να παιρνω το επομενο με μικρο κοστος, τα προσεχω. Μια σιλικονη αρκει αν προσεχεις...και οταν λεω να προσεχεις εννοω να το εχεις στην τσεπη και οχι στα χερια αν πχ κουβαλας πραγματα και θες να ανοιξεις και μια πορτα, κατι που κανουμε συχνα και μας φευγει απο τα χερια. Εγω δηλαδη εχω αλλαξει τις διαδικασιες μου απο τις πτωσεις που ειχα παλια (πχ αν παω να βγω απο το αμαξι ελεγχω την τσεπη μην τυχον παει να φυγει.

Ομως ειναι υποκειμενικο θεμα ολο αυτο, η παγιδα ειναι στις αγοραπωλησιες βεβαια..

 

Οσο για την συσκευη, μου κανει εντυπωση η αναμονη, δεν πεφτει με τιποτα η μπαταρια. Επισης στο 100% οταν ειναι ξεχναει να πεσει, ασχετως αν μετα θα πεσει 3-4% σε 5 λεπτα, σου δινει ετσι μια ψυχολογια οτι κραταει πολυ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικάρια, γιατί δεν κάνετε μια ασφάλιση?

Εγω το δικό μου οταν το πήρα απο Αθήνα μου ειπανε 30 ευρουλάκια ασφάλιση για ενα έτος, πέσιμο, σπάσιμο κλοπή.. και το έκανα γιατί ειναι μεγάλη εταιρεία απο πίσω (Generali).

Τόσα λεφτά σε θήκες κρίμα είναι.. (έχω και μια θηκούλα), αλλά όταν δίνεις τόσα λέφτα ΣΤΑΝΤΑΡ θα πάθεις την ζημια κάποια στιγμή.

(μιλάει παθών απο G4 που έπεσε στο δρόμο και μου το πάτησε αμάξι..)

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη καλύτερη του 1+3 τουλάχιστον σε φωτεινότητα αλλά και σε αντίθεση, σε μπαταρία λογικά τα ίδια, περισσότερες επιλογές αλλά και συνολικά καλύτερη κάμερα το g5.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς πριν το G5 το one plus 3 ώστε να κάνει ένα σύντομο συγκριτικό;;;

Φίλε εγώ το είχα και δεν υπάρχουν σημαντικές διαφορές. Μπαταρία λίγο καλύτερη το one plus 3. αλήθεια δεν βρήκα σημαντικές διάφορες μεταξύ τούς. ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις ελεύθερα.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Πριν ενα μήνα περίπου είχα ρωτήσει εδώ αν έχει κανείς υπόψη του τι παίζει αν σπάσει το τζαμακι της κάμερας. Λοιπόν ρώτησα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν κόστος 110 ευρω περίπου γιατί αλλάζει ολο το καπακι! Οπότε αποφάσισα και παράγγειλα το τζαμακι απο το ebay και το έβαλα μόνος μου βλέποντας ενα βιντεάκι στο YouTube. Είναι σχετικά ευκολο και το κόστος είναι 5 ευρω. Το αποτέλεσμα πολυ καλο. Τώρα το ποσό ανθεκτικό είναι θα δείξει. Πάντως δεν αξίζει σε καμία περίπτωση να πληρωσετε το service σ αυτή την περίπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά Την ανάλυση Της κάμερας Πως Την αλλάζουμε ??

Επίσης φωτο βγάζει είτε η μια είτε η άλλη κάμερα? Εννοώ Για κανονική φωτο Όχι εφέ.. Ταυτόχρονα γίνεται Για καλύτερο αποτέλεσμα;

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά Την ανάλυση Της κάμερας Πως Την αλλάζουμε ??

Επίσης φωτο βγάζει είτε η μια είτε η άλλη κάμερα? Εννοώ Για κανονική φωτο Όχι εφέ.. Ταυτόχρονα γίνεται Για καλύτερο αποτέλεσμα;

 

Μόνο με την επιλογή multiview τραβάνε και οι τρεις μαζί αλλά σε διαφορετικό παράθυρο,το καλύτερο θα ήταν η 16mpx να γινόταν και wide angle να μην χάναμε τόσο πολύ σε ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με την επιλογή multiview τραβάνε και οι τρεις μαζί αλλά σε διαφορετικό παράθυρο,το καλύτερο θα ήταν η 16mpx να γινόταν και wide angle να μην χάναμε τόσο πολύ σε ανάλυση.

 

Ναι αυτό το είδα απλά είχα την εντύπωση ότι τα 16mp τα έχεις σε όλο το εύρος..

Γιαυτό ρώτησα αν τραβάνε μαζί.

Τωρα για την ανάλυση, δεν μπορείς να την αλλάξεις αν θες ? Στο βίντεο είδα γίνεται αλλά στην φωτογραφία ?

Γενικά την wide θεωρείτε πιο ποιοτική ή την άλλη να ξέρω να έχω ως κύρια ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το είδα απλά είχα την εντύπωση ότι τα 16mp τα έχεις σε όλο το εύρος..

Γιαυτό ρώτησα αν τραβάνε μαζί.

Τωρα για την ανάλυση, δεν μπορείς να την αλλάξεις αν θες ? Στο βίντεο είδα γίνεται αλλά στην φωτογραφία ?

Γενικά την wide θεωρείτε πιο ποιοτική ή την άλλη να ξέρω να έχω ως κύρια ?

Την wideτην χρησιμοποιείς υπο συνθηκες αφου τραβαει μονο 8mp αλλα πολυ βολικη για εσωτερικο χωρο κλπ αφου παιρνεις τρομερο ευρος στο οτι βλέπεις.

Εννοειται για ποιοτητα την 16αρα.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ το είχα και δεν υπάρχουν σημαντικές διαφορές. Μπαταρία λίγο καλύτερη το one plus 3. αλήθεια δεν βρήκα σημαντικές διάφορες μεταξύ τούς. ότι άλλο θέλεις να ρωτήσεις ελεύθερα.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

δεν ειναι δηλαδη πιο γρηγορο το one plus 3 που λενε οτι ειναι σαιτα?

 

οθονη ηχειο πως ειναι?

 

για την καμερα δεν υπαρχει σηγκρισει οκ το ξρουμε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δηλαδη πιο γρηγορο το one plus 3 που λενε οτι ειναι σαιτα?

 

οθονη ηχειο πως ειναι?

 

για την καμερα δεν υπαρχει σηγκρισει οκ το ξρουμε αυτο.

Αν υπαρχει χρονομετρο που θα αντιλαμβανεται τα πατηματα-ανοιγματα των εφαρμογων κλπ στα χιλιοστα του δευτερολεπτου τοτε μπορει να βρεις διαφορα μονο.....

Εγω ειχα και Oneplus3 το οποιο κερδιζει μονο σε οθονη και αντιθεση χρωματων λογο amoled.

Ακομη και στην μπαταρια δεν νομιζω να υπαρχει διαφορα., οπως επισης αναλογα τα γουστα ειναι και εμφανιση, ποιοτητα κατασκευης για μενα καλυτερο το Ο+3.και ποιο στιβαρο τηλεφωνο. Τωρα ζυγισε καμερα διαφορα τιμης και οτι αλλο θες και δες.....:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Πριν ενα μήνα περίπου είχα ρωτήσει εδώ αν έχει κανείς υπόψη του τι παίζει αν σπάσει το τζαμακι της κάμερας. Λοιπόν ρώτησα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν κόστος 110 ευρω περίπου γιατί αλλάζει ολο το καπακι! Οπότε αποφάσισα και παράγγειλα το τζαμακι απο το ebay και το έβαλα μόνος μου βλέποντας ενα βιντεάκι στο YouTube. Είναι σχετικά ευκολο και το κόστος είναι 5 ευρω. Το αποτέλεσμα πολυ καλο. Τώρα το ποσό ανθεκτικό είναι θα δείξει. Πάντως δεν αξίζει σε καμία περίπτωση να πληρωσετε το service σ αυτή την περίπτωση.

 

Δηλαδή εννοείς ότι για να αλλάξεις το καπάκι πίσω - που περιλαμβάνει τζαμάκι κάμερας όπως λες και λογικά και το fingerprint sensor - κοστίζει 110 ευρώ; Μείον κανένα εικοσιπεντάρι τα εργατικά, 85 ευρώ κοστίζει το καπάκι; Πολλά είναι.. Procordia ρώτησες;

Link to comment
Share on other sites

Και οι δυο απαντήσεις του Βασίλη είναι ακριβώς έτσι όπως τα γράφει.Εξάλλου από τα χέρια του ουσιαστικά έχουν περάσει όλες οι φετινές ναυαρχίδες ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και οι δυο απαντήσεις του Βασίλη είναι ακριβώς έτσι όπως τα γράφει.Εξάλλου από τα χέρια του ουσιαστικά έχουν περάσει όλες οι φετινές ναυαρχίδες ;)

Ευχαριστω φιλε για τα καλα σου λογια:p

Προσπαθω παντα να ειμαι αντικειμενικός με οτι εχει περασει απο τα χερια μου και να λεω παντα αληθειες. Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν καποιος παρει τωρα ενα g5 στα 300ευρω ελαφρως μεταχειρισμενο ειναι σιγιυρα η καλυτερη αγορα ολων χωρις καμια υπερβολη.

Γι αυτο αλλωστε αραξα και εγω αφου βαρεθηκα τις αλλαγες και μιας και βλεπω μαπα καμερες παντου και ειδικα στα καινουργια xiaomi δεν βλεπω κατι να με ιντριγκαρει...

Θα περιμενω και το mate9 και αν με απογοητεψει και αυτο σε καμερα με βλεπω για ολο το 2016 με το g5:cool:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε για τα καλα σου λογια:p

Προσπαθω παντα να ειμαι αντικειμενικός με οτι εχει περασει απο τα χερια μου και να λεω παντα αληθειες. Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν καποιος παρει τωρα ενα g5 στα 300ευρω ελαφρως μεταχειρισμενο ειναι σιγιυρα η καλυτερη αγορα ολων χωρις καμια υπερβολη.

Γι αυτο αλλωστε αραξα και εγω αφου βαρεθηκα τις αλλαγες και μιας και βλεπω μαπα καμερες παντου και ειδικα στα καινουργια xiaomi δεν βλεπω κατι να με ιντριγκαρει...

Θα περιμενω και το mate9 και αν με απογοητεψει και αυτο σε καμερα με βλεπω για ολο το 2016 με το g5:cool:

 

τωρα που εχει παει 420 το γκρι αντε να βρεις στα 300, μονο κανα ροζ.

Προσωπικα το βρισκω καλο το κινητο, και θεωρω οτι για καινουριο ειναι μια χαρα τα λεφτα του. Σιγουρα δεν ειναι τοσο ποιοτικο στα υλικα του ή σαν αισθηση τελος παντων οσο αλλα, ομως δεν του λειπει κατι. Μπαταρια δεν θεωρω οτι εχει κακη, αλλα ουτε κατι ιδιαιτερο, περιπου στο s6 edge μου φερνει (οταν αυτο πηρε Update). Οθονη θα μπορουσε καλυτερη αλλα οχι αυτο το χαλι που λεγανε πολλοι..

Καμερα, θα κανω συγκρισεις με το s7 απο αυριο να δω, παντως απο τη μια σκεφτομαι να το πουλησω τωρα που εχει ανεβει η τιμη του, απο την αλλη δεν υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα λεφτα να παρεις. (και μαζεμενο σχετικα γιατι δεν θελω μεγαλη συσκευη)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εννοείς ότι για να αλλάξεις το καπάκι πίσω - που περιλαμβάνει τζαμάκι κάμερας όπως λες και λογικά και το fingerprint sensor - κοστίζει 110 ευρώ; Μείον κανένα εικοσιπεντάρι τα εργατικά, 85 ευρώ κοστίζει το καπάκι; Πολλά είναι.. Procordia ρώτησες;

 

Ναι ακριβως. Τοσα μου ειπαν, μπορει και λιγο παραπανω. Εννοειται ειναι πολλα γι αυτο πηρα το τζαμακι απο το ebay.

Link to comment
Share on other sites

Πήγε φίλος στο kaizerstore Πανεπιστημίου 67 και ζήτησε LG G5 TITAN, τώρα ήρθε σπίτι άνοιξε το κουτί και βρήκε μέσα το LG G5 SE,

κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό.

Τι μπορεί να κάνει το Σάββατο σε περίπτωση που του φέρουν άρνηση στην αλλαγή?

Γενικά γιατί βγήκε αυτή η συσκευή? Αφου έχει ίδια τιμή με άλλο επεξεργαστή?

Kaizer, kaizerstore, kaizershop αυτά τα 3 έχουν σχέση μεταξύ τους?

Edited by soleman
Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει χρονομετρο που θα αντιλαμβανεται τα πατηματα-ανοιγματα των εφαρμογων κλπ στα χιλιοστα του δευτερολεπτου τοτε μπορει να βρεις διαφορα μονο.....

Εγω ειχα και Oneplus3 το οποιο κερδιζει μονο σε οθονη και αντιθεση χρωματων λογο amoled.

Ακομη και στην μπαταρια δεν νομιζω να υπαρχει διαφορα., οπως επισης αναλογα τα γουστα ειναι και εμφανιση, ποιοτητα κατασκευης για μενα καλυτερο το Ο+3.και ποιο στιβαρο τηλεφωνο. Τωρα ζυγισε καμερα διαφορα τιμης και οτι αλλο θες και δες.....:)

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Λοιπόν είχα το S7 και το έδωσα για το one plus 3που έχω μέχρι τώρα,γιατι βασικά ήθελα δικαρτη συσκευή...

Φυσικά μαζί με το S7 πήρα και ένα Nexus 5x που αυτό το έχω ακόμα και δεν θέλω να το δώσω,ισως γιατί είναι και το τελευταίοNexus .

Όσο αφορά τώρα σαν συσκευές το S7 ήταν καλύτερο σε οθονη,μπαταρια,και φυσικά κάμερα,αλλα και πιο γρήγορο σε βαριά παιχνίδια και εφαρμογές....

Το one plus 3 είναι πιο γρήγορο στο άνοιγμα μενού,καλυτερο στο δαχτυλίκο αποτύπωμα,αλλα γενικά στα σημεία.χανει από τοS7.

Επειδή σκέφτομαι να.αλλαξω σε G5 το μόνο που με.φοβηζει είναι ή οθόνη μιας και τα σχόλια είναι πολλά και διάφορα....αφού σε μπαταρία είναι σχεδόν τα ίδια,καμερα καλύτερη το G5 αλλά δεν ξέρω καθόλου τα LG.

Τελικός πιστεύω ότι το one plus είναι μία.συσκευη τιμία.για.τα λεφτά της αλλά ως εκεί,και έχει κάνει γύρω από το όνομα της έναν μύθο που όμως απεχει από την πραγματικότητα...

Sorry για.το off topic αλλά αυτή είναι ή άποψη μου και επειδή δεν είχα ποτέ συσκευήLG εκτός του Nexus προσπαθώ να.βγαλω μία.ακρη...

Και πάλι ευχαριστώ για τις απαντήσεις και την βοήθεια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγε φίλος στο kaizerstore Πανεπιστημίου 67 και ζήτησε LG G5 TITAN, τώρα ήρθε σπίτι άνοιξε το κουτί και βρήκε μέσα το LG G5 SE,

κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό.

Τι μπορεί να κάνει το Σάββατο σε περίπτωση που του φέρουν άρνηση στην αλλαγή?

Γενικά γιατί βγήκε αυτή η συσκευή? Αφου έχει ίδια τιμή με άλλο επεξεργαστή?

Kaizer, kaizerstore, kaizershop αυτά τα 3 έχουν σχέση μεταξύ τους?

 

Συγνώμη,δεν είδε το κουτί τι γγράφει;;Την απόδειξη δεν την ελενξε;;;Έστω το imei??

Δεν γνωρίζω τις συσκευασίες αλλά λογικά θα έχει μια διάφορα του G5 από του SE...

Εκτός και αν έννοεις ότι μέσα στην συσκευασία του G5 υπήρχε άλλη συσκευή που τότε αλλάζει το πράγμα,και φυσικά το imei της συσκευής δεν θα έχει σχέση με της συσκευασίας...

Πιστεύω ότι αύριο θα βγάλει άκρη και θα πάρει το κινητό που θέλει...

Πιο πολύ λάθος από κεκτημένη ταχύτητα μου κάνει,αλλο παράγγειλε άλλο κατάλαβαν και του φέρανε,και να μην το κατάλαβε ο φίλος σου...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

 

 

 

Συγνώμη,δεν είδε το κουτί τι γγράφει;;Την απόδειξη δεν την ελενξε;;;Έστω το imei??

Δεν γνωρίζω τις συσκευασίες αλλά λογικά θα έχει μια διάφορα του G5 από του SE...

Εκτός και αν έννοεις ότι μέσα στην συσκευασία του G5 υπήρχε άλλη συσκευή που τότε αλλάζει το πράγμα,και φυσικά το imei της συσκευής δεν θα έχει σχέση με της συσκευασίας...

Πιστεύω ότι αύριο θα βγάλει άκρη και θα πάρει το κινητό που θέλει...

 

Δεν ήξερε καν ότι υπάρχει αυτό το μοντέλο.

Γιαυτό δεν έδωσε σημασία.

(καλά να πάθει βέβαια, ας διάβαζε myphone.gr) χα χα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβως. Τοσα μου ειπαν, μπορει και λιγο παραπανω. Εννοειται ειναι πολλα γι αυτο πηρα το τζαμακι απο το ebay.

Να σαι καλα για τη πληροφορηση! Και γω, τζαμακι nillkin & spigen ultra hybrid θηκη.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.. Το έχω το κινητό εδώ και μερικούς μήνες και πρόσφατα παρατήρησα ότι κάνει κάποιες σκιές η οθόνη που και που σε γκρι φόντο.. Κατέβασα το amoled burn in fixer που έχει λειτουργία full screen σε γκρι για να δεις οθόνη.. Βλέπω καθαρά σκιά από το πληκτρολόγιο... Δεξιά και αριστερά δύο λευκές γραμμές. Και από την μπάρα πάνω τη μπαταρία και το σήμα..

Τι γίνεται; είναι δυνατόν; να είχε amoled πάει στο καλό..

Το έχει παρατηρήσει άλλος;

Τι κάνουμε τώρα;

Παίζει η εγγύηση σε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...