Jump to content

Καλύτερη κάμερα σε κινητο μεχρι 200 ευρώ


nickgt7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλα σε όλους. Με ενδιαφέρει η αγορα κινητού με πολύ βασικό κριτήριο την κάμερα.

 

Εχω ακούσει τα καλύτερα για το 640 Xl αλλά με τους γνωστούς περιορισμούς σε ws. Το xiaomi Redmi note 3 δεν ακούω καλά σχόλια για κάμερα αλλά σαν κινητο πύραυλος. Το Meizu note 2 καλητερη κάμερα απο το της xiaomi αλλά οχι τόσο δυνατό.

 

Καταρχάς ισχύουν ολα αυτά; Κατι άλλο να προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο πέραν του Lumia 640xl.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα σε όλους. Με ενδιαφέρει η αγορα κινητού με πολύ βασικό κριτήριο την κάμερα.

 

Εχω ακούσει τα καλύτερα για το 640 Xl αλλά με τους γνωστούς περιορισμούς σε ws. Το xiaomi Redmi note 3 δεν ακούω καλά σχόλια για κάμερα αλλά σαν κινητο πύραυλος. Το Meizu note 2 καλητερη κάμερα απο το της xiaomi αλλά οχι τόσο δυνατό.

 

Καταρχάς ισχύουν ολα αυτά; Κατι άλλο να προτείνετε;

 

Κάποια βοηθεια;

Link to comment
Share on other sites

Καλη καμερα ε?

Χμμμμμ...κάτι τέτοιο δηλαδή?

https://www.fastcardtech.com/ZTE-Nubia-Z9-Max-Android-Phone.html

 

(Thanks Santa-vasili!! :lol: :p :up:)

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο δυναμίτες, με έναν σοβαρό όμως περιορισμό.

16GB αποθηκευτικό χώρο ΜΗ ΕΠΕΚΤΑΣΙΜΟ...:blink:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Ο συμφορουμιτης vasilis_hd2 (Αη Βασίλη τον λέω εγώ..:lol:) που έχει κάνει πολλές αγορές μου έχει πει ότι είναι όλα όσα έχει πάρει τζι τζι!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! αν όντως είναι καινούργιο και γνήσιο, μιλάμε για φοβερή τιμή και εννοείται παρόμοια κάμερα σε αυτά τα λεφτά δεν παίζει
Link to comment
Share on other sites

Και γω Lumia 640 xl θα σου πρότεινα, απλως χανεις σε λειτουργικό. Αν δε θέλεις να χασεις σε λειτουργικό καλή λύση ειναι και το Motorola Moto G 3rd Gen που εχω ακουσει καλα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Η πιό καλή VFM για μένα επιλογή αυτή τη στιγμή είναι το Galaxy s5 από Fastcardtech με το κουπόνι 888200 κατεβαίνει τελική τιμή 187 ευρώ. Νομίζω καλύτερη επιλογή από κάποια κινέζικα παραπλήσιας αξίας. Εχει λίγο καλύτερη κάμερα σε σχέση με το J5 λόγω ύπαρξης HDR. Ενα τέλειο επώνυμο all-rounder κινητό που τα κάνει όλα και συμφέρει.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα πουλάει αυθεντικά; Ειναι δυνατόν σε αυτήν την τιμή; Τσεκαρα και άλλες συσκευές και όντως οι τιμές ειναι απίστευτες. Αν ξέρει κάποιος ας μας απαντήσει εαν εχει αυθεντικά.
Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικοτατα!!! :lol: :lol: :lol:

(Γελαω γιατί στο Σκρουτζ το s5 ξεκινάει από 400 ευρώ)

 

Απλά η διαφορα στις εκδόσεις G9006v στα 220 περίπου ευρω & G900F στα 190 περίπου ευρώ δε ξέρω ποια είναι.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα αρκετά το νήμα του j5 και οντως εντυπωσιάστηκα απο τα καλά σχόλια. Το μόνο που με κολλάει λίγο η οθόνη που ειναι 5. Θα ήθελα να παω πρώτη φορά σε 5.5..εχει τεράστια διάφορα; Τώρα για την επιλογή ομολογώ μπερδεύτηκα. Είμαι μεταξύ του lumia 640 Xl και του j5 με σκέψη λόγω οθόνης. Σε 5.5 υπάρχει κατι άλλο με καλή κάμερα;

Μόλις είδα και το htc desire 820 ( ανεβαίνω λίγο μπα τζετ αλλά αξίζει);

Edited by nickgt7
Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικοτατα!!! :lol: :lol: :lol:

(Γελαω γιατί στο Σκρουτζ το s5 ξεκινάει από 400 ευρώ)

 

Απλά η διαφορα στις εκδόσεις G9006v στα 220 περίπου ευρω & G900F στα 190 περίπου ευρώ δε ξέρω ποια είναι.

 

To G9006v προορίζεται κυρίως για την κινέζικη αγορά και δεν έχει τη χαμηλή μπάντα στο 4G 850/900MHZ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι, οταν αγοραζετε κινητα μεσω ιντερνετ σκρουτζ, κινεζικα sites κλπ με το θεμα εγγυηση τι γινεται? θελω κι εγω κινητο με καλη καμερα και ειμαι αναμεσα στο samsung g5 απο το .fastcardtech.com αν και φοβαμαι γιατι δεν εχω ξαναπαρει κατι απο εξωτερικο και ειδικα απο κινα και στο j5 απο eshop στα 185ευρω. ο γερμανος το εχει 240 αλλα αν γινει κατι εχεις service.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι, οταν αγοραζετε κινητα μεσω ιντερνετ σκρουτζ, κινεζικα sites κλπ με το θεμα εγγυηση τι γινεται? θελω κι εγω κινητο με καλη καμερα και ειμαι αναμεσα στο samsung g5 απο το .fastcardtech.com αν και φοβαμαι γιατι δεν εχω ξαναπαρει κατι απο εξωτερικο και ειδικα απο κινα και στο j5 απο eshop στα 185ευρω. ο γερμανος το εχει 240 αλλα αν γινει κατι εχεις service.

 

Καταρχας τα σκρουτζομαγαζα κανονικα μαγαζια ειναι, τα περισσοτερα τουλαχιστον που μπορεις να πας και να το παρεις. Και απ οσο ξερω τα περισσοτερα μαγαζια δινουν εγγυηση..

Link to comment
Share on other sites

Εννουσες samsung s5 προφανώς και όχι g5.

Από τα κινεζομαγαζα που έχουν 1 χρόνο εγγύηση, το μόνο μειον είναι ότι θα χρειαστούν 2+ μηνες για να ξαναχεις τη συσκευή σου πίσω επισκευασμενη ή καινούρια σε περιπτωση αντικατάστασης.

Αν είσαι τόσο γκαντεμης...:blink:

Λόγω paypal δεν υπάρχει περίπτωση να χάσεις, στην χειρότερη, τα λεφτά σου...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...