Jump to content

fuelGR - Πρατήρια και τιμές καυσίμων στην Ελλάδα.


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Καλές πληροφορίες και εφόσον παρέχονται από την τράπεζα είναι έγκυρες. Το περιπλέκει κάπως το ότι υπάρχουν διαφορετικά ποσοστά επιστροφής αλλά θα δω τι μπορεί να γίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την κατέβασα και σε βαθμολογησα και με 5*. Πολύ καλή προσπάθεια.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα και σε βαθμολογησα και με 5*. Πολύ καλή προσπάθεια.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να'σαι καλά! Στη διάθεσή σου για οποιεσδήποτε απορίες/προτάσεις βελτίωσης :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας παιδιά!

 

Είμαι σε στάδιο ανάπτυξης της επόμενης έκδοσης και θα ήθελα να σας πω για ορισμένα χαρακτηριστικά που σας φάνηκαν χρήσιμα και ενσωματώθηκαν.

 

-Κουμπί εναλλαγής καυσίμου: Υπάρχει πλέον στο χάρτη ένα κουμπί που εμφανίζει τη λίστα επιλογής καυσίμου. Άρα πλέον η εναλλαγή καυσίμου είναι άμεση.

-Νυχτερινή λειτουργία: Αν ενεργοποιηθεί, από τη δύση μέχρι την ανατολή του ήλιου εμφανίζει μια σκουρόχρωμη έκδοση του χάρτη για πιο εύκολη χρήση το βράδυ.

-Κίνηση στους δρόμους: Εμφανίζει την κίνηση στους δρόμους της χώρας σε πραγματικό χρόνο. (Πράσινο: χαμηλή συμφόρηση, Πορτοκαλί: μέτρια συμφόρηση, Κόκκινο: υψηλή συμφόρηση)

-Χρωματική κωδικοποίηση αξιολογήσεων: Δείτε εάν οι χρήστες συμφωνούν ή οι απόψεις διίστανται. Αν δίπλα σε μια κατηγορία αξιολόγησης είναι πράσινος ο κύκλος τότε οι χρήστες συμφωνούν με αυτή τη βαθμολογία. Αν είναι πορτοκαλί υπάρχουν μικρές διαφοροποιήσεις μεταξύ των απόψεων των χρηστών ενώ αν είναι κόκκινος υπάρχει ασυμφωνία μεταξύ των απόψεων.

-Τεράστιες αλλαγές στην εμφάνιση του Infobox και της λίστας πρατηρίων. Περιόριζε αρκετά η προηγούμενη σχεδίαση και πλέον μπορούν να προστεθούν νέες πληροφορίες και λειτουργίες στο παράθυρο χωρίς να είναι ασφυκτικό.

 

Αν θέλετε να σχολιάσετε τα από πάνω ή να προτείνετε κάτι τώρα που "γυρίζει", στη διάθεσή σας :)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δώσω, για άλλη μια φορά, συγχαρητήρια στην ομάδα και μόνο για το γεγονός της συνεχούς βελτίωσης και ανάπτυξης της εφαρμογής, με βάση την πραγματικότητα, την αγορά, και, κυρίως, τις παρατηρήσεις και τα σχόλια των χρηστών της.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δώσω, για άλλη μια φορά, συγχαρητήρια στην ομάδα και μόνο για το γεγονός της συνεχούς βελτίωσης και ανάπτυξης της εφαρμογής, με βάση την πραγματικότητα, την αγορά, και, κυρίως, τις παρατηρήσεις και τα σχόλια των χρηστών της.

 

Να'σαι καλά! Δε σταματάμε γιατί είναι χρήσιμο για τους χρήστες και σηκώνει βελτιώσεις συνεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια ακόμα μια φορά για την εφαρμογή. Θα ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολο είναι να προστεθεί και ημερολόγιο τιμών. Επίσης, αφού έπιασα τα ημερολόγια, να προστεθεί fuel manager.
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια ακόμα μια φορά για την εφαρμογή. Θα ήθελα να ρωτήσω πόσο εύκολο είναι να προστεθεί και ημερολόγιο τιμών. Επίσης, αφού έπιασα τα ημερολόγια, να προστεθεί fuel manager.

 

Ευχαριστώ! Το ημερολόγιο τιμών έχει προγραμματιστεί για την επόμενη έκδοση ;) Για fuel manager υπάρχει σαν σκέψη και θα υλοποιηθεί και αυτό σε μεταγενέστερη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μόλις δημοσιεύτηκε η έκδοση 3 του fuelGR Android! Οι αλλαγές συνοπτικά:

 

-Επανασχεδίαση των πληροφοριών πρατηρίου και του τιμοκαταλόγου

-Επανασχεδίαση της λίστας πρατηρίων

-Ένδειξη ομοιογένειας αξιολογήσεων (πόσο συμφωνούν οι απόψεις χρηστών)

-Επιλογέας τύπου καυσίμου στο χάρτη

-Ρυθμιζόμενο μέγεθος εικονιδίων χάρτη

-Προβολή εικόνας του πρατηρίου στην κάρτα πληροφοριών

-Δυνατότητα χρήσης της προεπιλεγμένης περιοχής έναντι gps κατά την εκκίνηση

-Προβολή πληροφοριών κίνησης στους δρόμους

-Προβολή σκουρόχρομου χάρτη για ξεκούραστη χρήση τη νύχτα

-Υποστήριξη Android 8

 

Η ενημερωμένη έκδοση είναι διαθέσιμη για λήψη στο PlayStore. Αν σας βοηθά η εφαρμογή, αξιολογήστε την για να μας στηρίξετε!

 

Περιμένουμε τα σχόλιά σας! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κληρώνουμε ένα σετ μοκέτες αυτοκινήτου 5 τεμαχίων σε έναν τυχερό fan του fuelGR στο Facebook. :)

 

Λάβετε συμμετοχή εδώ: https://www.facebook.com/fuelgr/photos/a.1403706199892824.1073741829.1401766516753459/1951501975113241/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ώρα για αναβάθμιση!

 

Μόλις κυκλοφόρησε η έκδοση 3.2 του fuelGR Android.

-Προστέθηκαν γραφήματα ιστορικού τιμών για κάθε πρατήριο και για κάθε καύσιμο στην Ελλάδα!

-Επίσης προστέθηκε δείκτης διαφοράς τιμής από την τρέχουσα τιμή του πρατηρίου σε σχέση με τον μέσο όρο της περιοχής.

-Τέλος καταφέραμε και μειώσαμε κατά 95% το μέγεθος των εικόνων StreetView στις πληροφορίες πρατηρίου, για επιπλέον εξοικονόμηση δεδομένων.

 

Λήψη: https://goo.gl/HGko1a

Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ την εφαρμογή σου από την πρώτη μέρα που την ανέβασες και φυσικά όλες τις ενημερώσεις από τότε μέχρι και σήμερα, και το μόνο που έχω να πω είναι ότι πρόκειται για μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και ΑΨΟΓΗ εφαρμογή, από κάθε άποψη!

Συγχαρητήρια φίλε μου και σε ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου! :up:

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ την εφαρμογή σου από την πρώτη μέρα που την ανέβασες και φυσικά όλες τις ενημερώσεις από τότε μέχρι και σήμερα, και το μόνο που έχω να πω είναι ότι πρόκειται για μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και ΑΨΟΓΗ εφαρμογή, από κάθε άποψη!

Συγχαρητήρια φίλε μου και σε ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου! :up:

 

Να'σαι καλά! Η ανάπτυξη συνεχίζεται :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Μιας που βρέθηκε χρόνος για ανάπτυξη της εφαρμογής, η έκδοση 3.4 βρίσκεται σε beta στάδιο και σύντομα θα είναι στο Play Store με μερικές μικροαλλαγές. Όποιος ενδιαφέρεται να δοκιμάσει τη beta έκδοση μπορεί να μου στείλει πμ με το email που έχει στο store. :)
Link to comment
Share on other sites

Τώρα υπέπεσε στην αντίληψη μου και την δοκίμασα, έμεινα ενθουσιασμένος.

Είναι μία εξαιρετική και πλήρης εφαρμογή. Ειλικρινά, θεωρώ ότι δεν της λείπει τίποτα, οπότε απορώ με το τι θα μπορούσε να αλλάξει;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα υπέπεσε στην αντίληψη μου και την δοκίμασα, έμεινα ενθουσιασμένος.

Είναι μία εξαιρετική και πλήρης εφαρμογή. Ειλικρινά, θεωρώ ότι δεν της λείπει τίποτα, οπότε απορώ με το τι θα μπορούσε να αλλάξει;

 

Να'σαι καλά. Σίγουρα υπάρχουν βελτιώσεις που πρέπει να γίνουν και προσθήκες. Αλλά λόγω του ότι έχουμε και τις καθημερινές δουλειές μας ο χρόνος για το fuel είναι κάπως περιοερισμένος. Όμως κάθε φορά που βρίσκουμε χρόνο κάνουμε βελτιώσεις. Σίγουρα θα μπουν και άλλα features στο άμεσο μέλλον

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λάβει...

 

Ο kaloudis έχει λάβει πρόσκληση ήδη για τη Beta. Αν θες να λάβεις και εσύ, στείλε μου το email σου με pm.

Link to comment
Share on other sites

Ο kaloudis έχει λάβει πρόσκληση ήδη για τη Beta. Αν θες να λάβεις και εσύ, στείλε μου το email σου με pm.

 

Μπερδεύτηκα, συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Ο kaloudis έχει λάβει πρόσκληση ήδη για τη Beta. Αν θες να λάβεις και εσύ, στείλε μου το email σου με pm.
Και εμένα με ενδιαφέρει η νέα έκδοση

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με ενδιαφέρει η νέα έκδοση

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στείλε μου το email σου με προσωπικό μήνυμα για να λάβεις πρόσκληση

Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση 3.4 κυκλοφόρησε στο Play Store!

 

Αλλαγές:

-Νέα εμφάνιση πληροφοριών καρτέλας πρατηρίου

-Νέος επιλογέας καυσίμου στο χάρτη

-Υπολογισμός αυτονομίας και κόστους ανεφοδιασμού

-Λειτουργία "Ακολούθησέ με" για συνεχή ανανέωση τοποθεσίας και δυναμική μετακίνηση χάρτη

-Λειτουργία "Οθόνη ανοικτή" για συνεχή λειτουργία της οθόνης

-Άγγιγμα στην ελάχιστη και στη μέγιστη τιμή του χάρτη για μετάβαση στο φθηνότερο ή ακριβότερο πρατήριο

-Βελτιστοποίηση γραφήματος τιμών

-Ενημερωμένες εικόνες εφαρμογής-λογότυπα εταιριών

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...