Jump to content

Doogee X6 / X6 Pro


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καποια ρυθμιση για τα μηνυματα στο x6pro και unroot, ετσι ωστε μετα τους 70 χαρακτηρες να μην χρεωνομαι 2 sms;

Ή πρεπει να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη;

 

Νομίζω σε αυτό φταίει η εταιρία κινητής τηλεφωνίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πάντως είναι αστεία τα πράματα . το ακουστικό παίζει χαμηλόφωνα .

έβαλα την 5.1-20160107 το ίδιο πράμα .

αν είσαι έξω από το σπίτι ακούς παρά μα παρά πολύ χαμηλά τον άλλων .

το έστειλα service ήρθε μετά από 8 μέρες για να μου πουν στο χαρτί πάνω στις παρατηρήσεις

"Έγινε έλεγχος και το ακουστικό έχει ισχύ εξόδου 72.9db το οποίο κρίνετε ικανοποιητικό"

μέχρι και η η υπεύθυνη στην κινητή από το κατάστημα που το πήρα της έδωσα να κάνουμε μια κλήση για να δει μην με περνάει για χαζό και μου είπε πως όντως είναι χαμηλόφωνα αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πάντως είναι αστεία τα πράματα . το ακουστικό παίζει χαμηλόφωνα .

έβαλα την 5.1-20160107 το ίδιο πράμα .

αν είσαι έξω από το σπίτι ακούς παρά μα παρά πολύ χαμηλά τον άλλων .

το έστειλα service ήρθε μετά από 8 μέρες για να μου πουν στο χαρτί πάνω στις παρατηρήσεις

"Έγινε έλεγχος και το ακουστικό έχει ισχύ εξόδου 72.9db το οποίο κρίνετε ικανοποιητικό"

μέχρι και η η υπεύθυνη στην κινητή από το κατάστημα που το πήρα της έδωσα να κάνουμε μια κλήση για να δει μην με περνάει για χαζό και μου είπε πως όντως είναι χαμηλόφωνα αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο

 

Δοκίμασες το mtk engineering mode?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες το mtk engineering mode?

 

το άνοιξα απλά επειδη δεν ξέρω τι πρέπει να αλλάξω το έκλεισα χωρίς να κάνω κάποια αλλαγή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το άνοιξα απλά επειδη δεν ξέρω τι πρέπει να αλλάξω το έκλεισα χωρίς να κάνω κάποια αλλαγή

 

Πρέπει να έχουβ τη λύση στην doogee ... Πρέπει να την έχω δει αλλά θα ψάξω αύριο

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχουβ τη λύση στην doogee ... Πρέπει να την έχω δει αλλά θα ψάξω αύριο

 

oκ όταν μπορέσεις πόσταρε . ευχαριστώ για την βοήθεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα το τηλ. χθες άλλα δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ με 3G.Πηρα και στον πάροχο να μου στείλει τις ρυθμίσεις άλλα πάλι δεν έγινε τίποτα υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα το τηλ. χθες άλλα δεν μπορώ να συνδεθώ στο ίντερνετ με 3G.Πηρα και στον πάροχο να μου στείλει τις ρυθμίσεις άλλα πάλι δεν έγινε τίποτα υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;
factory reset
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχουβ τη λύση στην doogee ... Πρέπει να την έχω δει αλλά θα ψάξω αύριο

 

oκ όταν μπορέσεις πόσταρε . ευχαριστώ για την βοήθεια

 

μήπως βρήκες τίποτα ? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην θέση σιμ1

 

 

Φτιαξε το Apn εσυ.Βλεπω εισαι Vodafone,καλυτερα ρωτα εκει γιατι ειναι θεμα δικτυου το προβλημα σου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

έβαλα την έκδοση 4/12/15 και επιτέλους ησύχασα και το παρέδωσα το κινητό όπως πρέπει να δουλεύει . ο ήχος στο ακουστικό και ο συνομιλητής πλέον είναι comble . απορώ και με τα αχρηστα service που υπάρχουν στην ελλάδα . απλά για κανένα λόγο δεν θα το ξανά κάνω αναβάθμιση γιατί με το που γίνει χαλάει και μειώνετε δραματικά ο ήχος

 

θα το είχα κάνει ποιο πριν άμα δεν είχα κάνει λάθος με της ημερομηνίες έκδοσης της ρομ όταν με είπε ο Ntouris3 να το flasharo αλλά από λάθος μου είχα βάλει την 02/25/2016 που και αυτή είχε το ίδιο πρόβλημα

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έβαλα την έκδοση 4/12/15 και επιτέλους ησύχασα και το παρέδωσα το κινητό όπως πρέπει να δουλεύει . ο ήχος στο ακουστικό και ο συνομιλητής πλέον είναι comble . απορώ και με τα αχρηστα service που υπάρχουν στην ελλάδα . απλά για κανένα λόγο δεν θα το ξανά κάνω αναβάθμιση γιατί με το που γίνει χαλάει και μειώνετε δραματικά ο ήχος

 

θα το είχα κάνει ποιο πριν άμα δεν είχα κάνει λάθος με της ημερομηνίες έκδοσης της ρομ όταν με είπε ο Ntouris3 να το flasharo αλλά από λάθος μου είχα βάλει την 02/25/2016 που και αυτή είχε το ίδιο πρόβλημα

 

Λολ... Ελπίζω να σε βοήθησα :) προσπαθώ να portaρω roms πχ. Cm12.1 ή android 6.0 αλλά όλο με αποτυχία :(

Link to comment
Share on other sites

βγήκε μια ενημέρωση στις 19/6 στο X6 αλλά δεν την κάνω για να μην μου βγάλει κανένα bug σαν της προηγούμενες με το χαμηλό ήχο στο ακουστικό
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος κάτοχος να μας πληροφορήσει για την αντοχή της μπαταρίας.Ειμαι ανάμεσα στο X6 Pro και X5 Pro.Χρισημοποιώ αρκετά δεδομένα και Wifi
Xiaomi mia2 lite 4/64 & redmi 8a 2/32
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...