Jump to content

Money wallets (viva, skrill, revolut κλπ)


nico4gr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

πλεον; γιατι πριν κανα μηνα αν θυμαμαι καλα, επιτρεποτν το τοπ απ

Επιτρεποταν αλλα ηταν μια ''τρυπα'' στα CC διοτι απαγορευετε μεταφορα χρηματων στο εξωτερικο και την εκλεισαν.

Link to comment
Share on other sites

Καμια ελληνικη καρτα δεν περναει πια στην revolut.

 

 

 

Με ποιον τρόπο μπορώ να κάνω top up δλδ αν όχι με κάρτα;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο μπορώ να κάνω top up δλδ αν όχι με κάρτα;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Με εμβασμα απο τραπεζικο λογαριασμο δικο σου

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Με εμβασμα απο τραπεζικο λογαριασμο δικο σου

Σαν να λέμε ότι πρέπει να το κάνω από τράπεζα ή γίνεται και από e-banking? Έκανα ρεβολουτ πριν λίγο καιρό και δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμη.

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Σαν να λέμε ότι πρέπει να το κάνω από τράπεζα ή γίνεται και από e-banking?

Μονο με e-banking με χρεωση 1€ ανα εμβασμα. Στο γκισε η χρεωση ειναι τεραστια

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στειλε screenshot απο το εμβασμα στο chat της revolut θα το βρουν και θα το πιστωσουν

 

Σε ευχαριστώ για την λύση. Το έστειλα και σε 5 λεπτά βάλαν τα χρήματα. Για να ξέρουν και άλλοι αν σας αργήση το εμβασμα, screenshot από το έμβασμα (στα αγγλικά) και μπήκαν. Ευχαριστώ πολύ

-------> http://howtechbyakis.blogspot.gr/ <------ Τα πάντα για την τεχνολογία
Link to comment
Share on other sites

VIVA κΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΝΟΥΝ!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

VIVA κΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΝΟΥΝ!!

 

Εχεις κανενα παράδειγμα να μας δωσεις;Π.χ. εκανες κατάθεση με την viva στην revolut η αγόρασες απο online κατάστημα ενω με κάρτα τράπεζας δεν μπόρεσες;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν γνωρίζω, συνδέεται με paypal;

 

Συνδεεται ..

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Θα την κοιτάξω. Σε ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι συνδεεται , κανεις τα παντα μεσα στην ελλαδα...εξω δεν την εχω δοκιμασει..εκει εχω το Paypal

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω χάσει επεισόδια πως φορτώνουμε λεφτά πλέον στην revolut? Τελευταία φορά πριν κανα 2 μήνες έκανα μεταφορά σε ξένη τράπεζα έβαζα τα στοιχεία της revolut και σε 2 μέρες έμπαιναν, σήμερα που προσπάθησα με τον ίδιο τρόπο δε γινόταν γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω χάσει επεισόδια πως φορτώνουμε λεφτά πλέον στην revolut? Τελευταία φορά πριν κανα 2 μήνες έκανα μεταφορά σε ξένη τράπεζα έβαζα τα στοιχεία της revolut και σε 2 μέρες έμπαιναν, σήμερα που προσπάθησα με τον ίδιο τρόπο δε γινόταν γιατί?

 

Ετσι γίνετε ακομα με έμβασμα απο την τράπεζα σου στον λογαριασμό της revolut.Τι ακριβός προσπάθησες να κάνεις και δεν γινόταν?

Link to comment
Share on other sites

]Ετσι γίνετε ακομα με έμβασμα απο την τράπεζα σου στον λογαριασμό της revolut.Τι ακριβός προσπάθησες να κάνεις και δεν γινόταν?

 

Μου βγάζει ένα βελάκι με χ από τον λογαριασμό μου προς τον λογαριασμό της revolut μόλις πατάω εκτέλεση

Edited by dynamic4
Link to comment
Share on other sites

]Ετσι γίνετε ακομα με έμβασμα απο την τράπεζα σου στον λογαριασμό της revolut.Τι ακριβός προσπάθησες να κάνεις και δεν γινόταν?

 

Μου βγάζει ένα βελάκι με χ από τον λογαριασμό μου προς τον λογαριασμό της revolut μόλις πατάω εκτέλεση

 

Αμα δεν μας πεις από ποια τράπεζα δεν μπορώ να σε βοηθήσω....

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν μας πεις από ποια τράπεζα δεν μπορώ να σε βοηθήσω....

 

Alpha bank μήπως ξεπέρασα το όριο ? Εκανα αυτήν την εβδομάδα 600 ευρώ αγορά αλλά μέσω PayPal όμως

Link to comment
Share on other sites

Alpha bank μήπως ξεπέρασα το όριο ? Εκανα αυτήν την εβδομάδα 600 ευρώ αγορά αλλά μέσω PayPal όμως

 

Διαθεσιμο υπολοιπο υπαρχει;Βαζεις σωστα το IBAN;Υπαρχει το ποσο που βαζεις +1 ευρω για τα εξοδα του εμβασματος διαθέσιμο;Βαζεις σωστα το BIC;Προσεξε μην ξεχασεις το reference.Τι σφαλμα σε βγαζει;

Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμο υπολοιπο υπαρχει;Βαζεις σωστα το IBAN;Υπαρχει το ποσο που βαζεις +1 ευρω για τα εξοδα του εμβασματος διαθέσιμο;Βαζεις σωστα το BIC;Προσεξε μην ξεχασεις το reference.Τι σφαλμα σε βγαζει;

 

Ναι όλα σωστά έχω ξανά στείλει έμβασμα.

Γιατί σε αυτό το νήμα δεν μπορώ να στείλω φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα σωστά έχω ξανά στείλει έμβασμα.

Γιατί σε αυτό το νήμα δεν μπορώ να στείλω φωτο?

 

Στειλε μου pm για να μην γεμίζουμε το νήμα. Μπορείς να ανεβάζεις απο ενα εξωτερικό site και να βαζεις το link π.χ. imgur.com

Link to comment
Share on other sites

Στειλε μου pm για να μην γεμίζουμε το νήμα. Μπορείς να ανεβάζεις απο ενα εξωτερικό site και να βαζεις το link π.χ. imgur.com

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//i.imgur.com/K4hgg6B.jpg[/img]

Αυτό μου βγάζει όποιος γνωρίζει και τον έτυχε ας απαντήσει

Edited by dynamic4
Link to comment
Share on other sites

%5Bimg%5Dhttp%3A//i.imgur.com/K4hgg6B.jpg[/img]

Αυτό μου βγάζει όποιος γνωρίζει και τον έτυχε ας απαντήσει

 

Eκανα δοκιμή να στείλω και μου έβγαλε το ίδιο. Αρα δεν εχεις κάνει κάποιο λάθος.

Πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση, ίσως εξαντλήθηκε το όριο τους για αυτό το μήνα, αν και δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει στην άλφα αυτό, μόνο στην Πειραιώς γίνεται κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Eκανα δοκιμή να στείλω και μου έβγαλε το ίδιο. Αρα δεν εχεις κάνει κάποιο λάθος.

Πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση, ίσως εξαντλήθηκε το όριο τους για αυτό το μήνα, αν και δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει στην άλφα αυτό, μόνο στην Πειραιώς γίνεται κάθε μήνα.

 

Πάλι καλα γιατι νόμιζα ότι κάτι έγινε ή έληξε τίποτα στην κάρτα ευχαριστώ

 

Παιδιά σήμερα έγινε επιτυχής αλλά στην διεύθυνση δικαιούχου ξέχασα να βάλω στο τέλος το GB πειράζει?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...