Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντελως ******** :p .......δεν χωραει πουθενα η msduo.....ακους εκει..λαστιχακια και σκατακια.....εκτος αν αυτοι εχουν ειδικο Ρ800 (σαν αυτους στην κινητομανια...:p :p )Καθονται και ασχολουνται με ******** :p ........το πιο κουφο ητανε το τελευταιο.......ακους εκει να βγαλω τα πλαστικα απο τις msduo και να τις κολλησω μεταξυ τους

 

ΕDIT

Ακολουθησα την τακτικη του Μορφεα κι εγω.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Αμα ρωτας για μενα εγω το εβαλα στα κεντρικα των βοριων προαστ. τους τα εκανα μουνι μεχρι και την αστυνομια εφερα για ανταλλαγη στοιχειων και μου το δωσανε τσαμπα :p

 

 

Μορφεας και fabo... καλό είναι να προσέχετε λίγο πως εκφράζεστε...

 

Δεν είμαστε στο πεζοδρόμιο... :!:

 

Ευχαριστώ... :confused:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καλα αγαπητε μοντερατορα........δεν θα το ξανακανουμε αλλα με τετοια που ακουμε και βλεπουμε..... :D :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Μορφεας και fabo... καλό είναι να προσέχετε λίγο πως εκφράζεστε...

 

Δεν είμαστε στο πεζοδρόμιο... :!:

 

Ευχαριστώ... :confused:

 

 

Sorry φιλαρακο, :o καλα και εσυ μην αρπαζεσαι. τεσπα. :p Εγω το διορθωσα αλλα υπαρχουν και τα Quote. :happy: :happy:

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί θα είσαι

Άνοιξε το κινητό, τράβα μια φωτογραφία την παλάμη σου από κοντά, να βγάλεις μια σκοτεινή φώτο και τσέκαρε (όσο γίνεται αυτό με τον συγκεκριμένο τρόπο της φωτογράφησης), αν έχει καμένα Pixels ή κάτι άλλο

 

 

__________________

εμενα δηλαδη που μου βγαζει μια γραμμη στη σκοτεινες φωτογραφιες ειναι καμμενα pixels ????????????

be fit
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Sorry φιλαρακο, :o καλα και εσυ μην αρπαζεσαι. τεσπα. :p Εγω το διορθωσα αλλα υπαρχουν και τα Quote. :happy: :happy:

 

 

Δεν αρπάχτηκα βρε. Σύσταση σας έκανα... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fitnessgr

 

εμενα δηλαδη που μου βγαζει μια γραμμη στη σκοτεινες φωτογραφιες ειναι καμμενα pixels ????????????

 

 

Αν λες για μια λευκή (συνήθως) γραμμή, τότε είναι το ίδιο μάλλον με αυτό που αναφέρει και ο fabo114.

 

Πιο παλιά είχα διαβάσει εδώ, ότι το πρόβλημα "έβγαινε" μετά από μια αναβάθμιση (και στο my-symbian αλλά και εδώ το είχα δει) και μετά με ένα πέρασμα του λειτουργικού και πάλι από την αρχή, αυτό δεν εμφανιζόταν σε κάποιες περιπτώσεις.

Αν το πρόβλημα (γραμμή) είναι έντονο, τότε πήγαινε να το τσεκάρουν στο service.

 

( Το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο στις φωτογραφίες που τραβάς από το κινητό ή και στος φωτογραφίες που περνάς από το Pc π.χ., κινητό; )

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Sony Memory Stick Duo

 

Product Information

 

Features:

 

- Up to 512MB of Storage Capacity

- Smaller than a stick of chewing gum

- Ultra-reliable design

- Ultra-small, thin design is ideal for use in small digital AV electronics products

- Erasure prevention switch prevents accidental data deletion

- Compatible with ALL Sony Memory Stick Products Using the DUO Adapter

- Compatible with Sony Ericsson P800 Mobile Phone

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

Καλα εε ουτε δειγμα απο τις μνημες!!!!!!!

 

 

Στο μεταξύ, κανείς δεν είναι σίγουρος αν όντως είναι συμβατές οι μνήμες.

Επικοινώνησαν κάποιοι με την εταιρία αυτή και του είπαν ότι είναι συμβατές με Ρ800.

Όμως ποιός τις έχει δοκιμάσει... άγνωστον!

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

@fabo114

 

λενε βλακιες ουτε εμενα μου μπαινει εκει η memory stick

 

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

 

@fabo114

 

λενε βλακιες ουτε εμενα μου μπαινει εκει η memory stick

 

 

Me singxoritai poli alla ego molis tora ebgala to msduo apo to P800 mou kai to ebala kato apo to kapaki gia dokimi kai ekleise kanonikotata.... :D

 

Giati lete oti den xoraei???

:eek: :eek:

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα κλεινει οταν το βαζεις απλα το ζωριζεις πολυ , κατι πολυ κακο για το Ρ800 και τα υλικα που ειναι φτιαγμενο. Μετα απο λιγο καιρο θα δεις θα αρχιζει να τριζει και να κουνιεται πανω στο Ρ800
There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Emena den zorizetai re si... kleini poli aneta... toulaxiston me to ena..

 

Anyway.....

It's a way..!!!

 

OK!!

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MorFeAs

@fabo114

 

λενε βλακιες ουτε εμενα μου μπαινει εκει η memory stick

 

 

Καλα αμα παρακολουθουσε ο Θεμος το forum θα ειμασταν στην εκπομπη του την επομενη μερα!!!! :p :p

There are only 10 types of people in this world.. Those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Αν λες για μια λευκή (συνήθως) γραμμή, τότε είναι το ίδιο μάλλον με αυτό που αναφέρει και ο fabo114.

 

Πιο παλιά είχα διαβάσει εδώ, ότι το πρόβλημα "έβγαινε" μετά από μια αναβάθμιση (και στο my-symbian αλλά και εδώ το είχα δει) και μετά με ένα πέρασμα του λειτουργικού και πάλι από την αρχή, αυτό δεν εμφανιζόταν σε κάποιες περιπτώσεις.

Αν το πρόβλημα (γραμμή) είναι έντονο, τότε πήγαινε να το τσεκάρουν στο service.

 

( Το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο στις φωτογραφίες που τραβάς από το κινητό ή και στος φωτογραφίες που περνάς από το Pc π.χ., κινητό; )

 

 

Αν ειναι ετσι οταν θα παω για την οθονη θα τους ζητησω και ενα ελεγχο στην καμερα.Αφηστε με την οθονη........ακομα να ερθει το ανταλλακτικο μου λενε.......και τους το εχω ζητησει απο τις 13.......μαλλον θα πρεπει να κανουμε ενα τηλεφωνακι στην SE γιατι αυτοι στο Service απο βδομαδα σε βδομαδα το πανε.......ξερετε το τηλ των κεντρικων?

Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσο καιρο επεστρεψα και γω....

οχι δεν ειχα παει φανταρος, απλα βαριωμουν το πισι... :)

λοιπον, διαβασα αυτο για το φλας και μπορω να πω οτι αξιζει τον κοπο.

σε μεγεθος ειναι ιδιο περιπου με αυτο της σιεμενς , και επειδη το εχω τσεκαρει προσωπικα στο s55 βγαζει πολυ καλες φωτο σε σκοταδι, καμια σχεση με αυτες χωρις φλασακι. τωρα, για το αν χωραει μεμ στικ στην πλατη, εγω πηρα το δικο μου κινητουλι την πρωτη μερα που κυκλοφορησε ελλαδα,και τοτε ειχαν διαφορετικες πλατες απο αυτες που φορανε τα σημερινα.εμας δεν εχει τις οριζοντιες γραμμες που βαλαν μετα, και καλα για να μην τριζει.οποτε κλεινει κανονικοτατα, και χωρις ιχνος εξτρα δυσκολιας λογω του στικακιου! και μαλιστα χωραει και το στικ πανω , και μια σιμ στην κατω μερια!!! αντε, και στην μετακομιση θα βαλω και καμια κουτα με ποτηρια απο πισω... χεχε

τωρα τσεκαρα και το μεμ στικ των 256,γιατι για 512 δεν νομιζω οτι αξιζει,

παραειναι ακριβο.ασε που κοστιζει οσο 2 256αρια.για εμας που το ρ800 ειναι γαιδουρακι, και τα σηκωνει στην... πλατη καλυτερα ειναι να παρουμε 2 256, αν μπορει κανεις να πει οτι δεν του φτανει το 1....

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Paidia ego apo oti ksero kai apo oti exo diavsei kai exo kai gnostous stin SE h mones simbates mnimes me to kinito einai 128< oti marka kai an einai ektos apo merikes h parapano apo 128-512 einai gia to P900 ektos kai valoume to logismiko tou P800 pou tha kikloforisi Dekemvri
Link to comment
Share on other sites

Paidia ego apo oti ksero kai apo oti exo diavsei kai exo kai gnostous stin SE h mones simbates mnimes me to kinito einai 128< oti marka kai an einai ektos apo merikes h parapano apo 128-512 einai gia to P900 ektos kai valoume to logismiko tou P900 pou tha kikloforisi Dekemvri
Link to comment
Share on other sites

Τι ειν' τούτο; :)

 

Bluetooth™ Car CAR-100

 

http://www.sonyericsson.com/images/spgc/GPD_5699_27_0_1090.jpg

 

3-9-2003

 

"You are what you drive. And the Bluetooth™ Car CAR-100 is an impressive statement. In addition it's also an incredibly fun gadget. Use your Sony Ericsson Bluetooth™ mobile phone to charge and control the CAR-100 and you'll have hours of fun. Gaming doesn't need to be a piece of software anymore"

 

Photo Library

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Πω πω,τζαμι...........το θελω........καμια αλλη πληροφορια?Πολυ γαματο αλλα ........ποσο κανει?Φαντασου να εχει και καμερα ή μικροφωνο πανω του (πλακα κανω).Μακαρι να μην ειναι ακριβο για να μπορεσω να το αγορασω

 

Και το ΗΒΗ-200 ειναι ωραιο αλλα αναρωτιεμαι ποσο θα κανει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Πω πω,τζαμι...........το θελω........καμια αλλη πληροφορια?Πολυ γαματο αλλα ........ποσο κανει?Φαντασου να εχει και καμερα ή μικροφωνο πανω του (πλακα κανω).Μακαρι να μην ειναι ακριβο για να μπορεσω να το αγορασω

 

Και το ΗΒΗ-200 ειναι ωραιο αλλα αναρωτιεμαι ποσο θα κανει....

 

 

 

Περισσότερα δεν λέει. Η σελίδα γράφει "Coming soon" οπότε δεν θα αργήσει μάλλον :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...