Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fnwokke (11 Ιαν. 2004 , 23:14)

 

Το θέμα είναι πιο bluetooth handsfree για το P900 να πάρει κάποιος και να δουλεύει χωρίς προβλήματα?. Έχω ακούσει ότι υπάρχουν πολλά προβλήματα και όταν τα πας στο service σου αλλάζουν την Παναγία...Μήπως το Motorola, ή τέλος πάντων ποιος φίλος έχει πάρει κάτι και έχει μείνει ευχαριστημένος και χωρίς προβλήματα και μπορεί να μας το ...συστήσει ?

 

εγω σου προτεινω το ΗΒΗ-30 η το ΗΒΗ-35 το ΗΒΗ-60 δεν κραταει η μπαταρια παραπανω απο 1 1/2 μερα τα αλλα 2 κρατανε 1 βδομαδα. εχω και τα 3 ειναι πολυ καλα και η ποιοτητα ηχου ειναι αριστη και στα 3. για το ΗΒΗ-200 δεν μπορω να σου πω δεν το εχω,εχω ακουσει απο αλλους οτι εχει προβληματα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλλα δεν ξερω ποιο απο τα 2¨Το ασημι ή το ασπρο?

 

Όπως είπα και πριν, κατα τη γνώμη μου, πιο ωραίο είναι το άσπρο. Κάνει μια ωραία αντίθεση με το γαλάζιο του P800. Αν όμως έχεις P900 αλλάζει το πράγμα. Για να μη μακρυγορώ αν τα βρεις και τα δύο χρώματα στην ίδια τιμή σου προτείνω το άσπρο. Αν όμως σου ζητήσουν 15 ευρώ παραπάνω για ένα απ' τα δύο.... :whistle:

(sorry που το αναφέρω συνέχεια αλλά μου ήρθε πολύ απότομο ρε παιδιά)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Tha mou pite kai menapio bluetooth handsfree na paro gia to p800 mou?

 

alla na to exete dokimasi prota kaikserete oti ontos einai kalo xorisproblimata ktlp :happy:

~ If YoU ArEn'T EuRo YoU ArE ZeRo!! ~ :up:

 

http://img29.imageshack.us/img29/3507/SEbabe.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο θα δουμε! Επεται και συνεχεια!!!¨

 

Αν και αυτο δεν νομιζω να υπαρχει - αλλωστε το αναφερει και ποιο κατω σε ενα post εκεινου του thread- καποτε θα βγουν και αυτα!

;)

Link to comment
Share on other sites

Thelw na kanw mia erwthsh gia thn karta tou P900.

Diabasa polles syzhthseis pou kanate, alla den ebgala symperasma akomh.

Sto P900 douleyoun mono MS Duo, h kai ta kanonika MS?

Giati brhka MS Pro (alla oxi Duo) me 99 eurw.

Opws brhka kai plhthwra apo kanonika Memory sticks.

Thn yposthrhzei ayth thn karta to P900? (oxi Duo)

Eyxaristw!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Thelw na kanw mia erwthsh gia thn karta tou P900.

Diabasa polles syzhthseis pou kanate, alla den ebgala symperasma akomh.

Sto P900 douleyoun mono MS Duo, h kai ta kanonika MS?

Giati brhka MS Pro (alla oxi Duo) me 99 eurw.

Opws brhka kai plhthwra apo kanonika Memory sticks.

Thn yposthrhzei ayth thn karta to P900? (oxi Duo)

Eyxaristw!

 

Απ' ότι ξέρω όχι. Το Ρ800/Ρ900 υποστηρίζει μόνο MS Duo μέχρι 128ΜΒ.

 

Ορίστε μία φωτογραφία απ' το ραδιάκι στη θήκη.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τελικώς έχω καταλήξει στο bluetooth handsfree ΗΒΗ-35 ή ΗΒΗ-65 (Το τελευταίο πρέπει να έχει πρόβλημα ο φορτιστής από ότι ακούμε τελευταία με την ανάκληση που κάνει η SE). Τώρα πιο από τα 2 ????
Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα προλαβα -στην κυριολεξια προλαβα- να αγορασω το radio το ασημι απο τον γερμανο - αφου ειχα γυρησει αλλους 4 - προς 38,00 euros! Ειχε φερει 4 και αυτο που πηρα λεει ηταν το 4ο! Λιγο που το ακουσα στην αρχη σαν να μην εχει και τοσο καλο σημα! Η ειναι η ιδεα μου?

 

EDIT

 

Thanks για της φωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johnies (12 Ιαν. 2004 , 23:16)

 

to idate afto?

http://www.mobile9.com/invboard/index.php?showtopic=942

 

Ola poli orea makarina einai kai gia to p800

 

 

Sygnwmh re paidia sto parapanw thread eidateto nght vision poy ekane enas typos?!!Pws sto kalo ta katafere???!!!TO THELW!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Valkyre13 (14 Ιαν. 2004 , 14:54)

 

Sygnwmh re paidia sto parapanw thread eidateto nght vision poy ekane enas typos?!!Pws sto kalo ta katafere???!!!TO THELW!!

 

 

Aftos pou to ekane diavase kala to "Photoshop 7 for Dummies"..... :D

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HuskerDu (14 Ιαν. 2004 , 17:04)

 

Aftos pou to ekane diavase kala to "Photoshop 7 for Dummies"..... :D

 

 

Οι φωτογραφίες με το Night Vision πιστεύω ότι είναι κανονικότατες, απλώς πρέπει να υπάρχει και ένα αξεσουάρ "ιδιοκατασκευή" που ο τύπος επιμελώς το έκρυψε.

 

Πιο συγκεκριμένα:

 

Οι ψηφιακές μηχανές έχουν την ιδιότητα να μπορούν να συλαμβάνουν το υπέρυθρο φως και να το απεικονίζουν σαν ορατό. Για να καταλάβετε τι εννοώ, πάρτε ένα τηλεκοντρόλ και σημαδέψτε την κάμερα του κινητού πατώντας κάποιο κουμπί. Θα δείτε ότι φαινεται το λεντάκι των υπέρυθρων καθώς ανάβει, ασχετα αν με γυμνο μάτι δεν είναι ορατή η ακτινοβολία του.

 

Το ένα λεντάκι που έχει όμως κάθε τηλεκοντρόλ δεν είναι αρκετό να φωτίσει ένα χώρο όπως στις φωτό με το Night Vision. Πιθανόν ο τύπος να έφτιαξε μια συστιχία π.χ. 5 Χ 5 = 25 λεντάκια υπερύθρων, τα οποία μάλιστα να τα υπεροδήγησε με μεγαλύτερη τάση για να αποδόσουν τον κατάληλα δυνατό φωτισμό.

 

Δεν εχω δοκιμάσει μάλιστα και δεν ξέρω αν λειτουργεί εξίσου καλά και με τον φωτισμό για Night Vision που έχουν ορισμένες κάμερες της Sony. Αν κάποιος έχει σπίτι του και μπορεί να δοκιμάσει, ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

paidia gnorizei kaneis pou iparxun stin a8ina magazia pou na exun exoterikes keraies gia kinita tilefona opos auti pou fenete sto parakato link?

 

http://store.yahoo.com/1800mobiles/poran2.html

 

na kai to kalodio pou sindeei p900 me tin keraia alla distixos kanena apo auta ta sites pou exo vrei den stelnei ellada.

 

http://store.yahoo.com/1800mobiles/476197.html

 

an gnorizete akoma kai sites me tetoia accessories pou na stenun edo kanena provlima.

 

prepei na vro oposdipote giati to p900 sto spiti den polipianei...

 

euxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Paidia voithia!!!!

exw twra 2 meres pou paideuomai na odhghsw to amaksaki...

diavasa ta prohgoumena posti kanw oti akrivos leei mesa to pdf arxeio gia to car 100 alla den kanei link.Enw sundeete kanonika me ths Bluetooth kai exw shma den kanei link me to programma.Kamoia idea kaneis!!!!

please

Νόμιμος κάτοχος Imate Jasjar :superman:

 

http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=20539

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος BeGooD (16 Ιαν. 2004 , 07:07)

 

Paidia voithia!!!!

exw twra 2 meres pou paideuomai na odhghsw to amaksaki...

diavasa ta prohgoumena posti kanw oti akrivos leei mesa to pdf arxeio gia to car 100 alla den kanei link.Enw sundeete kanonika me ths Bluetooth kai exw shma den kanei link me to programma.Kamoia idea kaneis!!!!

please

 

Ανοιγεις την εφαρμογη για το CAR100. Το αυτοκινητακι θα το εχεις κλειστο,το συνδεεις με το κινητο μετα θα πρεπει να σου βγαλει ενα μηνυμα για αποδοχη η απορριψη κανεις αποδοχη και μετα απο 2-3 δευτερολεπτα το βγαζεις απο τη συσκευη.Μολις το βγαλεις θα δεις οτι απο available θα αλλαξει σε attached τοτε θα εχει κανει link.

:!: Για να κανεις link καθε φορα που θες να παιξεις με το car 100 αυτο θα πρεπει να ειναι κλειστο.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fetzisjr (12 Ιαν. 2004 , 00:31)

 

Αυτο εννουσα! Αλλα αφου θα εχει και αλλη θηκη για το ραδιακι Ο.Κ.! Και απο οτι ειδα στην φωτο *-Τhanks Fabo-* δεν ηταν δα και τοσο μεγαλο!

Μια αλλη ερωτηση που μου ηρθε τωρα στο μυαλο:

 

Μηπως πανω στην οθονη του radio γραφει και τα μηνυματα που στελνουν οι σταθμοι? Οπως το τηλεφωνο, το ονομα του σταθμου! Τετοια που υπαρχουν στα αμαξια!

 

Εχω ρωτησει σε 4 Γερμανου και σε 2 Vodafone εδω στην τουμπα και δεν το εχει κανεις! Τους τελειωσαν στις γιορτες λενε! Αυτιο μαλλον που θα φερουν θα παω και θα το παρω! Αλλα δεν ξερω ποιο απο τα 2¨Το ασημι ή το ασπρο?

 

 

Oχι,δυστυχως δεν εχει RDS για να δειχνει τα μηνυματα....

 

Οσο για το χρωμα.....πιστευω πως θα βρεις μονο το ασπρο εκτος κι αν βρεις καποιο μαγαζι που εχει απουλητο στοκ σε ασημι.....τωρα πια βγαινει μονο το ασπρο....προσωπικα μου αρεσει πιο πολυ αν και το ασημι ταιριαζει περισσοτερο με το κινητο μας..... :)

 

EDIT

 

Καλοριζικο........τυχερος εισαι που βρηκες το ασημι... :)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το σκεφτομαι δεν ξερω πως ειναι το ασπρο το ραδιοφωνακι!! Εγω πηρα το ραδιακι της παρακατω φωτο!

 

Αυτο ποιο ειναι? Το ασημι η το ασπρο??? :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχα....θα σεε γελασω....εγω για χρυσο το βλεπω....παντως για να σου δωσω να καταλαβεις, το ασημι ειναι ασημι (:p) ενω το ασπρο,κατασπρο σαν το Τ630..... :)
Link to comment
Share on other sites

Aυτο εδω διπλα ειναι το ασπρο ετσι? http://www.sonyericsson.com/images/spgc/CWS31AFW_9050_45_0_1040.jpg

 

Η μηπως ειναι το ασημι! Βασικα σε αυτην την φωτο δεν νομιζω να υπαρχει τοσο μπλε στην οθονη και στο γυρο-γυρο! Ε?

Link to comment
Share on other sites

Plaka plaka akouga gia to aspro radiofono alla nomiza to oti to asimi legate. Loipon , simera pou piga sto plaisio stin palewn patron germanou ( koinos sto plaisio sto kentro ) to eida na to exei mazi me ola ta aksesouar. Einai kataleuko kai poio sigkekrimena leuko crem. Bebaia den rwtisa gia timi alla ean kapoios endiaferetai akomi mporei na perasei mia bolta na to dei...

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Aυτο εδω διπλα ειναι το ασπρο ετσι?

Όχι, είναι το ασημί.

Ένας τρόπος να τα ξεχωρίζετε είναι το χρώμα του καλωδίου. Το ασημί έχει άσπρο καλώδιο ενώ το άσπρο έχει καφέ.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...