Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mόλις σήμερα παρέλαβα την καινούρια μου MS Duo Pro 512MB.Πάω να κάνω μορφοποίηση της κάρτας και ενώ δείχνει ότι ξεκινάει η διαδικασία, με μία μπάρα εξέλιξης,μένει στο 0% για ένα λεπτό και μετά μου ζητάει να δώσω όνομα στην MS Duo.

Εχει τελειώσει η μορφοποίηση; Για τί δεν δείχνει να προχωράει η μπάρα,και μένει στο 0% ;

george cc
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Mόλις σήμερα παρέλαβα την καινούρια μου MS Duo Pro 512MB.Πάω να κάνω μορφοποίηση της κάρτας και ενώ δείχνει ότι ξεκινάει η διαδικασία, με μία μπάρα εξέλιξης,μένει στο 0% για ένα λεπτό και μετά μου ζητάει να δώσω όνομα στην MS Duo.

Εχει τελειώσει η μορφοποίηση; Για τί δεν δείχνει να προχωράει η μπάρα,και μένει στο 0% ;

ετσι κανει,εισαι οκ ;)
Link to comment
Share on other sites

sorry gia tin enoxlisi.Pire enas filos mou to p900 kai thelei to appforge booster v 4.00,kai to ir remote control.exoume edw kai 3 wres kai den mporw na ta vrw.mipws mporeite na ta steilete?eyxaristw ek twn prwteron.sto nikolaspap@gmail.com.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ακούσει κάποιος mp3 μέσω του bluetooth HBH 600 στο P910i?

 

Στο Ρ900 μου δεν γίνεται... Για το Ρ910 δεν γνωρίζω αλλά δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με το Ρ900 και να γίνεται. Καλύτερα βέβαια να σου απαντήσει και κάποιος που έχει το Ρ910 και το έχει δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kαλησπερα,

 

θελει καποιος αμεταχειριστα hands free και θηκη για το Ρ900;Τα εχω στο κουτι απο την μερα που το αγορασα.

 

Φιλικα,

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kαλησπερα,

 

θελει καποιος αμεταχειριστα hands free και θηκη για το Ρ900;Τα εχω στο κουτι απο την μερα που το αγορασα.

 

Φιλικα,

Δημητρης

Επιτέλους μετά απο εναμιση χρόνο έμαθα για ποιό λόγο ξεβειδώνουν οι άκρες απο το πενάκι. :lol:

 

http://www.my-symbian.com/uiq/accessories/showquestion.php?fldAuto=18&faq=4

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

καλά δε το συζητάω το τι θα πάθει με αυτήν την θήκη το κινητό,οποιος την πάρει ας πάρει και extra καπάκια κινητού :p

 

 

Edit:φιλε τσούκα αν μου πεις ποσο δίνεις τα hands free στείλε μου αν θες message γιατί έχασα τα δικά μου και ψάχνω να βρω αλλα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλά δε το συζητάω το τι θα πάθει με αυτήν την θήκη το κινητό,οποιος την πάρει ας πάρει και extra καπάκια κινητού :p

 

 

Edit:φιλε τσούκα αν μου πεις ποσο δίνεις τα hands free στείλε μου αν θες message γιατί έχασα τα δικά μου και ψάχνω να βρω αλλα.

 

Δεν τα πουλω,φιλε μου.Απλα τα δινω.Εφ'οσον δεν τα εχω βγαλει απο το κουτι,γιατι να τα κρατω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα πουλω,φιλε μου.Απλα τα δινω.Εφ'οσον δεν τα εχω βγαλει απο το κουτι,γιατι να τα κρατω;

tsoukas, ένα έχω να πω - είσαι φοβερός ! Μπράβο ρε φίλε.

 

nick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει κάπου στην Ελλαδίτσα μας κάποιο κατάστημα που να πουλάει Screen Protector??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει κάπου στην Ελλαδίτσα μας κάποιο κατάστημα που να πουλάει Screen Protector??

 

Παιδιά δέν λέει και πολλά το screen protector. Ειχα αγοράσει και εγώ αλλά εκτός του οτι είναι δύσκολη η τοποθέτηση του αν δεν μπεί σωστά η οθόνη φαίνεται χάλια. Επίσης από την πολύ χρήση αρχίζει να κανει γραμμές. Το πέταξα μετά από λίγες μέρες. Πάντως στο φορουμ υπάρχει κάποιος lagoudakis που φέρνει κάποια screen protector από την Γερμανία.

 

Ευχαριστώ.-

SARGYRIO
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δέν λέει και πολλά το screen protector. Ειχα αγοράσει και εγώ αλλά εκτός του οτι είναι δύσκολη η τοποθέτηση του αν δεν μπεί σωστά η οθόνη φαίνεται χάλια. Επίσης από την πολύ χρήση αρχίζει να κανει γραμμές. Το πέταξα μετά από λίγες μέρες. Πάντως στο φορουμ υπάρχει κάποιος lagoudakis που φέρνει κάποια screen protector από την Γερμανία.

 

Ευχαριστώ.-

Εξαρτάται πάντα από το *ποιό* screen protector θα βάλεις, δεν είναι όλα το ίδιο φυσικά ! Υπάρχουν και κάποια χάλια, υπάρχουν όμως και οι σωστές επιλογές...

 

Εγώ έβαλα από την αρχή που πήρα το κινητό, και ούτε καν φαίνεται, δεν χαράζεται με τίποτα (λέμε τώρα !), η αφή του stylus στην οθόνη είναι πολύ καλύτερη, και είμαι και πολύ πιο ήσυχος, αφού η πανάκριβη touch screen είναι πολύ καλά προστατευμένη !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας αν υπαρχουν στην αγορα εξωτερικες κεραιες για το P800?

 

Υπαρχει κεραια που κουμπωνει κατευθειαν στο βυσμα του τηλεφωνου - η χρειαζεται ανταπτορας (pigtail) ?

 

Αν υπαρχει ανταπτορας - επιτρεπει να χρησιμοποιηθουν και αλλες, non-Ericsson κεραιες?

 

Που μπορει να τα αγορασει κανεις αυτα?

 

 

 

Για οσους ενδιαφερονται - to RAM SHOP φερνει μεταλλικες θηκες για P900 που κανουν και για P800.

Link to comment
Share on other sites

To play247.gr εχει ενα πολυ φτηνο IR πληκτρολογιο που υποστηριζει P800/900

 

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_76_88&products_id=699

 

 

To εχει δοκιμασει κανεις με P800?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αγαπητοί Φίλοι Καλησπέρα,

συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί πιο πριν αλλά δεν το βρήκα.

Διαθέτω το παραπάνω handsfree καθώς και κοιτώντας τη σελίδα της Sony το τελευταίο λογισμικό για το P900 CDA162004/5 - R1A05. Εν' τούτοις δεν μπορώ να δω ποιος με καλεί στην οθόνη του handsfree. Γνωρίζω ότι η λειτουργία της λίστας των κλήσεων δεν είναι διαθέσιμη στο δικό μου τηλέφωνο. Το να βλέπω ποιός με καλεί όμως είναι.

Παρακαλώ αν γνωρίζετε θα ήθελα να με βοηθήσετε.

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί Φίλοι Καλησπέρα,

συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί πιο πριν αλλά δεν το βρήκα.

Διαθέτω το παραπάνω handsfree καθώς και κοιτώντας τη σελίδα της Sony το τελευταίο λογισμικό για το P900 CDA162004/5 - R1A05. Εν' τούτοις δεν μπορώ να δω ποιος με καλεί στην οθόνη του handsfree. Γνωρίζω ότι η λειτουργία της λίστας των κλήσεων δεν είναι διαθέσιμη στο δικό μου τηλέφωνο. Το να βλέπω ποιός με καλεί όμως είναι.

Παρακαλώ αν γνωρίζετε θα ήθελα να με βοηθήσετε.

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων.

Σχετικά με το hands free δεν ξέρω τίποτα.

Δεν εχω ομως καταλάβει τί εννοείς λέγοντας "Γνωρίζω ότι η λειτουργία της λίστας των κλήσεων δεν είναι διαθέσιμη στο δικό μου τηλέφωνο."

Δηλαδή δεν μπορείς να δεις αυτούς που σε έχουνε καλέσει π.χ. χτες;

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ τώρα κατάλαβα τι εννοούσες. Εννοούσες ότι δεν είναι δυνατή η εμφάνιση λίστας κλήσεων στο hands free κι όχι στο P900. Με μπέρδεψε που είπες στο "δικό μου τηλέφωνο"
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννούσα. Το πρόβλημα όμως δεν είναι αυτό αλλά το ότι δεν μπορώ να δω στην οθόνη του hands free ποιος με καλεί. Θεωρητικά με την τελευταία έκδοση λογισμικού του Ρ900 θα έπρεπε να έβλεπα.
ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει κάπου στην Ελλαδίτσα μας κάποιο κατάστημα που να πουλάει Screen Protector??

Συγνώμη που άργισα να απαντήσω αλλά τώρα είδα την ερώτηση.

Εγώ αφού έψαξα παντού και δε βρήκα, τελικά ένας υπάλληλος στο πλαίσιο μου πρότεινε screen protector για τις LCD οθόνες ψηφιακών φωτογραφικών. κόστισε 6-7 ευρώ και είχε μέσα 12 τα οποία είναι και μεγάλα κι αν τα κόψεις στη μέση έχεις 24. Είναι πολύ έυκολο στην εφαρμογή, και απ'το Μάρτιο που το έβαλα ακόμη δε χρειάστηκε να το αλλάξω

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν το Ρ910 υποστηρίζει και MS Duo Pro 1Gb & 2GB;Επίσης που θα μπορέσω να τα βρώ ποιο φτηνά,σε Ελλάδα και e-shop;

Επίσης screen protector που θα μπορέσω να βρώ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...