Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Burn in δεν έχεις; Σίγουρο;

 

:-))))

 

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

 

Όχι καθόλου! Ούτε σε αυτό δεν με θέλει

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, επειδη έχω ένα θέμα με την usb του κινητού και μια και η μπαταρία θέλει αλλαγη πιο service ειναι πιο καλό και γρήγορο και αν γνωρίζει κάνεις το κόστος αλλαγής μπαταρίας και πόσο χρόνο κάνουν να στο φτιάξουν
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με την 8.1. Όταν με καλούν δεν ανοίγει η οθόνη για να δω ποιος είναι όπως θα ήταν το φυσιολογικό αλλά ακούγεται μόνο ο ήχος. Περίεργο δεν είναι; Το έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με την 8.1. Όταν με καλούν δεν ανοίγει η οθόνη για να δω ποιος είναι όπως θα ήταν το φυσιολογικό αλλά ακούγεται μόνο ο ήχος. Περίεργο δεν είναι; Το έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;
Εδώ όλα καλά.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω αύριο την εμπειρία μου με την easy service γιατί διαβάζοντας ότι υπάρχει εδώ μέσα δεν ρίσκαρα να μείνω χωρίς τηλ.σε TS & Μιχαλακοπούλου.

 

Παρήγγειλα την μπαταρία , με πήραν τηλ ότι ήρθε , θα πάω αύριο το τηλ και θα το πάρω μετά από 3 ώρες

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω αύριο την εμπειρία μου με την easy service γιατί διαβάζοντας ότι υπάρχει εδώ μέσα δεν ρίσκαρα να μείνω χωρίς τηλ.σε TS & Μιχαλακοπούλου.

 

Παρήγγειλα την μπαταρία , με πήραν τηλ ότι ήρθε , θα πάω αύριο το τηλ και θα το πάρω μετά από 3 ώρες

Φίλε μου δεν είναι το θέμα η μπαταρία αλλά η οθόνη και το motherboard.Οι τύποι εκεί στη Huawei (γιατί σταμάτησα να μιλάω με το service) προσπαθούν να το παίξουν super ευγενικοί αλλά είναι για τα μπάζα.Huawei τέλος από μένα. Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με την 8.1. Όταν με καλούν δεν ανοίγει η οθόνη για να δω ποιος είναι όπως θα ήταν το φυσιολογικό αλλά ακούγεται μόνο ο ήχος. Περίεργο δεν είναι; Το έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;

εγω το εχω απο προχθες με την 8.0,αλλά οχι παντα.

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω απο προχθες με την 8.0,αλλά οχι παντα.
Ναι και εμένα δεν μου το κάνει πάντα. Άραγε έχει αναφερθεί ώστε να βγάλουν και κάποιο update με την λύση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου δεν είναι το θέμα η μπαταρία αλλά η οθόνη και το motherboard.Οι τύποι εκεί στη Huawei (γιατί σταμάτησα να μιλάω με το service) προσπαθούν να το παίξουν super ευγενικοί αλλά είναι για τα μπάζα.Huawei τέλος από μένα.
Δηλαδή;

Μίλησες με Huawei και σου είπαν τέλος οι μητρικές και οι οθόνες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα δεν μου το κάνει πάντα. Άραγε έχει αναφερθεί ώστε να βγάλουν και κάποιο update με την λύση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή;

Μίλησες με Huawei και σου είπαν τέλος οι μητρικές και οι οθόνες;

Μίλησα με αντιπροσωπεία και μετά από πολύ πίεση μου είπαν ότι οθόνες τέλος.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με αντιπροσωπεία και μετά από πολύ πίεση μου είπαν ότι οθόνες τέλος.

 

Πες τους να σου βάλουν τη δική μου και να μου δώσουν εμένα το P10 plus. :lol::lol::lol:

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πες τους να σου βάλουν τη δική μου και να μου δώσουν εμένα το P10 plus. :lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol:

Μακάρι να γινόταν.

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πες τους να σου βάλουν τη δική μου και να μου δώσουν εμένα το P10 plus. :lol::lol::lol:
Ε κάντε τραμπάλα τις συσκευές σας!

 

Στάλθηκε από το XT1039 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με την 8.1 παρατηρώ ότι μπαίνει σε mode μην ενοχλείτε αλλά με τον ήχο τέρμα ανοιχτό. Ενώ δηλαδή η ένταση είναι τέρμα, οι ειδοποιήσεις δεν χτυπούν και θέλει επανεκκίνηση για να στρώσει.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε κάντε τραμπάλα τις συσκευές σας!

 

Στάλθηκε από το XT1039 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν είχε μείνει κανένας χρόνος εγγύηση στο δικό μου, έκλεισε τα 2 χρόνια πλέον, θα το πρότεινα αφού θα είχε και καινούρια μπαταρία και η οθόνη δεν έχει ίχνος burn in.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με την 8.1 παρατηρώ ότι μπαίνει σε mode μην ενοχλείτε αλλά με τον ήχο τέρμα ανοιχτό. Ενώ δηλαδή η ένταση είναι τέρμα, οι ειδοποιήσεις δεν χτυπούν και θέλει επανεκκίνηση για να στρώσει.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Μήπως βοηθήσει ένας καθαρισμος μνήμη cache γενικά?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ είμαι από τους πιο άτυχους.

Ούτε bootloop, ούτε σβήνει όποτε ναναι, ούτε μητρική, ούτε burn in :(

 

"Χάλασε" όμως αυτό που δεν έπρεπε, το redmi.

Του έσπασα την οθόνη και το έχω στο service τρεις εβδομάδες, αφού μου το έστειλαν πρώτα πίσω επισκευασμένο λάθος.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 8.0 σε 8.1 όσοι έχετε θέμα, βάλατε με καθαρή εγκατάσταση την 8.1 ή απλώς κάνατε το update. Είναι πολύ πιθανό να υπάρχουν conflicts αν απλώς την περάσατε από πάνω.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τέλος για πάντα; Δηλαδή βγάζουμε ένα κινητό και δύο χρόνια μετά δεν υπάρχουν ανταλλακτικά;
Όντως απαράδεκτο για κινητά που μπορεί να είναι ακόμα μέσα στην εγγύηση να μην υπάρχουν ανταλλακτικά....

 

Εμένα για οθόνη με πάνε από μέρα σε μέρα το σκέφτομαι αν πρέπει να περιμένω τον καινούργιο χρόνο για να τους κάνω καταγγελία....

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 8.0 σε 8.1 όσοι έχετε θέμα, βάλατε με καθαρή εγκατάσταση την 8.1 ή απλώς κάνατε το update. Είναι πολύ πιθανό να υπάρχουν conflicts αν απλώς την περάσατε από πάνω.
Εγώ από πάνω την πέρασα και μάλλον θα χρειαστεί ένα φακτορυ.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από πάνω την πέρασα και μάλλον θα χρειαστεί ένα φακτορυ.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Μπα και εγώ που έκανα φακτορυ έχω αυτό το θέμα που δεν ανάβει η οθόνη στις εισερχόμενες κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή συσκευής σήμερα και εμένα με p10 PLUS λόγο μπαταρίας και οθόνης. Συσκευή αγορασμένη από το public 1ετους και 3 μηνών. Χρόνος αναμονής 15 ημέρες, παρόλα αυτά το Huawei Exclusive Service στην Μιχαλακοπούλου ήταν άψογο. Αξία nexus 6p 32gb black όταν το πήρα 648€. Αξία p10 plus 128GB black σήμερα 699€ στο public.Μπράβο στην Huawei. Οκ οθόνες μπορεί να μην υπάρχουν, έχουν όμως σωστή αντιμετώπιση. Η δική γνώμη πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια κ εγώ μόλις παρέλαβα p10 plus προς αντικατάσταση λόγο έλλειψης ανταλλακτικών....

 

Πρέπει να αναφερθεί ότι το κινητό είχε σπασμένη οθόνη από δικό μου λάθος αλλά ήταν ακόμα εντός εγγύησης. Για την αντικατάσταση δεν μου ζητήθηκε καν το κόστος τις επισκευής κάτι που το θεωρούσα δεδομένο....

 

Συγχαρητήρια στο service της Huawei.

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...