Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα μία ερώτηση αν θέλει κάποιος να μου πει να βάλω το μπετά απντειτ που ήρθε?? Η έχει προβλήματα??Να περιμένω την στειμπλ βερσιόν
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μία ερώτηση αν θέλει κάποιος να μου πει να βάλω το μπετά απντειτ που ήρθε?? Η έχει προβλήματα??Να περιμένω την στειμπλ βερσιόν

Αν είσαι στο Beta program ενδεχομένως να μην δουλεύουν κάποια πράγματα όπως ήδη έχεις ειδοποιηθεί από τη Google. Γενικά δεν έχει θέμα. Αν θες να είσαι σταθερός κάνε απεγγραφή από το Beta program.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανείς άλλος!? Και πως κάνω απεγράφη από τα μπετα?

 

Για απεγγραφή απ την beta program πρεπει να πας στην σελίδα που εκανες την εγγραφη

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Λαβατε ενημερωση μεσω playstore για μια νεα εφαρμογη που λεγεται carrier services; Την κατεβασα, κανει κατι ομως;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by geofak
Link to comment
Share on other sites

Για απεγγραφή απ την beta program πρεπει να πας στην σελίδα που εκανες την εγγραφη

Δεν έχω κάνει εγγραφή κάπου από μόνο του ήρθε και δεν φεύγει κιόλας από τα νοτιφικεσιονς

Link to comment
Share on other sites

Λαβατε ενημερωση μεσω playstore για μια νεα εφαρμογη που λεγεται carrier services; Την κατεβασα, κανει κατι ομως;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Και εγώ το έλαβα στο 5Χ μου. Ίσως το άρθρο στο http://www.droid-life.com/2017/03/13/what-is-google-carrier-services-android/ ίσως λύσει την απορία.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Λαβατε ενημερωση μεσω playstore για μια νεα εφαρμογη που λεγεται carrier services; Την κατεβασα, κανει κατι ομως;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Άφορά τις εταιρίες κινητής και μάλλον έχει να κάνει μελλοντικά με την εφαρμογή Android Messages (RCS-"rich communication services")

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι , το κινητό μου έχει να δεχτεί security patch από 5 Ιανουαρίου .Δεν έχει βγει άλλο?

 

Είμαι σε beta με 7.1.2

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι , το κινητό μου έχει να δεχτεί security patch από 5 Ιανουαρίου .Δεν έχει βγει άλλο?

 

Είμαι σε beta με 7.1.2

 

Η τελευταία beta αυτό το security patch έχει. Όταν βγάλουν νέα beta ή stable 7.1.2 τότε θα αλλάξει το security patch σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, έχω το τηλέφωνο αγορασμένο από us play store μέσω γνωστού, από Νοέμβριο του 2015. Επειδή μου αρέσει και δε θέλω να το αλλάξω σύντομα, σκέφτηκα να αλλάξω μια μπαταρία (για καλύτερη απόδοση). Επικοινώνησα με arvato και μου είπαν ότι δεν αναλαμβάνουν τηλέφωνα αγορασμένα εκτός ΕΕ και είναι εντολή του κατασκευαστή. Διευκρίνισα ότι δε με ενδιαφέρει κάποιου είδους εγγύηση και θα πληρώσω το κόστος της μπαταρίας και της εργασίας, αλλά τίποτα... ανένδοτη η κοπέλα στο τηλέφωνο. Μου έδωσε το τηλέφωνο της HUAWEI να μιλήσω, αλλά η ταινία κολλάει στο: "για προίόντα huawei πατήστε 1, για τάδε πατήστε 2".:lol: Ότι και να πατήσω δεν το δέχεται, οπότε και έστειλα email. Σε αναμονή λοιπόν της απάντησης στο email μου, γνωρίζει κανείς κάτι επί του θέματος? Είχε κανείς αντίστοιχη εμπειρία με την arvato? Ή στην τελική γνωρίζετε που αλλού μπορώ να αλλάξω μπαταρία? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Είπανε για υποστήριξη fingerprint gestures στην δεύτερη δοκιμαστική έκδοση 7.1.2 το έχετε πάρει όσοι είστε γραμμένοι?
Link to comment
Share on other sites

Και νέο radio διάβασα στο xda. Αν το βάλει κανείς ας γράψει εντυπώσεις

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Εδώ και 3 εκδόσεις έχει αλλάξει. Εκτός και βγήκε νέο update χθες.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είπανε για υποστήριξη fingerprint gestures στην δεύτερη δοκιμαστική έκδοση 7.1.2 το έχετε πάρει όσοι είστε γραμμένοι?

 

Εχθές το βράδυ ήρθε το update , και ναι πλέον έχουμε fingrprint gestures .

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ερώτηση, bootloop - δε μπαίνει recovery, τι κάνουμε?

 

Αν μπορέσεις να μπεις recovery κανε clear cache και wipe data άλλα όπως λες δεν μπαίνει δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη λύση εκτός από το service

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα. Επειδη σκεφτομαι να αλλαξω απο s7 edge σε nexus 6p φωτογραφικα αξιζει το κινητο; θεωρώ πωε απο αποδοση μπορει να ειαι λιγο πιο γρηγορο λογω stock rom παροτι εχει 3gb ram.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Με το 6p θα δεις πιο ρεαλιστικά χρώματα και λίγο παραπάνω λεπτομέρεια σε σχέση με το s7. Η διαφορά είναι πολύ μικρή πάντως μην περιμένεις θαύματα αλλά γενικά φωτογραφικα ανεβαίνεις με το 6p ειδικά στην μπροστινή κάμερα που η ψαλίδα μεγαλώνει. Θα χάσεις όμως σε μπαταρία, οθόνη. Γενικά η σειρά 7 της Samsung είναι αλαγκαριστη από όσο ξέρω. Άρχισαν τα κολλήματα?

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το 6p θα δεις πιο ρεαλιστικά χρώματα και λίγο παραπάνω λεπτομέρεια σε σχέση με το s7. Η διαφορά είναι πολύ μικρή πάντως μην περιμένεις θαύματα αλλά γενικά φωτογραφικα ανεβαίνεις με το 6p ειδικά στην μπροστινή κάμερα που η ψαλίδα μεγαλώνει. Θα χάσεις όμως σε μπαταρία, οθόνη. Γενικά η σειρά 7 της Samsung είναι αλαγκαριστη από όσο ξέρω. Άρχισαν τα κολλήματα?

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Ανεπαίσθητα σκαλωνει.θελω εντελως lag free συσκευή just like iphone. Οι βραδινες φωτο του s7 ειναι φοβερες

Edited by costas_pro

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...