Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το 32αρι, 563.50 apple nexus 6s ήμαρτον

 

Τι έγινε ρε παιδιά; Το πήρα το Πάσχα 480 από Σκρουτζομάγαζο και μετά είχε πέσει μέχρι 470-465 νομίζω.

 

Φοβερή άνοδος τιμής

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι έγινε ρε παιδιά; Το πήρα το Πάσχα 480 από Σκρουτζομάγαζο και μετά είχε πέσει μέχρι 470-465 νομίζω.

 

Φοβερή άνοδος τιμής

 

Αντί να πέσει ανεβαίνει? Πότε βγαίνει το επόμενο?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πάλι 10-11ο.

Ίσως η τιμή έχει να κάνει με την κατά περιόδους προσφορά. Όταν υπάρχει προσφορά το ρίχνουν όταν δεν το ανεβάζουν.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

507 amazon.it

 

Στάλθηκε από το Pixel C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Το ασημί που θέλω στα 523 συν τα μεταφορικά πάει πολύ. Ευχαριστούμε πάντως ;) Αλήθεια όσοι το πήρατε απο το Γαλλικό Amazon τι ακουστικά ειχε μέσα; Και έρχεται με το android 6 προεγκατεστημένο σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Το ασημί που θέλω στα 523 συν τα μεταφορικά πάει πολύ. Ευχαριστούμε πάντως ;) Αλήθεια όσοι το πήρατε απο το Γαλλικό Amazon τι ακουστικά ειχε μέσα; Και έρχεται με το android 6 προεγκατεστημένο σωστά;

Βγήκε με αντροιντ 6 όπως και το επόμενο nexus θα βγει με την N. Ακουστικά απ ότι είχα διαβάσει έχει κάτι απλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και να μην το είχε προεγκατεστημενο δεν έχει σημασία. Νεξους παίρνεις! Πρώτος από όλους παίρνεις τις ενημερώσεις μόλις τις δώσει η Google.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ανταπτοράκια για το type C βρίσκετε εύκολα; Εάν το φορτίσω με φορτιστή που δεν υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση θα εχει πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Ανταπτοράκια για το type C βρίσκετε εύκολα; Εάν το φορτίσω με φορτιστή που δεν υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση θα εχει πρόβλημα;

 

Εγώ έχω ένα ανταπτορακι και έχω να σου πω πως απλά κάνει την δουλειά του

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξαναγινω κουραστικός αλλά μου φαίνεται απαράδεκτο αυτό που ζω.Οσο περνα ο καιρός ολοένα και περισσότεροι μου κάνουν παράπονα για την ποιότητα κλήσεις.κυριως ακούν τη φωνή τους και άλλοι με ακούν στο βάθος.Θεωρω απαράδεκτο το όλο θέμα με αυτή τη συσκευή που είναι σούπερ για κάθε άλλου είδους χρήση πλην της χρήσης του ως τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξαναγινω κουραστικός αλλά μου φαίνεται απαράδεκτο αυτό που ζω.Οσο περνα ο καιρός ολοένα και περισσότεροι μου κάνουν παράπονα για την ποιότητα κλήσεις.κυριως ακούν τη φωνή τους και άλλοι με ακούν στο βάθος.Θεωρω απαράδεκτο το όλο θέμα με αυτή τη συσκευή που είναι σούπερ για κάθε άλλου είδους χρήση πλην της χρήσης του ως τηλεφωνο

 

Αν είσαι ροοτ φίλε μου δες στο YouTube πως κλείνεις το πίσω μικροφωνο.. Εγώ είδα η πιο σωστά μου είπαν πως ο ήχος ήταν καλύτερος..

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι ροοτ φίλε μου δες στο YouTube πως κλείνεις το πίσω μικροφωνο.. Εγώ είδα η πιο σωστά μου είπαν πως ο ήχος ήταν καλύτερος..

 

Δεν είμαι ροοτ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ροοτ

 

Ροοταρε φίλε αξιζει.. Είναι κρίμα να μην το ροοταρεισ και γενικά είναι εύκολη η διαδικασία και safe.. Αλλιώς δεν μπορείς να κάνεις τπτ για το μικροφωνο..

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Και έχεις και νεξους που σου φωνάζει. Ρουταρε με, ρουταρε με. :D :D

 

Εγώ εκτός από το disable του noise cancellation mic, έχω δυναμώσει και το in-call volume που το θεωρούσα οριακά επαρκεσ για το δικό μου αυτί.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλα κουφός εισαι; (χωρίς παρεξήγηση πλάκα κανω) εγώ δεν το έχω φουλ γιατί μου φαίνεται πολύ δυνατό :-P
Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξαναγινω κουραστικός αλλά μου φαίνεται απαράδεκτο αυτό που ζω.Οσο περνα ο καιρός ολοένα και περισσότεροι μου κάνουν παράπονα για την ποιότητα κλήσεις.κυριως ακούν τη φωνή τους και άλλοι με ακούν στο βάθος.Θεωρω απαράδεκτο το όλο θέμα με αυτή τη συσκευή που είναι σούπερ για κάθε άλλου είδους χρήση πλην της χρήσης του ως τηλεφωνο

 

Λέω τώρα, έτσι για αποκλείσεις τα υπόλοιπα...

Έχεις δοκιμάσει αν έχει διαφορά με 3G ή 4G στις κλήσεις;

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι πολύ σοβαρό θέμα πάντως γιατί πάνω απο όλα ένα τηλέφωνο το θέλεις για κλήσεις. Μου κάνει εντύπωση να υπάρχει τέτοιο θέμα για μια συσκευή με τέτοια ποιότητα κατασκευής. Επίσης δεν το έχω διαβάσει πουθενα σε κανένα site-forum του εξωτερικού να έχουν θέμα με τις κλήσεις.. Edited by REFEREE1980
Link to comment
Share on other sites

Και έχεις και νεξους που σου φωνάζει. Ρουταρε με, ρουταρε με. :D :D

 

Εγώ εκτός από το disable του noise cancellation mic, έχω δυναμώσει και το in-call volume που το θεωρούσα οριακά επαρκεσ για το δικό μου αυτί.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Έχεις ένα δίκιο αλλά μου φαίνεται δύσκολο από τη μία και από την άλλη να σου πω μου αρέσει το στοκ αντροιντ

Link to comment
Share on other sites

Καλα κουφός εισαι; (χωρίς παρεξήγηση πλάκα κανω) εγώ δεν το έχω φουλ γιατί μου φαίνεται πολύ δυνατό :-P

Χαχαχαχ μάλλον είμαι :p :p

 

 

 

Έχεις ένα δίκιο αλλά μου φαίνεται δύσκολο από τη μία και από την άλλη να σου πω μου αρέσει το στοκ αντροιντ

 

 

 

Ρουτ θα κάνεις. Δεν είπα να φύγεις από στοκ.

 

Ρουτ = Δικαίωμα διαχειριστή ας πούμε.

Είναι κάτι σαν εσύ τώρα να χρησιμοποιείς το κινητό σαν guest χρήστης. Μπακαλιστικα. Δεν λέω ούτε custom roms να βάλεις ούτε τπτ.

 

Αυτό θα το κάνεις αν θες να βελτιώσεις, διορθώσεις κάποια θεματάκια.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σχετικά με το βίντεο πως τα πάει το 6p,είναι πρόβλημα χωρίς οπτικό σταθεροποιητή εικόνας ο ηλεκτρονικός κάνει δουλειά?
Link to comment
Share on other sites

Ότι έχω τραβήξει είναι άριστο! Και αυτό είναι από συναυλία DJ οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είναι στατικό...

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρουτ θα κάνεις. Δεν είπα να φύγεις από στοκ.

 

Ρουτ = Δικαίωμα διαχειριστή ας πούμε.

Είναι κάτι σαν εσύ τώρα να χρησιμοποιείς το κινητό σαν guest χρήστης. Μπακαλιστικα. Δεν λέω ούτε custom roms να βάλεις ούτε τπτ.

 

Αυτό θα το κάνεις αν θες να βελτιώσεις, διορθώσεις κάποια θεματάκια.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

 

Υπάρχει μήπως κάποιος οδηγός για ρουτ αν έχεις Mac ??

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ μάλλον είμαι :

 

 

 

 

 

Ρουτ θα κάνεις. Δεν είπα να φύγεις από στοκ.

 

Ρουτ = Δικαίωμα διαχειριστή ας πούμε.

Είναι κάτι σαν εσύ τώρα να χρησιμοποιείς το κινητό σαν guest χρήστης. Μπακαλιστικα. Δεν λέω ούτε custom roms να βάλεις ούτε τπτ.

 

Αυτό θα το κάνεις αν θες να βελτιώσεις, διορθώσεις κάποια θεματάκια.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Αναμενω οδηγίες ή λινκ.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αναμενω οδηγίες ή λινκ.ευχαριστω

Διάβασε εδώ ο οδηγός που έχει βάλει ο Κωστας από το xda στα Ελληνικά είναι πολύ αναλυτικός http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=427986

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι έχω τραβήξει είναι άριστο! Και αυτό είναι από συναυλία DJ οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είναι στατικό...

 

ΟΚ ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...