Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε αδερφε δεν το ειχες το κινητο; παλι το θες; γιατι δεν περιμένεις το V20;

Κοιτα...

Αυτή τη στιγμή έχω βολευτεί απίστευτα με Honor 6 X.!!!

Αν όμως βρω κάτι πιθανόν να το πάρω και οταν βγει το 20 βλέπουμε...

 

Στάλθηκε από το PE-TL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως βάζεις την συσκευή LG V10 σε Recovery mode.

A. Use the Classic Method

1.The classic way implies in applying the hardware reboot.

2.So, first, power off your smartphone: press and hold the power key for a few moments or press the power button once and then select “power off”.

3.Now, press and hold (at the same time) the Volume Down and Power buttons until the recovery mode is displayed.

4.If that isn’t working try: press the Volume Down and Power keys until the LG logo appears; the release the buttons for just a moment and start pressing them afterwards until your LG V10 is rebooted into recovery mode.

5.From recovery you can go back to Android by selecting “reboot system now”.

B. Use a dedicated ADB command Method.

This is a more complex operation as you need a computer in order to be able to execute the ADB command. Moreover, on your PC, Android SDK must be installed: flash Android SDK on Windows or set up ADB on MAC OS X / Linux. Of course, the LG V10 USB drivers will have to be installed on your PC. Next, on your smartphone you need to gain Developer Options – that can be achieved easily as all you have to do is to tap several times on Built Number. Then, from “menu – settings – developer options” you need to enable the USB debugging option.

After doing so, follow:

1.On your computer access the Android SDK folder.

2.In the meantime, connect your phone with your PC with the help of the USB cable.

3.When done, from the Android SDK folder open a command prompt window: press and hold Shift keyboard key while right clicking on any blank space.

4.Next, in the cmd window type “adb reboot recovery”.

5.The recovery environment should be automatically displayed on your LG V10.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YZ590RqTtDY

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετα από μία βδομάδα αφού παρέλαβα το κινητό να πω κι εγώ μερικά πράγματα και να ζητησω και τη βοήθεια σας.

1)Αν και παρέλαβα την προηγούμενη Παρασκευή το κινητό άρχισα να το χρησιμοποιώ από την Δευτέρα μια και περίμενα να μου έρθουν πρώτα το Nillkin 9H+ και η LG quick cover case.Αρχικα έφαγα ενα μικρό ξενερωμα με το bleeding της second screen.Αν και δυσκολευτηκα να το παρατηρησω και ομολογώ οτι πλέον ούτε καν το βλέπω.Ισως το συνηθισα επειδή είναι πραγματικά ανεπαίσθητο.

 

2)Μετα λοιπόν από 3 πλήρεις φορτίσεις έκανα την μετάβαση μέσω ΟΤΑ σε 6.0 και μετά από μία μέρα μου ήρθε και η v20b.Ολα πήγαν καλά ευτυχώς και το λέω αυτό μια και είχα διαβάσει τα περί bootloop.

 

3) Πάνω όμως που πραγματικά άρχισα όχι απλώς να το ερωτευομαι αλλά να το αγαπώ πραγματικά, σήμερα και αφου κατέβασα κάποιες εφαρμογές, μου φάνηκε ότι διακρινω κάτι σαν συννεφάκι ή σκιά στην ευθεία της οθόνης όπου υπάρχουν οι ενδείξεις σήματος, wifi, μπαταρίας και ώρας.Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου αλλά αφού το παρατήρησα επί αρκετή ώρα και κάνοντας κάποιες δοκιμές, επιβεβαιωσα ότι όντως υπάρχει κάτι σαν συννεφάκι το οποίο όμως είναι διακριτό με παρατήρηση και μόνο στην αρχική οθόνη και μόνο σε ανοιχτόχρωμο φόντο.

Λογικά αυτό που παρατηρώ είναι το λεγόμενο image retention. Σωστά; Εάν ναι, κάπου νομίζω διάβασα ότι διορθώνεται με κάποια εφαρμογή ή σε ακραίες περιπτώσεις στο service μέσω της εγγύησης.

Παρακαλώ για την βοήθεια σας οσον αφορά την εφαρμογή.

Επίσης αν μπορουσατε να μου πείτε πώς ακριβώς κατοχυρωνω την εγγύηση.Τι ακριβώς πρέπει να κάνω με την απόδειξη και το ΙΜΕΙ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τέλος να πω ότι το κινητό κατά τα άλλα είναι το πιο όμορφο που έχω δει ποτε από κοντά.Η κάμερα του απίστευτη.Εχει κανει τις πελατισσες της συζύγου να παραμιλανε, αλλά δυστυχώς μετά το σημερινό ξενερωμα ξανασκεφτομαι σοβαρά να δώσω την συσκευη.Την έχω αγαπήσει αλλά στενοχωρηθηκα κάπως.Ειναι κρίμα να συμβαίνουν αυτά σε ολοκαίνουργιο κινητό αυτής της αξίας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο υπαρχει σε ολα τα LG φιλε μου, να το χαρεις το κινητο και μην το σκεφτεσαι, να το χαρεις!

 

 

Καλησπέρα παιδιά.Μετα από μία βδομάδα αφού παρέλαβα το κινητό να πω κι εγώ μερικά πράγματα και να ζητησω και τη βοήθεια σας.

1)Αν και παρέλαβα την προηγούμενη Παρασκευή το κινητό άρχισα να το χρησιμοποιώ από την Δευτέρα μια και περίμενα να μου έρθουν πρώτα το Nillkin 9H+ και η LG quick cover case.Αρχικα έφαγα ενα μικρό ξενερωμα με το bleeding της second screen.Αν και δυσκολευτηκα να το παρατηρησω και ομολογώ οτι πλέον ούτε καν το βλέπω.Ισως το συνηθισα επειδή είναι πραγματικά ανεπαίσθητο.

 

2)Μετα λοιπόν από 3 πλήρεις φορτίσεις έκανα την μετάβαση μέσω ΟΤΑ σε 6.0 και μετά από μία μέρα μου ήρθε και η v20b.Ολα πήγαν καλά ευτυχώς και το λέω αυτό μια και είχα διαβάσει τα περί bootloop.

 

3) Πάνω όμως που πραγματικά άρχισα όχι απλώς να το ερωτευομαι αλλά να το αγαπώ πραγματικά, σήμερα και αφου κατέβασα κάποιες εφαρμογές, μου φάνηκε ότι διακρινω κάτι σαν συννεφάκι ή σκιά στην ευθεία της οθόνης όπου υπάρχουν οι ενδείξεις σήματος, wifi, μπαταρίας και ώρας.Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου αλλά αφού το παρατήρησα επί αρκετή ώρα και κάνοντας κάποιες δοκιμές, επιβεβαιωσα ότι όντως υπάρχει κάτι σαν συννεφάκι το οποίο όμως είναι διακριτό με παρατήρηση και μόνο στην αρχική οθόνη και μόνο σε ανοιχτόχρωμο φόντο.

Λογικά αυτό που παρατηρώ είναι το λεγόμενο image retention. Σωστά; Εάν ναι, κάπου νομίζω διάβασα ότι διορθώνεται με κάποια εφαρμογή ή σε ακραίες περιπτώσεις στο service μέσω της εγγύησης.

Παρακαλώ για την βοήθεια σας οσον αφορά την εφαρμογή.

Επίσης αν μπορουσατε να μου πείτε πώς ακριβώς κατοχυρωνω την εγγύηση.Τι ακριβώς πρέπει να κάνω με την απόδειξη και το ΙΜΕΙ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τέλος να πω ότι το κινητό κατά τα άλλα είναι το πιο όμορφο που έχω δει ποτε από κοντά.Η κάμερα του απίστευτη.Εχει κανει τις πελατισσες της συζύγου να παραμιλανε, αλλά δυστυχώς μετά το σημερινό ξενερωμα ξανασκεφτομαι σοβαρά να δώσω την συσκευη.Την έχω αγαπήσει αλλά στενοχωρηθηκα κάπως.Ειναι κρίμα να συμβαίνουν αυτά σε ολοκαίνουργιο κινητό αυτής της αξίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα αυτο το powerbank για το κινητο μας http://www.e-shop.gr/xlayer-powerbank-15000-mah-carbon-black-p-TEL.030175, ξερετε αν υπαρχει προβλημα να φορτιζω το κινητο στην υποδοχη 2 αμπερ για την μπαταρια μακροπροθεσμα ? Φορτιζει πιο γρηγορα στα 2 αμπερ σε σχεση με το 1 αμπερ ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αγορασα αυτο το powerbank για το κινητο μας http://www.e-shop.gr/xlayer-powerbank-15000-mah-carbon-black-p-TEL.030175, ξερετε αν υπαρχει προβλημα να φορτιζω το κινητο στην υποδοχη 2 αμπερ για την μπαταρια μακροπροθεσμα ? Φορτιζει πιο γρηγορα στα 2 αμπερ σε σχεση με το 1 αμπερ ?

 

φορτίζει πιο γρήγορα στα 2 Α αλλα αν δεν βιάζεσαι καλύτερα να το φορτίζεις χαμηλά ώστε να αποφεύγεις μεγάλες θερμοκρασίες και καταπόνηση μπαταρίας ... εγω να φανταστείς όταν δεν βιάζομαι το βάζω σε ενα φορτιστή 850 mA !!!

Προσωπική μου άποψη πάντα !!

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αυτο που λεει πιο πανω ο φιλος το εχουν ολα τα lg. Μου ειχε κινησει την περιεργεια οταν ειχ το g4 αλλα τελικα δεν ειναι το γνωστό ir.
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετα από μία βδομάδα αφού παρέλαβα το κινητό να πω κι εγώ μερικά πράγματα και να ζητησω και τη βοήθεια σας.

1)Αν και παρέλαβα την προηγούμενη Παρασκευή το κινητό άρχισα να το χρησιμοποιώ από την Δευτέρα μια και περίμενα να μου έρθουν πρώτα το Nillkin 9H+ και η LG quick cover case.Αρχικα έφαγα ενα μικρό ξενερωμα με το bleeding της second screen.Αν και δυσκολευτηκα να το παρατηρησω και ομολογώ οτι πλέον ούτε καν το βλέπω.Ισως το συνηθισα επειδή είναι πραγματικά ανεπαίσθητο.

 

2)Μετα λοιπόν από 3 πλήρεις φορτίσεις έκανα την μετάβαση μέσω ΟΤΑ σε 6.0 και μετά από μία μέρα μου ήρθε και η v20b.Ολα πήγαν καλά ευτυχώς και το λέω αυτό μια και είχα διαβάσει τα περί bootloop.

 

3) Πάνω όμως που πραγματικά άρχισα όχι απλώς να το ερωτευομαι αλλά να το αγαπώ πραγματικά, σήμερα και αφου κατέβασα κάποιες εφαρμογές, μου φάνηκε ότι διακρινω κάτι σαν συννεφάκι ή σκιά στην ευθεία της οθόνης όπου υπάρχουν οι ενδείξεις σήματος, wifi, μπαταρίας και ώρας.Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου αλλά αφού το παρατήρησα επί αρκετή ώρα και κάνοντας κάποιες δοκιμές, επιβεβαιωσα ότι όντως υπάρχει κάτι σαν συννεφάκι το οποίο όμως είναι διακριτό με παρατήρηση και μόνο στην αρχική οθόνη και μόνο σε ανοιχτόχρωμο φόντο.

Λογικά αυτό που παρατηρώ είναι το λεγόμενο image retention. Σωστά; Εάν ναι, κάπου νομίζω διάβασα ότι διορθώνεται με κάποια εφαρμογή ή σε ακραίες περιπτώσεις στο service μέσω της εγγύησης.

Παρακαλώ για την βοήθεια σας οσον αφορά την εφαρμογή.

Επίσης αν μπορουσατε να μου πείτε πώς ακριβώς κατοχυρωνω την εγγύηση.Τι ακριβώς πρέπει να κάνω με την απόδειξη και το ΙΜΕΙ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τέλος να πω ότι το κινητό κατά τα άλλα είναι το πιο όμορφο που έχω δει ποτε από κοντά.Η κάμερα του απίστευτη.Εχει κανει τις πελατισσες της συζύγου να παραμιλανε, αλλά δυστυχώς μετά το σημερινό ξενερωμα ξανασκεφτομαι σοβαρά να δώσω την συσκευη.Την έχω αγαπήσει αλλά στενοχωρηθηκα κάπως.Ειναι κρίμα να συμβαίνουν αυτά σε ολοκαίνουργιο κινητό αυτής της αξίας.

Μα τωρα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα για κατι που φαινεται σαν συνεφακι και αυτο με παρατηρηση?Παρε και ενα μεγεθυντικο φακο και κοιτα καλυτερα!!!!!!!Αγαπητε μου αφησετα αυτα εχεις λειτουργικο προβλημα?μαλλον οχι κοιτα να χαρεις αυτη την συσκευη που ειναι απο τις πιο τιμιες και πληρης.Αγαπησετο μη το κοσκινιζεις.:):):):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετα από μία βδομάδα αφού παρέλαβα το κινητό να πω κι εγώ μερικά πράγματα και να ζητησω και τη βοήθεια σας.

1)Αν και παρέλαβα την προηγούμενη Παρασκευή το κινητό άρχισα να το χρησιμοποιώ από την Δευτέρα μια και περίμενα να μου έρθουν πρώτα το Nillkin 9H+ και η LG quick cover case.Αρχικα έφαγα ενα μικρό ξενερωμα με το bleeding της second screen.Αν και δυσκολευτηκα να το παρατηρησω και ομολογώ οτι πλέον ούτε καν το βλέπω.Ισως το συνηθισα επειδή είναι πραγματικά ανεπαίσθητο.

 

2)Μετα λοιπόν από 3 πλήρεις φορτίσεις έκανα την μετάβαση μέσω ΟΤΑ σε 6.0 και μετά από μία μέρα μου ήρθε και η v20b.Ολα πήγαν καλά ευτυχώς και το λέω αυτό μια και είχα διαβάσει τα περί bootloop.

 

3) Πάνω όμως που πραγματικά άρχισα όχι απλώς να το ερωτευομαι αλλά να το αγαπώ πραγματικά, σήμερα και αφου κατέβασα κάποιες εφαρμογές, μου φάνηκε ότι διακρινω κάτι σαν συννεφάκι ή σκιά στην ευθεία της οθόνης όπου υπάρχουν οι ενδείξεις σήματος, wifi, μπαταρίας και ώρας.Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου αλλά αφού το παρατήρησα επί αρκετή ώρα και κάνοντας κάποιες δοκιμές, επιβεβαιωσα ότι όντως υπάρχει κάτι σαν συννεφάκι το οποίο όμως είναι διακριτό με παρατήρηση και μόνο στην αρχική οθόνη και μόνο σε ανοιχτόχρωμο φόντο.

Λογικά αυτό που παρατηρώ είναι το λεγόμενο image retention. Σωστά; Εάν ναι, κάπου νομίζω διάβασα ότι διορθώνεται με κάποια εφαρμογή ή σε ακραίες περιπτώσεις στο service μέσω της εγγύησης.

Παρακαλώ για την βοήθεια σας οσον αφορά την εφαρμογή.

Επίσης αν μπορουσατε να μου πείτε πώς ακριβώς κατοχυρωνω την εγγύηση.Τι ακριβώς πρέπει να κάνω με την απόδειξη και το ΙΜΕΙ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τέλος να πω ότι το κινητό κατά τα άλλα είναι το πιο όμορφο που έχω δει ποτε από κοντά.Η κάμερα του απίστευτη.Εχει κανει τις πελατισσες της συζύγου να παραμιλανε, αλλά δυστυχώς μετά το σημερινό ξενερωμα ξανασκεφτομαι σοβαρά να δώσω την συσκευη.Την έχω αγαπήσει αλλά στενοχωρηθηκα κάπως.Ειναι κρίμα να συμβαίνουν αυτά σε ολοκαίνουργιο κινητό αυτής της αξίας.

 

Να το πας στο service.

Δεν κατάλαβα?Τσάμπα στο δώσανε?

Τα λεφτά σου δεν ακούμπησες για να αγοράσεις κάτι χωρίς θέματα ?

Σιγά μην στεναχωρηθούμε που θα χρεωθεί μια πολυεθνική άλλη μια οθόνη..

Έχουν λεφτά στην LG.Ας κάνουν σοβαρό ποιοτικό έλεγχο στα πάντα όλα.

Όταν πληρώνεις θα απαιτείς ,είναι η άποψη μου

Φιλε,υπάρχουν άνθρωποι που συμβιβάζονται και δεν μιλάνε.

Από τι στιγμή που έχει θέμα κάτι στην συσκευή μην το αφήσεις.

Και με την εφαρμογή δεν διορθώνεται.Κρύβεται και όχι σε όλη την οθόνη.Χαμηλά κάτω θα έχεις θέμα.

Θα το παρατηρήσεις σε ανοιχτόχρωμη φωτογραφία .Κάτω χαμηλά θα έχεις μια πιο φωτεινή μπάρα.(για το IR)

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η Nillkin Nature η θήκη, είναι πρακτική, κομψή αλλά μέσα σε 2 μήνες έχει ήδη κιτρινίσει. Καλύτερα όποιος ψαχνει για θήκη να μην προτιμήσει τη συγκεκριμένη.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η Nillkin Nature η θήκη, είναι πρακτική, κομψή αλλά μέσα σε 2 μήνες έχει ήδη κιτρινίσει. Καλύτερα όποιος ψαχνει για θήκη να μην προτιμήσει τη συγκεκριμένη.

Ή για να το πούμε πιο εύστοχα... Αν κάποιος δε δύναται να διαθέτει το υπέρογκο ποσό των 5 ευρώ ανά 2 μήνες, μπορεί να κοιτάξει σε άλλες θήκες όπου ναι μεν τις πληρώνεις 20 ευρώ, αλλά κάνουν και το κινητό σου τούβλο βαρύ κι ασήκωτο.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

επειδη απο οτι καταλαβα σχετικα με αυτο που ειπε ο φιλος εννοει το "συνεφο" στο πανω μερος της οθονης, αυτο δεν ειναι θεμα ουτε image retention παιδια, οποτε τζαμπα θα το στειλεις πισω... δες και στης φωτογραφιες στο γκουγκλ οτι ολα τα LG το εχουν το συνεφακι αυτο και ειναι εντονοτερο στο λευκο φοντο
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3-4 μέρες η συσκευή μου βρίσκεται στο νέο της κάτοχο.

Eυχαριστώ όλους τους συμφορουμίτες για τη βοήθεια τους :)

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η Nillkin Nature η θήκη, είναι πρακτική, κομψή αλλά μέσα σε 2 μήνες έχει ήδη κιτρινίσει. Καλύτερα όποιος ψαχνει για θήκη να μην προτιμήσει τη συγκεκριμένη.

Επίσης και η spigen ultra clear

Μονο όμως εκεί που πιάνω το τηλ...εχω τοξικά χέρια

Και την πλήρωσα και 10€

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ένα θεματάκι που έχω με το Bluetooth. Σύνδεση με το LG URBANE δεν έχει θέμα. Να στείλω φωτογραφίες δεν έχει θέμα. Όταν θέλω να μιλήσω όμως με Hands free δεν ακούω και δεν ακούγομαι καλά. Αυτό όχι πάντα άρχισε τώρα τελευταία το κάνει. Και με το plactronics αλλά και με του αμαξιού. Αλλά και πάλι όχι πάντα.... Τι μπορεί να είναι;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

επειδη απο οτι καταλαβα σχετικα με αυτο που ειπε ο φιλος εννοει το "συνεφο" στο πανω μερος της οθονης, αυτο δεν ειναι θεμα ουτε image retention παιδια, οποτε τζαμπα θα το στειλεις πισω... δες και στης φωτογραφιες στο γκουγκλ οτι ολα τα LG το εχουν το συνεφακι αυτο και ειναι εντονοτερο στο λευκο φοντο

Αδερφε παιζει να εχεις και δικαιο.Η αληθεια ειναι οτι αμφισβητω και τον εαυτο μου.Μηπως ηταν ετσι εξαρχης οταν το ανοιξα και δεν το προσεξα?Μηπως ειναι ετσι τα lg?

Ειδα πριν λιγο στο youtube image retention και καμια σχεση μ αυτο που βλεπω εγω.

Εμενα ειναι απλα λιγο πιο σκοτεινο το φοντο στην περιοχη του σηματος,της μπαταριας και της ωρας.Σα να κανει λιγη σκια.

Οταν αλλαξω φοντο και παω σε σκουρο ΔΕΝ διακρινω τιποτα απολυτως.Οπως φυσικα δεν διακρινω τιποτα ουτε σε βιντεο ουτε σε φωτογραφιες.Θα χαζεψω:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ένα θεματάκι που έχω με το Bluetooth. Σύνδεση με το LG URBANE δεν έχει θέμα. Να στείλω φωτογραφίες δεν έχει θέμα. Όταν θέλω να μιλήσω όμως με Hands free δεν ακούω και δεν ακούγομαι καλά. Αυτό όχι πάντα άρχισε τώρα τελευταία το κάνει. Και με το plactronics αλλά και με του αμαξιού. Αλλά και πάλι όχι πάντα.... Τι μπορεί να είναι;

Κάνε μια εκκαθάριση cache και έπειτα κάνε και μια επαναφορά στις συσκευές που θέλεις να συνδέσεις

 

Στάλθηκε από το PE-TL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε παιζει να εχεις και δικαιο.Η αληθεια ειναι οτι αμφισβητω και τον εαυτο μου.Μηπως ηταν ετσι εξαρχης οταν το ανοιξα και δεν το προσεξα?Μηπως ειναι ετσι τα lg?

Ειδα πριν λιγο στο youtube image retention και καμια σχεση μ αυτο που βλεπω εγω.

Εμενα ειναι απλα λιγο πιο σκοτεινο το φοντο στην περιοχη του σηματος,της μπαταριας και της ωρας.Σα να κανει λιγη σκια.

Οταν αλλαξω φοντο και παω σε σκουρο ΔΕΝ διακρινω τιποτα απολυτως.Οπως φυσικα δεν διακρινω τιποτα ουτε σε βιντεο ουτε σε φωτογραφιες.Θα χαζεψω:wacko:

 

δες και σε βιντεακια αν θες, ειναι σε ολα τα κινητα αυτο, της LG τουλαχιστον, L90 εχω και γω το προσεξα αργοτερα απο την αγορα του αλλα ειναι λογικο. ειναι μονο στην αρχικη οθονη και ειναι ελαχιστα πιο σκουρο... να ρωτησω, σε τι χρωμα το πηρες φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις ενα g3,g4 δες το και σε αυτα. η καποιο με τετοια ανάλυση της lg.Το εχουν. Δεν ειναι προβλημα της συσκευής. Το ειχα ψαξει πολυ προ καιρου γιατι νομιζα ειχα θεμα
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το G3 και παλιοτερα και δεν θυμομουν τετοιο πραγμα ρε γμτο.

Εσεις οταν λετε αρχικη οθονη εννοειτε του κλειδωματος?Εγω οχι.Εννοω οταν ξεκλειδωσεις το κινητο.Ειδα οτι υπαρχει αυτη η σκια σε αλλα LG οπως και στο V10 σε διαφορες φωτο.Σε μενα δεν εκτεινεται ομως απο ακρη σε ακρη.Αρχιζει αποδεξια που ειναι οι ενδειξεις ωρας,μπαταριας και σηματος και χανεται σιγα σιγα οσο κοιτας αριστερα μετα τις ενδειξεις.Γι αυτο μου κανει εντυπωση.

Παντως ανεβασα φωτογραφιες και τις ειδε εμπειρο μελος και κατοχος του V10 και μου λεει οτι ειναι νορμαλ.Ολα οκ.Τι να πω.μαλλον κι εγω ειμαι λιγο ψειρας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το G3 και παλιοτερα και δεν θυμομουν τετοιο πραγμα ρε γμτο.

Εσεις οταν λετε αρχικη οθονη εννοειτε του κλειδωματος?Εγω οχι.Εννοω οταν ξεκλειδωσεις το κινητο.Ειδα οτι υπαρχει αυτη η σκια σε αλλα LG οπως και στο V10 σε διαφορες φωτο.Σε μενα δεν εκτεινεται ομως απο ακρη σε ακρη.Αρχιζει αποδεξια που ειναι οι ενδειξεις ωρας,μπαταριας και σηματος και χανεται σιγα σιγα οσο κοιτας αριστερα μετα τις ενδειξεις.Γι αυτο μου κανει εντυπωση.

Παντως ανεβασα φωτογραφιες και τις ειδε εμπειρο μελος και κατοχος του V10 και μου λεει οτι ειναι νορμαλ.Ολα οκ.Τι να πω.μαλλον κι εγω ειμαι λιγο ψειρας :lol:

Όπως τα είπαμε φίλε μου. Κοίτα να χαρείς την κινηταρα σου όλα είναι οκ!

Καλως η κακός η quantum τεχνολογια στις οθόνες της lg έχει τα θεματακια της... Θα μου πεις μακάρι να ήταν μόνο αυτό ειδικά στο 4αρι...

 

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ λαμπρο. Οτιδήποτε ξαναμιλαμε! :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...