Jump to content

Doogee HOMTOM HT6


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμενα ενα παλιο Thl 4000 που μου ειχε σπασει τα νευρα καθε πρωι αφου το εχω στην αυτοματη ενεργοποιηση, τωρα το δοκιμασα και δουλεψε!:)

Νασε καλα φιλε!

Είναι όντως αυτή η ρύθμιση, ή από αλλού γίνεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 543
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αυτή είναι η ρύθμιση αλλά σε μένα όπως και η προηγούμενη εφαρμογή αφού ανοίξει το τηλέφωνο παραμένει σε αθόρυβη λειτουργία. Οπότε δεν μου κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή είναι η ρύθμιση αλλά σε μένα όπως και η προηγούμενη εφαρμογή αφού ανοίξει το τηλέφωνο παραμένει σε αθόρυβη λειτουργία. Οπότε δεν μου κάνει.

Μήπως μετά πρέπει να πας στο "Ρυθμίσεις έντασης'' και να τις βάλεις στα επίπεδα που θέλεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αυτό θα πρέπει να γίνεται κάθε φορά. Καλύτερα να κάνει τον ήχο εκκίνησης γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να περιμένω να ανοίξει για να ξαναβάλω τούς ήχους οπότε θα χάσω κλήσεις μέχρι να θυμηθώ να το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αυτό θα πρέπει να γίνεται κάθε φορά. Καλύτερα να κάνει τον ήχο εκκίνησης γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να περιμένω να ανοίξει για να ξαναβάλω τούς ήχους οπότε θα χάσω κλήσεις μέχρι να θυμηθώ να το κάνω.

Έλεγα μήπως στου κρατάει τη ρύθμιση. Δεν το έχω δουλέψει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα μήπως στου κρατάει τη ρύθμιση. Δεν το έχω δουλέψει.

 

Μπα όχι το δοκίμασα και έτσι όπως είπες αλλά δεν κατάφερα κάτι προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι το δοκίμασα και έτσι όπως είπες αλλά δεν κατάφερα κάτι προσωπικά.

Ίσως να μη γίνεται, δεν ξέρω. Μακάρι να είχε bootaudio το f5 να το δοκίμαζα. Αλλά και έτσι που το δοκίμασα, ενεργοποιώντας αυτή την επιλογή, δεν χρειάστηκε μετά να πάω να δυναμώσω ήχο κλήσης ας πούμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα ενα παλιο Thl 4000 που μου ειχε σπασει τα νευρα καθε πρωι αφου το εχω στην αυτοματη ενεργοποιηση, τωρα το δοκιμασα και δουλεψε!:)

Νασε καλα φιλε!

 

Ανοιγοντας το τηλεφωνο, εβγαλε αρχικα το σημα επανω του αθορυβου αλλα σε 2-3 δευτερα αυτο εσβησε και δουλευει κανονικα απο ηχους!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ανοιγοντας το τηλεφωνο, εβγαλε αρχικα το σημα επανω του αθορυβου αλλα σε 2-3 δευτερα αυτο εσβησε και δουλευει κανονικα απο ηχους!

 

Θα το δοκιμάσω ξανά αν είναι ίσως κάτι δεν πήρε με την πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγοντας το τηλεφωνο, εβγαλε αρχικα το σημα επανω του αθορυβου αλλα σε 2-3 δευτερα αυτο εσβησε και δουλευει κανονικα απο ηχους!

Άρα για κάποιο λόγο δεν κάθεται στη συσκευή του kostasw

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α, νομίζω αν εγκατασταθεί κάποια εφαρμογή που ζητάει πρόσβαση, θα στην εμφανίσει εκεί. Για παράδειγμα, μια εφαρμογή που αν εγκατασταθεί σου βγαίνει εκεί για να απενεργοποιήσεις την πρόσβαση σε κάποιες υπηρεσίες του λειτουργικού, είναι το tasker. Και διάφορα άλλα, απλά αυτό μου έρχεται πρόχειρα στο μυαλό.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το σκέφτεσαι το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν αφήνει η συσκευή να εγκατασταθεί καμία εφαρμογή παράδειγμα το greenify.
Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση ότι πρόκειται για bug της R15 οπότε μάλλον δε γίνεται κάτι.

Οk τότε θα το επαναφέρω στην αρχική για να δω και ενημερώνω.

Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160510/79b54bd4bc4df99b36f4514ba40b4612.jpg

μήπως ξέρετε πως ενεργοποιώ αυτή την λειτουργία?... ευχαριστώ...

 

Sent from my HT6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος θέλει να το πουλήσει ενδιαφέρομαι άμεσα για αγορά σε σωστή τιμή. Επικοινωνία με πμ
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση ότι πρόκειται για bug της R15 οπότε μάλλον δε γίνεται κάτι.

 

Αν δεν ειναι bug τοτε ισως το τηλεφωνο πρεπει να ειναι ρουτ για να δουλεψουν αυτες οι υπηρεσιες

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αν σε αλλά τηλέφωνα που δεν είναι root δουλεύουν, τότε μάλλον πρόκειται για bug.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειναι bug τοτε ισως το τηλεφωνο πρεπει να ειναι ρουτ για να δουλεψουν αυτες οι υπηρεσιες

bug πρέπει να είναι γιατί γύρισα στην αρχική και κανει το ίδιο ακόμα και με ρουτ.

Xiaomi redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά απο ότι θυμάμαι δούλευε κανονικά.Πλεον το κινητό αποτελεί παρελθόν αφού τελικά το βάρος του συνέτελεσε να μου πέσει σε μάρμαρο με αποτέλεσμα να ραγίσει η οθόνη.Το άνοιξα να δω τι παίζει και πλέον έχω ένα διαλυμένο κινητό που περισσεύουν μια μπαταρία,θήκη,πλακέτα και κομμένο το καλωδιάκι του ηχείου στην προσπάθεια μου να αποκολλήσω την οθόνη.Κρίμα και μου άρεσε ως κινητό.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...