Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρα από το σχεδιασμό του που το κάνει να ξεχωρίζει από τις υπόλοιπες φίρμες, αποτελεί μια καλή αγορά σε βάθος χρόνου? Δεδομένου των χαρακτηριστικών του(επεξεργαστής=snapdragon 810,3gb ram,camera) αλλά και της υποστήριξης από sony.

Σε σύγκριση με κάποιο κινέζικο brand που προσφέρει περισσότερα στην ίδια τιμή περίπου, όπως το meizu 5 pro, ποια θα ήταν η γνώμη σας???

 

ολα εξαρτωνται απο τη χρηση που κανεις.. Θεωρω πως και ενα περσινο κινητο σε βγαζει ανετα 2-3 χρονια, ειναι πλεον ολα πολυ γρηγορα. Απο εκει και περα αν εννοεις οτι θα παιρνει για 2 χρονια αναβαθμισεις, εγω δεν βαζω το χερι μου στη φωτια για καμια εταιρεια, σιγουρα θα εχει υποστηριξη αλλα μεχρι ποσο θα το φτασει αγνωστο. Ουτε για το Ζ ξεραμε, ουτε για το Ζ1 κτλ που θα φτασουν σε εκδοση.

Τελος, σαν specs ειναι υπερτουμπανο, και δε νομιζω οτι υπαρχει θεμα να μην σε φτανουν σε 2 χρονια,οσο και να βαραινουν οι εφαρμογες..

Εγω δεν ξερω αν θα επαιρνα αυτο ή το προηγουμενο μοντελο, και να το αλλαζα παλι του χρονου (αν σκεφτεις ποσο θα το πληρωσεις τωρα το ενα και το αλλο, και ποσο θα πουλησεις του χρονου ή σε 2 χρονια, θα δεις οτι ερχεται μια η αλλη. Οποτε συμφερει να αλλαζεις πιο συχνα.). Επισης το Ζ5 αυτο που με χαλαει απο οσα διαβαζω ειναι οτι δεν ειναι τοσο ακαριαιο οσο το Ζ3, ισως επειδη ο 810 ειναι μπουκωμενος για να μην θερμαινεται ή απλα ετσι ειναι η εκδοση ανδροιδ που φοραει, δεν ξερω. Επισης δεν ξερω αν τελικα η καμερα του ειναι τοσο καλυτερη ωστε να αξιζει ή αν για 1 χρονο ειναι προτιμοτερο να πας στο παλιοτερο και μετα σε Ζ6.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν θα "ρίσκαρα" να δώσω τόσα λεφτά για να πάρω κινητό από Κίνα. Πες το κόλλημα,******* αλλά δε τις εμπιστεύομαι τις εταιρείες ούτε την εγγύηση τους. Με την Sony και το Z1 που έχω ακόμα,το πήγα στην arvato για το δαχτυλίδι του power button που ξεκόλλησε και το πήρα πίσω σε 3 μέρες και μόνο οθόνη και πλακέτα δεν αλλαξαν. Όλα τα άλλα μπήκαν ολοκαίνουρια πάνω χωρίς να το ζητήσω. Άντε να στο κάνει αυτό ή κάθε κινέζικη και να περιμένεις και κάνα 3μηνο για το πηγαινέλα στην Κίνα. Το Ζ5 πιστεύω θα το υποστηρίξει αρκετά,όπως και τα προηγούμενα Ζ. Το έχω ένα μήνα και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα ή παράπονο. Με την ίδια χρήση το Ζ1 ζεσταινόταν περισσότερο και η μπαταρία του κρατούσε λιγότερο. Το μέγιστο sot που είχα βγάλει ήταν 6.30 ώρες και με το Ζ5 έχω φτάσει τις 8 και είχε ακόμα 10%. Και δύσκολα πέφτω κάτω απτις 5.30 ώρες μεταξύ φορτίσεων ενώ στο Ζ1 επεφτα και κάτω απτις 4 συχνά. Πάντα με την ίδια χρήση και τις ίδιες εφαρμογές μέσα.
Link to comment
Share on other sites

Για να φτάσεις 8ωρο sot δηλαδή δεν δουλεύεις καθόλου data και θα το έχεις περισσότερο σε flight Mode. Αλλιώς δεν παίζει. Το πήρε ένας φίλος μου αλλά μένει στην άλλη άκρη της Γερμανίας οπότε δεν μπορώ να το δω από κοντά να το δουλέψω αλλά με 50-50 WiFi 4g με χρήση fb,instagram, messenger, και τα σχετικά με GPS off και συγχρονισμό είναι στο 5ωρο sot πάνω κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Για να φτάσεις 8ωρο sot δηλαδή δεν δουλεύεις καθόλου data και θα το έχεις περισσότερο σε flight Mode. Αλλιώς δεν παίζει. Το πήρε ένας φίλος μου αλλά μένει στην άλλη άκρη της Γερμανίας οπότε δεν μπορώ να το δω από κοντά να το δουλέψω αλλά με 50-50 WiFi 4g με χρήση fb,instagram, messenger, και τα σχετικά με GPS off και συγχρονισμό είναι στο 5ωρο sot πάνω κάτω.

 

Ετσι πρεπει ναναι, οι 8 ωρες ειναι παρα πολλες για μικτη χρηση. Το 5ωρο ομως δεν παυει να ειναι μια πολυ καλη επιδοση. Εγω με το δικο μου δεν περναω τις 4 σχεδον ποτε. Το συνηθες ειναι 2,5-3,5. ΜΕ το Ζ5 λοιπον αν το δω αναλογικα θεωρω οτι τη μερα τη βγαζεις οπως και να εχει, και πας και σε 2η αν δεν το λιωσεις σε social κτλ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ετσι πρεπει ναναι, οι 8 ωρες ειναι παρα πολλες για μικτη χρηση. Το 5ωρο ομως δεν παυει να ειναι μια πολυ καλη επιδοση. Εγω με το δικο μου δεν περναω τις 4 σχεδον ποτε. Το συνηθες ειναι 2,5-3,5. ΜΕ το Ζ5 λοιπον αν το δω αναλογικα θεωρω οτι τη μερα τη βγαζεις οπως και να εχει, και πας και σε 2η αν δεν το λιωσεις σε social κτλ.

 

8ωρο δεν βγαίνει ούτε με σφαιρες.Με 50 50 αν είσαι στο 5ωρο sot είναι μια χαρά. Βγάζεις και δεύτερη μέρα με ποιο χαλαρή χρηση.Αν συνεχώς το σκαλιζεις πιστεύω ούτε το Ζ5 θα βγάλει δεύτερη μερα. Πάντως δεν ξέρω πόσο καλύτερο είναι το Ζ5 από το Ζ3 στην μπαταρία με ίδια χρήση

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να σας δουλεύω??? Data δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ. Wifi μέρα νύχτα ανοιχτό (δουλεύω νύχτα), viber συνέχεια γιατί είναι ο τρόπος επικοινωνίας με τους συνεργάτες και την κοπελιά, αρκετό Facebook και tapatalk για διάβασμα να περνάει η ώρα,ελάχιστα sms και κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

8ωρο δεν βγαίνει ούτε με σφαιρες.Με 50 50 αν είσαι στο 5ωρο sot είναι μια χαρά. Βγάζεις και δεύτερη μέρα με ποιο χαλαρή χρηση.Αν συνεχώς το σκαλιζεις πιστεύω ούτε το Ζ5 θα βγάλει δεύτερη μερα. Πάντως δεν ξέρω πόσο καλύτερο είναι το Ζ5 από το Ζ3 στην μπαταρία με ίδια χρήση

 

Προφανως δεν ειναι καλυτερο, νομιζω αυτο ειναι ξεκαθαρο..

 

Λέτε να σας δουλεύω??? Data δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ. Wifi μέρα νύχτα ανοιχτό (δουλεύω νύχτα), viber συνέχεια γιατί είναι ο τρόπος επικοινωνίας με τους συνεργάτες και την κοπελιά, αρκετό Facebook και tapatalk για διάβασμα να περνάει η ώρα,ελάχιστα sms και κλήσεις.

 

Δεν ειπαμε αυτο, απλα η χρηση που κανεις ειναι λιγο "ιδανικη" θα ελεγα. Αν εισαι μια μερα στους δρομους, με ανοιχτο 3G, το σκαλισεις και λιγο, μιλας και viber, μπαινεις ιντερνετ, μιλησεις και κανα 2ωρο, τοτε δεν ξερω αν θα δεις αυτους τους χρονους.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες 8 ωρες SOT με χρηση data απλα δεν παιζουν. Mε χρηση wifi αντε να παει κανα 6ωρο στην καλυτερη...

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να βαράει 8 sot με data

Αφου λεει οτι αποκλειστικα wifi.

Και εφοσον βραδυ με χαμηλη φωτεινοτητα δεν ειναι υπερβολη οι 8 ωρες,αντιθετα νορμαλ το κοβω.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ας βγάλει screen shot να δούμε. Τι πιο εύκολο.

 

καλα και στο edge εχουν ανεβασει screenshots με 6 ωρες, δεν λεει κατι ρε παιδια ο χρονος ο οθονης, αν αυτος που τον πιανει εχει στοχο απλα να γραψει ωρες οθονης. Το θεμα ειναι να χρησιμοποιεις το κινητο, να το ευχαριστιεσαι, χωρις να το ξεσκισεις, και να πιασει μια καλη επιδοση. Εγω εκει εστιαζω. Ολα τα αλλα ειναι fanboyισμοι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

....ξεχασμένα νούμερα εποχής g2....με το g3 όσο πιο σκοτεινά τόσο πιο καλά! χαχαχα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καλα και στο edge εχουν ανεβασει screenshots με 6 ωρες, δεν λεει κατι ρε παιδια ο χρονος ο οθονης, αν αυτος που τον πιανει εχει στοχο απλα να γραψει ωρες οθονης. Το θεμα ειναι να χρησιμοποιεις το κινητο, να το ευχαριστιεσαι, χωρις να το ξεσκισεις, και να πιασει μια καλη επιδοση. Εγω εκει εστιαζω. Ολα τα αλλα ειναι fanboyισμοι..

 

Έχεις δίκιο, με το s6 ποτέ δεν πήγα πάνω από δυο ώρες και όλοι λένε 3.5 και. Ίδιο χρόνο έχω πάνω κάτω και με το iPhone 6s. Δεν κλείνω gps ποτέ φωτεινότητα σε νορμαλ να βλέπω. Δεδομένα ανοίγω όπου δεν έχω wifi. Sony έχω να πάρω από την εποχή του Xperia s. Αν το Ζ5 βγάζει σε μένα 4 ώρες θα το επερνα ευχαρίστως μονο για τη μπαταρία του.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, με το s6 ποτέ δεν πήγα πάνω από δυο ώρες και όλοι λένε 3.5 και. Ίδιο χρόνο έχω πάνω κάτω και με το iPhone 6s. Δεν κλείνω gps ποτέ φωτεινότητα σε νορμαλ να βλέπω. Δεδομένα ανοίγω όπου δεν έχω wifi. Sony έχω να πάρω από την εποχή του Xperia s. Αν το Ζ5 βγάζει σε μένα 4 ώρες θα το επερνα ευχαρίστως μονο για τη μπαταρία του.

 

επειδη ειμαστε off topic, απλα κοντευω να φαω ban Με τα ψεματα που λενε μερικα fanboys για την μπαταρια του s6, δεν ειναι 2 ωρες παντα (ειδικα απο οταν πηγε σε 5.1.1) αλλα οχι και 4-5 ωρες που λενε. Το Ζ5 λοιπον επειδη το εχω ψαξει αρκετα καθως σκεφτομαι να το παρω αν το Ζ6 βγει μαπα, πιστευω οτι ειναι 1-2 ωρες παραπανω σε οθονη αναλογα τη χρηση φυσικα. Εγω αν το καλοκαιρι δω οτι εχω προβλημα με αυτονομια, δεν παιζει να φορτωθω battery banks, θα σκεφτω τη μεταβαση στο Ζ5c (το οποιο δεν εχω δει ακομα Live και να ξερω αν μαρεσει) αλλιως Ζ5 οπως ειπα παραπανω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αφου λεει οτι αποκλειστικα wifi.

Και εφοσον βραδυ με χαμηλη φωτεινοτητα δεν ειναι υπερβολη οι 8 ωρες,αντιθετα νορμαλ το κοβω.

 

Όπως είπε και ο megatr0n. Αντε 6:30 να πάει. 8 είναι υπερβολικά πολλές ρε παιδια.ειπαμε δεν έχει καμιά μπαταρία 4000. Και βλεπω λέει μιλαει,viber,tapatalk και πάλι 8 με τίποτα.

Να ήταν τίποτα με Kit kat θα έλεγα ίσως ναι γιατί στο Ζ2 εφτανα τα 7 με 7:30 sot αλλά με flight Mode και τα σχετικά σε κάποιες στιγμές της μέρας (η Kit kat για μένα ήταν η καλύτερη έκδοση για χρόνους μπαταριας) .

Τις 8 ωρες sot με πόσο υπόλοιπο μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια πλάκα μου κάνετε? Σίγουρα με χρήση δεδομένων θα πέσει στις 5 ώρες πάνω κάτω. Εγώ έγραψα με τη δικιά μου χρήση (έγραψα και ποια ακριβώς είναι αυτή) μου έχει βγάλει και 8 ώρες με 10% υπόλοιπο. Συνήθως παίζω στις 6.30 με 7. Data δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ γιατί δουλειά και σπίτι έχω wifi. Και η φωτεινότητα πάντα στο αυτόματο στη μέση.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εχει κλειδωσει 5μιση ωρες και κατι λεπτα με τη χρήση που κανω. Λιγο απ ολα με πολυ σερφαρισμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.. Ξερετε πως το προγραμμα lifelog συλλεγει τα δεδομενα αυτα που γράφει?? Π.χ. Μου εβγαλε οτι ετρεξα σημερα 15 λεπτα (κατι που ισχυει) αλλα δεν ειχα πανω το κινητο μου. Υπαρχει περιπτωση να τα συλλεγει απο το ρολοι που εχω συνδεδεμενο(moto 360)??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει και πως η δυνατότητα να παίρνει κατευθείαν το τηλέφωνο από την μια sim και να μην με ρωτάει κάθε φορά με ποια sim θέλω να κάνω κλήση;

 

Επισής οι 160 χαρακτήρες το μνμ πως ενεργοποιούνται; γιατί με το που γράφω ελληνικά από τους 160 με ρίχνει στους 70

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει και πως η δυνατότητα να παίρνει κατευθείαν το τηλέφωνο από την μια sim και να μην με ρωτάει κάθε φορά με ποια sim θέλω να κάνω κλήση;

 

Επισής οι 160 χαρακτήρες το μνμ πως ενεργοποιούνται; γιατί με το που γράφω ελληνικά από τους 160 με ρίχνει στους 70

Για το δευτερο μονο με φλασαρισμα ελληνικής rom(αλλα εφόσον την dual sim version της συσκευής δεν έφερε επίσημα η Sony στην χώρα μας αρα το ξεχνάς(δεν θα εχει βγάλει ελληνική rom η Sony) και μονο με χρηση τρίτης εφαρμογή πχ Next SMS)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για το δευτερο μονο με φλασαρισμα ελληνικής rom(αλλα εφόσον την dual sim version δεν έφερε επίσημα η Sony στην χώρα μας αρα το ξεχνάς και μονο με χρηση τριτη εφαρμογή πχ Next SMS)

 

εκτος αν δοκιμασε μερικες ευρωπαικες να δει ποια υποστηριζει. Συνηθως υπαρχουν 2-3 τουλαχιστον που υποστηριζουν και ελληνικα. Πχ Γερμανικη ή καποια βαλκανικη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχετε θεματα με τη περιστροφη οθονης?? Τριτη φορα σημερα που ενω την εχω ενεργοποιημενη δε γυριζει η οθονη. Πρεπει να σβησω το κινητο για να δουλέψει. Επισης το χρησιμοποιει κανενας με ρολόι android wear? Συνεχεια κανει αποσυνδεσεις και με το moto 360 και με το razer nabu x που εχω. Με το προηγουμενο κινητο δεν ειχα τετοια θεματα και αρχιζω και απογοητευομαι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχετε θεματα με τη περιστροφη οθονης?? Τριτη φορα σημερα που ενω την εχω ενεργοποιημενη δε γυριζει η οθονη. Πρεπει να σβησω το κινητο για να δουλέψει. Επισης το χρησιμοποιει κανενας με ρολόι android wear? Συνεχεια κανει αποσυνδεσεις και με το moto 360 και με το razer nabu x που εχω. Με το προηγουμενο κινητο δεν ειχα τετοια θεματα και αρχιζω και απογοητευομαι.

 

Θέμα με περιστροφή οθόνης δεν έχω.

Αλλά να ξέρεις ότι δεν γυρίζει το πάνω- κάτω, πχ αν κρατήσεις ανάποδα το κινητό. Εύκολα μπορείς να μπερδευτείς, λόγω το σχεδιασμού.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο να διαβάσω όλο το νήμα λόγω εξεταστικής, μπορεί να μου πει κάποιος που το παρακολουθεί, σε γενικές γραμμές η μπαταρία πως πάει; τι οθόνη βγάζει κατά μέσο όρο ας πούμε με νορμάλ χρήση στο 10%;;; είναι κοντά στα επίπεδα του Ζ2 και Ζ3 που εσκιζαν ή έχει πέσει κάπως η απόδοση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον ενδεχομένως απαντήσει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...