Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr ( 2 Σεπ. 2004 , 16:07)

 

an enoeis amr nai pernei :)

 

Αυτό σκέφτηκα κ εγώ, μάλλον amr θα εννοεί, δλδ στο φορμά που γράφει το κινητό ήχους :blink:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr ( 2 Σεπ. 2004 , 16:14)

 

me Pc Suite ------> Nokia phone explorer copy/paste stin MMC i an exeis card reader poli eukolotera.

 

 

efxaristo para poli gia tin voitheia sou

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, θα βρούμε κάποιο site με free mp3 ringtones; γιατί σιγά σιγά πληθαίνουν τα συμβατά κινητά με αυτό το φορμα, άρα κάτι πρέπει να υπάρχει ή να γίνει.. :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος biller ( 1 Σεπ. 2004 , 17:24)

 

Όχι λίγο... η ποιότητα χαλάει πολύ... μαύρα χάλια με το Nokia Multimedia Converter... Γιαυτό έχω να σας προτείνω ένα άλλο πρόγραμμα, τρομερό... (έχει συζητηθεί πολλές δεκάδες σελίδες πίσω, από εμάς τους πρώτους αγοραστές του κινητού :rolleyes: )

 

 

Mpegable X4 live v2.2

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από το σάιτ της εταιρίας (www.mpegable.com (4,07mb) και βέβαια να το κρακάρετε στη συνέχεια, έχω το cr@ck για όποιον ενδιαφέρεται. Έχει λίγο πολύπλοκο download επειδή ζητάει νομίζω και ένα e-mail αλλά αξίζει τον κόπο. Δουλέυει άψογα, έχει πολλές ρυθμίσεις ανάλογα με τις προτιμήσεις σας και δίνει καταπληκτικό αποτέλεσμα στην μετατροπή των αρχείων *mpeg και *avi σε *3gp.

 

 

To katebasame alla den anoigei ta arxeia mpg kai avi etsi wste na kanoume tin metatropi se 3gp.

 

mipws apo to idio site xreiazetai kai kapios encoder gia na ta anoigei ?

 

Thanks ek twn proterwn.

Link to comment
Share on other sites

Κ κάτι προς όλους τους moderators..Θα παίξει κάποιος διαγωνισμός με έπαθλο..κινητά;;; :cool: Τόσα μέλη είμαστε, έναν διαγωνισμό, δεν έχω δει..Το λέω με όλη την καλή διάθεση.. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος drkaltsas ( 2 Σεπ. 2004 , 16:26)

 

Κ κάτι προς όλους τους moderators..Θα παίξει κάποιος διαγωνισμός με έπαθλο..κινητά;;; :cool: Τόσα μέλη είμαστε, έναν διαγωνισμό, δεν έχω δει..Το λέω με όλη την καλή διάθεση.. :lol:

 

 

kai me dorean eisitiria diarkeias tis ethnikis mas...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος biller ( 1 Σεπ. 2004 , 17:24)

 

Όχι λίγο... η ποιότητα χαλάει πολύ... μαύρα χάλια με το Nokia Multimedia Converter... Γιαυτό έχω να σας προτείνω ένα άλλο πρόγραμμα, τρομερό... (έχει συζητηθεί πολλές δεκάδες σελίδες πίσω, από εμάς τους πρώτους αγοραστές του κινητού :rolleyes: )

 

 

Mpegable X4 live v2.2

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από το σάιτ της εταιρίας (www.mpegable.com (4,07mb) και βέβαια να το κρακάρετε στη συνέχεια, έχω το cr@ck για όποιον ενδιαφέρεται. Έχει λίγο πολύπλοκο download επειδή ζητάει νομίζω και ένα e-mail αλλά αξίζει τον κόπο. Δουλέυει άψογα, έχει πολλές ρυθμίσεις ανάλογα με τις προτιμήσεις σας και δίνει καταπληκτικό αποτέλεσμα στην μετατροπή των αρχείων *mpeg και *avi σε *3gp.

Φιλε

biller καλησπερα.

Θα μπορουσες να μου στειλεις το cr@ck samarpet@germanosnet.gr

ευχαριστω!

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr ( 2 Σεπ. 2004 , 16:26)

 

To katebasame alla den anoigei ta arxeia mpg kai avi etsi wste na kanoume tin metatropi se 3gp.

 

mipws apo to idio site xreiazetai kai kapios encoder gia na ta anoigei ?

 

Thanks ek twn proterwn.

 

 

Το θεώρησα αυτονόητο ότι θα κατεβάζατε και τον ENCODER !!!! Αφού στο σάιτ το λέει ξεκάθαρα φίλε dimitrisgr...!!! γιαυτό και δεν το ανέφερα...

Κατεβάστε και τον encoder βέβαια... είναι πολύ μικρός, γύρω στο 1mb.

Όσο για το cr@ck που ζητάτε μπορείτε να το βρείτε ΕΔΩ ;) ;)

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος biller ( 2 Σεπ. 2004 , 19:28)

 

Το θεώρησα αυτονόητο ότι θα κατεβάζατε και τον ENCODER !!!! Αφού στο σάιτ το λέει ξεκάθαρα φίλε dimitrisgr...!!! γιαυτό και δεν το ανέφερα...

Κατεβάστε και τον encoder βέβαια... είναι πολύ μικρός, γύρω στο 1mb.

Όσο για το cr@ck που ζητάτε μπορείτε να το βρείτε ΕΔΩ ;) ;)

 

 

ok thank you apla eixes grapsei 4 MB oti einai kai epanapautika :alien:

basika to katebasa brady kai ta ekleisa ola meta ;)

Link to comment
Share on other sites

Hello. Εκανα σημερα αναβαθμιση απο την 3.15 στην 4.28. Ειχα κανει ενα backup με το orange αλλα τωρα δεν μπορω να κανω restore data. :wacko: Μηπως πρεπει να βαλω το αρχειο του backup σε καποιο συγκεκριμενο φακελο; Η κατι αλλο; Thank you...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (22 Αύγ. 2004 , 15:41)

 

To site douleue xtes brady simera einai down. DOULEUEI KAI TORA

 

pare pali

 

http://nokia4alarab.net/upload/dct4/software/opm2reg24.zip

 

sou eipa pws einai to aggliko registered den tha xeis problima. To oti einai perasmeno se araviko site its ok. Molis kaneis unzip grapse password :

 

Pass for file is

 

http://www.Nokia4Alarab.Net

 

Pare kai to ***** gia na ta exeis ola :)

 

http://fakefake.flip.ru/OPM.II.v2.4.0.1.{30.07.2004}.DREAMi.FCK.Loader.ONLY.zip

 

Etoimos ;)

 

Douleuei 100% me 6230. Ekana anavathmisi firmware kai itane adeio to tilefono kai xanaperasa afou eixa kanei backup sto oxygen. Oti allo provlimataki sou bgazei ew eimaste.

 

 

File dimitrisgr, katevasa kiegw to oxygene molis xtes kai einai g@m@to...

Eyxaristw gia ta links pou eixes dwsei pro-kairou...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

φιλε biller τι απ΄'ολα πρεπει να κατεβασω? το αρχικο προγραμμα ποιο ειναι? ευχαριστω εκ των προτερων

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/27755aek_1.gif

ΑΕΚ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κανενας να με βοηθησει με αυτο το προγραμμα? το κατεβασα, ομως δεν μου ζητησε ουτε e-mail ουτε τιποτα. τα encorders ποια ειναι? thanks

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/27755aek_1.gif

ΑΕΚ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rotiso poia einai ta meionektimata tou 6230 vodafone live edition apo to non-live????einai toso simantikes oi diafores gia na min to paro??
:D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panagos_21 ( 3 Σεπ. 2004 , 17:25)

 

ρε παιδια μπορει κανενας να με βοηθησει με αυτο το προγραμμα? το κατεβασα, ομως δεν μου ζητησε ουτε e-mail ουτε τιποτα. τα encorders ποια ειναι? thanks

 

 

Φιλε ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πού έχεις κολλήσει, το σάιτ είναι πολύ απλό και κατανοητό... λοιπόν στη φώτο αυτή που εχω βάλει εδώ είναι τα δύο πράγματα που πρέπει να κατεβάσεις από την πρώτη σελίδα του σάιτ της εταιρίας, αυτο που είναι πάνω δεξιά είναι ο decoder (freeware) και αυτό που είναι κάτω αριστερά είναι το επίμαχο πρόγραμμα το οποίο ή πρέπει να αγοράσεις ή πρέπει να σπάσεις. Κατέβασε και το cr@ck που έχω αφήσει πιό πίσω. Αν δεν σου ζητάει e-mail μήν βάζεις... απλά εγώ το έχω κατεβάσει πριν αρκετό καιρό και ίσως ο τρόπος να έχει αλλάξει. Στο cr@ck βάζεις το όνομα και το e-mail που έχεις δηλώσει κατά την εγκατάσταση του προγράμματος (ή κατά το κατέβασμα του...δεν θυμάμαι ακριβώς) και αυτό σου βγάζει το απιτούμενο ID που πρέπει να προσθέσεις για να σπ@σεις το πρόγραμμα.

 

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα...

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια απορια εχω ,πως περναμε εικονομηνυμα στο κινητο ξερετε τα ασπρομαυρα τα παλια και τα στελνουμε σαν απλο εικονομηνυμα,και οχι σαν MMS; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickel ( 3 Σεπ. 2004 , 12:31)

 

Kata lathos i kori mou ekane delete to game Beach Rally II apo to 6230 pou exo. Pos mporo na kano ksana load???

 

 

kalispera,

 

To Beach Rally II yparxei se kathe 6230. Dokimase ta exhs epanafora ergostasiakwn rythmisewn i pigene gia dwrean anavathmisi.

 

Den exw link gia na sto brw omws an kapios exei to idio tilefwno as anevasei to jar arxeio (as to kanei save as apo to oxygen) edw :) apo to oxygen kanei save as :) (se jar morfi kai to xanapernas meta)

 

einai 80 KB den m afinei na to anevasw.

 

 

omws sou periegrapsa ton tropo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...