Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η συχνότητα που λείπει είναι B20 (800) Και επειδή είχα το N9208 και το άλλαξα Και πήρα το N920CD η διαφορά στο σήμα είναι μεγάλη είναι η χαμηλή συχνότητα Και εγώ είδα τέτοια διαφορά στο σήμα και κυρίως στο 4G που χρησιμοποιώ συνέχεια συν ότι έχεις αναβαθμίσεις εσεις ακόμα δεν πήρατε 6 marshmallow συν δεν είναι παραμετροποίησημο για custom roms όσο το N920C N920CD
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η συχνότητα που λείπει είναι B20 (800) Και επειδή είχα το N9208 και το άλλαξα Και πήρα το N920CD η διαφορά στο σήμα είναι μεγάλη είναι η χαμηλή συχνότητα Και εγώ είδα τέτοια διαφορά στο σήμα και κυρίως στο 4G που χρησιμοποιώ συνέχεια συν ότι έχεις αναβαθμίσεις εσεις ακόμα δεν πήρατε 6 marshmallow συν δεν είναι παραμετροποίησημο για custom roms όσο το N920C N920CD

 

Ναι,οκ...για την 800 το ξερω, στην πραξη ομως δεν εχω καταλαβει τπτ...το δημα μου ειναι τελειο!οσο για την παραμετροποιηση,μονο για οποιον θελει να το πειραξει...αλλιως..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αν το πιάσεις θα καταλάβεις διαφορά στο σήμα τώρα δε. μπορείς Εγώ που είχα και το N9208 και τώρα το N920CD έχει μεγάλη διαφορά
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την τελευταία έκδοση για Τουρκία.

 

Για όσους δεν το γνωρίζουν να αναφέρω ότι η διαδικασία του backup και restore έχει γίνει πολύ απλή (λιγότερο από 5 λεπτά) με την εφαρμογή smart switch και ένα USB otg. Κρατάς τα πάντα στο usb, περνάς με odin την καινούρια έκδοση και επαναφέρεις το ίδιο εύκολα τα δεδομένα στο κινητό.

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία διαφορά στην τουρκικη?

Για το link to action μπορούμε να κάνουμε κάτι? Είμαι με Καμπότζης και έχει χαθεί η συγκεκριμένη λειτουργία!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία διαφορά στην τουρκικη?

Για το link to action μπορούμε να κάνουμε κάτι? Είμαι με Καμπότζης και έχει χαθεί η συγκεκριμένη λειτουργία!

Όχι κάτι εμφανές, φαντάζομαι μικροβελτιωσεις. Το link to action υπάρχει κανονικά. Αν θυμάμαι έχει αναφερθεί πάλι ο λόγος για τον οποίον δεν εμφανιζόταν και έχει να κάνει με permissions που χρειάζεται η εφαρμογή s note

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία διαφορά στην τουρκικη?

Για το link to action μπορούμε να κάνουμε κάτι? Είμαι με Καμπότζης και έχει χαθεί η συγκεκριμένη λειτουργία!

Φίλε το link to action δεν λειτουργεί γιατί δε φλασαρες το csc για να έχεις Ελληνικά με τη Καμποτζης αν βάλεις του Ιράκ ή την Τουρκική θα είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ με κάποιο τρόπο να φλασαρω κάποια από τις εκδόσεις που έχουν και τα ελληνικά προκειμένου να έχω το Link to action ξανα χωρίς να χάσω τα αρχεία μου όπως είμαι τώρα?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως είναι δυνατόν να βγάζει άλλο SOT το gsam και άλλο τα στατιστικά στο battery usage?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Όλες αυτές που έχουν port εφαρμογές από S7 έχουν προβλήματα.. Εγώ έβαλα RSR και βρήκα την υγειά μου..

Συμφωνώ με @Xmotox RSR +googy Max και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Πολύ custom Rom έπεσε στο note 5.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να πω οτι με RSR ειμαι τωρα με 6% μπαταρία, χρηση μπαταριας 1ημερα 4ωρες 10λ και sot 4ωρες 50λ

Ενα 5ωρο το κραταει δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την τελευταία έκδοση για Τουρκία.

 

Για όσους δεν το γνωρίζουν να αναφέρω ότι η διαδικασία του backup και restore έχει γίνει πολύ απλή (λιγότερο από 5 λεπτά) με την εφαρμογή smart switch και ένα USB otg. Κρατάς τα πάντα στο usb, περνάς με odin την καινούρια έκδοση και επαναφέρεις το ίδιο εύκολα τα δεδομένα στο κινητό.

 

Εχεις καποιο USB OTG να προτεινεις σε Ελλαδα ?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις καποιο USB OTG να προτεινεις σε Ελλαδα ?

 

Δουλεύει άψογα: http://www.e-shop.gr/sandisk-sddd2-032g-ultra-dual-usb-drive-30-32gb-p-PER.662834

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και αυτο αξιζει η διαφορα τιμης ?

 

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=185096

 

Για μένα με τίποτα.. Διπλή τιμή? Τι περισσότερο μπορεί να κάνει?? :lol:

 

Απλά πληρώνεις έξτρα 12€ επειδή λέει samsung.

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Για μένα με τίποτα.. Διπλή τιμή? Τι περισσότερο μπορεί να κάνει?? :lol:

 

Απλά πληρώνεις έξτρα 12€ επειδή λέει samsung.

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους...Θέλω να καταθέσω πως πήρα διάφορα τηλ σε σκρουτζομαγαζα για να αγοράσω το note5 το οποίο υπήρχε σε μια μόνο απόχρωση και τώρα πλέον δεν υπάρχει...Επίσης είχανε μόνο 32αρια ενώ εγώ θέλω 64αρι και σήμεραπου τηλεφώνησα μου είπανε ότι δεν υπάρχει και οτι δεν ξέρουν πότε και αν θα τους έρθει...έχεις κάνεις καμιά ιδέα?έχω έναν γνωστό ο οποίος μένει Κατάρ και του είπα να του καταθέσω τα χρήματα και να μου στείλει ότι θέλω αφού εκεί κυκλοφορεί κανονικά...αλλά φοβάται ότι αν μου το στείλει μπορεί να περάσει εκτελωνισμο και μου λέει αν είναι να το φέρει καλοκαίρι ανοιχτό δηλαδή σαν να είναι δικό του...έχετε καμία εμπειρία σχετικά με εισαγωγή στην Ελλάδα η τέλοςπάντων έναν αξιόπιστο τρόπο να βρω ένα 64αρι silver titanium που να λειτουργεί κανονικά στην Ελλάδα όπως τα δικά σας???
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να πω οτι με RSR ειμαι τωρα με 6% μπαταρία, χρηση μπαταριας 1ημερα 4ωρες 10λ και sot 4ωρες 50λ

Ενα 5ωρο το κραταει δλδ.

 

Θέμα με deep sleep δεν υπάρχει πλέον? Τα fix που έχουν βγάλει δουλεύουν κανονικά? Σκέφτομαι να το ρουτάρω αλλά το σκέφτομαι ακόμα λόγω εγγύησης κυρίως..

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε ενημέρωση λογισμικού με ota.το κινητό είναι Ν920 CD. από Ιράν. Μόλις της περάσω θα πω εντυπώσεις είμαι με χωρίς ρουτ.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα και μάλλον είναι MM. Αλλά θα περιμένω να δω πως θα κάτσει σε άλλους πριν κάνω το update
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να κλειδωσω τα SMS με δαχτυλικο αποτυπωμα? Ή έστω κάποιο sms μεμονωμένα?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να κλειδωσω τα SMS με δαχτυλικο αποτυπωμα? Ή έστω κάποιο sms μεμονωμένα?

 

Υπάρχουν πολλές εφαρμογές κλειδώματος που χρησιμοποιουν δαχτυλικό αποτύπωμα ,δοκίμασε να δεις ποια σου κανει π.χ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rickclephas.fingersecurity

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...