Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα μου φαίνεται λίγο απίστευτο, αλλά αν μιλάει 3-4 λεπτά την ημέρα, είναι με σήμα φουλ εκεί που είναι το κινητό, δεν τρέχει καμιά εφαρμογή στο background και σερφάρει άλλα 5 λεπτά, θα μπορούσα οριακά να το πιστέψω.

Εγώ πάντως με skype/viber/facebook messenger/facebook/tapatalk/google news/gmail/3 λογαριασμοί email/onenote και όλες τις άλλες χαζομάρες που ανοίγουν κατά καιρούς αυτόματα (πχ αθηνόραμα, taxi beat κλπ) με wifi και bluetooth ενεργοποιημένο, με κάπου 20 λεπτά κλήσεις την ημέρα και κάπου 15 λεπτά σερφάρισμα δεν θυμάμαι να μου έχει κλείσει ποτέ πριν φτάσω σπίτι το βράδυ (βασικά το μόνο που κανιβαλίζει τη μπαταρία είναι πλοήγηση με το iGO αν ξεχάσω να το συνδέσω στο φορτιστή του αυτοκινήτου). Συνήθως το βάζω στο φορτιστή το βράδυ, αλλά και μέχρι το πρωί που είναι πρακτικά μηδενική η χρήση ποτέ δεν σβήνει. Ένα 24ωρο νομίζω ότι είναι αρκετό για όλους και επίσης πιστεύω ότι μόνο αν σερφάρεις πάνω από μια ώρα ή παίζεις για αρκετή ώρα παιχνίδια δεν θα βγάλει το 24ωρο αυτό...

Ακριβώς έτσι, ή στο περίπου γιατί 24ωρο δεν έχω πιάσει ακόμη και ούτε πρόκειται..

Για λίγη διάρκεια παραπάνω, χαμηλώνω τη φωτεινότητα με το widget του Dimly. Κάτι ψιλοκερδιζω.

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον θα έχουμε νέα σύντομα για το Android 6.0.

Κυκλοφόρησε το Marshmallow για το Χ5 στο επίσημο site...λογικά θα ακολουθήσουμε...

Μακάρι!

Στο πρόβλημα με τους διαφορετικούς ήχους σε επαφές, βρέθηκε καμιά λύση, ή θα τα συμμαζέψει το Marshmallow;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μάλλον θα έχουμε νέα σύντομα για το Android 6.0.

Κυκλοφόρησε το Marshmallow για το Χ5 στο επίσημο site...λογικά θα ακολουθήσουμε...

 

παιδια εχουμε κανενα νεο με την αναβαθμιση μας ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουμε κανενα νεο με την αναβαθμιση μας ?

Μωρέ, αν δε χάλαγαν τον ήχο κλήσης στις επαφές, μια χαρά είναι και με την 5.1

Εικάζεται ότι θα πάρει όμως ..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ, αν δε χάλαγαν τον ήχο κλήσης στις επαφές, μια χαρά είναι και με την 5.1

Εικάζεται ότι θα πάρει όμως ..

Ακριβώς, ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξει με την αναβάθμηση, και μετά .... τέλος οι πειραματισμοί.

Σε όσα τηλέφωνα δεν έκανα τίποτα δούλευαν μιά χαρά .....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα το πεταξω.Η φωτογραφικη μηχανη ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Κανει καθαρισμο εικονας μετα απο 10sec. Πραγματικα ελεος. Δεν ξερω αλλα και δεν ελπιζω με την αναβαθμιση που λετε οτι θα παρουμε γινει κατι ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα το πεταξω.Η φωτογραφικη μηχανη ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Κανει καθαρισμο εικονας μετα απο 10sec. Πραγματικα ελεος. Δεν ξερω αλλα και δεν ελπιζω με την αναβαθμιση που λετε οτι θα παρουμε γινει κατι ?

Αντί να πετάξεις ένα από τα καλύτερα τηλέφωνα που κυκλοφορούν, δοκίμασε να κατεβάσεις και να δοκιμάσεις από το playstore ...:p

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αντί να πετάξεις ένα από τα καλύτερα τηλέφωνα που κυκλοφορούν, δοκίμασε να κατεβάσεις και να δοκιμάσεις από το playstore ...:p

 

Πες μου σε παρακαλω ποιο προγραμμα να κατεβασω ?

Link to comment
Share on other sites

Πες μου σε παρακαλω ποιο προγραμμα να κατεβασω ?

 

Δοκίμασε αυτά τα 3

camera fv-5

camera 360

z camera

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:up::up:

Δοκίμασε αυτά τα 3

camera fv-5

camera 360

z camera

 

ευχαριστω πολυ. με την αναβαθμιση ξερεις τιποτα ?

Link to comment
Share on other sites

:up::up:

 

ευχαριστω πολυ. με την αναβαθμιση ξερεις τιποτα ?

 

εν οίδα ότι ουδέν οίδα:)

Μακάρι πάντως, όλοι αυτό περιμένουμε, αν και όπως προείπα, δε θα με χάλαγε να μείνω και εδώ (5.1) αν δεν είχε αυτό το θεματάκι με τον ήχο κλήσης σε επαφή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εν οίδα ότι ουδέν οίδα:)

Μακάρι πάντως, όλοι αυτό περιμένουμε, αν και όπως προείπα, δε θα με χάλαγε να μείνω και εδώ (5.1) αν δεν είχε αυτό το θεματάκι με τον ήχο κλήσης σε επαφή.

 

το ειχα και εγω αυτο το προβλημα και εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

το ειχα και εγω αυτο το προβλημα και εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και ολα οκ

Αναβάθμιση είχες κάνει, ή το αγόρασες έτσι;;

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση είχες κάνει, ή το αγόρασες έτσι;;

 

Πιστεύω είχε κάνει update γιατί μόνο τότε παρατηρήθηκε αυτό το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ειχα κανει

Σοβαρά, μετά από factory reset στις επαφές δέχεται ξεχωριστούς ήχους κλήσης;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά, μετά από factory reset στις επαφές δέχεται ξεχωριστούς ήχους κλήσης;:worry:

 

ΝΑΙ οπως στο γραφω

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, που ρυθμίζουμε σε πόση ώρα θα "κλειδώνει" η οθόνη, γιατί κρατάει μόνο μερικά δευτερόλεπτα ακόμη και όταν κατεβάζει κάτι και μου σπάει τα νεύρα;;;
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, που ρυθμίζουμε σε πόση ώρα θα "κλειδώνει" η οθόνη, γιατί κρατάει μόνο μερικά δευτερόλεπτα ακόμη και όταν κατεβάζει κάτι και μου σπάει τα νεύρα;;;

 

Ρυθμίσεις, προβολή, απουσία δραστηριότητας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος κλήσης ανά επαφή ήταν σε λειτουργία από την αρχή στο δικό μου αλλά δεν θυμάμαι με ποια έκδοση είχε έρθει.
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος κλήσης ανά επαφή ήταν σε λειτουργία από την αρχή στο δικό μου αλλά δεν θυμάμαι με ποια έκδοση είχε έρθει.

Δηλαδή εσένα πάντα δούλευαν και δουλεύουν οι ξεχωριστοί ήχοι σε επαφή. Το update το έχει πάρει η συσκευή σου 1η Ιουλίου 2016;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στις 17/8/16 το αγορασα.Αυτη την στιγμη αναφερει εκδοση Kernel 3.4.5.

Ακριβώς από κάτω τι ημερομηνία λέει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...