Jump to content

Τι προγραμμα εχετε στην σταθερη γραμμη σας?


 Κοινοποίηση

Τι ταχυτητα εχετε στο σταθερο σας ιντερνετ και απο ποιο παροχο?  

70 members have voted

  1. 1. Τι ταχυτητα εχετε στο σταθερο σας ιντερνετ και απο ποιο παροχο?

    • ΟΤΕ 4 mbps
      3
    • OTE 24 mbps
      17
    • OTE 30 mbps
      0
    • OTE 50 mbps
      3
    • HOL 24 mbps
      9
    • HOL 50 mbps
      1
    • Forthnet 24 mbps
      12
    • Forthnet 50 mbps
      1
    • Wind 24 mbps
      15
    • Wind 50 mbps
      2
    • Cyta 8 mbps
      1
    • Cyta 24 mbps
      5
    • Cyta 35 mbps
      1
    • Cyta 50 mbps
      0


Recommended Posts

Καλησπερα!Τι προγραμμα εχετε στην σταθερην τηλεφωνια του σπιτιου σας?Ποσο πιανετε και ποιο παροχο εχετε?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

4play στην Cyta. 24mbps + απεριόριστα σταθερά + 300' κινητά + απεριόριστα προς κινητά Cyta + Cytavision(βασικό + ψυχαγωγία) + δώρο 1 πάγιο. Τιμή στα 29€. Επίσης εταιρικό κινητό 1000' + 1000sms + 1000mb στα 28€(αυτά τα πληρώνει η εταιρεία που εργάζομαι). Όλα λειτουργούν άψογα χρόνια τώρα για αυτό και έκανα ανανέωση συμβολαίου ξανά και δεν έψαξα σε άλλη εταιρία. Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Όσοι έχετε ψηφίσει wind 24 mbps θα μπορούσατε να μου πείτε σε πια περιοχή είστε και πόσο πιάνετε καθώς όταν λήξει η δέσμευση με οτε θα ήθελα να φύγω λόγω κόστους και να δω τι κάνουν και οι άλλοι.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε ψηφίσει wind 24 mbps θα μπορούσατε να μου πείτε σε πια περιοχή είστε και πόσο πιάνετε καθώς όταν λήξει η δέσμευση με οτε θα ήθελα να φύγω λόγω κόστους και να δω τι κάνουν και οι άλλοι.

 

Πες μας και τι περιοχή σε ενδιαφέρει, έτσι ώστε να σου απάντηση κάποιος που μένει σε αυτήν την περιοχή. Να σου λέμε γενικά περιοχές δεν έχει νόημα...παίζουν πολλά ρόλο όπως πόσο μακριά είσαι από το καφαο, αν είναι παλιό το σπίτι που μένεις, γιατί θα είναι παλιές κα καλωδιώσεις κλπ

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Πες μας και τι περιοχή σε ενδιαφέρει, έτσι ώστε να σου απάντηση κάποιος που μένει σε αυτήν την περιοχή. Να σου λέμε γενικά περιοχές δεν έχει νόημα...παίζουν πολλά ρόλο όπως πόσο μακριά είσαι από το καφαο, αν είναι παλιό το σπίτι που μένεις, γιατί θα είναι παλιές κα καλωδιώσεις κλπ

Μένω Μελίσσια.Δεν ξέρω αν βοηθά αλλά όταν είχα οτε 24 mbps έπιανα 17 αλλά το έκανα 4 λόγω κόστους και πιάνω 4 ακριβώς.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω,με τα παρακάτω στοιχεία είμαι οκ?Πόσα μέτρα απέχω από το dslam?

Bandwide Down/Up(kbps):16216 kbps / 846 kbps

SNR Margin Down/Up(db):13.6 dB / 14.4 dB

FEC Down/Up:910 / 8

CRC Down/Up:1 / 0

Έχω ΟΤΕ 24 άρα γραμμή η οποία σήμερα αναβαθμίστικε από 4αρα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πρότηνα σε συγκαινή που μένει στα Μελισσία(ακριβώς δίπλα στο σπίτι μου) αποκεί που δίνει 62 ευρώ στην νοβα+40 στον ΟΤΕ (δηλαδή 102/μήνα) να κάνει nova 3play με 55 ευρώ/μήνα με απεριόριστα σταθερά,nova full pack 24'αρι ιντερνετ +720' κινητά.Με τον ΟΤΕ σε 24 άρα γραμμή πιάνει τώρα περίπου 15mbps.Με την forthnet θα πιάνει το ίδιο?Η καμπίνα του ΟΤΕ είναι 10 μέτρα μακριά.Η forthnet νομίζω δίνει μόνο από Α/Κ?Υπάρχει κάποιος στα Μελίσσια να μου πει τι πιάνει?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πάντως πολύ χάλια το 24αρι του ΟΤΕ σε εμένα. με το ζόρι πιάνω 5

Το 13888 τι λέει?Λόγω απόστασης?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε ψηφίσει wind 24 mbps θα μπορούσατε να μου πείτε σε πια περιοχή είστε και πόσο πιάνετε καθώς όταν λήξει η δέσμευση με οτε θα ήθελα να φύγω λόγω κόστους και να δω τι κάνουν και οι άλλοι.

 

Πληρωνω 17 € και μου παει πολυ γρηγορα, κεντρο Αθηνάς. Επισης γρηγορες ταχύτητες κ σε Χαλάνδρι σε γονείς

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα...HOL 24αρι απεριόριστα σταθερά +120 κινητά σύνολο 22,5 ευρώ. Βέβαια στην περιοχή που μένω (δυτική Θεσσαλονίκη) με το ζόρι πιάνω 5 mbps.Και στον ΟΤΕ που ήμουν πάλι το ίδιο έπιανα !!!
Link to comment
Share on other sites

Λείπει μια επιλογή!!!Forthnet 150MBPS!!! :p Πλάκα κάνω αφού μόνο στην Νέα Σμύρνη (γύρω από την πλατεία!) υπάρχει μόνο!

 

Στο πατρικό μου:

-Απεριόριστα αστικά/υπεραστικά/κινητά(12 ώρες)

-Ίντερνετ 150mbps/100mbps

Τιμή: 29.90€ (για πάντα)

 

Στο σπίτι μου:

-Απεριόριστα αστικά/υπεραστικά/κινητά(12 ώρες)

-Ίντερνετ 24Mbps

-Nova Start Pack και ταυτόχρονα όσα κανάλια εκπέμπουν στο πακέτο μου σε HD ενεργοποιημένα

Τιμή: 29.90€ (για πάντα)

 

Όλα αυτά στην περιοχή της Νέας Σμύρνης!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το 3Play 3 της Wind είμαι στα 35€ το μήνα μαζί με κινητό κλπ και πιάνω 16MB, πολύ ευχαριστημένος!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
ΟΤΕ 2Χρονια 250' σταθερα,30' κινητα 24αρη ιντερνετ δωρεαν αναγνωριση και 1χρονο σε 2 whats up 200' προς ολους με 21€ τελικη τιμη.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Wind 2Play με 20 ευρώ και όλα απεριόριστα! Φουλ ικανοποιημένος μέχρι στιγμής!

 

Το ιδιο αλλα με 22,50€ τον μηνα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...