Jump to content

αγορα κινητου μεχρι 500(?) ευρω


matsas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα ειδα το lenovo z2 pro.Πραγματι η οθονη εντυπωσιακη γρηγορο δεν κολαγε πουθενα πολυ καλη καμερα και μπροστα και πισω.αρκετος ελευθερος χωρος (νομιζω 26gb αρκετα για τα δικα μου δεδομενα) ηχος αρκετα δυνατος για 1 ηχειο.Δυστυχως δεν υπηρχε σε αποθεμα και 500 ευρω για εκθεσιακο δεν δινω ΠΟΤΕ.Επισης λιιιιιιγο περιεργη αισθηση ειχα απο πλευρας υλικων.

Ξερει καποιος αν μπορει να διαβασει αρχεια pdf το Ζ2 pro?Λογικα θα μπορει

Mια ερωτηση .σχετικα με ολες αυτες τις μαρκες (εκτος απο τις <<γνωστες>>) αντιπροσωπεια υπαρχει για ολες?servise ???

Edited by matsas
Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα το lenovo z2 pro.Πραγματι η οθονη εντυπωσιακη γρηγορο δεν κολαγε πουθενα πολυ καλη καμερα και μπροστα και πισω.αρκετος ελευθερος χωρος (νομιζω 26gb αρκετα για τα δικα μου δεδομενα) ηχος αρκετα δυνατος για 1 ηχειο.Δυστυχως δεν υπηρχε σε αποθεμα και 500 ευρω για εκθεσιακο δεν δινω ΠΟΤΕ.Επισης λιιιιιιγο περιεργη αισθηση ειχα απο πλευρας υλικων.

Ξερει καποιος αν μπορει να διαβασει αρχεια pdf το Ζ2 pro?Λογικα θα μπορει

Mια ερωτηση .σχετικα με ολες αυτες τις μαρκες (εκτος απο τις <<γνωστες>>) αντιπροσωπεια υπαρχει για ολες?servise ???

 

Το έχει ή λενοβο προσφορά στα 399. http://www.e-lenovo.gr

 

Ναι διαβάζει pdf αρχεία.

Επίσημο service από οτι ξέρω είναι της αρβατο.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα και σκεφτομαι να το παρω.Σ αυτη την τιμη αξιζει!!

απλα μια μικρη βοηθεια παιδια. σκεφτομαι να παρω τηλεφωνο πρωτα τι να ρωτησω σχετικα με το κινητο ??καπου διαβασα για κινεζικες ρομ ............

Απο το public μου ειπαν οτι μονο το χρυσο φερνει η αντιπροσωπεια μηπως αν παρω το black θα εχω καποιο θεμα??

Edited by matsas
Link to comment
Share on other sites

εκλεισα τελικα Z2 pro.Στα 399 νομιζω ειναι αρκετα καλη τιμη!!

Απο e-lenovo.gr .Το παιδι στο τηλεφωνο πολυ ευγενικος μ ενημερωσε οτι αυριο θα το εχω.στο σαιτ βεβαια γραφει οτι σε παιρνουν τηλεφωνο για επιβεβαιωση αλλα ακομη τιποτα............μονο ενα email ειχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα τελικα Z2 pro.Στα 399 νομιζω ειναι αρκετα καλη τιμη!!

Απο e-lenovo.gr .Το παιδι στο τηλεφωνο πολυ ευγενικος μ ενημερωσε οτι αυριο θα το εχω.στο σαιτ βεβαια γραφει οτι σε παιρνουν τηλεφωνο για επιβεβαιωση αλλα ακομη τιποτα............μονο ενα email ειχα!!!!!!

Πιστεύω και εύχομαι να σου αρέσει. Θεωρώ ότι θα μείνεις ευχαριστημένος αλλά μπορούσες να το παρεις απ έξω για να γλυτωνες 100 ευρουδακια.. Όπως και να χει καλοδουλευτο!

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω και εύχομαι να σου αρέσει. Θεωρώ ότι θα μείνεις ευχαριστημένος αλλά μπορούσες να το παρεις απ έξω για να γλυτωνες 100 ευρουδακια.. Όπως και να χει καλοδουλευτο!
απεξω πως θα μπορουσα να το παρω??

εδω εχω μια παραγγελια να πληρωσω απο γαλλια και προσπαθω τοσο καιρο και τιποτα..............

Να ρωτησω παιδια η αλλαγη της σιμ γινεται αμεσα(θελει νανο απ οτι μου ειπε το παιδι απο το μαγαζι)

Link to comment
Share on other sites

σε ενα καταστημα (vodafone,cosmote,wind) αν πας κατευτιαν θα στην κανουν αλλα λογικα θα δωσεις 5 ευρω
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Λίγο παλιό δεν είναι το Note 3?

Είναι και λίγο ψυχολογικό το θέμα, να διαθέτεις τώρα σε τέτοιες εποχές 500 ευρώ για κινητό και να μην παίρνεις την τελευταία λέξη της τεχνολογίας..

Παρεμβαίνω γιατί κι εγώ ψάχνω καιρό τώρα αξιόλογο κινητό και το όριό μου είναι εκεί 400 με 500 ευρώ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από συσκευές εντός 15 χτυπα το g4 ενώ του 14 το z3.

 

Το Z3 δεν έχει ίδια χαρακτηριστικά με το One plus one και το LG g3?

Γιατί δεν αναφέρεις τα άλλα, ειδικά το One plus one που ακούγονται τα καλύτερα, λόγου προέλευσης;

Σε ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφού διάλεξες καλορίζικο και απροβλημάτιστο να σου είναι και να το ευχαριστηθείς!

Εμένα μου άρεσε το Nexus 6 πολύ, χωρίς πολλά, pure android, θα περιμένω το καινούριο Moto X Style που μου άρεσε πολύ και μάλλον εκεί θα καταλήξω!

Ας κάνουμε όλοι τον κόσμο λίγο καλύτερο!:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα .ευχαριστω για την βοηθεια ολους σας.εχω να πω οτι η πρωτη επαφη σημερα με το Z2 PRO ηταν ακρως εντυπωσιακη .Ειχα γραψει οτι μου ειχε αφησει περιεργη αισθηση στο ματι με την χρυση πλατη κατι που δεν ισχυει στην μαυρη εκδοση νομιζω οτι δενουν ολα πολυ καλα!!!Η μπαταρια απιστευτη το πειραζω απο τις 3 μεχρι τωρα(και συνεχιζει) με φωτο ιντερνετ αναβαθμισεις εμφανιση pdf και ειναι στο 70%.καμερα πολυ καλη οθονη εντυπωσιακη γενικα μεχρι στιγμης αρκετα ενθουσιασμενος.

Αυτο που με χαλαει ειναι οτι δεν εχει διπλο κλικ ν ανοιγει η οθονη(εχει ομως να κλειδωνει).......εγινα γκατζετακιας τελικα.το εκανα σ ενα κινητο νομιζω στο νεξους και μ αρεσε πααααρα πολυ

 

edit.Η μπαταρια επεσε στο 40%

.εγινε η αναβαθμιση στην 5.0.2 ............βλεπω καποιες αλαγες θα ρωτησω στην ενοτητα το ζ2 προ

Edited by matsas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...