Jump to content

Lg G4c


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά . έχει βάλει κανείς τέτοια θήκη να μου πει αν δουλεύει ? αν δείχνει ?

 

https://postimg.org/image/q397m71d3/

Λογικά θα δείχνει, θα είναι ενεργή δηλαδή ΑΝ έχει μαγνήτη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 284
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Το συγκεκριμένο τηλέφωνο αξίζει τα 105€ στο skroutz? Γενικά το θέλω για αρκετό ράδιο και μουσική, internet, youtube, facebook κλπ. Παιχνίδια δεν παίζω πολλά αλλά και αυτά που παίζω δεν νομίζω να είναι βαριά. Από κολλήματα πως πάει, έχει καλή αυτονομία η μπαταρία δλδ βγάζει όλη μέρα με wifi, data,gps ανοιχτά; Edited by veteranos123

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

Στα υπέρ...εξαιρετική μπαταρία παρά πολύ καλή οθόνη για την κατηγορία του δυνατό σχετικά ηχείο δεν καταλαβαίνει από τούμπες τίποτα γρηγορουτσικο στο internet.Εξαιρετική πλοήγηση με τους χάρτες και το σήμα του πολύ πολύ καλό, καλύτερο από την ναυαρχίδα το g4.

 

Στα αρνητικά...φθηνή σχετικά κατασκευή και η αίσθηση στο χέρι (νταξει 100 ευρώ κοστίζει πια) μερικά κολλήματα μες στο μενού μερικές φορές τα οποία ελαχιστοποιούνται όταν αφαιρείται η εφαρμογή του φεις(αν κάποιος την έχει εγκαταστήσει) και επίσης δίχως sim το κινητό φυσάει...Αυτό δείχνει πώς με ροοτ η κατάσταση θα βελτιώνεται πολύ κι ότι η ραμ είναι λίγη πια για τις σημερινές απαιτήσεις.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο έχει από την μάνα του ή πρέπει να ακούω από το Internet; αυτό με την Sim δεν το κατάλαβα.

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο έχει από την μάνα του ή πρέπει να ακούω από το Internet; αυτό με την Sim δεν το κατάλαβα.

Έχει κανονικά ραδιόφωνο /δέκτη. ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά ραδιόφωνο /δέκτη. ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ. Επίσης είπες χωρίς την Sim το κινητό φυσάει. Δλδ αν βάλω την Sim θα κολλάει και πως το επηρεάζει;

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

Το δούλεψα κάνα δυο μέρες χωρίς sim κι έχοντας ταυτόχρονα και το g4 με εντυπωσίασε η απρόσκοπτη λειτουργία του δίχως σκαλωματα. Όταν όμως έβαλα την sim από τον μεγάλο αδελφό φαίνεται πως η ραμ δεν είναι επαρκής για τα σεμινάρια δεδομένα... Σαν να το σκέφτεται λιγάκι... Καθυστερεί με απλά λόγια... Θες οι διάφοροι συγχρονισμοι σε συνδυασμό με την λίγη ραμ να δημιουργούν μερικά σαν κρασαρισματα... Εντάξει είναι άδικο διότι το συγκρίνω με τη ναυαρχίδα όμως δίχως την sim είναι γρήγορο και smooth το κινητακι... Αυτά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

* σημερινά δεδομένα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το δούλεψα κάνα δυο μέρες χωρίς sim κι έχοντας ταυτόχρονα και το g4 με εντυπωσίασε η απρόσκοπτη λειτουργία του δίχως σκαλωματα. Όταν όμως έβαλα την sim από τον μεγάλο αδελφό φαίνεται πως η ραμ δεν είναι επαρκής για τα σεμινάρια δεδομένα... Σαν να το σκέφτεται λιγάκι... Καθυστερεί με απλά λόγια... Θες οι διάφοροι συγχρονισμοι σε συνδυασμό με την λίγη ραμ να δημιουργούν μερικά σαν κρασαρισματα... Εντάξει είναι άδικο διότι το συγκρίνω με τη ναυαρχίδα όμως δίχως την sim είναι γρήγορο και smooth το κινητακι... Αυτά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

* σημερινά δεδομένα...

 

Μάλιστα.Μέχρι πριν κάποιο καιρό είχα το g2 mini και δεν είχα θέμα το θεωρείς καλύτερο το g4c;

 

Γενικά θα έχω αρκετά κολλήματα να θέλω να το πετάξω από κάτω ή κανα κολληματακι;

Edited by veteranos123

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

Έχει εξαιρετική οθόνη για την κατηγορία του κ για πολύ κόσμο παίζει τον σημαντικότερο παράγοντα έχει συνομιλία δίχως παράσιτα και Καλό σήμα γρήγορο σχετικά browsing συνεπώς για την midrange Κατηγορία μόνο και μόνο σαν μέγεθος κόμπακτ το θεωρώ σε συνδυασμό με την ωραιότατη οθόνη του Ναι θα το επέλεγα και σε αυτά τα χρήματα...έχει σκαλωματακια εκεί και εδώ σε καμιά περίπτωση δεν φορτώνει το ίδιο ούτε έχει την smooth συμπεριφορά του Xperia Z που έχω ως backup συσκευή με lollipop 5.1.1 άρα μην περιμένεις να έχεις απόλαυση εμπειρίας και χρήσης ναυαρχίδας ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έχει εξαιρετική οθόνη για την κατηγορία του κ για πολύ κόσμο παίζει τον σημαντικότερο παράγοντα έχει συνομιλία δίχως παράσιτα και Καλό σήμα γρήγορο σχετικά browsing συνεπώς για την midrange Κατηγορία μόνο και μόνο σαν μέγεθος κόμπακτ το θεωρώ σε συνδυασμό με την ωραιότατη οθόνη του Ναι θα το επέλεγα και σε αυτά τα χρήματα...έχει σκαλωματακια εκεί και εδώ σε καμιά περίπτωση δεν φορτώνει το ίδιο ούτε έχει την smooth συμπεριφορά του Xperia Z που έχω ως backup συσκευή με lollipop 5.1.1 άρα μην περιμένεις να έχεις απόλαυση εμπειρίας και χρήσης ναυαρχίδας ;)
Αυτό είναι καλύτερο; http://www.skroutz.gr/s/8645920/Samsung-Galaxy-J3-2016-8GB.html

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα παιδιά! Σημερα μου ήρθε ενημερωση λογισμικου περιπου 300ΜΒ

Την εχει κάνει κανεις να μας πει τι είναι;

 

 

Υ.Γ Επειδη διαβασα τα παραπάνω σχόλια θα ηθελα να πω και την γνωμη μου για το κινητο,με facebook,viber και γενικα ολα τα ιντερνετ καλουδια το κινητο ανταποκρινεται πολυ καλα σχετικα με την τιμη του! Το ειχα παρει 120 ευρω πριν το καλοκαιρι και δεν το μετανιωσα καθολου! Ειδικα η μπαταρια του το εχω ανοιχτο ολο το 24ωρο και η μπαταρια μου βγαζει μια μερα ανετα! Δεν παίζω παιχνιδια,αλλα το messenger και το Viber έχουν παρει φωτιά! Δεν το μετανιωσα για την αγορα μου και σίγουρα θα το κρατησω για αρκετο καιρο! Γενικα η LG νομιζω βγαζει μια χαρα κινητά,παντα συμφωνα με τα δικα μου κριτήρια!

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στην lollipop, γνώμη μου είναι να παραμείνεις. Δεν δίνει τίποτε το ιδιαίτερο η ΜΜ. Ίσα ίσα θα χάσεις και αποθηκευτικό χώρο ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στην lollipop, γνώμη μου είναι να παραμείνεις. Δεν δίνει τίποτε το ιδιαίτερο η ΜΜ. Ίσα ίσα θα χάσεις και αποθηκευτικό χώρο ;)

 

η αναβάθμιση τα 300mb είναι είδει για την MM

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι στην εκδοση 6.0 ειμαι! Απλα ελεγα αν εχει ερθει και σε εσας

 

ήρθε σε ενός φίλου και το έκανα . προς το παρόν δεν είδα καμία διάφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ήρθε σε ενός φίλου και το έκανα . προς το παρόν δεν είδα καμία διάφορα

 

Δεν είναι καμία 6.0.1 με την καμία εεε???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα την αναβάθμιση αλλά δεν ειδα καποια αλλαγή! Andoid 6.0 ειχα πριν αυτο γράφει και τώρα,δεν ξερω αν πρέπει να κοιτάξω κατι πιο εξιδανικευμένο,αλλα δεν παρατήρησα καποια διαφορά!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα την αναβάθμιση αλλά δεν ειδα καποια αλλαγή! Andoid 6.0 ειχα πριν αυτο γράφει και τώρα,δεν ξερω αν πρέπει να κοιτάξω κατι πιο εξιδανικευμένο,αλλα δεν παρατήρησα καποια διαφορά!

 

Δεν ξέρω μου φαίνεται όμως τεράστιο για security patch και bug fixes.

Αν δεν κάνω λάθος στο moto g3 μου η 6.0.1 μου ήρθε 300mb για αυτό και ρώτησα

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μου φαίνεται όμως τεράστιο για security patch και bug fixes.

Αν δεν κάνω λάθος στο moto g3 μου η 6.0.1 μου ήρθε 300mb για αυτό και ρώτησα

 

και εγώ που έχω στην κατοχή μου το LG Leon 4g ήρθε κι εκεί μια αναβάθμιση αλλά είναι το ίδιο πάλι . η 6ρα χωρίς καμία διάφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγώ που έχω στην κατοχή μου το LG Leon 4g ήρθε κι εκεί μια αναβάθμιση αλλά είναι το ίδιο πάλι . η 6ρα χωρίς καμία διάφορα

 

Πάντως δεν είναι τεράστια ???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πάντως δεν είναι τεράστια ???

 

παιδια βοηθεια για να παρω τα δικαιωματα για καποια εφαρμογη μου ζηταει να απενοργοποιησω την επικαλυψη οθονης τι πρεπει να κανω μια βοηθεια σας παρακαλω εαν ξερει καποιος ας μου απαντησει

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια για να παρω τα δικαιωματα για καποια εφαρμογη μου ζηταει να απενοργοποιησω την επικαλυψη οθονης τι πρεπει να κανω μια βοηθεια σας παρακαλω εαν ξερει καποιος ας μου απαντησει

 

Έχεις εγκαταστήσει καμιά εφαρμογή του τύπου blue light effect??? Ή κάποιο άλλο παρόμοιο app???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα τον κιν 2 μηνες με παρα πολλα κολλήματα.. Τι εστειλα στι servise κ εγινε αλλαγη πλακετας.. Μ ηρθε με android 6.0 κ τωρα πετάει..!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lg G4c

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...