Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο τις πολλές κατάρες μετα απο 4 μερες ξαφνικα το έπιασε και ήρθαν ολα μαζι. Η κοσμοτε μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και οτι φταίει το κινητό μου...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο τις πολλές κατάρες μετα απο 4 μερες ξαφνικα το έπιασε και ήρθαν ολα μαζι. Η κοσμοτε μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα και οτι φταίει το κινητό μου...

Τι flyme εχεις?

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην έκδοση flyme 4.5.4.1A και δεν προσπαθω να αναβαθμίσω στην 5.1.3.0A ή G αλλά μόλις πάω να ανοίξω το αρχείο update.zip δεν μου

έχει επιλογή να γίνει update όπως είδα σε πολλά βίντεο, απλά μου ανοίγει το zip σαν φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην έκδοση flyme 4.5.4.1A και δεν προσπαθω να αναβαθμίσω στην 5.1.3.0A ή G αλλά μόλις πάω να ανοίξω το αρχείο update.zip δεν μου

έχει επιλογή να γίνει update όπως είδα σε πολλά βίντεο, απλά μου ανοίγει το zip σαν φάκελο.

Μετακινησε το απο το φακελο dowmload που ειναι ,και βαλτο χυμα στους φακελους.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο χθες εχω προβλημα με το home button.

Συγκεκριμενα, το home button πατιεται αλλα οταν το ακουμπαω δε λειτουργει σαν back button.

 

Το χε αντιμετωπισει αλλος το ιδιο προβλημα; Τι να κανω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο χθες εχω προβλημα με το home button.

Συγκεκριμενα, το home button πατιεται αλλα οταν το ακουμπαω δε λειτουργει σαν back button.

 

Το χε αντιμετωπισει αλλος το ιδιο προβλημα; Τι να κανω;

Οχι.Κανε μια επανεκκινηση.Αμα δεν στρωσει ξαναπερνα την μνημη.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβγαλα βιντεο τον χαρταετο πανω στον ηλιο, στην οθονη του κινητου δεν φαινοταν τιποτα, και πηγα σπιτι να το δω στην τβ και επαθα πλακα!λες και το κινητο προοριζόταν για βιντεο κοντρα στον ηλιο.τρομερο αποτελεσμα!πρωτη φορα με εξεπληξε ετσι η καμερά του.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα, όποιος θέλει εχει βγεί η Flyme 6.7.3.3G beta το link εδω: http://forum.flymeos.com/thread-22658-1-1.html
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Παιδιά έχω βάλει και cosmote και Vodafone και σε καμιά από της δεν έχω 4g. Το καλύτερο που βγάζει είναι ένα h+. Έχω επιλέξει 4G πρώτα. Έκανα όλες της δοκιμές. Εδώ άλλο κινητό ακριβώς δίπλα μου έχει. Δοκίμασα και την .11G και. .12G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Παιδιά έχω βάλει και cosmote και Vodafone και σε καμιά από της δεν έχω 4g. Το καλύτερο που βγάζει είναι ένα h+. Έχω επιλέξει 4G πρώτα. Έκανα όλες της δοκιμές. Εδώ άλλο κινητό ακριβώς δίπλα μου έχει. Δοκίμασα και την .11G και. .12G

Παρε τηλ την cosmote.Μαλλον εχει ξερυθμιστει η καρτα σου.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδα κάτι βίντεο στο YouTube για την ενεργοποίηση του 4g. Μπήκα στο κρυφό μενού και είδα ότι στον τύπο δικτύου έχει μόνο gsm only. Πατάω και επιλέγω LTE + GSM, αλλά δεν κάνει την αλλαγή, γυρίζει στο GSM only. Έχει τύχη σε κανένα αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Και η Vodafone? Σήμερα την έβαλα, βασικά έχει κανείς Vodafone και να εχει 4g;

Παρε και την vodafone να στην ρυθμισει την καρτα.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ και την ενενεργοποίησαν Μου ήρθε και μην στο κινητό, αλλά εγώ 4g δεν έχω. Μόνο h+ . Μπήκα με το mkt engineering και είδα στο LTE μου τσεκαρισμενες της μπάντες 1,3,38,39,40,41 που νομίζω δεν είναι σωστό. Μπορεί κάποιος που πιάνει 4g να μου πει πιες έχει το κινητό του; Edited by GIANNHSitia
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα, όποιος θέλει εχει βγεί η Flyme 6.7.3.3G beta το link εδω: http://forum.flymeos.com/thread-22658-1-1.html

Γίνεται root κανονικά;

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...