Jump to content

Απορίες [...]


ismini20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το χειρότερό μου:

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να πλύνω το αυτοκίνητό μου και να μη βρέξει την επόμενη μέρα. :blink:

 

Το γέλιο είναι ότι μπορεί να το αφήσω και ένα μήνα άπλυτο και ο καιρός να είναι μια χαρά, αλλά μόλις βάλω σαπουνάδα... KABOOM! :p

τι ειπες τωρα !! λες και περιγραφεις τον εαυτο μου!!

πως το εξειγεις αυτο μου λες? γιατι οταν παω στο car wash μερα ηλιολουστη, τα πουλακια κελαηδουνε,ο ηλιος λαμπει πανω απο το κεφαλι σου και εκει που λες αχ εφτιαξε ο καιρος το αυτοκινητο θα κρατησει πολλες μερες καθαρο.. ε τι θες και το λες αυτο δεν περναει το απογευμα, δεν ερχεται ενα βραδυ και παρε το αυτοκινητο μεσα στην λασπη παλι...

πρεπει να μαστε τρομερα γκαντεμηδες.. :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest valeria
τι ειπες τωρα !! λες και περιγραφεις τον εαυτο μου!!

πως το εξειγεις αυτο μου λες? γιατι οταν παω στο car wash μερα ηλιολουστη, τα πουλακια κελαηδουνε,ο ηλιος λαμπει πανω απο το κεφαλι σου και εκει που λες αχ εφτιαξε ο καιρος το αυτοκινητο θα κρατησει πολλες μερες καθαρο.. ε τι θες και το λες αυτο δεν περναει το απογευμα, δεν ερχεται ενα βραδυ και παρε το αυτοκινητο μεσα στην λασπη παλι...

πρεπει να μαστε τρομερα γκαντεμηδες.. :O

Eκτός από αυτό που λέτε το οποίο το παθαίνει συνέχεια ο δικός μου,συμβαίνει και το εξής κουφό κάθε φορά:Αφού έχει πλύνει το αμάξι,κατευθείαν αρχίζουν να το κουτσουλάνε περιστεράκια,να περνάνε αυτοκίνητα με μεγάλη ταχύτητα σε δρόμους με νερά και να το κάνουν χάλια και άλλα τέτοια όμορφα...Πριν το πλύνει δεν αντιμετωπίζει τέτοια προβλήματα,με το που το πλένει φοβάται να βγει στο δρόμο :lol:
Link to comment
Share on other sites

γιατι βαλθηκαν οι γυναικες να μας ταλαιπωρουν;;;
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι σκύλοι όταν κατουράνε σηκώνουν το πόδι τους;

 

Επειδή ο πρώτος σκύλος που πήγε να κατουρήσει έκανε το λάθος και κατούρησε σε έναν τοιχο που μόλις τον είχανε χτίσει και γι αυτό έπεσε και τον πλάκωσε. Απο τότε όλα τα σκυλιά όταν πάνε να κατουρήσουν σηκώνουν το πόδι για να κρατάνε κόντρα στον τοίχο! :lol: :D :lol:

 

Μετά από τα παραπάνω και πολλά άλλα που δε μου έρχονται, αρχίζω να πιστεύω ότι είμαι συγγενής του Μητσοτάκη.

 

Ε τότε δεν εύχεσαι καλή επιτυχία στην εθνική ομάδα της Τουρκίας για το Σάββατο μήπως και γίνει τίποτα;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

γιατι ειμαστε τοσο γκρινιαρης λαος?

 

Γιατί πάντα θέλουμε το περισσότερο , το άπιαστο, το τέλειο. Είμαστε έτσι από τη φύση μας. Οι Αρχαίοι προγονοί μας το εκμεταλεύτηκαν και μεγαλούργησαν. Εμείς το έχουμε γυρίσει σε μιζέρια και έχει γεμίσει ο τόπος μιζερόνια στις μέρες μας.

 

τι ειπες τωρα !! λες και περιγραφεις τον εαυτο μου!!

πως το εξειγεις αυτο μου λες? γιατι οταν παω στο car wash μερα ηλιολουστη, τα πουλακια κελαηδουνε,ο ηλιος λαμπει πανω απο το κεφαλι σου και εκει που λες αχ εφτιαξε ο καιρος το αυτοκινητο θα κρατησει πολλες μερες καθαρο.. ε τι θες και το λες αυτο δεν περναει το απογευμα, δεν ερχεται ενα βραδυ και παρε το αυτοκινητο μεσα στην λασπη παλι...

πρεπει να μαστε τρομερα γκαντεμηδες.. :O

 

Κάποτε ένας φίλος μου μου είπε (Ιούλιο μήνα) : "Μπορείς να μην πλύνεις σήμερα το αυτοκινητό σου γιατί θέλω να πάω θάλασσα?" :wacko:

 

γιατι βαλθηκαν οι γυναικες να μας ταλαιπωρουν;;;

 

Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας. Δεν υπάρχει απάντηση στην ερωτησή σου. Η απάντηση τείνει στο άπειρο και χρήζει 10ώρου αναλύσεως με φραπόγαλα σε παραθαλάσσιο μέρος.

 

Γιατί ο Θεός μας έκανε να ζούμε με ένα σωρό προβλήματα ενώ υποτίθεται ότι μας αγαπάει;

 

Παρακαλώ όχι Θρησκευτικές συζητήσεις :p (λείπει και ο woudoulis να σου πει).

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

 

Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας. Δεν υπάρχει απάντηση στην ερωτησή σου. Η απάντηση τείνει στο άπειρο και χρήζει 10ώρου αναλύσεως με φραπόγαλα σε παραθαλάσσιο μέρος.

 

 

οποτε θες φιλε βαμπιρ, just say the word ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο πρώτος σκύλος που πήγε να κατουρήσει έκανε το λάθος και κατούρησε σε έναν τοιχο που μόλις τον είχανε χτίσει και γι αυτό έπεσε και τον πλάκωσε. Απο τότε όλα τα σκυλιά όταν πάνε να κατουρήσουν σηκώνουν το πόδι για να κρατάνε κόντρα στον τοίχο! :lol: :D :lol:

Το ξέρεις βλέπω το ανέκδοτο. :p

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν ρωτάω πολύ ευγενικά στο γραφείο "πότε το θέλετε αυτό;;;;;"....μου λένε πάντα αγενέστατα "ΧΘΕΣ!!!!!"

 

γιατί αν κλείσω 80 ώρες δουλειάς την εβδομάδα νομίζω ότι θα αυτοπυρποληθώ σαν Κούρδος;;;;;

'70s
Link to comment
Share on other sites

phile mou ups exo alla opos eipa i othoni mou den sindeete me to ups ;)

ego kathe phora pou anigo to pc mou sigoura kapia stigmi tha kani diakopi!eno otan to klino gia na min ksanakani den kani katholou!mono otan to anigo! :mad: oxi tipota allo alla kai iparxi to endexomeno na kaei i othoni mou!eine kai tft :p

sorry αλλά εγω δεν είδα να αναφέρεις κάτι τετοιο.Πάντως αμα το ψαξεις λίγο σε κάποιο ανάλογο topic,πιστεύω θα βρείς λύση.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

sorry αλλά εγω δεν είδα να αναφέρεις κάτι τετοιο.Πάντως αμα το ψαξεις λίγο σε κάποιο ανάλογο topic,πιστεύω θα βρείς λύση.

 

ox nai sorry:oops:to eixa sto mialo mou gia na to grapso kai nomiza oti to eixa grapsi.ok tin lisi tin exo vri apla eipa ki ego ena gegonos pou mou simvenei! :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν είμαι στο γραφείο το κινητό δεν κτυπάει και όταν επιστρέφω από συνάντηση οταν δεν το έχω πάρει μαζί μου βρίσκω του κόσμου τις αναπάντητες;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

γιατι υπαρχουν οι τατιανολαμπιρη εκπομπες; και μαλιστα σε ΔΥΟ εκδωσεις;;;;
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

γιατι υπαρχουν οι τατιανολαμπιρη εκπομπες; και μαλιστα σε ΔΥΟ εκδωσεις;;;;

Διότι υπάρχουν οι βλάκες που τις παρακολουθούν και έχουν κάνει τους παρουσιαστές ινδάλματά τους. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...