Jump to content

ratings


antonis_wrx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο θα ειναι να μην ελθουν αστερακια, ακομα και το category newbie, member etc καλο ειναι να σβηστουν.. παλι θα αρχισουν ορισμενοι να γραφουν ασκοπα μηνυματα! :worry:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει όμως ο αριθμός των μηνυμάτων που έχει γράψει ο καθένας.. θα μπορούσε να υπάρχει ως πληροφορία για τον κάθε χρήστη, όταν αυτό ζητηθεί.. τι να τα κάνει κανείς τα αστεράκια αν κάτω από το όνομά του γράφει "Μηνύματα: 35.122,47"; :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αστερο-hunters ενωθείτε :) Αστεράκια δεν προβλέπονται άμεσα προς το παρόν, αφού κάτι τέτοιο απαιτεί hack στο vB, κάτι που ακόμη δεν θέλω να κάνω. Μέχρι τότε υπάρχουν τα categories που αυξάνονται αλλάζουν με αυτόν τον τρόπο:

 

0

50

100

200

400

800

1600

3200

6400 :P

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Basika aporo aplos giati to kanoun thema oloi me ta asterakia kai ta post....

 

Ok den leo to oti merikoi kanoun askopa posts alla kako einai na iparxei...

 

Stin teliki sto palio to forum me to pou bgikan ta asterakia ego prosopika eniotha to oti eleipe kati kato apo to avatar mou...

 

Bebaia stin teliki oti thelei o msk kanei ara....

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα αστεροhunters ή όχι... Πραγματικά πιστεύω ότι αυτοί που προσφέρουν στην online κοινωνία μας ξεχωρίζουν άσχετα αν έχουν πολλά ή λίγα αστεράκια :) Σαν διακοσμητικό πάντως και εμένα μου άρεσε αρκετά και όπως συζητούσα και προχθές με ένα φίλο, είναι σαν κάτι να λείπει από κάθε μήνυμα... we will see :) Πάντως προς το παρόν το αφήνουμε ως έχει :P
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Σαν διακοσμητικό πάντως και εμένα μου άρεσε αρκετά και όπως συζητούσα και προχθές με ένα φίλο, είναι σαν κάτι να λείπει από κάθε μήνυμα... we will see :) Πάντως προς το παρόν το αφήνουμε ως έχει :P

 

 

ρε θηρίο.... είσαι πάντως στις απόψεις σου... αμετακίνητος.. βράχος σκέτος!! :p :rolleyes: :whistle: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Αστερο-hunters ενωθείτε :) Αστεράκια δεν προβλέπονται άμεσα προς το παρόν, αφού κάτι τέτοιο απαιτεί hack στο vB, κάτι που ακόμη δεν θέλω να κάνω. Μέχρι τότε υπάρχουν τα categories που αυξάνονται αλλάζουν με αυτόν τον τρόπο:

 

0

50

100

200

400

800

1600

3200

6400 :P

 

 

εντάξυ Μάνο... σε 20 μέρες το πρωί θα είμαστε στα 7000+ :lol: (πλάκα κάνω) :p :p

:whistle:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

εντάξυ Μάνο... σε 20 μέρες το πρωί θα είμαστε στα 7000+ :lol: (πλάκα κάνω) :p :p

:whistle:

 

το εύχομαι και το ελπίζω.... :worry: :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Wappy

 

το εύχομαι και το ελπίζω.... :worry: :p

 

 

ελπίζεις να φτάσουμε ή να κάνω πλάκα??? :rolleyes: :rolleyes: :p :p :blink: :) :D

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...