Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ATTACH]63993[/ATTACH]

 

Εγώ νομίζω οι πρώτες παρτίδες είχαν πρόβλημα ...Με το πρώτο τηλ είχα και εγώ τα γνωστά θέματα. Τώρα κανένα το βίντεο , YouTube,μπαταρία,όλα είναι κανονικά. :)

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63993[/ATTACH]

 

Εγώ νομίζω οι πρώτες παρτίδες είχαν πρόβλημα ...Με το πρώτο τηλ είχα και εγώ τα γνωστά θέματα. Τώρα κανένα το βίντεο , YouTube,μπαταρία,όλα είναι κανονικά. :)

 

Μια χαρά σου πάει όταν δεν το δουλεύεις και σαν τηλέφωνο ακόμα καλύτερα

 

Για εμενα και το τονίζω αυτό το τηλέφωνο έχει ένα σοβαρό μείον,οκ το πήραμε φτηνά ειναι σφαίρα ειναι ειναι...........δυο συσκευές στην οικογένεια μέρα δεν βγάζουμε και όταν λέω μέρα εννοώ πρωί-βράδυ τίποτε παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ροοτ το κινητο και καταλαθος με το lucky patcher αφαιρεσα τα δικαιοματα του google play και τωρα δεν μπορω να συνδεθω με τιποτα εκανα επαναφορα και παλι τιποτα λεω να ξαναπερασω την 046 αλλα δεν μπορω να βρω την 136 για να περασω απο πανω μετα.... καμια ιδεα κανεις;
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ροοτ το κινητο και καταλαθος με το lucky patcher αφαιρεσα τα δικαιοματα του google play και τωρα δεν μπορω να συνδεθω με τιποτα εκανα επαναφορα και παλι τιποτα λεω να ξαναπερασω την 046 αλλα δεν μπορω να βρω την 136 για να περασω απο πανω μετα.... καμια ιδεα κανεις;

 

Link για B136: http://consumer.huawei.com/es/support/downloads/detail/index.htm?id=52829

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω πολυ

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχω και εγω το p8lite εδω και ενα μηνα αγορασμενο απο mediamarkt.οι εντυπωσεις μου ειναι καλες εκτος απο το θεμα της μπαταριας που το κινητο πραγματικα υστερει πολυ ειδικα σε σχεση με το coolpadf1 που ειχα. οι αποριες μου ειναι οι εξης 1) απο 16 gb τα διαθεσιμα ειναι μονο 8-9 ειναι φυσιολογικο αυτο? 2) η εκδοση που εχω αυτη την στιγμη ειναι η ale B132 ειναι αυτη η τελευταια γιατι στην αναζητηση δεν μου βγαζει κατι νεοτερο διαθεσιμο....
Link to comment
Share on other sites

Η ενταση στο youtube ειναι χαμηλη σε οποιαδηποτε ποιοτητα και αν το βαλω...τωρα Η δεν ακουω καλα η παιζει θεμα! ;
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Η ενταση στο youtube ειναι χαμηλη σε οποιαδηποτε ποιοτητα και αν το βαλω...τωρα Η δεν ακουω καλα η παιζει θεμα! ;

 

κλείσε ραντεβού

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κάποιος τι σκορ πιάνει στο antutu?? και αν πρόκειται να ξεναβγει στην αγορα στην προσφορά των 169ευρώ??

 

35000 και μαλλον οχι προς το παρων

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Μου παραμένει το πρόβλημα με το youtube, στα 720ρ παγώνει η εικονα και προχωράει μονο ο ηχος. Ειμαι στα Β052.
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια έκανε και εμένα στην αρχή το μαύρο που είχα... Έγινε αντικατάσταση πριν λίγες μέρες και λες και είναι άλλο τηλ. Φοράει την Β130. Το πούλησα χτες οπότε ο καινούργιος ιδιοκτήτης που έχει ήδη την πρώτη παρτίδα θα επιβεβαίωση αυτά που γράφω... Τα πρώτα είχαν θέμα... Τώρα το YouTube παίζει τέλεια κάλυτερη αυτονομία, δείχνει σωστά το battery status, και όλα τα προβλήματα που έχουν άναφερθει απλά δεν υπάρχουν...
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια έκανε και εμένα στην αρχή το μαύρο που είχα... Έγινε αντικατάσταση πριν λίγες μέρες και λες και είναι άλλο τηλ. Φοράει την Β130. Το πούλησα χτες οπότε ο καινούργιος ιδιοκτήτης που έχει ήδη την πρώτη παρτίδα θα επιβεβαίωση αυτά που γράφω... Τα πρώτα είχαν θέμα... Τώρα το YouTube παίζει τέλεια κάλυτερη αυτονομία, δείχνει σωστά το battery status, και όλα τα προβλήματα που έχουν άναφερθει απλά δεν υπάρχουν...

 

ΕΤΣΙ !! οταν τα ελεγω εγω πριν 2 μηνες ολοι με ειχαν παρει στο ΨΙΛΟ...εισαι ΑΣΧΕΤΟΣ κλπ. ...ΕΙΠΑΜΕ υπαρχουν προβληματικες ΠΑΡΤΙΔΕΣ!!!

Τα ιδια μου εκανα 3 κινητα !!!!!!!!!!!!!!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Μου παραμένει το πρόβλημα με το youtube, στα 720ρ παγώνει η εικονα και προχωράει μονο ο ηχος. Ειμαι στα Β052.

 

Και μένα το έκανε αυτό στην Β052 αλλά λύθηκε στην Β136.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προβλημα με τρελα κοληματα στο you tube ειδικα οταν ειναι να κανει και την πιο απλη ενημερωση και ειναι νετ η φβ κολαει το συμπαν ολο.

Το πληκτρολογιο αρκετεσ φορεσ αργει να ανοιξει . Γενικα ειναι ενα πολυ αργο κινητο αυτη τη στιγμη ελατιματικο μου ετυχε τι να πω δεν ξερω 2 μηνεσ το εχω

Μονοκαρτο χωρισ καρτα μνημησ

Αντουτου πανω απο 28000 δεν ειδα ποτε

Εχω απογοητευτει παρρα πολυ λαγκαρει οσο δε φανταζεστε καμια λυση πριν τελικα το δωσω??

Edited by panos666
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προβλημα με τρελα κοληματα στο you tube ειδικα οταν ειναι να κανει και την πιο απλη ενημερωση και ειναι νετ η φβ κολαει το συμπαν ολο.

Το πληκτρολογιο αρκετεσ φορεσ αργει να ανοιξει . Γενικα ειναι ενα πολυ αργο κινητο αυτη τη στιγμη ελατιματικο μου ετυχε τι να πω δεν ξερω 2 μηνεσ το εχω

Μονοκαρτο χωρισ καρτα μνημησ

Αντουτου πανω απο 28000 δεν ειδα ποτε

Εχω απογοητευτει παρρα πολυ λαγκαρει οσο δε φανταζεστε καμια λυση πριν τελικα το δωσω??

 

Ποια εκδοση λογισμικου φορας;

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προβλημα με τρελα κοληματα στο you tube ειδικα οταν ειναι να κανει και την πιο απλη ενημερωση και ειναι νετ η φβ κολαει το συμπαν ολο.

Το πληκτρολογιο αρκετεσ φορεσ αργει να ανοιξει . Γενικα ειναι ενα πολυ αργο κινητο αυτη τη στιγμη ελατιματικο μου ετυχε τι να πω δεν ξερω 2 μηνεσ το εχω

Μονοκαρτο χωρισ καρτα μνημησ

Αντουτου πανω απο 28000 δεν ειδα ποτε

Εχω απογοητευτει παρρα πολυ λαγκαρει οσο δε φανταζεστε καμια λυση πριν τελικα το δωσω??

 

Εμένα πετάει, μια χαρά.

 

Και ή μπαταρία κρατάει με δυνατή χρήση όλη μέρα.....

 

Ποια έκδοση φοράς;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πετάει, μια χαρά.

 

Και ή μπαταρία κρατάει με δυνατή χρήση όλη μέρα.....

 

Ποια έκδοση φοράς;;

 

κολληματα ουτε εγω εχω αλλα δεν πεταει κιολας...μπαταρια μετρια !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

κολληματα ουτε εγω εχω αλλα δεν πεταει κιολας...μπαταρια μετρια !

 

για 169 πεταει....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πετάει, μια χαρά.

 

Και ή μπαταρία κρατάει με δυνατή χρήση όλη μέρα.....

 

Ποια έκδοση φοράς;;

 

B130 εχει μπορω να κανω κατι για να το φτιαξω μπασ κ το κρατησω?

 

Επισησ ξερεισ αν μπορουμε να κανουμε αγορεσ απο κινα ?

Link to comment
Share on other sites

για 169 πεταει....

 

ναι...αλλα μη το μετρας μονο ετσι ! :)

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος παντως...ψαχνω να παρω και δευτερη συσκευη για καβατζα στα 169 ! :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ναι...αλλα μη το μετρας μονο ετσι ! :)

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος παντως...ψαχνω να παρω και δευτερη συσκευη για καβατζα στα 169 ! :)

 

παρε το DOOGEE X5 pro....

80 dollars at gearbest

OFF topic ends

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

B130 εχει μπορω να κανω κατι για να το φτιαξω μπασ κ το κρατησω?

 

Επισησ ξερεισ αν μπορουμε να κανουμε αγορεσ απο κινα ?

 

Δοκίμασε να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...