Jump to content

Δωρεάν τηλεφωνήματα σε Ευρώπη-ΗΠΑ!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ontos to voipbuster tora teleytea exei mia mikrh kathisterisi

Και εγώ το έχω παρατηρήσει καιρό τώρα, και σε γραμμή χωρίς πρόβλημα πακέτων, και με την επιλογή που σε καλεί αυτό :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

EISOS EXOYN PESEI POLOI XRISTE THA METAFERNO STO SIPDISCOUNT ISOS EINAI LIGOTERO FORTOMENO!!

Και εκεί το ίδιο πρόβλημα μου εμφανίζει! :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κανε ενα λογαριασμο στο PayPal πρωτα. Εχει ολες τις πληροφοριες που χρειαζεσαι στο site τους, http://www.paypal.com

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σε θεμα καθυστέρησης, στην λήψη στον υπολογιστή έχω 4-5 δευτ. ενώ περίπου μισό όταν μιλώ από υπολογιστή. Έχω forthnet 384.
Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό να μπώ σε αυτό το θέμα και συγνώμη που δεν το διαβάζω ενδελεχέστερα...

Άν κατάλαβα καλά και απο την προηγούμενη σελίδα, βρήκατε μερικά σάιτ απο τα οποία, μέσο υπολογιστή καλείς δωρεάν για ορισμένο χρόνο σε σταθερά τήλέφωνα εντός και εκτός Ελλάδας;

Το καλύτερο ποιο είναι;

...
Link to comment
Share on other sites

voip buster me 1024 sindesi oti kalytero

Πήρα τηλέφωνο σπίτι μου και μετά απο μερικά δευτερόλεπτα έκλεισε και μου έγραψε οτι τελείωσαν οι δωρεάν κλήσεις μου. Τί περιορισμούς έχει;

...
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο σπίτι μου και μετά απο μερικά δευτερόλεπτα έκλεισε και μου έγραψε οτι τελείωσαν οι δωρεάν κλήσεις μου. Τί περιορισμούς έχει;

 

Πρέπει να βάλεις 10 euros ώστε να μπορέσεις να μιλάς 300 λεπτά την εβδομάδα για 4 μήνες. Αυτά τα 10 ευρώ μπορείς να τα ξοδέψεις είτε σε μηνύματα είτε σε κλήσης κινητών ή σταθερών σε χώρες με χρέωση.

Αν ξεπεράσεις τα 300 λεπτά την εβδομάδα, η χρέωση θα αρχίσει κανονικά ανά λεπτό.

Αν χρησιμοποιήσεις την νέα υπηρεσία web activated calls , με την οποία το voipbuster καλέι πρώτα εσένα και ύστερα τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις και σας συνδέει, τότε θα χρεώνεσαι έξτρα 3 cent για κάθε κλήση.

 

That's about it. Για οτιδήποτε άλλη πληροφορία post here or visit http://www.voipbuster.com (καλύτερη λύση και αμεσότερη ενημέρωση ;) )

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Ε τι το παρουσιάζετε σαν δωρεάν βρε παιδιά αφου δεν είναι;

Όχι οτι δεν είναι πολύ οικονομικό!

Εντελώς δωρεάν υπάρχει κάτι;

...
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.Εχω το modem\router zyxel p 2602HWL που έχει ταυτόχρονα ενσωματωμένο voip.Εχω βάλει τις παρακάτω ρυθμίσεις ως προς το VOIP που έχω πρόβλημα.

 

Voice - SIP Settings SIP Account :

 

 

SIP Settings

Active SIP : v(τσεκαρισμένο)

 

SIP Number : sip1.voipbuster.com

 

SIP Local Port : 5060 (1025-65535)

 

SIP Server Address : 127.0.0.1

 

SIP Server Port : 5060 (1-65535)

 

REGISTER Server Address: 127.0.0.1

 

REGISTER Server Port : 5060 (1-65535)

 

SIP Service Domain : 127.0.0.1

 

Authentication : αυτό που έχω στο voipbuster

User-ID

 

Password : αυτό που έχω στο voipbuster

 

Caller ID v(τσεκαρισμένο) Send Caller ID v (τσεκαρισμένο)

Incoming Call apply to Phone1 Phone2

 

Advanced Settings

 

 

που σίγουρα θα είναι λάθος αφου δεν ξέρω τι πρέπει να βάλω και άφησα αυτά που είχε το zyxel μόνο του εκτός από το sip1.voipbuster που το έβαλα εγώ.

 

ΜΠΟΡΕΙ κάποιος παρακαλώ να βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδιά, εγώ που γράφτηκα στο voipbuster, χωρίς να καταθέσω δραχμή, γιατί δεν με κόβει στο λεπτό και με αφήνει να κάνω όσα τηλέφωνα θέλω; Λάθος στα συστήματά τους;!
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

και εμένα το ίδιο χθες έγινε μίλαγα πάνω από 1 λεπτό σε κάποια τηλεφωνήματα που έκανα και επίσης το πρόγραμμα είναι το καλύτερο αφού με καναδά που μίλησα χθες ήταν χάρμα δεν κόπηκε καθόλου με 384
το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα νέα, πιο έντιμο θα έλεγα από ότι ήταν νωρίτερα

 

We decided to drop the expiry dates for credit. That means your credit will stay valid for ever!

 

If you buy credit, you will get 120 FREEDAYS (unless stated otherwise). This means you can call all countries in the free destinations list for 120 days at no costs. When the 120 days are over, you will keep your credit, and a minimal rate will be charged, this rate depends on the country check our rates list

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...