Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια να κάνω μια ερώτηση γιατί παιζει κάτι πολύ περίεργο...

Το παρηγγειλα απο 1949deal στις 2 του μήνα. Μέχρι χθες η παραγγελία δεν είχε φύγει ακόμα οπότε έστειλα email στο site για να δω τι παιζει.

Σήμερα, πήγα να συνδεθω στο account μου και μου λέει πως δεν υπάρχει!

Τι εγινε? Με διεγραψαν επειδή τους ρωτησα τι γίνεται με την παραγγελία μου?

Υπάρχει περιπτωση να μου φάνε έτσι τα λεφτά?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια να κάνω μια ερώτηση γιατί παιζει κάτι πολύ περίεργο...

Το παρηγγειλα απο 1949deal στις 2 του μήνα. Μέχρι χθες η παραγγελία δεν είχε φύγει ακόμα οπότε έστειλα email στο site για να δω τι παιζει.

Σήμερα, πήγα να συνδεθω στο account μου και μου λέει πως δεν υπάρχει!

Τι εγινε? Με διεγραψαν επειδή τους ρωτησα τι γίνεται με την παραγγελία μου?

Υπάρχει περιπτωση να μου φάνε έτσι τα λεφτά?

 

Για την μη αποστολη υπαρχει η εξηγηση της (μεγαλης) αργιας τους.

Τωρα για τον λογαριασμο, υποθετω οτι εχεις παρει ε μαιλ επιβεβαιωσης της παραγγελιας και την αντιστοιχη επιβεβαιωση απο το παυπαλ!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πως μπορουμε να κλειδωσουμε ωστε να μην μπορει καποιος να δει αλλα κ να διαγραψει τις φωτο απο την αρχικη , οχι απο τη συλλογη εκει τις εχω κλειδωσει ,αλλα οποιος περνει το τηλεφωνο στα χερια για να το θαυμασει βλεπει κ τις φωτο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πως μπορουμε να κλειδωσουμε ωστε να μην μπορει καποιος να δει αλλα κ να διαγραψει τις φωτο απο την αρχικη , οχι απο τη συλλογη εκει τις εχω κλειδωσει ,αλλα οποιος περνει το τηλεφωνο στα χερια για να το θαυμασει βλεπει κ τις φωτο

Καλή ερώτηση. Το πιο απλό θα σου λεγα άλλαξε τον μαμισιο launcher,αν και εγω τον συμπαθω.Δες στις ρυθμίσεις-->συσκευή--> visitor mode

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κάνω μια ερώτηση γιατί παιζει κάτι πολύ περίεργο...

Το παρηγγειλα απο 1949deal στις 2 του μήνα. Μέχρι χθες η παραγγελία δεν είχε φύγει ακόμα οπότε έστειλα email στο site για να δω τι παιζει.

Σήμερα, πήγα να συνδεθω στο account μου και μου λέει πως δεν υπάρχει!

Τι εγινε? Με διεγραψαν επειδή τους ρωτησα τι γίνεται με την παραγγελία μου?

Υπάρχει περιπτωση να μου φάνε έτσι τα λεφτά?

Κλασσικό 1949...

Οι 4 παραγγελίες μου από Vickmall έχουν φύγει όλες. Από το 1949 θα πρέπει να περάσουν 1949 ώρες μέχρι να πάρουν μπρος... Ρώτα τους τι γίνεται. Ίσως να μην το έχουν καν σε στοκ.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση. Το πιο απλό θα σου λεγα άλλαξε τον μαμισιο launcher,αν και εγω τον συμπαθω.Δες στις ρυθμίσεις-->συσκευή--> visitor mode

 

Α μπραβο δοκιμασα κ καποιους αλλους αλλα κλικ δεν μου καναν

Θα δοκιμασω αυτο που λες κ βλεπουμε ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκανα κλικ στο visitor mode εβαλα κωδικο αλλα δεν εγινε τπτ στο συγκεκριμενο

Link to comment
Share on other sites

HELP για ROOT

 

Μπήκα εδώ για να δω πως να κανω root και με οδήγησε εδώ όταν πατάω λοιπόν την εντολή "cat /proc/dumchar_info > /sdcard/firmware.info" μου βγάζει αυτό το error /proc/dumchar_info: No such file or directory

επειδή δεν υπάρχει ο φάκελος proc .. θα έπρεπε να υπάρχει? να τον φτιάξω εγώ ? κάνω κάτι λάθος?

Edited by MrROX
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το ιδιο θεμα με τις φωτογραφιες συλλογης.δοκιμασα διαφορους launcher.ο καλυτερος νομιζω πως ειναι ο go launcher.θελω να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.ειναι απαραιτητο να κανω και στη καρτα sd; η καρτα ειναι 32giga και ειναι δυσκολη η επαναφορα της μετα.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το ιδιο θεμα με τις φωτογραφιες συλλογης.δοκιμασα διαφορους launcher.ο καλυτερος νομιζω πως ειναι ο go launcher.θελω να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.ειναι απαραιτητο να κανω και στη καρτα sd; η καρτα ειναι 32giga και ειναι δυσκολη η επαναφορα της μετα.

 

Παρε πρωτα μπακαπ σε οτι αρχεια θες (φωτο κλπ) στην καρτα σου, μετα βγαλτην για σιγουρια και μετα κανε την επαναφορα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Δλδ δεν χρειαζετε να γινει και διαγραφη καρτας σε μια επαναφορα ρυθμισεων.υπαρχει καποια ενημερωση εαν γινει αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση android την 6;
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το ιδιο θεμα με τις φωτογραφιες συλλογης.δοκιμασα διαφορους launcher.ο καλυτερος νομιζω πως ειναι ο go launcher.θελω να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.ειναι απαραιτητο να κανω και στη καρτα sd; η καρτα ειναι 32giga και ειναι δυσκολη η επαναφορα της μετα.

 

Δλδ με τον go launcher ελυσες το προβλημα?

Τον nova κ κανα δυο αλλους που κοιταξα δεν με βολεψαν-αρεσαν, θα πρεπει να κανω πετρα την καρδια μου τελικα χαχαχαχα

Ευχαριστω , καλησπερα

Πατησα go launcher στο playstore κ εγινε ο κακος χαμως το πρωτο να δοκιμασω?

Edited by dimispapas
Link to comment
Share on other sites

Εγω το αλλαξα για τον λογο οτι τα χρωματα στα εικονιδια βγαινουν αλλοιωμενα στις ακρες,

 

Το κοιταζω το ξανα κοιταζω κ δεν το βκεπω αυτο που λες, μηπως καμια ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το αλλαξα για τον λογο οτι τα χρωματα στα εικονιδια βγαινουν αλλοιωμενα στις ακρες,

 

Φίλε το ίδιο πρόβλημα έχω κ γώ. Τι ακριβώς φταίει που αλοιώνονται τα χρώματα στα εικονίδια?

Το παθαίνω απο χθες. Τι φταίει?

Απο χθές που έκανα μια ενημέρωση συστήματος, μου έχουν αλοιωθεί τα χρώματα στις εφαφμογές, στα μηνύματα...

Διορθώνεται?

 

Βασικά τώρα που το παρατηρώ..και στα μηνύματα όταν μπαίνω το πράσινο χρώμα είναι πιο θαμπό. Γιατι?

Δεν είναι ζωντανά τα χρώματα όπως ήταν.

Edited by Lnk
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενημερωση εαν θυμαμαι καλα συνεβη.ηταν και ο λογος που αλλαξα launcher.νομιζω μετα απο επαναφορα διορθονετε αλλα εαν αλλαξεις theme απο το leagoo market ξανασυμβαινει.υπαρχει καποια ενημερωση για την νεα εκδοση android 6 εαν αναβαθμιστει;
Link to comment
Share on other sites

Leagoo_os_5.1ELITE5_R27_1214

Λάνσερ, μη κοροιδέψετε .......τι είναι?

Δεν υπαρχει λογος να σε κοροιδεψει καποιο φιλε μου,διαβασε παρακατω πολλα και καλα--->

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306146#post3645017

Τι είναι ο launcher;

 

Ο Launcher αν δουλεύεις windows είναι η αντίστοιχη επιφάνεια εργασίας(desktop) σε αυτό μπορείς να τοποθετήσεις όλων των ειδών συντομεύσεις που κάνουν την ζωή σου εύκολη!

Επίσης δεν χρειάζεται να μείνεις με αυτόν που είναι εγκατεστημένος από την αρχή, μπορείς πανεύκολα να τον αλλάξεις με κάτι άλλο των γούστων σου(βλ. Market)

:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ .....:)

Το έχει κάποιος άλλος το πρόβλημα με τα χρώματα?

Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί?

Για δωσε μας ενα screenshot για να καταλαβω τι ακριβως εννοειες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

HELP για ROOT

 

Μπήκα εδώ για να δω πως να κανω root και με οδήγησε εδώ όταν πατάω λοιπόν την εντολή "cat /proc/dumchar_info > /sdcard/firmware.info" μου βγάζει αυτό το error /proc/dumchar_info: No such file or directory

επειδή δεν υπάρχει ο φάκελος proc .. θα έπρεπε να υπάρχει? να τον φτιάξω εγώ ? κάνω κάτι λάθος?

 

 

Παιδιά ας βοηθήσει κάποιος που ξέρει !!

Link to comment
Share on other sites

Leagoo_os_5.1ELITE5_R27_1214

Λάνσερ, μη κοροιδέψετε .......τι είναι?

 

Αυτη την αναβαθμιση εχω κ δεν εχω προβλημα με τα χρωματα

Για τον λανσερ με καλυψε ο φιλος πιο κατω στην απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...