Jump to content

myphone POLL: Windows 10 Mobile. Θα φέρουν την άνοιξη;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Windows 10 Mobile. Θα φέρουν την άνοιξη;  

351 members have voted

  1. 1. Windows 10 Mobile. Θα φέρουν την άνοιξη;

    • Ναι, είμαι σίγουρος, περιμένω πολλά από τη Microsoft
    • Όχι, δεν νομίζω οτι θα κάνουν τη διαφορά για τη Microsoft
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ


Recommended Posts

Το εχω ξαναπει,η ανοιξη θα ερθει οταν θα εξαφανιστει το "mobile" διπλα απο το "windows 10" και στα "σπλαχνα" των smartphones αυτων τρεχει soc της Intel!

Μεχρι τοτε δυστυχως θα περιοριζεται καπου τριγυρο στο 3-5%,οχι περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 129
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελπίζω και γω κάτι να γίνει με τα 10. Έδωσα το iPhone 6 που είχα και πήρα το Lumia 640 xl και κλασικά το δεύτερο κινητό μου είναι το αξιόπιστο blackberry z10, στο οποίο πέρασα και play store και ειναι άριστο παρά τα χρονάκια του.

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η μόνη υλοποίηση που με βάζει σε σκέψη είναι κάποιο surface phone με exe εφαρμογές μέχρι 4.7'' με pureview κτλ +κάποια feature ακόμα, του στυλ αδιαβροχοποίηση, δυνατή αυτονομία, κάτι που θα κάνει τη διαφορά. Με αφήνει αδιάφορο η ενοποίηση με τα windows, τα universal aps και λοιπές μηλομιμήσεις. Μια χαρά συνεργάζεται και το τωρινό μου τηλέφωνο με το pc μου, ακόμα και το προηγούμενο (symbian) και μάλιστα όσο θέλω εγώ να συνεργάζεται.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η μόνη υλοποίηση που με βάζει σε σκέψη είναι κάποιο surface phone με exe εφαρμογές μέχρι 4.7'' με pureview κτλ +κάποια feature ακόμα, του στυλ αδιαβροχοποίηση, δυνατή αυτονομία, κάτι που θα κάνει τη διαφορά. Με αφήνει αδιάφορο η ενοποίηση με τα windows, τα universal aps και λοιπές μηλομιμήσεις. Μια χαρά συνεργάζεται και το τωρινό μου τηλέφωνο με το pc μου, ακόμα και το προηγούμενο (symbian) και μάλιστα όσο θέλω εγώ να συνεργάζεται.

 

Για σένα μπορεί να είναι αρκετή αυτή η συνεργασία για άλλους όμως όχι!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τα καλοβλέπω και νομίζω οτι το εχουν παρει ζεστά και θα ασχοληθούν σοβαρα.Απλα αργήσανε και ο κοσμος εχει μαθει στο Android & iOS αλλα πιστευω οτι θα αλλάξει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...