Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa ( 9 Δεκ. 2004 , 17:45)

 

Ναι φιλε μου, το γνωριζω οτι εχει το δικο του PCSuite και οτι μονο με αυτο ειναι συμβατο :o

Απλα εχω και το PCSuite του 3650 μαζι με το PCSuite του 6630 εγκατεστημενα και ισως δημιουργουν προβλημα στη συνδεση, αυτο εννοω !

 

Ευχαριστω παντως για την απαντηση σου και το ενδιαφερον σου :)

 

 

Που πωλειτε το 6630 και ποσο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 9 Δεκ. 2004 , 17:09)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=123056#post123056 :)

Τώρα, ανάλογα με το account βάζεις τις ρυθμίσεις. Δεν ξέρω πόσο διαφέρουν στο 6630, αλλά δε φαντάζομαι πολύ.

 

 

Μπραβο Petran, πολυ ωραια γραφεις, με bold, αναλυτικα, απλα, κλπ.

Εισαι πολυ μερακλης. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα και ρωτησα και μου ειπανε 433 ευρω μαζι με επιδοτηση 100 ευρω που εχω.

 

Τωρα ειδα το ποστ του redcon λιγο πιο πανω που λεει οτι εχει χειροτερο επιπεδο λυψης απο το 6600 και χαλαστηκα. Εδω που μενω εχει πολυ χαμηλο σημα. Το 6600 ειναι το μονο τηλεφωνο που μπορω μετα βιας να μιλαω μεσα στο σπιτι μου. Ειναι πολυ σημαντικο για μενα. Το εχει παρατηρησει και αλλος οτι ειναι χειροτερο σε λυψη απο το 6600? Αν ειναι ετσι δεν το παιρνω. Τι να το κανω? PDA?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αν το παρεις μονο για 2Γ ξανασκεψου το αν και εχει πολλες βελτιωσεις σε σχεση με το 6600. Ας πουνε και αλλα παιδια την εμπειρια τους με τη ληψη και ποιοτητα συνομιλιας. Αν βρεθω απο εβδομαδα στην περιοχη σου (???) ευχαριστως να σου δωσω το δικο μου για να το τεσταρεις επιτοπου. Αυριο δυστυχως ειμαι σε meetings ολη μερα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EWS ( 9 Δεκ. 2004 , 17:30)

 

Τι εννοεις χειροτερο σημα? Σαν 3g η και στο κανονικο δυκτιο 2g? Σαν ποιοτητα λυψης ειναι καλη σαν συσκευη? Καλυτερη απο το 6600?

 

σε σήμα και σε ποιότητα ήχου δεν συγκρίνεται με κανένα 2g κινητό.

μπροστά πάμε ,δεν πάμε πίσω ...έλεος!

 

λοιπόν θα σας παρουσιάσω κάποιες φωτογραφίες για να καταλάβετε κι εσείς τις σκιες στις άκρες.

επειδή το έχω προσέξει από τότε που έδωσε η nokia μερικές πριν κυκλοφορήσει το κινητό.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354081/0/09122004%28002%29.jpg <---αυτή είναι η κανονική χωρίς zoom...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354082/0/09122004%28003%29.jpg <-----αυτή είναι με λίγο zoom (οι σκιες φεύγουν)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354083/0/09122004%28004%29.jpg <----κι αυτή είναι χωρίς zoom, σκέτος ουρανός ,για να καταλάβετε καλά τι παίζεται.

 

κάντε κι εσείς τα δοκιμαστικά σας για να καταλάβουμε :

1:αν το πρόβλημα το έχω μονο εγώ

2:αν ποικίλλει από συσκευη σε συσκευη.

3:αν είναι πρόβλημα του firmware ή

4:αν είναι πρόβλημα φακού,αισθητήρα,ή εστιακής απόστασης.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι και στην δουλεια εχω χαμηλο σημα (πως την πατισα ετσι) Οποτε καταλαβαινεις 10 ωρες στην δουλεια και 8 ωρες στο σπιτι καθε μερα μου μενει ο χρονος μεσα στο αυτοκινητο να στειλω κανενα μυνηματακι.

 

Παντως σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Ας μας πουνε και αλλοι τις εμπειριες τους σχετικα με την ποιοτητα λυψης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 9 Δεκ. 2004 , 18:12)

 

σε σήμα και σε ποιότητα ήχου δεν συγκρίνεται με κανένα 2g κινητό.

μπροστά πάμε ,δεν πάμε πίσω ...έλεος!

 

λοιπόν θα σας παρουσιάσω κάποιες φωτογραφίες για να καταλάβετε κι εσείς τις σκιες στις άκρες.

επειδή το έχω προσέξει από τότε που έδωσε η nokia μερικές πριν κυκλοφορήσει το κινητό.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354081/0/09122004%28002%29.jpg <---αυτή είναι η κανονική χωρίς zoom...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354082/0/09122004%28003%29.jpg <-----αυτή είναι με λίγο zoom (οι σκιες φεύγουν)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sequent_c/29783/354083/0/09122004%28004%29.jpg <----κι αυτή είναι χωρίς zoom, σκέτος ουρανός ,για να καταλάβετε καλά τι παίζεται.

 

κάντε κι εσείς τα δοκιμαστικά σας για να καταλάβουμε :

1:αν το πρόβλημα το έχω μονο εγώ

2:αν ποικίλλει από συσκευη σε συσκευη.

3:αν είναι πρόβλημα του firmware ή

4:αν είναι πρόβλημα φακού,αισθητήρα,ή εστιακής απόστασης.

 

 

Einai 8ema fakou kai prepei na einai etsi se ola ta 6630,de nomizw oti yparxei logos anhsyxias ep'aytou...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος v@gelis ( 9 Δεκ. 2004 , 18:23)

 

Einai 8ema fakou kai prepei na einai etsi se ola ta 6630,de nomizw oti yparxei logos anhsyxias ep'aytou...

 

και γω αυτό φοβάμαι να πω την αλήθεια ...

επίσης κάποιες παλιές compact κάμερες το είχαν αυτό .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 9 Δεκ. 2004 , 18:37)

 

και γω αυτό φοβάμαι να πω την αλήθεια ...

επίσης κάποιες παλιές compact κάμερες το είχαν αυτό .

 

 

Outws h allws fainetai mono stis fwto pou exoun anoixta xrwmata stis akres,apla agnohse to,h symvatothta twn efarmogwn einai ayth th stigmh to agka8i nomizw(p.x evala to active desk ths cibenix,to prwto programma pou vazw se ka8e series 60 kai dhmiourgei provlhma sto kinhto...poios xerei pote 8a vgei nea ekdosh gia to 6630.Analogo provlhma me handy safe...)

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα τι πως λειτουργεί η αντιγραφή των επαφών στην κάρτα μνήμης. Όπως είχα αναφέρει πριν μερικές μέρες, σου δίνει την επιλογή να κάνεις επιλογή ορι΄σμένων ή όλων των επαφών και να τις αντιγραψεις στην κάρτα μνήμης. Όμως δεν είχα βρει που πάνε. Ήταν σα να εξαφανιζόντουσαν.

 

Το σημείο που πάνε λοιπόν είναι ο φάκελος με path E:\others\contacts

Κάτι σαν αντίγραφο ασφαλείας δηλαδή. Το ποίο όμως μπορείς να δεις σαν κανονικο κατάλογο. Και σου δίνεται φυσικά η δυνατότητα να τις επαναφέρεις απο την θέση αυτή στην μνήμη του τηλεφώνου.

 

Άλλη μία λοιπόν σημαντικότατη βελτίωση του symbian 8.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon ( 9 Δεκ. 2004 , 16:51)

 

Μολις επεστρεψα απο Νοκια με Ελληνικα περασμενα. Αλλο τηλεφωνο. Παμε τωρα για καπακια και εδεσε το γλυκο.

 

τι ζητησες τελικα,αναβαθμιση ή αλλαγη γλωσσας???

Link to comment
Share on other sites

Αν ζητήσεις απλή αναβάθμιση δεν θα αλλάξει η γλώσσα. Οπότε τα 15 ευρώ, φαίνεται, όσοι το πήραμε απο Ιταλία, δεν τα γλυτώνουμε με τίποτα. Μην κρύψετε λοιπόν οτι θέλετε να σας περάσουν Ελληνικά. ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon ( 9 Δεκ. 2004 , 17:56)

 

Μπραβο Petran, πολυ ωραια γραφεις, με bold, αναλυτικα, απλα, κλπ.

Εισαι πολυ μερακλης. :D

Merci! :)

 

Εχθές το έπιασα και γω στα χέρια μου, courtesy of mirrorofsorrow (τον οποίο κι ευχαριστώ). Πράγματι, δίνει πιο delicate αίσθηση ενώ έχει κι αισθητά μεγαλύτερη ταχύτητα. Δεν είχα την ευκαιρία/χρόνο να δοκιμάσω τα πάντα, αλλά η αίσθηση των πλήκτρων δε με ενθουσίασε... Με αυτά που είχα ακούσει, περίμενα κάτι καλύτερο (όχι πως είναι χάλια βέβαια). Και συνεχίζω να προτιμώ το joystick από το πολυπλήκτρο του! :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 9 Δεκ. 2004 , 20:11)

 

Merci! :)

 

Εχθές το έπιασα και γω στα χέρια μου, courtesy of mirrorofsorrow (τον οποίο κι ευχαριστώ). Πράγματι, δίνει πιο delicate αίσθηση ενώ έχει κι αισθητά μεγαλύτερη ταχύτητα. Δεν είχα την ευκαιρία/χρόνο να δοκιμάσω τα πάντα, αλλά η αίσθηση των πλήκτρων δε με ενθουσίασε... Με αυτά που είχα ακούσει, περίμενα κάτι καλύτερο (όχι πως είναι χάλια βέβαια). Και συνεχίζω να προτιμώ το joystick από το πολυπλήκτρο του! :(

 

ok αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας :p .κειτα γουστα ειναι αυτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 9 Δεκ. 2004 , 19:48)

 

Αν ζητήσεις απλή αναβάθμιση δεν θα αλλάξει η γλώσσα. Οπότε τα 15 ευρώ, φαίνεται, όσοι το πήραμε απο Ιταλία, δεν τα γλυτώνουμε με τίποτα. Μην κρύψετε λοιπόν οτι θέλετε να σας περάσουν Ελληνικά. ;)

 

 

Στο κεντρικο που πηγα μαλιστα το ειδαν ΤΙΜ και μου λενε 'α, ΤΙΜ Ιταλιας, για Ελληνικα ηρθατε'; Τι να πεις, οχι; Κρατηστε την αποδειξη με τα 15 ευρω που οπως λεει ο mirror δεν τα γλυτωνουμε, για μελλοντικες δωρεαν αναβαθμισεις (εκδοσεων πλεον).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon ( 9 Δεκ. 2004 , 20:26)

 

Στο κεντρικο που πηγα μαλιστα το ειδαν ΤΙΜ και μου λενε 'α, ΤΙΜ Ιταλιας, για Ελληνικα ηρθατε'; Τι να πεις, οχι; Κρατηστε την αποδειξη με τα 15 ευρω που οπως λεει ο mirror δεν τα γλυτωνουμε, για μελλοντικες δωρεαν αναβαθμισεις (εκδοσεων πλεον).

 

 

Σου πέρασαν τα ελληνικά χωρίς μπλα μπλα ? Σου καναν καθόλου το δύσκολο ? Επρεπε να έχεις και την απόδειξη αγοράς μαζί σου ? Πόση ώρα τους πήρε ? Thanx εκ των προτέρων για την απάντηση...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog ( 9 Δεκ. 2004 , 20:41)

 

Σου πέρασαν τα ελληνικά χωρίς μπλα μπλα ? Σου καναν καθόλου το δύσκολο ? Επρεπε να έχεις και την απόδειξη αγοράς μαζί σου ? Πόση ώρα τους πήρε ? Thanx εκ των προτέρων για την απάντηση...

 

 

 

Φιλε nickvog διαβασε τα σχολια που εκανα οταν πηγα πριν 3 μερες οταν πηγα δευτερος να αλλαξω την γλωσσα μετα τον cocomat :)

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous ( 7 Δεκ. 2004 , 14:01)

 

Για τα 6630 απο Ιταλια:

 

Μολις γυρισα απο Νοκια-Βουλιαγμενης 187 εχοντας ελληνικα στο 6630 μου με version V2.39.129 :) ,15€ κοστος . :(

Στην αρχη μου τα μασαγανε ,λεγοντας οτι το κινητο δεν εχει κυκλοφορησει και οτι δεν γινεται αλλαγη ,και θα πρεπει να παω σε τιμ.

Αλλα απο την στιγμη που τους ειπα οτι χτες εκαναν αναβαθμιση σε ενα 6630 (του φιλου cocomat),το ξανασκεφτηκαν

και σε ενα τεταρτο το πηρα πισω αναβαθμισμενο με ελληνικα.

Ολα τα σχετικα με τιμ εφυγαν. :)

 

 

Δεν θα εχεις προβλημα,

Μας εμαθαν πια φαινεται :lol: :D :lol:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αντε το πηρα και εγω :) Στο Βολο το εφερε η COSMOTE :!:[Δεν ξερω για ΝΟΚΙΑ δεν ρωτησα ]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμιση μονο στα κεντρικα γινεται μεχρι στιγμης?Καποιος που εχει κανει αλλου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog ( 9 Δεκ. 2004 , 20:41)

 

Σου πέρασαν τα ελληνικά χωρίς μπλα μπλα ? Σου καναν καθόλου το δύσκολο ? Επρεπε να έχεις και την απόδειξη αγοράς μαζί σου ? Πόση ώρα τους πήρε ? Thanx εκ των προτέρων για την απάντηση...

 

 

Kαμμια ερωτηση, ταχεια εξυπηρετηση, χωρις αποδειξη. 10 λεπτα πηρε. Αξιζει τον κοπο να τραβηχτειτε εκει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 ( 9 Δεκ. 2004 , 22:12)

 

ta ellinika ti version ehoune telika(*#0000#)??@nkmosch telika doulepse to email soy??

 

 

2.39.129

27-10-04

RM-1

Link to comment
Share on other sites

Redcon, δεν πρόσεξα αν το ανέφερες κάπου, αλλά στα κεντρικά στην Βουλιαγμένη πήγες και συ; Γιατί και στην περίπτωσή μου, αφού είχαν προηγηθεί αρκετά άτομα προηγουμένως, είχα την υποψία οτι δεν ήθελαν να με εξυπηρετήσουν. Πήγα μαζί με τον killing you2 και είχαμε μαζί μας όλα τα 6630 της μαζικής παραγγελίας απο Ιταλία.

 

Δίνω πρώτα το δικό μου και μετά απο κάποιο δισταγμό μου λέει θα πρέπει να περιμένετε. Με ρώτησε αν είχα απόδειξη κτλ αλλά δεν μου τα ζήτησε. Και το χοντραίνω το θέμα λέγοντας οτι έχουμε 5 6630 για αναβάθμιση. Ε, λοιπόν, τρελάθηκε. Μου λέει δε γίνεται. Δε μπορώ να σας εξυπηρετήσω. Θα χρειαστεί να προσκομίσετε τιμολόγιο και λοιπές &^@%$@%. Μου λέει, ένα εντάξει, δεν μπορώ να σας περάσω Ελληνικά σε άλλα.

 

Και ρωτώ εγώ, γιατί κυρία μου; Μήπως φοβάται η Alpha Copy οτι είμαι έμπορος και θα βγω να τα πουλήσω τρώγοντας το ψωμί σας; Πραγματικά, δεν μπορώ να καταλάβω. Θα τα έστελνα σήμερα στα παιδιά και θα είχαν όλοι τους τα Ελληνικά. Τώρα θα πρέπει να τραβιούνται ή να περιμένουν, δεν ξέρω και γω πόσο καιρό, να φτάσει η δυνατότητα του nokia shop της περιοχής ή του νομού τους να κάνουν αλλαγή γλώσσας; Γιατί αργά ή γρήγορα θα αναγκαστούν να κάνουν την συγκεκριμένη διαδικασία.

 

Πάντως το κινητό μου δεν το είχα πίσω σε 10 και 20 λεπτά που αναφέρονται εδώ μέσα. 2 ώρες μου το κράτησαν. Μήπως το έστειλαν Φινλανδία; Δεν μπορώ να καταλάβω; Δεν τους πληρώνουμε τόσα χρόνια;

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 6630 review

 

Μετά απο λίγες ώρες συμβίωσης με το 6630 μπορώ να πω οτι έχω μείνει άναυδος...

ένα "3g" smartphone series 60 που έχει τα πάντα (εκτός απο δευτερη κάμερα... :p)

 

το πακέτο περλαμβάνει

 

*Συσκευή 6630

*διπλά ακουστικά hands free

*φορτιστής

*rs-mmc 32mb με antaptor

*καλώδιο σύνδεσης με PC

*βιβλίο οδηγιών.

("Πλήρης πακέτο" ή ποιο σωστά "ποιό πλήρες δε γινεται"...)

 

Ανοιγοντας τη συσκευή διακρίνουμε μια αρκετά φωτεινή οθόνη η οποια θεωρώ οτι ειναι η καλύτερη που εχει μπεί σε series 60 μεχρι τώρα. Απο θέμα ταχύτητας είναι καθαρά το ποιο γρήγορο series 60 μιας και η επεξεργαστικη του ισχύς φτάνει τα 220mhz,Απο θέμα ταχυτητας θεωρείτε αριστο.Εχει ελεύθερο χωρο στο C:/ κοντά στα 10mb και σαν 3g συσκευή η οποία προωρίζετε για "γέρα downloads" έχει D:/ περίπου 9.800KB (σε σχέση με τα symbian 6 (7650,3650,sx1)τα αποία είχαν περίπου 350kb, και σε σχέση με τα Symbian 7 (6600,7610,7260,6260)τα οποια είχαν 3,700kb) αυτό δηλαδή σημαίνει πως μπορούμε με το 6630 να κατεβάζουμε αρχεία εώς ±10mb (όχι μόνο απο το Internet over 3g αλλα και απο το wap!)

Εχει 8.750Κb ελεύθερη ram τα οποία πιστεύω είναι αρκετά και για την ποιο απαιτητική εφαρμογή...

Μία ακόμα "πρωτοτυπία" για τη Nokia είναι και το hot-swap, πλέον δεν έχει "κλείσε κινητό-άνοιξε καπάκι-βγάλε μπαταρία-βγάλε καρτα-βάλε καρτα-βαλε μπαταρία-βάλε καπάκι-ανοιξε κινητο". όσων αφορά το μέγεθος δεν μπορεί να θεωριθεί "τεράστιο" απως πολλοι φανταζόμασταν προ-κυκλοφορίας του.όσοι έχουν συνηθήσει το 6600 δεν θα έχουν κανένα προβλημα με το μέγεθος του 6630.

Το bluetooth είναι αρκετά καλό αλλα για ακόμα μια φορά λείπουν οι υπέρυθρες οι οποίες αποτρέπουν την συνδεση με παλαιότερα κινητα ή με Laptop, για το λόγο αυτό υπάρχει το κάλώδιο συνδεσης USB...

Απο θέμα κάμερας θεωρώ οτι είναι απο τις καλύτερες που υπάρχουν σε κινητο τηλέφωνο, παρουσιάζει όμως δυστηχώς πτώση τις ποιότητας σε νυχτερινές λήψεις.

το video είναι πολύ καθαρό με 15fps εγγραφή με πολύ καλή ποιότητα ενώ έχει και δυατότητα να τραβάει και με νυχτερινή λύψη.

Το ηχείο παίζει δυνατά και καθαρά χωρις να υπάρχει το πρόβλημα με τα κενά στους *.amr και *.wav ήχους που υπήρχε στο 7610 και στο 6260...

Επιτέλους υποστιρίζει stereo mp3 (*μέσω των ακουστίκών με τέλεια ποιότητα.)ενω αισθήτη είναι η απουσία του ραδιοφώνου για ακομα μια φορα...

Η μπαταρία κρατά μέγιστο 2 με 2,5 μέρες το πολύ, μετρια εργονομία όπως και όλα τα series 60.

προσωπική μου άποψη πάντα,το κινητό δείχνει αρκετά όμορφο (και απο τις δύο πλευρές,αν εξαιρέσεις τα σηματάκια της TIM :p).

Το κινητο επίσεις έχει και αισθητήρα φωτός, όπως και το πρώτο series 60, το 7650, το οποίο ειναι αρκετα συμαντικό στην εξοικονόμηση ενέργειας μιάς και αυξομειώνει την φωτεινότητα της οθόνης αλλα και ενεργοποιεί και απενεργοποιεί το φωτισμό των πλήκτρων αναλόγως με το πόσο φως έχει γύρο του!!!!

το 6630 έχει symbian 8 second edition με 2nd featured pack και όπως ειναι αυτονόητο σαν καινούρια πλατφόρμα λογικό ειναι να έχει ασυμβατότητες με μερικά απο τα υπάρχοντα προγράμματα σε ποσοστό περίπου 10-15% το πολύ.Το λειτουργικό παρουσιάζει πολλες νέες καινοτομίες σε σχεση με τις παλαιότερες εκδόσεις, πλέον μπορείς να θέσεις εσύ τον χρονο διάρκειας απενεργοποιησης του φωτισμου οθόνης-πληκτρολογίου.

ασυμβατότητα παρουσιάζει σε κάποια σημεία με το smartmovie και μου έχει κανει αρκετές φορες, δηλαδή συνέχεια, επανεκινηση, όταν θές να επιλέξεις να δείς ενα δεύτερο βίντεο, οταν το ανοιγεις και επιλέγεις το βιντεο το παιζει, αλλα εαν θες να δεις και δευτερο κάνει απανεκινηση, ας το επιβεβεώσει κάποιος.

επανεκινηση μου έκανε μόνο με το σμαρτ μουβι και σε κάποια αλλα ασυμβατα προγραμματα.

 

ΠΑΙΖΕΙ παιχνιδια ngage και πλέον σε μερικα (οχι στο requiem of hell) δεν υπάρχει το πρόβλημα με τον ήχο. σαν στέρεο παιζει μια χαρα. το fifa 2004 παίζει τέλεια, οχι ομως και το 2005.

 

6630 + NGAGE GAMES

 

NCAA Football 2004............................ δουλεύει

Tiger Woods PGA Tour 2004................ δεν ξέρω

FIFA Soccer 2004.................................δουλεύει

FiFA 2005..........................................οχι

Puyo Pop...........................................δουλεύει

Super Monkey Ball..............................δουλεύει

Marcel Desailly Pro Soccer...................oxi

MLB Slam!..........................................οχι

MotoGP..............................................δουλεύει

Pandemonium....................................οχι

Puzzle Bobble VS...............................δουλεύει

Red Faction.......................................οχι

RAYMAN3..........................................δουλεύει

Sega Rally Championship...................δουλεύειμε κανονικο ήχο

SPLINTER CELL..................................οχι

Tomb Raider.....................................οχι

Ashen.............................................. δουλεύει

Tony Hawk's Pro Skater.....................οχι

The Sims Bustin' Out.........................οχι δυστυχως

Virtua Tennis....................................οχι

SonicN.............................................δουλεύει

Spiderman 2.....................................δουλεύει

asphalt urban gt................................οχι

pocket kingdom................................δουλεύει

Tom Clancy's Ghost Recon Jungle Storm........οχι

Operation shadow ............................δουλεύει

king of fighters demo................................. δουλεύει και φαινετε και αρκετα καλο, σαν τα παλια, καλα, arcade :)

path way to glory.............................οχι

call of duty......................................δουλεύει

elder scrolls....................................δουλεύει

 

κλασσικα προγράμματα που δεν δουλεύουν είναι τα περισσότερα της psiloc, προγράμματα σε σχέση με επεξεργασία φωτογραφίας (δοκιμασμένα --> photophusion-oxi, camera fx-oxi, photographer-oxi,photorite sp - ναι αλλα δείχνει μόνο vga.)

 

 

πιστευω πως αξίζει η αγορά του πόσο μαλλον με την τιμή της ΤΙΜ-VODAFONE Ιταλίας στα 349,99 (350!!) ευρώ.βεβαια τετοια τιμή ειναι αδήνατη για την ελληνική αγορα αλλα έστω και 560 τα αξίζει και με το παραπάνω. :)

 

 

 

 

δώστε και κανενα κάρμα plus++, μου βγήκε η πιστη να το γράψω... :p

 

 

και βαρεθηκα και την κοκκινιά... :D

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...