Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 erwthseis:a)kserete pws ginetai h metafora twn paixnidiwn apo thn karta mnhmhs sthn mnhmh tou kinhtou?b)pws ginetai na metaferw ta video clip apo to pc sto kinhto?

Egw dokimasei ta panta alla den exw brei lush.Sorry an exoun hdh apanththei oi apories mou alla einai dyskolo na eleksw oles aytes tis selides...

Link to comment
Share on other sites

2 erwthseis:a)kserete pws ginetai h metafora twn paixnidiwn apo thn karta mnhmhs sthn mnhmh tou kinhtou?b)pws ginetai na metaferw ta video clip apo to pc sto kinhto?

Egw dokimasei ta panta alla den exw brei lush.Sorry an exoun hdh apanththei oi apories mou alla einai dyskolo na eleksw oles aytes tis selides...

 

Το πρωτο που ρωτας δεν γινεται.Αν εχεις εγκαταστησει κατι στην μνημη του τηλεφωνου και θελεις να το αλλαξεις πρεπει να κανεις την εγκατασταση απο την αρχη. :O

Για το δευτερο ενας τροπος ειναι μεσω του pc suite απο την μεταφορα αρχειων ή μεσω bluetooth. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Loipon paidia,meta apo 6 xronia kartokinitou, simera girisa to kinito mou se sindesi.., :-)

 

 

iparxei kapio programa pou na mou leei poso ipoloipo exw???

***h vodafone exei dimiourgisei mia tetia ipiresia alla nomizw oti einai xreosimi.***

 

sorry an eimai ligo off topic.! :-))

M E L O :innocent:
Link to comment
Share on other sites

off topic-start

dorean einai(eutixos)

apla stile ena keno minima sto 1284 kai tha lavis apantisi

off topic-end

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια

 

αυτο το card reader ειναι οκ για την καρτα του 6630?

 

http://www.mobilefun.co.uk/product/4639.htm

 

Βλεπω οτι δεχεται

 

* Compact Flash

* Smart Media

* XD

* MultiMedia Card (MMC)

* Secure Digital (SD)

* Reduced Size MMC (RSMMC)

* Memory Stick

* Memory Stick Pro

* Memory Stick Duo

* Memory Stick Duo Pro

 

Να υποθεσω οτι εφοσον διαβαζει Reduced Size MMC (RSMMC) δεν θα εχει προβλημα και με την DV Reduced Size MMC (RSMMC) ? :O

Link to comment
Share on other sites

stark ναι δεν θα εχεις κανενα προβλημα με την καρτα.Θα την διαβαζει μια χαρα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

stark ναι δεν θα εχεις κανενα προβλημα με την καρτα.Θα την διαβαζει μια χαρα. :)

 

Ευχαριστω για την απαντηση :)

 

p.s. Λογικα διαβαζει και ολες τις mini-xxx καρτες με την χρηση των αντιστοιχων adaptors, σωστα; (π.χ. miniSD)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση :)

 

p.s. Λογικα διαβαζει και ολες τις mini-xxx καρτες με την χρηση των αντιστοιχων adaptors, σωστα; (π.χ. miniSD)

 

Σωστα φιλε μου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να αγοράσω original πρόσωψη για το 6630; Υπάρχει κανένα eshop που να έχει καλές τιμές;

εγω βρεικα στο πλαισιο με 20 ευρω αυθεντικη.παντος και στα club nokia υπαρχουν πολλες ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η τελευταια εκδοση λειτουργικου που φοραει??
4.03.38 αυτή είναι η καινούργια έκδοση ;)
Link to comment
Share on other sites

εγω βρεικα στο πλαισιο με 20 ευρω αυθεντικη.παντος και στα club nokia υπαρχουν πολλες ;)

Πήρα κι εγώ από το πλαίσιο τη light blue πρόσοψη (η οπόια είναι πανέμορφη) με 21 €. Thanx...

Link to comment
Share on other sites

μαγκες εχω ενα κ750i αλλα επειδη ειμαι φαν της νοκια θελω να παρω 6630.αξιζει το κινητο;εχει καποιο προβλημα;οι φωτογραφιες ειναι καλες;
Link to comment
Share on other sites

μαγκες εχω ενα κ750i αλλα επειδη ειμαι φαν της νοκια θελω να παρω 6630.αξιζει το κινητο;εχει καποιο προβλημα;οι φωτογραφιες ειναι καλες;

Παρολο που εχω το 6680 γνωριζω πολυ καλα το 6630,ειναι απο τα καλυτερα και δεν θα το μετανοιωσεις,αξιζει τα χρηματα του.Οι φωτογραφιες και αυτες παρα πολυ καλες!Γενικα πολυ καλη επιλογη και το μονο που υστερη απο αυτο που εχεις ειναι πολυ πολυ λιγο οι φωτογραφιες αλλα Ας μην σου γραψω τα πολλα πλεονεκτηματα που προσφερει το 6630.... ;) :cool:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

μαγκες εχω ενα κ750i αλλα επειδη ειμαι φαν της νοκια θελω να παρω 6630.αξιζει το κινητο;εχει καποιο προβλημα;οι φωτογραφιες ειναι καλες;

 

Φίλε έχω το 6630 και το P900. Χτες είδα από κοντά και το K750 και έπαιξα μαζί του. Το 6630 είναι κλάσειςςςςςςς ανώτερο..... Καλύτερο μενού, ταχύτητα, μέγεθος οθόνης, προγράμματα, παιχνίδια.... σκέτη απογοήτευση το Κ750 (και ήθελα και να το αγοράσω). Φίλε μακριά... δεν αξίζει. Δές το από κοντά και θα συμφωνήσεις μαζί μου.....

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

To 6680 εχει 100 ευρω παραπανω απο το 6630. Αξιζει λετε αυτα τα χρηματα η να παρω το 6630;
Δωσε κατι παραπανω(100 ευρω) και παρε το 6680 οχι οτι το 6630 δεν ειναι καλο (εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος)
Link to comment
Share on other sites

To 6680 εχει 100 ευρω παραπανω απο το 6630. Αξιζει λετε αυτα τα χρηματα η να παρω το 6630;

Κι εγω 6680 θα σου προτεινα

Καλυτερες δυνατοτητες στην καμερα

καλυτερη οθονη και

πληρες 3G τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

μαγκες εχω ενα κ750i αλλα επειδη ειμαι φαν της νοκια θελω να παρω 6630.αξιζει το κινητο;εχει καποιο προβλημα;οι φωτογραφιες ειναι καλες;

 

Την έκανα κι εγώ αυτή την κίνηση και πούλησα το 6630 για να πάρω το Κ750i. Σε 3 ώρες το έβαλα κατευθείαν για πούλημα. Μπορεί οι φωτό του να μην παίζονται και να έχει και ραδιόφωνο αλλά σε όλα τα υπόλοιπα χάνει κατά κράτος από το 6630. Αύριο έρχεται ένα 6630 στο μαγαζί και το έχω ξαναπάρει με τη μία! Τι χάσιμο χρόνου και χρημάτων.... Πρώτη φόρά την πάτησα έτσι με κινητό.

 

Με ξενέρωσε πολύ η ποιότητα κατασκευής του, το απαράδεκτο μενού σε σχέση με series60, το ότι δεν έβαζε με τίποτα σε αλφαβητική σειρά τον τηλεφωνικό κατάλογο που είχα στο Outlook και το ότι φυσικά ακόμα δεν έχουν αξιωθεί να βάλουνε ένα τελικό ς(ίγμα) όταν γράφεις κάτι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,

 

πως ακριβως μπορω να αυξησω την ενταση του ηχειου (για να ακουω πιο δυνατα τον συνομιλητη μου); :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,

 

πως ακριβως μπορω να αυξησω την ενταση του ηχειου (για να ακουω πιο δυνατα τον συνομιλητη μου); :O

με το δεξι βελακι

Link to comment
Share on other sites

To 6680 εχει 100 ευρω παραπανω απο το 6630. Αξιζει λετε αυτα τα χρηματα η να παρω το 6630;

αμα δεν σε ενδιαφερει η βιντεο κληση και αν δεν θες να χαλασεις 100 ευρω παρε το 6630.αλλα τωρα για 100 ευρω κριμα δεν ειναι??

Link to comment
Share on other sites

To 6680 εχει 100 ευρω παραπανω απο το 6630. Αξιζει λετε αυτα τα χρηματα η να παρω το 6630;

καλιτερα το 6680 φιλε μου, αλλα αν θες 6630 μπορω να σου βρω στα 290 euro μαζι με μια 256Μb καρτα μνημης... :) πουλαω το δικο μου.. αν ενδιαφερεσαι στειλε PM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...