Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΞΟΟΞΉΞΊΟ ΞΞΞ½ΟΞΌΞ± Ξ±ΟΟ ΟΞΏ ΞΌΞ_Ξ»ΞΏΟ killing_you2 (28 ΞΡκ. 2004 , 00:46)

 

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

ΞΟΟΟ Ξ»ΞΏΞ³ΞΏ ΟΞ±ΞΌΞ·Ξ»ΞΏΟ ΟΞ·ΞΌΞ±ΟΞΏΟ 2g Ξ½Ξ± ΟΞ΅ Ξ΅ΟΞΉΞ±ΟΞ΅ Ξ³ΞΉΞ± λιγο ΞΊΞ΅ΟΞ±ΞΉΞ± 3g ΟΞΏΟ Ξ²ΟΞΉΟΞΊΞ΅ΟΞ±ΞΉ ΟΞΉΞΏ ΞΌΞ±ΞΊΟΟΞ± .

ΞΡν ΟΟΡια΢ΡΟΞ±ΞΉ Ξ½Ξ± Ξ±Ξ»Ξ»Ξ±ΞΎΞ΅ΞΉΟ ΟΞ·Ξ½ sim.[/b]

 

Oxi auto to kanei kai se emena pou exw karta 3g. Apla otan den vriskei duktio 2g vgazei to simataki tou 3g kai kanei anazitisi gia 3g! Afou exeis karta vodafone den xriazete na tin allakseis!! Krima einai na dwseis 15 eurw gia karta 3g, arketa exeis dosei gia auto to perivohto 6630 "mi dineis kai tzampa lefta" :whistle:

 

 

 

 

Eleos Taso epitelous akoma to thumasai to thema theorite lixan min metafereis tis apopsis sou se allo thread.

TELOS kai sorry gia to off-topic.

:spam: :X

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από manos the greek

ΞΟΟΞΉΞΊΟ ΞΞΞ½ΟΞΌΞ± Ξ±ΟΟ ΟΞΏ ΞΌΞ_Ξ»ΞΏΟ killing_you2 (28 ΞΡκ. 2004 , 00:46)

 

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

ΞΟΟΟ Ξ»ΞΏΞ³ΞΏ ΟΞ±ΞΌΞ·Ξ»ΞΏΟ ΟΞ·ΞΌΞ±ΟΞΏΟ 2g Ξ½Ξ± ΟΞ΅ Ξ΅ΟΞΉΞ±ΟΞ΅ Ξ³ΞΉΞ± λιγο ΞΊΞ΅ΟΞ±ΞΉΞ± 3g ΟΞΏΟ Ξ²ΟΞΉΟΞΊΞ΅ΟΞ±ΞΉ ΟΞΉΞΏ ΞΌΞ±ΞΊΟΟΞ± .

ΞΡν ΟΟΡια΢ΡΟΞ±ΞΉ Ξ½Ξ± Ξ±Ξ»Ξ»Ξ±ΞΎΞ΅ΞΉΟ ΟΞ·Ξ½ sim.

 

Oxi auto to kanei kai se emena pou exw karta 3g. Apla otan den vriskei duktio 2g vgazei to simataki tou 3g kai kanei anazitisi gia 3g! Afou exeis karta vodafone den xriazete na tin allakseis!! Krima einai na dwseis 15 eurw gia karta 3g, arketa exeis dosei gia auto to perivohto 6630 "mi dineis kai tzampa lefta" :whistle:

 

 

 

 

Eleos Taso epitelous akoma to thumasai to thema theorite lixan min metafereis tis apopsis sou se allo thread.

TELOS kai sorry gia to off-topic.

:spam: :X[/b]

 

Kai esena poio einai to provlima sou gia na krineis; enoousa auto pou egrapsa, giati na xalasei alla lefta afou de xriazete! An esu skeftikes kati allo provlima sou! :mad: TELOS!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greg60 (28 Δεκ. 2004 , 01:55)

 

μετα την πρωτη φορτιση ποσο κρατησε η μπαταρια του κινητου σας;;;

 

 

6 ημέρες και ηταν και απο τις μοναδικές φορες που κρατησε τοσο.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greg60 (28 Δεκ. 2004 , 02:34)

 

εχω το 6630 απο ιταλια ξερετε πως βγαινει το screensaver της ΤΙΜ;

 

φιλε μου κανε αναβαθμιση σε ενα ΝΟΚΙΑ SHOP και οτι αφορα την ΤΙΜ Ιταλιας θα αποτελεσει παρελθον..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greg60 (28 Δεκ. 2004 , 02:34)

 

εχω το 6630 απο ιταλια ξερετε πως βγαινει το screensaver της ΤΙΜ;

 

8a pas menu/strumenti /temi kai 8a baleis ayto ths nokia.8a anoikseis ta options kai ekei pou leei screensaver 8a exei na dialekseis data ora/testo /tim.dialekse ena apo ta prwta 2 kai epitelous h tim 8a eksafanistei.

prepei na pros8esw gia thn mpataria oti apo tote pou kleinw oles tis efarmoges patwntas to menu gia ligo kai meta c h diarkeia ths mpatarias exei beltiw8ei para poly.den milame gia 8aymata fysika apla apo thn mish mera me to zori ftanw aneta to 24wro.xwris na to skalizw fysika poly-poly

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 (28 Δεκ. 2004 , 15:51)

 

Θα δινατε ποτε το 6630, για ενα panasonic X700 ???

Λεμε τωρα...

 

εγω προσωπικα αν το ειχα οχι ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τί γίνεται;Εκεί που μου λέγατε κορυφή το βίντεο και οι φώτο τώρα μαζί με τα άλλα προβλήματα και η βιντεογράφηση μάπα;fredd τί γίνεται με το βίντεο σε βραδινές λήψεις;Μάπα το καρπούζι;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 (28 Δεκ. 2004 , 15:51)

 

Θα δινατε ποτε το 6630, για ενα panasonic X700 ???

Λεμε τωρα...

 

 

Προσωπικα οχι ,δεν θα το αλλαζα. :)

Φιλε nmk1988 ποιο πηρες τελικα ?

το 6260,6630 ή πας για X700

Αναποφασιστο σε βλεπω,ακομα ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nkmosch (28 Δεκ. 2004 , 16:05)

 

Εχει βγεί μήπως καμία βέρζιον πάνω απο 2.39.15?

 

 

Oχι,ακομα δεν εχει κυκλοφορησει νεοτερη ,αναμενουμε :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FTINA_TSIGARA (28 Δεκ. 2004 , 16:43)

 

nervous θα ήθελα μια απάντηση στο ερώτημα που έθεσα.

 

 

Εμενα με ικανοποιει παντως η ποιοτητα του βιντεο.

Στειλε με πμ το μειλ σου να σου στειλω κανα βιντεο που τραβηξα χτες στην πλατεια συνταγματος .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (28 Δεκ. 2004 , 16:00)

 

Προσωπικα οχι ,δεν θα το αλλαζα. :)

Φιλε nmk1988 ποιο πηρες τελικα ?

το 6260,6630 ή πας για X700

Αναποφασιστο σε βλεπω,ακομα ? :worry:

 

Τελικα μετα το review του Mythozz παω για panasonic X700

Ειναι μικρο,μουρατο,μοντερνο,εχει πολλες δυνατοτητες, και χιλιαδες εφαρμογες με το Symbian OS....

 

Τι αλλο θελω... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 (28 Δεκ. 2004 , 16:59)

 

Τελικα μετα το review του Mythozz παω για panasonic X700

Ειναι μικρο,μουρατο,μοντερνο,εχει πολλες δυνατοτητες, και χιλιαδες εφαρμογες με το Symbian OS....

 

Τι αλλο θελω... :cool:

 

stereo mp3,1.3 mp,symbian 8,βιντεο μια ωρα,NOKIA και παει λεγοντας ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FTINA_TSIGARA (28 Δεκ. 2004 , 15:57)

 

Ρε παιδιά τί γίνεται;Εκεί που μου λέγατε κορυφή το βίντεο και οι φώτο τώρα μαζί με τα άλλα προβλήματα και η βιντεογράφηση μάπα;fredd τί γίνεται με το βίντεο σε βραδινές λήψεις;Μάπα το καρπούζι;

 

μονο μαπα δεν ειναι το ''καρπουζι''.για κινητο που τραβαει βιντεο και με την νυχτηρενη ληψη ειναι τελειο

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανεις λυση για το παρακατω προβλημα ?

 

Οταν μου στελνουν μερικα videoclip 3gp απο 6600 το 6630 μου τα λαμβανει κανονικα μεσω bluetooth , αλλα δεν μπορει να τα αναπαραγαγει :( οπως επισης δεν μπορει να τα αποθηκευσει ουτε στη μνημη του τηλεφωνου ουτε στην καρτα :(

 

 

Καμια βοηθεια καλε κυριοι ??? :worry:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RouKouNas (28 Δεκ. 2004 , 10:15)

 

6 ημέρες και ηταν και απο τις μοναδικές φορες που κρατησε τοσο.. :(

 

 

Κλειστό? :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (28 Δεκ. 2004 , 00:18)

 

 

Αν το φορτιζεις ανοικτο, μπορεις να το δοκιμασεις κλειστο και να μας πεις εαν βλεπεις διαφορα ?

 

 

poniri skepsi tha to testaro kai tha sas po

Υπογραφή εκτός κανόνων Ο.Π.Χ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FTINA_TSIGARA (28 Δεκ. 2004 , 15:57)

 

Ρε παιδιά τί γίνεται;Εκεί που μου λέγατε κορυφή το βίντεο και οι φώτο τώρα μαζί με τα άλλα προβλήματα και η βιντεογράφηση μάπα;fredd τί γίνεται με το βίντεο σε βραδινές λήψεις;Μάπα το καρπούζι;

 

φιλε μου εγώ σου προτείνω να πάρεις έναν camcorder ή στην τελική μια ψηφιακή φωτογραφική αφού βλέπω ότι σε ενδιαφέρει μονο αυτό!!!!!

κινητό είναι μην το ξεχνάμε!!

δηλαδή τι περιμένεις να δεις? το θαύμα?

 

σου έχουμε πει επανειλημμένες φορες και μπορείς και μονος σου να καταλάβεις ότι και στον τομέα της κάμερας και στην βιντεοσκόπηση είναι από τα καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν σήμερα,για να μην γίνω υπερβολικός και πω ότι είναι το καλύτερο πλην ελαχιστων εξερεσεων (sharp 902)...

 

Θα δινατε ποτε το 6630, για ενα panasonic X700 ???

Λεμε τωρα...

 

είναι σαν να μου λες... δώσε το 6630 και πάρε πίσω αυτό που πούλησες για να αγοράσεις το 6630 .το 6600 δηλαδή ...

 

όχι ...ούτε με σφαίρες :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TLG (28 Δεκ. 2004 , 17:18)

 

Εχεις κανεις λυση για το παρακατω προβλημα ?

 

Οταν μου στελνουν μερικα videoclip 3gp απο 6600 το 6630 μου τα λαμβανει κανονικα μεσω bluetooth , αλλα δεν μπορει να τα αναπαραγαγει :( οπως επισης δεν μπορει να τα αποθηκευσει ουτε στη μνημη του τηλεφωνου ουτε στην καρτα :(

 

 

Καμια βοηθεια καλε κυριοι ??? :worry:

 

 

Για την αναπαραγωγή δεν ξέρω τι φταίει.Οσο για την αποθήκευση μπορεις με έναν file manager να πας στο c:/system/mail ή στο E:/system/mail (ανάλογα που έχεις ορίσει να αποθηκευονται τα μηνύματά σου) και να κάνεις copy/paste στην κάρτα μνήμης ή στο τηλ.

Link to comment
Share on other sites

σημείωση: όσα .rm βιντεάκια έβαλα στο τηλέφωνο δεν μου έπαιζε εικόνα αλλα μονο ήχο ...

μπορεί να πρόκειται για bug ...αλλα ...λίγο μας ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

http://gr.f545.mail.yahoo.com/ym/ShowLetter/12_copy.jpg?box=Inbox&MsgId=7645_1341124_9175_1235_69684_0_22741_97007_2961196234&bodyPart=2&filename=12_copy.jpg&tnef=&YY=26791&order=down&sort=date&pos=0&view=a&head=b

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konstantinos_bei (28 Δεκ. 2004 , 17:44)

 

Κλειστό? :o

 

 

Κλειστό και με το φορτιστή επάνω.. :p

 

έχω αναλύσει σε προηγούμενα post την χρήση που κάνω στο κινητό και δεν θα τα επαναλάβω.. Διάβασε και αν θέλεις πίστεψε το.. ;) Εάν όχι δεν με πειράζει διόλου.. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...