Jump to content

LG Magna


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πλέον το LG Magna ήρθε επίσημα στη Ελλάδα και η τιμή έχει ήδη πέσει αρκετά, στο bestprice έχει πέσει στα 160 και λένε πως έχουν διαθέσιμο το 4G με τον SnapDragon 410 αν και αμφιβάλω αλλά ποτέ δε ξέρεις. Θεωρητικά το 3G μοντέλο φοράει ΜΤΚ6582 και το 4G SnapDragon 410.

LG_Magna_Review_Featured.jpg

Έχει οθόνη 5" HD in-cell ελαφρώς κυρτή

1GB Ram - 8GB Rom

Android Lollipop 5

Μπαταρία 2540mAh

5.0MP selfie camera

8.0MP βασική με Led Flash

μαζεμένες διαστάσεις: 139.8 x 69.9 x 10.1

 

LG Magna Ελληνικό Hands-on Review

Link to comment
Share on other sites

το έχω παραγγείλει για την κόρη μου, οπότε μέχρι Παρασκευή που θα μου ρθει θα διαπιστώσω αυτό που αναρωτιέσαι
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εμμονή της lg τελευταία με το μαύρο χρώμα δεν την καταλαβαίνω. Πολυ καλα χαρακτηριστικα και τιμη αλλα θα ηθελα και ενα λευκό η ασημί χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το έχω παραγγείλει για την κόρη μου, οπότε μέχρι Παρασκευή που θα μου ρθει θα διαπιστώσω αυτό που αναρωτιέσαι

 

Είχαμε κάποιο νέο;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πολυ καλη τιμη στο e-shop 178 ευρω μεχρι και το Σαββατο

http://www.e-shop.gr/kinito-lg-magna-y90-h500-4g-black-gr-p-TEL.009294

Θα το παραλαβω σημερα και θα γραψω τις πρωτες εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Και εγώ το παράγγειλα σήμερα. Ελπίζω να είναι καλό. Το αγοράζω για την γυναίκα μου. Θα ηθελα καλύτερα το Lenovo K3 Note, αλλά δεν μπορούσα να τον αγοράζω ονλινε...

LG G3 D855 32GB Titanium Black

Marshmallow 6.0 v30c, παρτίδα 501

LG G4 H815 32GB Grey

Marshmallow 6.0 v20g, παρτίδα 603

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Υπάρχει κάποια εντύπωση από χρήση του κινητού αυτού τελικά;; ενδιαφέρομαι να το πάρω και εγώ για την κόρη μου..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σήμερα τελικά παρειγγειλα το συγκεκριμένο κινητό για την κόρη μου. Από όσα είδα σε αυτήν την τιμή περίπου αυτό μας αρέσε περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σήμερα τελικά παρειγγειλα το συγκεκριμένο κινητό για την κόρη μου. Από όσα είδα σε αυτήν την τιμή περίπου αυτό μας αρέσε περισσότερο.

 

Έχει και notification Led, θετικό αυτό για την κατηγορία τιμής που κινείται.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν εχει προχωρήσει αυτο το κινητακι,το πήρα στα 105 ευρω και νομίζω οτι ειναι μια χαρά για τα λεφτα του.

να το δουλέψω λιγο για να εχω ποιο ολοκληρωμένη άποψη.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ευχαριστω πολυ φιλε μου.

 

υπαρχει εφαρμογη απαντηση κλησης τοποθετωντας το τηλεφωνο στο αυτι εαν καποιoς ξρει ας μου απαντησει για κινητο lg εκδοση 6.0

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη απαντηση κλησης τοποθετωντας το τηλεφωνο στο αυτι εαν καποιoς ξρει ας μου απαντησει για κινητο lg εκδοση 6.0

 

πατα να πρασινο εικονίδιο να παρεις τηλ μολις βγει το μενου επανω δεξια εχει 3 τελιες πατα και μετα ρυθμίσεις κλήσεων στο πλαίσιο που λεει κινηση θα το δεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

τα εκανα αυτα που λες δεν εχει τετοια λειτουργια κινηση?

 

δεν ειναι λειτουργια μεγαλε ειναι πλαισιο με διαφορες επιλογες διαβασε τι γραφει η καθε μια ποιο αναλυτικα να το γραφει δεν γινεται

και εκει γραφει με μεγαλες μαυρες γραμματαρες ''Απαντηση εισερχομενης κλησης'' εχει ενα κουτακι να το επιλεξεις και απο κατω γραφει αναλυτικα ολοοοοοοοοοοοο αυτο που ζητας!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

φιλεμου στο πλαισιο αυτο που λες δεν εχει απαντηση κλησης σε κουτακι εχει εισερχομενη κληση σε αναμονη, φραγη κλησεων, διαρκεια κλησεων, πληκτρο ισχυος, αποθηκευση αγνωστων αριθμ, δονηση συνδεσης, αυτοματη απαντηση,προωθηση κλησης, απορριψη κλησης, πλαισιο αναδυσης εισερχομενης κλησης αυτα εχει Edited by moyro
Link to comment
Share on other sites

φιλεμου στο πλαισιο αυτο που λες δεν εχει απαντηση κλησης σε κουτακι εχει εισερχομενη κληση σε αναμονη, φραγη κλησεων, διαρκεια κλησεων, πληκτρο ισχυος, αποθηκευση αγνωστων αριθμ, δονηση συνδεσης, αυτοματη απαντηση,προωθηση κλησης, απορριψη κλησης, πλαισιο αναδυσης εισερχομενης κλησης αυτα εχει

 

Λοιπον αδερφε επειδη θα με σκασεις εχεις το g4 με android 6.0 MM???

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

φιλεμου στο πλαισιο αυτο που λες δεν εχει απαντηση κλησης σε κουτακι εχει εισερχομενη κληση σε αναμονη, φραγη κλησεων, διαρκεια κλησεων, πληκτρο ισχυος, αποθηκευση αγνωστων αριθμ, δονηση συνδεσης, αυτοματη απαντηση,προωθηση κλησης, απορριψη κλησης, πλαισιο αναδυσης εισερχομενης κλησης αυτα εχει

 

εισαι με εκδοση 5 ή 6 ?

εγω που ειμαι με 6 το εχει κανονικα.. ανοιγεις τον dialer πατας τρεις τελειες επανω δεξια μετα πατας ρυθμισεις κλησεων κατεβαινεις τερμα κατω στο υπομενου κινηση ειναι η πρωτη επιλογη.(απαντηση εισερχομενης κλησης)

Link to comment
Share on other sites

εισαι με εκδοση 5 ή 6 ?

εγω που ειμαι με 6 το εχει κανονικα.. ανοιγεις τον dialer πατας τρεις τελειες επανω δεξια μετα πατας ρυθμισεις κλησεων κατεβαινεις τερμα κατω στο υπομενου κινηση ειναι η πρωτη επιλογη.(απαντηση εισερχομενης κλησης)

 

Αφου το ειπε κ παραπανω εχει την 6 να δεις που εχει αλλο τηλ κ μας βγαζει την ψυχη σε λαθος νημα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αφου το ειπε κ παραπανω εχει την 6 να δεις που εχει αλλο τηλ κ μας βγαζει την ψυχη σε λαθος νημα

 

το φανταζεσαι...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

φιλεμου στο πλαισιο αυτο που λες δεν εχει απαντηση κλησης σε κουτακι εχει εισερχομενη κληση σε αναμονη, φραγη κλησεων, διαρκεια κλησεων, πληκτρο ισχυος, αποθηκευση αγνωστων αριθμ, δονηση συνδεσης, αυτοματη απαντηση,προωθηση κλησης, απορριψη κλησης, πλαισιο αναδυσης εισερχομενης κλησης αυτα εχει

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/0c6f54a881f0482327ee6950f57a250d.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/e958c44a425877f3c37946b913237ed5.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/fe585e0ac12a2b00159ba6645cc31db8.jpg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/0c6f54a881f0482327ee6950f57a250d.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/e958c44a425877f3c37946b913237ed5.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/fe585e0ac12a2b00159ba6645cc31db8.jpg

 

Χαχαχαχ τακαρε θεε γανιασες κ συ.....αλλο τηλ εχει σοβαρα....θα μας ανατιναξει τα μυαλα το αλανι

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ τακαρε θεε γανιασες κ συ.....αλλο τηλ εχει σοβαρα....θα μας ανατιναξει τα μυαλα το αλανι

Χεχεχεχ... Έστειλα screenshots μήπως διευκολυνθει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εαν διαβασεις πιο πισω αναφερω οτι εχω συσκευη lg με εκδοση 6.0 δεν γραφω lg g4 εχω το magna μεγαλε και γραφω εδω διοτι δεν εχουν ανοιξει θεμα για το τηλεφωνο αυτο και οχι μονο?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...